Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για αγορά με τιμολόγιο μιας και τα σκρουτζομάγαζα εμπαίζουν τον κόσμο για να μην δώσουν τελικά, υπάρχει και το amazon.de. Μπορείς να κάνεις επαγγελματικό λογαριασμό και να αγοράσεις ως ενδοκοινοτική με σχετικά καλύτερη τιμή. Οι τιμές που αναγράφονται είναι με γερμανικό φπα 19%. Αν είσαι εγγεγραμμένος στο vies και αγοράσεις με invoice είναι άνευ φπα και το έχεις και σχετικά γρήγορα από αυτά που διαβάζω.
Link to comment
Share on other sites

Για αγορά με τιμολόγιο μιας και τα σκρουτζομάγαζα εμπαίζουν τον κόσμο για να μην δώσουν τελικά, υπάρχει και το amazon.de. Μπορείς να κάνεις επαγγελματικό λογαριασμό και να αγοράσεις ως ενδοκοινοτική με σχετικά καλύτερη τιμή. Οι τιμές που αναγράφονται είναι με γερμανικό φπα 19%. Αν είσαι εγγεγραμμένος στο vies και αγοράσεις με invoice είναι άνευ φπα και το έχεις και σχετικά γρήγορα από αυτά που διαβάζω.

 

ετσι ειναι αλλα φετος το αμαζον δεν εχει και τρομερες τιμες, αντιθετα βρηκα σκρουτζομαγαζο που δε σου ζηταει κανενα αλλο χαρτι περαν ενος που το εχει αρχικη 730, μειον 24% φπα ειναι πολυ καλυτερο απο τα 900 ή 800 που παιζει χοντρικα στο αμαζον μειον 19%

 

 

Τωρα οσο αφορα τις παραγγελιες που εχω ριξει στα ελληνικα μαγαζια, με ενημερωσαν σημερα απο αυτο:

https://www.webtelecom.gr/index.php?route=common/home

οτι δεν πληρω τις προδιαγραφες επειδη το 1 χαρτι ειχε προβλημα.

Να πω εδω οτι η παραγγελια δοθηκε πριν 5 μερες περιπου αρα απαντησαν σχετικα γρηγορα. Τωρα το χαρτι που ηταν λαθος ειναι δικο μου σφαλμα ας πουμε, καθως ειμαι λογιστης και εκτυπωσα την προσωποποιημενη πληροφορηση μεσα απο το λογιστικο μου προγραμμα το οποιο ουσιαστικα μπαινει στο ταξις κανονικα και βλεπεις ο,τι και απο τον browser αλλα εχει μια διαφορα, απο τον browser Οντως βαζει ημερομηνια πανω αριστερα το ταξις αν κανεις εκτυπωση σελιδας κατι που δεν το ηξερα καθως δεν εχω μπει σχεδον ποτε απο browser, ετσι ειχα βαλει την ημερομηνια με τον acrobat μονος μου και δεν το δεχτηκαν....

εκανα την διορθωση και περιμενω απαντηση.

 

Αν απαντησουν σχετικα αμεσα τοτε θα ειναι ενα μαγαζι που οκ, ναι μεν σε δυσκολευει παραπανω αλλα αν αυτη η δυσκολια ειναι 5-10 μερες καθυστερηση, δε με πειραζει καθολου.

επισης ειναι το μονο μαγαζι που στη σελιδα του εχει ειδικο σημειο να κανεις attach τα εγγραφα και σε διευκολυνει παρα πολυ σε αντιθεση με τους αλλους.

αυτα προς το παρον.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος ένα κατάστημα που να το έχει αυτή την στιγμή γύρω στα 650 και να είναι αξιόπιστο και γρήγορα για αγορά τοις μετρητοίς?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος ένα κατάστημα που να το έχει αυτή την στιγμή γύρω στα 650 και να είναι αξιόπιστο και γρήγορα για αγορά τοις μετρητοίς?

 

Παρτους τηλεφωνο. Απο αγορες φιλων (5 ατομα απο διαφορετικα μαγαζια)εχει παρατηρηθει οτι ενω εχουν στοκ τα εμφανιζουν μη διαθεσιμα . Η πρωτη ερωτηση που κανουν στο τηλεφωνο ειναι αν θελετε αποδειξη ή τιμολογιο και μετα σου απαντανε. Στους 3 που θελανε αποδειξη ειπανε υπαρχει διαθεσιμο ενω σκρουτζ φαινοταν μη διαθεσιμοτητα(πηγαν και το πηραν επι τοπου) ενω στους αλλους 2 με τιμολογιο ειπωθηκε οτι θελει παραγγελια και ελεγχο κ.ο.κ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετρητοίς απόδειξη, κανονικά,απλά ρωτάω μήπως κάποιος μου συστήσει συγκεκριμένο από πρόσφατη εμπειρία, γιατί θέλω ότι μου πουν στο κατάστημα να ισχύει
Link to comment
Share on other sites

Παρτους τηλεφωνο. Απο αγορες φιλων (5 ατομα απο διαφορετικα μαγαζια)εχει παρατηρηθει οτι ενω εχουν στοκ τα εμφανιζουν μη διαθεσιμα . Η πρωτη ερωτηση που κανουν στο τηλεφωνο ειναι αν θελετε αποδειξη ή τιμολογιο και μετα σου απαντανε. Στους 3 που θελανε αποδειξη ειπανε υπαρχει διαθεσιμο ενω σκρουτζ φαινοταν μη διαθεσιμοτητα(πηγαν και το πηραν επι τοπου) ενω στους αλλους 2 με τιμολογιο ειπωθηκε οτι θελει παραγγελια και ελεγχο κ.ο.κ

 

Έχει παραγίνει ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετρητοίς απόδειξη, κανονικά,απλά ρωτάω μήπως κάποιος μου συστήσει συγκεκριμένο από πρόσφατη εμπειρία, γιατί θέλω ότι μου πουν στο κατάστημα να ισχύει

 

Απλα να ξερεις οτι για αγορες ανω των 500Ε μονο μεσω τραπεζας

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Απλα να ξερεις οτι για αγορες ανω των 500Ε μονο μεσω τραπεζας

 

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά πριν 2 βδομάδες σε μαγαζί από το skroutz μια χαρά τα πήρε τα 750 μετρητοίς στο ταμείο

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Απλα να ξερεις οτι για αγορες ανω των 500Ε μονο μεσω τραπεζας

Σε οργανωμένες χώρες όχι στη ταγκανιγκα,εκτός και αύξησαν το όριο των 500€,ότι θέλουν κάνουν στην σκρουτζοχωρα....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά πριν 2 βδομάδες σε μαγαζί από το skroutz μια χαρά τα πήρε τα 750 μετρητοίς στο ταμείο

 

Ζεστό μαρούλι που λένε. Κανονικά μόνο με τραπεζικά μέσα πληρωμής πρέπει να γίνεται η πληρωμή. Η απόδειξη ήταν κανονική από ταμειακή μηχανή ή μηχανογραφημένη με σήμανση στο κάτω μέρος? Ή ήταν κάποιο αθεώρητο χαρτί? Γιατί αν ήταν το τελευταίο δεν θα τους πειράξει καθόλου το μετρητό και ο ΦΠΑ θα μείνει στην τσέπη τους.

Link to comment
Share on other sites

Ζεστό μαρούλι που λένε. Κανονικά μόνο με τραπεζικά μέσα πληρωμής πρέπει να γίνεται η πληρωμή. Η απόδειξη ήταν κανονική από ταμειακή μηχανή ή μηχανογραφημένη με σήμανση στο κάτω μέρος? Ή ήταν κάποιο αθεώρητο χαρτί? Γιατί αν ήταν το τελευταίο δεν θα τους πειράξει καθόλου το μετρητό και ο ΦΠΑ θα μείνει στην τσέπη τους.

Γιατί αν είναι της ταμειακής ?

Της ταμειακής καλύπτει εσένα ....σε περίπτωση που χρειαστεις νόμιμη απόδειξη

Για τον έμπορα δεν σημαίνει ότι και καλά πλήρωσε τον ΦΠΑ σου που του έδωσες ζεστό μαρούλι,μπορεί κάλλιστα να """"εξαφανιστεί"""

Λέμε τώρα...

Το σύστημα μπαζει από παντού αφού δεν είναι ον λαιν με την εφορία

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν είναι της ταμειακής ?

Της ταμειακής καλύπτει εσένα ....σε περίπτωση που χρειαστεις νόμιμη απόδειξη

Για τον έμπορα δεν σημαίνει ότι και καλά πλήρωσε τον ΦΠΑ σου που του έδωσες ζεστό μαρούλι,μπορεί κάλλιστα να """"εξαφανιστεί"""

Λέμε τώρα...

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Θεωρητικά της ταμειακής για κάποια επιχείρηση που λειτουργεί κανονικά και δεν εξαφανίζεται θα πρέπει να δηλωθεί στις πωλήσεις και να αποδοθεί ΦΠΑ. Εγώ κάποια στιγμή αγόρασα το Μάρτιο ένα ipad από σκρουτζομάγαζο και μου έκοψε απόδειξη λιανικής σε αθεώρητο έντυπο. Επειδή ήταν σε καλή τιμή δεν ασχολήθηκα. Αλλά κάλλιστα μπορεί την απόδειξη αυτή να την εξαφανίσει το συγκεκριμένο μαγαζί. Η ταμειακή μένει στο Ζ.

Link to comment
Share on other sites

Mηχανογραφημένη είναι και έχει και σφραγίδα με υπογραφή

Μια χαρά είσαι

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά πριν 2 βδομάδες σε μαγαζί από το skroutz μια χαρά τα πήρε τα 750 μετρητοίς στο ταμείο
Nαι τα πήρε και τα έκανε τραπεζική κατάθεση στο όνομα σου...οπότε φαίνονται κανονικά στην εφορία...

Και ένα πολύ μεγάλο πολυκατάστημα σε όλη την Ελλαδα δέχεται κανονικότατα μετρητά χωρίς να σου πει τίποτα αν ρωτήσεις όμως θα σου πουν ότι θα γίνει τραπεζική καταθεση στο όνομα σου...

 

Στην ουσία αντί να πας εσύ τράπεζα πάνε αυτοί για εσένα για μην χάσουν την πώληση...

 

Στάλθηκε από το S10 Plus

Edited by LeGendGR
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νόμιζα αλλά πριν 2 βδομάδες σε μαγαζί από το skroutz μια χαρά τα πήρε τα 750 μετρητοίς στο ταμείο

 

Όπως είπαν και οι άλλοι, πάνε τράπεζα κάνουν κατάθεση από aps και τέλος. Εξάλλου και μεγάλες αλυσίδες δέχονται μετρητά, εμένα μου έτυχε και μου έκανε εντύπωση μάλιστα που δε μου ζήτησαν κάρτα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχει παραγίνει ...

 

Απλα βρηκανε την φορμουλα για να αποθαρυνουν για τιμολογια. Εμφανιζουν οτι δεν εχουν στοκ τοσο απλα. Δεν ειναι τυχαιο οτι ελλειψη εχουν ολες οι συσκευες πια. Εκει που περυσι ειχαν σε ολα στοκ. Αν παρατηρησετε κιολας αυτοι που το εχουν μια ενδιαμεσηντιμη ειναι καιβαυτοι που εμφανιζουν στοκ και κοβουν τσακ μπαμ και τιμολογιο.

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι αλλα φετος το αμαζον δεν εχει και τρομερες τιμες, αντιθετα βρηκα σκρουτζομαγαζο που δε σου ζηταει κανενα αλλο χαρτι περαν ενος που το εχει αρχικη 730, μειον 24% φπα ειναι πολυ καλυτερο απο τα 900 ή 800 που παιζει χοντρικα στο αμαζον μειον 19%

 

 

Τωρα οσο αφορα τις παραγγελιες που εχω ριξει στα ελληνικα μαγαζια, με ενημερωσαν σημερα απο αυτο:

https://www.webtelecom.gr/index.php?route=common/home

οτι δεν πληρω τις προδιαγραφες επειδη το 1 χαρτι ειχε προβλημα.

Να πω εδω οτι η παραγγελια δοθηκε πριν 5 μερες περιπου αρα απαντησαν σχετικα γρηγορα. Τωρα το χαρτι που ηταν λαθος ειναι δικο μου σφαλμα ας πουμε, καθως ειμαι λογιστης και εκτυπωσα την προσωποποιημενη πληροφορηση μεσα απο το λογιστικο μου προγραμμα το οποιο ουσιαστικα μπαινει στο ταξις κανονικα και βλεπεις ο,τι και απο τον browser αλλα εχει μια διαφορα, απο τον browser Οντως βαζει ημερομηνια πανω αριστερα το ταξις αν κανεις εκτυπωση σελιδας κατι που δεν το ηξερα καθως δεν εχω μπει σχεδον ποτε απο browser, ετσι ειχα βαλει την ημερομηνια με τον acrobat μονος μου και δεν το δεχτηκαν....

εκανα την διορθωση και περιμενω απαντηση.

 

Αν απαντησουν σχετικα αμεσα τοτε θα ειναι ενα μαγαζι που οκ, ναι μεν σε δυσκολευει παραπανω αλλα αν αυτη η δυσκολια ειναι 5-10 μερες καθυστερηση, δε με πειραζει καθολου.

επισης ειναι το μονο μαγαζι που στη σελιδα του εχει ειδικο σημειο να κανεις attach τα εγγραφα και σε διευκολυνει παρα πολυ σε αντιθεση με τους αλλους.

αυτα προς το παρον.

 

Χαίρεται, επειδή κοιτάω και γω την αγορά S10 με τιμολόγιο στην επιχείρηση μου μηπως πηρες κάποια απάντησή από κατάστημα ή εχεις βρει κάποιο που δεν θα μας παιδεψει πολύ;

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται, επειδή κοιτάω και γω την αγορά S10 με τιμολόγιο στην επιχείρηση μου μηπως πηρες κάποια απάντησή από κατάστημα ή εχεις βρει κάποιο που δεν θα μας παιδεψει πολύ;

 

θεωρω οτι το webtelecom δε θα με παιδεψει, περιμενω να δω. απαντησαν σε λιγοτερο απο εβδομαδα να διορθωσω ενα χαρτι, τωρα αν μου πουν οτι δεν το εχουν διαθεσιμο θα δω.

επισης το citishop Που εκανα παραγγελια μου ζητηση προπληρωμη εντος 2 ημερων και οποτε ερθει που μου ειπαν οτι τυπικα λεμε 30 μερες αλλα συνηθως στις 10-15 ερχεται, ομως δεν εστειλα χαρτια, βαρεθηκα.

απο καποιο αλλο δεν εχω σοβαρη απαντηση, δυστυχως το αμαζον δεν εχει καθολου επιλογη για αγορα αυτη τη στιγμη , εκτος αν το παρεις απο τριτο πωλητη χωρις να γλιτωσεις το φπα.

 

α! και φυσικα το https://www.e-karavasilis.gr/ που ειναι 60 ευρω πιο ακριβο μονο, αλλα σου εγκρινει επι τοπου τα χαρτια και ζηταει μονο ενα χαρτι, τους καδ απο το ταξις να δει οτι οντως δικαιουσαι την απαλλαγη. εγω απο εκει μαλλον θα παρω αν δεν βγαλω ακρη με τον αλλο παραπανω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Νίκο, στο citishop μου είπαν έως και 30 μέρες από την ημέρα που θα εγκριθούν τα χαρτιά δηλαδή μπορεί να πάει μήνας και.. Οπότε και μάλλον από https://www.e-karavasilis.gr/ θα κάνω παραγγελία εκτός και αν έχεις καλή έκβαση εσύ .
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Νίκο, στο citishop μου είπαν έως και 30 μέρες από την ημέρα που θα εγκριθούν τα χαρτιά δηλαδή μπορεί να πάει μήνας και.. Οπότε και μάλλον από https://www.e-karavasilis.gr/ θα κάνω παραγγελία εκτός και αν έχεις καλή έκβαση εσύ .

 

Κοιτα, εγω δεν το βιαζομαι και βασικα αν πεσει κι αλλο μπορει να μην κοψω και τιμολογιο γιατι δε θελω, αλλα αν μου εγκρινουν αμεσα οκ θα το παρω. Αλλιως ειτε θα παω καραβασιλη ειτε αν παει κοντα στα 600 συντομα θα το παρω ετσι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απαντηση webtelecom στο μαιλ μου:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το προϊόν της επιλογής σας είναι προσωρινά μη διαθέσιμο για παραγγελία από τον προμηθευτή μας. Η παραγγελία σας παραμένει σε αναμονή μέχρι να εμφανιστεί ξανά διαθέσιμο σε εμάς για παραγγελία. Τα προϊόντα στην ηλεκτρονική μας σελίδα είναι κατόπιν παραγγελίας συνεπώς τηρείται σειρά προτεραιότητας. Θα ενημερωθείτε από εμάς με νέο email για την εξέλιξη της παραγγελίας σας μόλις παραλάβουμε το προϊόν και είναι έτοιμο προς αποστολή. Παραμένουμε στην διάθεση σας. Φ� �λικά η ομάδα του Webtelecom.

 

Προφανως εχουν εγκρινει τα δικαιολογητικα, καθως στο προηγουμενο μαιλ μου ελεγαν οτι ηθελαν αλλη εκτυπωση απο ταξις, αλλα τωρα ξαφνικα δεν εχουν την συσκευη. Πηρα τηλ και τους λεω:

-Γεια σας, εχω αυτη την παραγγελια. ειναι διαθεσιμο το κινητο?

-οχι, και δεν ξερουμε ποτε θα ειναι

-Ναι αλλα πριν που πηρα και ρωτησα, και με ρωτησαν αν θελω τιμολογιο ή αποδειξη και μπερδευτηκα και ειπα αποδειξη, μου ειπαν οτι υπαρχει...πως γινεται για μενα να μην υπαρχει.

 

Καγκελο η κοπελα, της ειπα θα παρω τη δευτερα και ελπιζω να υπαρχει.....βαρεθηκα να τσακωθω, και τη δευτερα θα ριξω ονλινε παραγγελια με αποδειξη να δω τι θα μου πουν...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτά όλα δεν είναι σοβαρά! Καθόλου σοβαρά! Κανονικά έπρεπε να τα μπαναρει το Skroutz.

 

Γενικα το σκρουτζ οχι απλα τα προστατευει, αλλα αν πας και τα πεις ολα αυτα θα μπαναρει εσενα, φιλικα στο λεω αλλα εχει τυχει σε γνωστο μου. τωρα για την ολη ιστορια, αναμενομενο ηταν αλλα υπαρχει ενα θετικο, απαντησαν για τα χαρτια πολυ συντομα, που σημαινει οτι οκ, το να μου παρει ολη η φαση 15 - 20 μερες δε με πειραζει. ειναι ενοχλητικο, ειναι παρανομο, αλλα αν ειναι για τοσες μερες οκ. αλλο 15 ομως αλλο 60 που θελουν αλλοι. μενει να δουμε...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...