Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το εχουμε πει απειρες φορες,τα σκρουτζομαγαζα δεν εχουν γενικα αμεσα διαθεσιμα πολλα κινητα στα καταστηματα τους.

 

Δειτε και σε αλλες ναυαρχιδες αλλων εταιρειων που στα περισσοτερα καταστημα ειναι κατοπιν παραγγελιας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια το εχουμε πει απειρες φορες,τα σκρουτζομαγαζα δεν εχουν γενικα αμεσα διαθεσιμα πολλα κινητα στα καταστηματα τους.

 

Δειτε και σε αλλες ναυαρχιδες αλλων εταιρειων που στα περισσοτερα καταστημα ειναι κατοπιν παραγγελιας.

 

Αυτο συμβαίνει τελευταία, και αντίστοιχα συμβαίνει και σε μαγαζιά έξω όπως το Αμαζόν...δε συνέβαινε περισυ. Οπότε κάτι έχει αλλάξει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ποιο μοντέλο υπαρχει κυρίως στα μαγαζιά, το exynos η το Snapdragon;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης

LUCAS HOOD

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ποιο μοντέλο υπαρχει κυρίως στα μαγαζιά, το exynos η το Snapdragon;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To Exynos για Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδιά έχετε να προτείνετε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα να έχει το S10+ σε πράσινο χρώμα ?? Έχω φάει άκυρο από 2-3 μέχρι στιγμής. Δε φανταζόμουν ότι θα ήταν τόσο δύσκολο να το παραγγείλω.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχετε να προτείνετε κάποιο ηλεκτρονικό κατάστημα να έχει το S10+ σε πράσινο χρώμα ?? Έχω φάει άκυρο από 2-3 μέχρι στιγμής. Δε φανταζόμουν ότι θα ήταν τόσο δύσκολο να το παραγγείλω.

γιατί φίλε μου ζοριζεσαι?στο Καραβασίλη

φαίνεται διαθέσιμο

https://www.e-karavasilis.gr/index.php/el/component/eshop/catalog/item/hy---tablet/47-tablet---smartphones/6156-samsung-galaxy-s10%2B-g975-128gb8gb-prism-green-dual-sim-.html

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γιατί φίλε μου ζοριζεσαι?στο Καραβασίλη

φαίνεται διαθέσιμο

https://www.e-karavasilis.gr/index.php/el/component/eshop/catalog/item/hy---tablet/47-tablet---smartphones/6156-samsung-galaxy-s10%2B-g975-128gb8gb-prism-green-dual-sim-.html

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Πήγα να το παραγγείλω από εκεί προχθές και με πήραν τηλ και με ρώτησαν αν έχω δει ότι το συγκεκριμένο ΔΕΝ είναι το Ευρωπαϊκό μοντέλο. Τους είπα ότι όχι δεν το είχα παρατηρήσει και ακύρωσα την παραγγελία. Προς τιμήν τους με ενημέρωσαν. Μάλιστα έκανα την παραγγελία Κυριακή και με πήρε τηλ κάποιος έπειτα από 15 λεπτά. Πιο γρήγορος πεθαίνεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το παραγγείλω από εκεί προχθές και με πήραν τηλ και με ρώτησαν αν έχω δει ότι το συγκεκριμένο ΔΕΝ είναι το Ευρωπαϊκό μοντέλο. Τους είπα ότι όχι δεν το είχα παρατηρήσει και ακύρωσα την παραγγελία. Προς τιμήν τους με ενημέρωσαν. Μάλιστα έκανα την παραγγελία Κυριακή και με πήρε τηλ κάποιος έπειτα από 15 λεπτά. Πιο γρήγορος πεθαίνεις! :)

 

Δηλαδή έκανες παραγγελία με τιμολόγιο.. Αν κάνεις με απόδειξη θα γίνει ευρωπαϊκό..

Οπότε θα σου έλεγα να κάνεις παραγγελία και να πεις ότι δε σε πειράζει και ας είναι από τον άρη... Αν θέα λεπτομέρειες στείλε μου τηλ να σε πάρω να σου πω τι παίζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το παραγγείλω από εκεί προχθές και με πήραν τηλ και με ρώτησαν αν έχω δει ότι το συγκεκριμένο ΔΕΝ είναι το Ευρωπαϊκό μοντέλο. Τους είπα ότι όχι δεν το είχα παρατηρήσει και ακύρωσα την παραγγελία. Προς τιμήν τους με ενημέρωσαν. Μάλιστα έκανα την παραγγελία Κυριακή και με πήρε τηλ κάποιος έπειτα από 15 λεπτά. Πιο γρήγορος πεθαίνεις! :)

 

Φίλε που γράφει ότι δεν είναι ευρωπαϊκό στο λινκ ποιο πάνω δεν γράφει κάτι τέτοιο.. :X

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε που γράφει ότι δεν είναι ευρωπαϊκό στο λινκ ποιο πάνω δεν γράφει κάτι τέτοιο.. :X

 

Δεν γράφει ότι δεν είναι Ευρωπαϊκό, ωστόσο δεν γράφει ότι είναι κιόλας. Συνήθως όταν είναι έχουν στον τίτλο την ένδειξη "EU".

Για το συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο πάντως, το λέω γιατί έβαλα παραγγελία και με πήραν τηλ και μου είπαν ότι δεν είναι και αν θέλω να προχωρήσω με την παραγγελία κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ακούσει ότι λένε ότι δεν είναι αλλά τελικά σου φέρνουν Eu... :X:wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ακούσει ότι λένε ότι δεν είναι αλλά τελικά σου φέρνουν Eu... :X:wacko:

 

Ναι αλλά το ρισκάρεις τελικά να παραλάβεις όντως μη Ευρωπαϊκό ? :(:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το ρισκάρεις τελικά να παραλάβεις όντως μη Ευρωπαϊκό ? :(:blink:

 

Για περισσότερες πληροφορίες ρώτα τον Γιάννη από πάνω που σου είπε.. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μειωμένη τιμή σήμερα και μέχρι τις 21:00, στα μεγάλα καταστήματα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μειωμένη τιμή σήμερα και μέχρι τις 21:00, στα μεγάλα καταστήματα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δηλαδή πόσο το είχαν; δεν το πρόλαβα...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Που θα το βρω με άτοκες δόσεις όσο φθηνότερα γίνεται; στο Σκρουτζ το έχουν όλοι κατόπιν παραγγελίας...
Link to comment
Share on other sites

Που θα το βρω με άτοκες δόσεις όσο φθηνότερα γίνεται; στο Σκρουτζ το έχουν όλοι κατόπιν παραγγελίας...

 

https://www.you.gr/special-pages/searchq?sn.q=samsung+s10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έκανα παραγγελία το S10 dual από το drele, διάβασα καλές κριτικές για το μαγαζί και το επέλεξα γιατί μπορώ να το παραλάβω (όταν με το καλό έρθει μετά από κάνα μήνα και) από την έδρα τους. Έχετε εσείς κάποια εμπειρία; Επίσης να αναφέρω ότι θα το πάρω με τιμολόγιο οπότε θα αργήσει πάρα πολύ και για αυτόν το λόγο.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε η ξαδέρφη μου από εκεί, δεν είχε κάποιο θέμα, όλα οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατα, το θέμα είναι αν υπάρχει διαθεσιμότητα κτλ. γιατί τα χαρτιά τα έστειλα και είναι σίγουρα κομπλέ (λογιστής γαρ)
Link to comment
Share on other sites

Ωραιότατα, το θέμα είναι αν υπάρχει διαθεσιμότητα κτλ. γιατί τα χαρτιά τα έστειλα και είναι σίγουρα κομπλέ (λογιστής γαρ)

 

Σου έχουν κάνει έγκριση και σου ζήτησαν τα λεφτά μπροστά ? Έχεις δώσει λεφτά ? Ή απλά είσαι στο 1ο στάδιο που έχεις μόνο στείλει χαρτιά ?

 

Μιας και είσαι συνάδελφος...

https://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/46199

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο στάδιο ακόμα, μόλις μου δώσουν το οκ θα πρέπει να βάλω τα λεφτά, βέβαια για να είμαι ειλικρινής μου πέταξαν κάτι στο τηλέφωνο του στυλ "υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει διαθέσιμο, μικρή όμως γιατί είναι καινούριο κινητό" το οποίο με ανησύχησε λιγάκι.

Ευχαριστώ για το link :)

Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο στάδιο ακόμα, μόλις μου δώσουν το οκ θα πρέπει να βάλω τα λεφτά, βέβαια για να είμαι ειλικρινής μου πέταξαν κάτι στο τηλέφωνο του στυλ "υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει διαθέσιμο, μικρή όμως γιατί είναι καινούριο κινητό" το οποίο με ανησύχησε λιγάκι.

Ευχαριστώ για το link :)

 

Απλά για να ξέρεις δεν θα το πάρεις ποτέ... Τι και πως, διάβασε μερικές σελίδες πίσω και τα έχω πει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...