Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαθεσιμότητα & αγορά Samsung Galaxy S10e/S10/S10+ (Plus)

Εδω συζηταμε για την διαθεσιμοτητα και την αγορα των νεων τριων συσκευων μας απο τα ελληνικα και κυπριακα αλλα και OnLine καταστηματα λεμε τι εκπτωση δινουν κλπ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει ακούσει κάποιος για "ανταλλαγή" με άλλη συσκευή σε κάποια από τις γνωστές αλυσίδες;
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακούσει κάποιος για "ανταλλαγή" με άλλη συσκευή σε κάποια από τις γνωστές αλυσίδες;

 

στοκ κοτσοβολο μου ειπαν μαλλον μετα τις 8-3 που εχουν δωρο τα ακουστικα και τις προπαραγγελιες

Link to comment
Share on other sites

στοκ κοτσοβολο μου ειπαν μαλλον μετα τις 8-3 που εχουν δωρο τα ακουστικα και τις προπαραγγελιες

Και μενα το ιδιο μου ειπαν σε public

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγάλουν ανταλλαγή , αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο τώρα , και άν βγάλουν θα είναι σαν τα περσινά επίπεδα ? που έπερναν 500€ τo s8+ .αν κάποιος γνωρίζει κάτι επίσημο ας ενημερώση

Πάντως ήδη στο Amazon Ιταλίας η τιμη έχει πέσει στα 950 Euro

https://www.amazon.it/Samsung-Smartphone-Espandibili-Versione-Italiana/dp/B07NDRJ2HB/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1551687233&sr=8-3&keywords=galaxy%2Bs10%2B%2B&th=1

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγάλουν ανταλλαγή , αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο τώρα , και άν βγάλουν θα είναι σαν τα περσινά επίπεδα ? που έπερναν 500€ τo s8+ .αν κάποιος γνωρίζει κάτι επίσημο ας ενημερώση

Πάντως ήδη στο Amazon Ιταλίας η τιμη έχει πέσει στα 950 Euro

https://www.amazon.it/Samsung-Smartphone-Espandibili-Versione-Italiana/dp/B07NDRJ2HB/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1551687233&sr=8-3&keywords=galaxy%2Bs10%2B%2B&th=1

 

H Aμερικάνικη ιστοσελίδα υπολογίζει επιστροφή s9+ για 550 δολάρια ΣΥΝ τα buds δώρο. Ζωάρα...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βγάλουν ανταλλαγή , αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο τώρα , και άν βγάλουν θα είναι σαν τα περσινά επίπεδα ? που έπερναν 500€ τo s8+ .αν κάποιος γνωρίζει κάτι επίσημο ας ενημερώση

Πάντως ήδη στο Amazon Ιταλίας η τιμη έχει πέσει στα 950 Euro

https://www.amazon.it/Samsung-Smartphone-Espandibili-Versione-Italiana/dp/B07NDRJ2HB/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1551687233&sr=8-3&keywords=galaxy%2Bs10%2B%2B&th=1

δηλαδή αν παίρνει 500 ευρώ το s9+ θα είναι άσχημα; ούτε στις αγγελίες δεν το βρίσκεις τόσο πια!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι ήμουν στο τσακ να πάρω το s9 plus με ανταλλαγή αλλά τελικά έκατσε δώρο κουπόνι του Γερμανού από συμφορμιτη 150 ευρώ κ επιστροφή 10% Eurobank οπότε βγήκε δυνατή τιμή για πρώτη βδομάδα για να δούμε. Φέτος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μυνημα ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη για παραλαβή, αλλά μάλλον θα ακυρωσω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλαν μυνημα ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη για παραλαβή, αλλά μάλλον θα ακυρωσω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Άκουσες και εσύ για ξεπλυμενα χρώματα στην

οθόνη ή κάτι άλλο και θα ακυρώσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άκουσες και εσύ για ξεπλυμενα χρώματα στην

οθόνη ή κάτι άλλο και θα ακυρώσεις?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομίζω ότι τελικά το κινητό έχει φάει πολύ σπρωξιμο από παντου και δεν θα είναι αυτό που φάνηκε στην αρχή. Στην αναμονή λοιπόν για τους early adopters.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι εκδοση του S10+ με 128Gb χώρο, δεν υπάρχουν ούτε για δείγμα? Προ παρήγγειλα από Κωτσοβολο και ακόμα δεν έχω παραλάβει και λενε μέσα στον Απρίλιο για αυτούς που προπαρηγγειλαν Μάρτη καθώς η ζήτηση είναι μεγάλη και τηρείται σειρά προτεραιότητας..Αν το ήθελα έναν μήνα μετά,θα το έπαιρνα έναν μήνα μετά..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω διαθέσιμη προπαραγγελια στο public και περιμένει. Μάλλον θα ακυρώσω. Αν κάποιος δεν χρειάζεται τα ακουστικά και θέλει να τα πουλήσει μπορούμε να πάμε μαζί, πουλώντας μου τα ακουστικα και ΕΦΟΣΟΝ μπορούμε να τα πάρουμε σε μαυρα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ έχω διαθέσιμη προπαραγγελια στο public και περιμένει. Μάλλον θα ακυρώσω. Αν κάποιος δεν χρειάζεται τα ακουστικά και θέλει να τα πουλήσει μπορούμε να πάμε μαζί, πουλώντας μου τα ακουστικα και ΕΦΟΣΟΝ μπορούμε να τα πάρουμε σε μαυρα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχει αναφερθει καμια 10ρια φορες στο διπλα θεμα οτι τα ασυρματα ακουστικα ειναι ολα χρωματος Ασπρου.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει καμια 10ρια φορες στο διπλα θεμα οτι τα ασυρματα ακουστικα ειναι ολα χρωματος Ασπρου.
10 φορές ? Και ποιο είναι αυτό το θέμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 φορές ? Και ποιο είναι αυτό το θέμα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο κεντρικο θεμα των εν λογω κινητων εκει το μαθαμε και οι υπολοιποι οτι η προσφορα αφορα μονο τα ασπρα(το 10ηταν σχημα λογου,λαθος μου που δεν το ανεφερα εξ αρχης).

 

Επισης στο διπλα θεμα ανεφεραν οι περισσοτεροι απο που παρελαβαν απο πλευρας παραγγελιων ή απο που περιμενουν ειδοποιηση.

 

Αν δεις στο διπλα θεμα αναφερουν και τα περι διαθεσιμοτητας απο αλυσιδες.

 

Τωρα θα μου πεις γιατι τα ανεφεραν στο διπλα θεμα και οχι εδω?Δεν ξερω.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο public δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. Εγώ ειχα βάλει προπαραγγελια στις 21/2 , και δεν έχω καμία ενημέρωση. Βέβαια θα τους παρω να πω πως δεν ενδιαφέρομαι πλέον , ομως βρίσκονται μειον εδώ σε σχέση με Κωτσόβολο πχ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα γτ δεν μου έχει στείλει ο Γερμανός μνμ για κουπόνι 150€? Κάτοχος cosmoκάρτας. Δεν στέλνουν σε όλους δλδ?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα γτ δεν μου έχει στείλει ο Γερμανός μνμ για κουπόνι 150€? Κάτοχος cosmoκάρτας. Δεν στέλνουν σε όλους δλδ?

 

Από ότι έχω καταλάβει στέλνουν μόνο σε όσους έχουν συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα γτ δεν μου έχει στείλει ο Γερμανός μνμ για κουπόνι 150€? Κάτοχος cosmoκάρτας. Δεν στέλνουν σε όλους δλδ?

 

Από ότι έχω καταλάβει στέλνουν μόνο σε όσους έχουν συμβόλαιο.

 

Εγώ δεν έχω συμβόλαιο αλλά κάρτα.. Όχι δεν στέλνουν σε όλους μόνο σε όποιους έχουν κάνει κάποια η κάποιες αγορές από Γερμανό κτλ.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό με το συμβόλαιο. Εμένα μου έστειλαν, αλλά δεν έχω συμβόλαιο.

 

Το έχει αγοράσει κανείς με το κουπόνι χωρίς να είναι διαθέσιμο; Δέχονται παραγγελία τώρα και παραλαβή στη μειωμένη τιμή αργότερα;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα πριν λίγο χωρίς προπαραγγελία από Γερμανό Λυκόβρυσης (S10+ 128gb black). Από ότι μου είπε έχει stock, δεν ρώτησα πόσα.

 

Το πήρα με τιμολόγιο με απαλλαγή ΦΠΑ και έκπτωση 150€ από κουπόνι (τελική 716€), χρειάστηκε μόνο το χαρτί από το taxisnet και δεν μου ζήτησαν κάποια άλλη ταυτοποίηση στοιχείων (εξουσιοδότηση κτλ) παρ' ότι δεν ήμουν ο ίδιος..

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

Ερωτηση, βλεπω σε διαφορα threads οτι μερικοι φιλοι αγορασαν συσκευες με τιμολογιο χωρις να πληρωσουν ΦΠΑ. Ρωτωντας φιλο μου που εχει μαγαζι μου ειπε οτι και με τιμολογιο ολα τα προιοντα τα πληρωνει με ΦΠΑ κανονικα και στο τελος του μηνα καποιο ποσο του ΦΠΑ περνιεται στα εξοδα.

 

Υπαρχει τροποσ να αγοραστει συσκευη 25% φτηνοτερα? Αν ναι τι μαγαζι πρεπει να εχει ο κατοχος του τιμολογιου και πως γινεται η πληρωμη?

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...