Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και στην ελλαδα εδω γιατι δεν ερχετε ο snapdragon?

 

Αυτό είναι κάτι που μόνο η σαμι το ξέρει... Παλιότερα ήταν καλύτερος ο exynos τώρα λένε πέρασε μπροστά ο snap..

Είναι πλήρες και με τον exynos δεν τρέχει κάτι αν κερδίζει κάπου το ένα ή το άλλο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό είναι κάτι που μόνο η σαμι το ξέρει... Παλιότερα ήταν καλύτερος ο exynos τώρα λένε πέρασε μπροστά ο snap..

Είναι πλήρες και με τον exynos δεν τρέχει κάτι αν κερδίζει κάπου το ένα ή το άλλο

να υποθεσω θα εχει και αλλα καλυτερη καρτα γραφικων,σημα?

ουτε το 5g δεν ερχετε

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω θα εχει και αλλα καλυτερη καρτα γραφικων,σημα?

ουτε το 5g δεν ερχετε

 

Το 5g θα το φέρει στο s10 με τις 4 κάμερες... Όχι στα άλλα τα δύο με σναπ κ εξυνος .

Δεν γίνεται να το πάρει κάποια συσκευή με αναβάθμιση..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το 5g θα το φέρει στο s10 με τις 4 κάμερες... Όχι στα άλλα τα δύο με σναπ κ εξυνος .

Δεν γίνεται να το πάρει κάποια συσκευή με αναβάθμιση..

5g εχει βγει ξεχωριστο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

5g εχει βγει ξεχωριστο μοντελο

 

Ναι αυτό γράφω και εγώ...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S10 5G Exynos (G977FD)

Galaxy S10 5G snapdragon (G977N)(G977U)

θα κυκλοφορησει για αρχη σε καποιες ευρωπαικες χωρες!

France, Germany, Italy, Spain, Switzerland,United Kingdom!

6,7 display..

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Galaxy S10 5G Exynos (G977FD)

Galaxy S10 5G snapdragon (G977N)(G977U)

θα κυκλοφορησει για αρχη σε καποιες ευρωπαικες χωρες!

France, Germany, Italy, Spain, Switzerland,United Kingdom!

6,7 display..

 

δεν βγαίνουν σε plus?

o snapdragon 5g βγαίνει σε δύο εκδόσεις?

Link to comment
Share on other sites

Είναι σούπερ plus 6.7 ίντσες το δικό μας το plus είμαι 6.4

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μεγα τουμπανο με 4500 μπαταρια , 6.7 ιντσες ,25W Φορτιση Tof ,σενσορα Μπρος - πισω στις καμερες τρισδιαστατη σαρωση αντικειμενων ,5G To Οποιο πιανει ασυλληπτες ταχυτητες σε προηγμενα δικτυα...:cry: Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μεγα τουμπανο με 4500 μπαταρια , 6.7 ιντσες ,25W Φορτιση Tof ,σενσορα Μπρος - πισω στις καμερες τρισδιαστατη σαρωση αντικειμενων ,5G To Οποιο πιανει ασυλληπτες ταχυτητες σε προηγμενα δικτυα...:cry:

 

 

 

Αυτό έπρεπε να φέρει απτην αρχή για επετειακό... Είναι ακόμα. Πιο τούμπανο...

Αλλά δεν το περίμενα γιατί είχαν πει για 1700 κ τώρα διάβασα για κάτι 1200 κ διαβάζεται αλλιώς...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έπρεπε να φέρει απτην αρχή για επετειακό... Είναι ακόμα. Πιο τούμπανο...

Αλλά δεν το περίμενα γιατί είχαν πει για 1700 κ τώρα διάβασα για κάτι 1200 κ διαβάζεται αλλιώς...

 

Βλεποντας κρυφα τα βιντεακια του στο youtube....

Ξερω οτι κατα βαθος....

Μεσα σου...

Σε τρωει...

Καπου εκει στο μυαλο σου κυριαρχει η επιθυμια οτι....

ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ:p:lol:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Βλεποντας κρυφα τα βιντεακια του στο youtube....

Ξερω οτι κατα βαθος....

Μεσα σου...

Σε τρωει...

Καπου εκει στο μυαλο σου κυριαρχει η επιθυμια οτι....

ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ:p:lol:

 

 

Χα χα όχι δεν ισχύει γιατί είναι κ το ίδιο εξωτερικά οπότε λίγο το κακό... Για το αναδιπλωμενο θα το σκεφτώ περισσότερο του χρόνου αλλά για μια sim κ χωρίς 5g αν έχει έρθει είναι μείον..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά μετά το p30pro που το ειδα από κοντά και τελικά δεν μ άρεσε....Εάν το φέρει εδώ το 5g με 1200 να σας πω τον πόνο μ....θα το χτυπήσω κατά 99% .....το βλέπω και κάτι μου ψιθυρίζει μέσα μου στο αυτί.....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά μετά το p30pro που το ειδα από κοντά και τελικά δεν μ άρεσε....Εάν το φέρει εδώ το 5g με 1200 να σας πω τον πόνο μ....θα το χτυπήσω κατά 99% .....το βλέπω και κάτι μου ψιθυρίζει μέσα μου στο αυτί.....

 

 

Δεν ξέρω αν αξίζει τόσο γρήγορα η μετάβαση Θοδωρή ίσως καλύτερα για το note 10. Είναι κρίμα μετά να μας ζηλεύεις με το αναδιπλωμενο χα χα :lol:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αξίζει τόσο γρήγορα η μετάβαση Θοδωρή ίσως καλύτερα για το note 10. Είναι κρίμα μετά να μας ζηλεύεις με το αναδιπλωμενο χα χα :lol:

 

Να σου πω είναι κ αυτό στην μέση.....Ε λογικά Αύγουστο θα παίξει το note ....Τώρα το 5g ποτέ θα το φέρουν άγνωστο....Και το note πιστεύω θα είναι ένα 5g με πενάκι...Κατά 90%....

Για αναδιπλουμενο ούτε καν....Αλήθεια...Ούτε που μου αρέσουν...Ούτε για αστείο....γούστα είναι αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Μεγα τουμπανο με 4500 μπαταρια , 6.7 ιντσες ,25W Φορτιση Tof ,σενσορα Μπρος - πισω στις καμερες τρισδιαστατη σαρωση αντικειμενων ,5G To Οποιο πιανει ασυλληπτες ταχυτητες σε προηγμενα δικτυα...:cry:

 

μπορω να το αγορασω απο εξω θα κανει εδω?

απο οτι ειδα το SM-G977N εχει αναλυση 1440x3040

ενω το SM-G977U QHD + 2960x1440

Edited by skylane
Link to comment
Share on other sites

μπορω να το αγορασω απο εξω θα κανει εδω?

απο οτι ειδα το SM-G977N εχει αναλυση 1440x3040

ενω το SM-G977U QHD + 2960x1440

 

Μεχρι στιγμης κυκλοφορει μονο Κορεα . Η επεκταση του σε αλλες χωρες ξεκινα το Μαιο .

Το SM-G977U ποιο ειναι αυτο?:worry:

Edit: Α οκ με exynos δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.Οσο για την αναλυση:

1440x2960

Με

1440x3040

Δεν εχει διαφορες φιλε μου ειναι πολυ ελαχιστη.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης κυκλοφορει μονο Κορεα . Η επεκταση του σε αλλες χωρες ξεκινα το Μαιο .

Το SM-G977U ποιο ειναι αυτο?:worry:

Edit: Α οκ με exynos δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.Οσο για την αναλυση:

1440x2960

Με

1440x3040

Δεν εχει διαφορες φιλε μου ειναι πολυ ελαχιστη.

 

σε άλλες χώρες σίγουρα δεν θα είναι στην Ελλάδα

για κάποιον που θέλει το τέλειο μπορεί να παίζει η διαφορά

τα καλύτερα κινητά να πηγαίνουν στην Ασία και την Αμερική και την Ευρώπη(Ελλάδα) δεν φέρνουν τίποτα

και από έξω αν το πάρει κάποιος με τόσο που θα πληρώσει σε τελωνεία είναι σαν να περνεις υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

σε άλλες χώρες σίγουρα δεν θα είναι στην Ελλάδα

για κάποιον που θέλει το τέλειο μπορεί να παίζει η διαφορά

τα καλύτερα κινητά να πηγαίνουν στην Ασία και την Αμερική και την Ευρώπη(Ελλάδα) δεν φέρνουν τίποτα

και από έξω αν το πάρει κάποιος με τόσο που θα πληρώσει σε τελωνεία είναι σαν να περνεις υπολογιστή

 

Κ δεν θα έχεις την εγγύηση την διετή από Ευρώπη..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κ δεν θα έχεις την εγγύηση την διετή από Ευρώπη..

 

υπαρχει περιπτωση να βγαλει τοσο γρηγορα βλαβη πριν την διετια?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να βγαλει τοσο γρηγορα βλαβη πριν την διετια?

 

Αυτό δεν το ξέρει κανένας. Μπορεί να σου βγάλει από την πρώτη μέρα, μπορεί ποτέ.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να βγαλει τοσο γρηγορα βλαβη πριν την διετια?

 

Προφανως και μπορω να σου πω και 2 πιθανες περιπτωσεις.

 

Η πρωτη σε μικροφωνο/wifi που εν μερη μικρο το κακο,αλλα η δευτερη που ειναι οτι χειροτερο αν σου συμβει στην οθονη.

Στην τελευταια περιπτωση αν χαλασει η οθονη(και οταν λεω χαλασει εννοω τιποτα καθετες γραμμες,burn in,καμμενα pixel κλπ) οπως ανεφεραν και αλλοι χρηστες η επισκευη της στην Smartec κοστιζει κοντα 350ευρω παρακαλω(ειναι το πιο ακριβο πραγμα για επισκευη η οθονη του κινητου με λιγα λογια).

 

Επισης εχετε υποψη σας οτι απο παλιοτερα σχολια που ειχαν αναφερθει τις Snapdragon(ή τελος παντων συσκευες εκτος Ευρωπης)εκδοσεις οχι μονο δεν τις καλυπτει με εγγυηση η Samsung ,αλλα ουτε την επισκευη τους με πληρωμη σε βλαβη(πχ σπασμενη οθονη)καλυπτει.

 

Την εγγυηση/καλυψη σε αυτη την περιπτωση την αναλαμβανει αποκλειστικα και μονο ο πωλητης.

 

Το μονο που δεν εχω ρωτησει/ψαξει ειναι σε περιπτωση αγορας απο το Αμερικανικο Amazon αν σε περιπτωση βλαβης μπορει να βολεψει καποιο απο τα Ευρωπαικα(το πιο πιθανο βεβαια οχι,αλλα δεν το εχω ψαξει 100% αν ισχυει).

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει στο ανακαινισμενο πλαίσιο στο the mall έχει όλα τα smartphones με δώρο το ΦΠΑ μέχρι αύριο 21/4. Αν κάποιος μπορεί να κόψει και τιμολόγιο τότε παίρνει το θηρίο σε εξαιρετική τιμή.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...