Jump to content

[S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Καλησπέρα Βασίλη! Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως η παραγγελία σου θα έχει ετοιμαστεί έως 27/3 για παραλαβή από το Public Συντάγματος. Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σου!"

 

ελπίζω του 2019 τουλάχιστον

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 338
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"το f2g σε επιβραβεύει! επισκέψου τώρα ένα κατάστημα wind και απόκτησε το νέο samsung της σειράς s10 με έκπτωση 100Ε, απλά επιδεικνύοντας τον κωδικό....! Ακόμα επιστρέφοντας την παλιά σου συσκευή, κέρδισε επιπλέον έκπτωση έως 280Ε!"

 

Μου το στείλανε στις 19/3, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα, αν το θέλει κάποιος ας μου στείλει πμ γιατί θα πάει τζάμπα! Δωρεάν εννοείται παιδιά!

Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα νέο διαθεσιμότητας;

Περιμένω S10+ Green 128gb από Κωτσόβολο και είμαι σε αναμονή...

Πάντως βλέπω ότι δεν υπάρχει πουθενά απόθεμα για την συγκεκριμένη έκδοση :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα νέο διαθεσιμότητας;

Περιμένω S10+ Green 128gb από Κωτσόβολο και είμαι σε αναμονή...

Πάντως βλέπω ότι δεν υπάρχει πουθενά απόθεμα για την συγκεκριμένη έκδοση :(

 

Καλή υπομονή φίλε μου βρήκες και συ μαγαζί να κάνεις αγορά μακράν η χειρότερη αλυσίδα κ ας είναι η μόνη που έχω στην πόλη μου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλή υπομονή φίλε μου βρήκες και συ μαγαζί να κάνεις αγορά μακράν η χειρότερη αλυσίδα κ ας είναι η μόνη που έχω στην πόλη μου

 

Για το λόγο ότι μου βγήκε 689 το πήρα από εκεί φίλε μου...(χωρίς φπα και κουπόνι -150 ευρώ).

Υπομονή υπάρχει αρκετή :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ο ΦΠΑ δεν αποδίδεται καθόλου ή πρέπει να αποδοθεί από εμένα ως ελεύθερο επαγγελματία απευθείας?

 

Ευχαριστώ

 

 

Από την πλευρά σου δεν πληρώνεις ΦΠΑ. Απλά το τιμολόγιο αγοράς το δίνεις στο λογιστή σου η το βάζεις στην ανάλογο κατηγορία συγκεντρωτικής πελατών (δεν γνωρίζω το πεδίο γιατί το δίνω σε λογιστή) και τίποτε άλλο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το λόγο ότι μου βγήκε 689 το πήρα από εκεί φίλε μου...(χωρίς φπα και κουπόνι -150 ευρώ).

Υπομονή υπάρχει αρκετή :lol:

 

Τέλεια αξίζει η αναμονή είναι εργαλείο οπότε θα το ευχαριστηθείς καλύτερα... Κ γω από Γερμανό έτσι πήρα το plus σε λευκό αλλά πιο σύντομα γιατί θα τους μπινελικωνα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα νέο διαθεσιμότητας;

 

Περιμένω S10+ Green 128gb από Κωτσόβολο και είμαι σε αναμονή...

 

Πάντως βλέπω ότι δεν υπάρχει πουθενά απόθεμα για την συγκεκριμένη έκδοση :(

Κάνε υπομονή. Θα δεις ότι αξιζει 100%! Το χρωμα απλα δεν υπςρχει! Όποιος το βλέπει μένει...

 

Εγώ από public το παρέλαβα 26/3 και μου είχαν πει ότι από την αρχή η samsung είχε διαθέσει λίγα πράσινα.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό παιδί που να έχει κουπόνι από Κωτσόβολο και να μην το χρειάζεται? :O
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό παιδί που να έχει κουπόνι από Κωτσόβολο και να μην το χρειάζεται? :O

 

Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα κωτσου κ να πεις ενδιαφέρομαι για το s10+. Αν μου δώσετε κουπόνι με - 150 ευρώ θα το πάρω από εδώ.. Έχεις ελπίδες πιστεύω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Προπαραγγελια σε mediamrkt 7-3 ceramic black 512gb και ακομη κανενα νεο.. Τι γινεται ρε παιδια εχει κιαλλος τετοιο θεμα η εγω ειμαι ο γκαντεμης μονο;
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα κωτσου κ να πεις ενδιαφέρομαι για το s10+. Αν μου δώσετε κουπόνι με - 150 ευρώ θα το πάρω από εδώ.. Έχεις ελπίδες πιστεύω

 

Από οτι μου είπαν το plus δεν ειναι διαθέσιμο πουθενά και μόνο με παραγγελία που παίρνει έως και 10 εργάσιμες, κι ότι έχει τελειώσει αυτή η προσφορά με τους κωδικούς. Βέβαια δεν πήγα σε κατάστημα αλλά μίλησα τηλεφωνικά.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Από οτι μου είπαν το plus δεν ειναι διαθέσιμο πουθενά και μόνο με παραγγελία που παίρνει έως και 10 εργάσιμες, κι ότι έχει τελειώσει αυτή η προσφορά με τους κωδικούς. Βέβαια δεν πήγα σε κατάστημα αλλά μίλησα τηλεφωνικά.

 

Οχι θα πας από κοντά να μιλήσεις με τον διευθυντή δεν έχεις να χάσεις τίποτα ε καλά εμένα σε άσπρο σε plus έκανε κάνα 5ημερο μαζί με σκ μέσα η στα media markt η στα public πάντως είναι μέχρι τις 30

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οχι θα πας από κοντά να μιλήσεις με τον διευθυντή δεν έχεις να χάσεις τίποτα ε καλά εμένα σε άσπρο σε plus έκανε κάνα 5ημερο μαζί με σκ μέσα η στα media markt η στα public πάντως είναι μέχρι τις 30

 

Αφού δε το έχουν διαθέσιμο τι να πάω να μιλήσω, δεν έχει νόημα. Ξέρω τι λες, έτσι είχα πάρει το s9 plus πέρυσι από πλαίσιο. Θέλω συγκεκριμένα μόνο από Κωστόβολο γιατί μου βγαίνει +240 ευρώ φθηνότερα λόγο bonus πόντων. Είχα κωδικό από γερμανό αλλά πολλά τα λεφτά. Θα δω στη συνέχεια, όλο και κάτι σε προσφορά θα παίξει..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω και σε αυτο το θεμα οτι για οποιον ενδιαφερεται για αγορα μιας απο τις νεες συσκευες με προγραμμα ανταλλαγης,βλεπω το Public και εχει κατι τετοιο βγαλει αυτες τις μερες

https://www.public.gr/cat/corporate/ypiresies/trade-n-save/

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και γω ενα Ζ3 compact που χω για δεύτερο και μου βγάζει 11 ευρώ χαχααααααα

 

Εμένα, το Redmi Note 4, ούτε τσάμπα δεν το παίρνουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Έχει κανείς εμπειρία από τις ανταλλαγές παλαιών συσκευών σε public ή vodafone? Το κινητό μου, ένα galaxy s8 έχει ραγισμένη (λίγο :p ) οθόνη αλλά είναι 100% λειτουργικό και έχω πλήρη συσκευασία κλπ. Ξέρετε αν το δέχονται για ανταλλαγή με s10?
Link to comment
Share on other sites

Μην σκοτώνετε τις συσκευές στα public.. Ούτε στην Ομόνοια τόσο φθηνά δεν τα παίρνουν.. Άμα ήταν έτσι δεν θα υπήρχαν οι αγγελίες

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, το Redmi Note 4, ούτε τσάμπα δεν το παίρνουν.

 

Χμ... έβαλα από περιέργεια στη φόρμα του public το τάμπλετ μου, gpad 8.3, 6ετίας. Μου κόβει 118 ευρώ από όλα τα s10... :blink::blink::blink:

 

Μήπως τρέχει και κάποιο κουπόνι ταυτόχρονα, δεν παίζει, ούτε 20 δεν πουλιέται!

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Χμ... έβαλα από περιέργεια στη φόρμα του public το τάμπλετ μου, gpad 8.3, 6ετίας. Μου κόβει 118 ευρώ από όλα τα s10... :blink::blink::blink:

 

Μήπως τρέχει και κάποιο κουπόνι ταυτόχρονα, δεν παίζει, ούτε 20 δεν πουλιέται!

 

Το δοκίμασα κι εγώ με το k800i (το αγαπημένο μου κινητό ever, 10ετίας και βάλε) και μου βγάζει 114,1Ε. Ή έχει κάποιο πρόβλημα το site ή τρέχω να προλάβω ανοιχτό το κατάστημα πριν το πάρουν πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Μην σκοτώνετε τις συσκευές στα public.. Ούτε στην Ομόνοια τόσο φθηνά δεν τα παίρνουν.. Άμα ήταν έτσι δεν θα υπήρχαν οι αγγελίες

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

 

Ανάλογα την συσκευή.

Σκότωμα τα 389€ του s9+ ;

Μη μου πεις αν αξίζει να πας από s9 σε s10.

Εντάξει τα 389€ για το iPhone 8 Plus μου είναι λίγα αλλά τα 200€ που δίνουν για ένα IPad Air είναι μια χαρά.

Σήμερα πέρασα από public και τους ρώτησα για s10+ σε πρασινάκι αλλά δεν υπήρχε πουθενά.

Γενικα νομίζω αν κάποιος περιμένει κανά μήνα θα βρει και χρώματα και καλές τιμές.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα κι εγώ με το k800i (το αγαπημένο μου κινητό ever, 10ετίας και βάλε) και μου βγάζει 114,1Ε. Ή έχει κάποιο πρόβλημα το site ή τρέχω να προλάβω ανοιχτό το κατάστημα πριν το πάρουν πίσω.

 

Κοίτα όπως ο Γερμανός κ οι υπόλοιποι μοίραζαν κουπόνια 150 ευρώ μπορεί κ αυτοί να κάνουν κάτι τέτοιο... Πριν δέκα μέρες όταν πήγα να ρωτήσω πόσο το κρατάνε ΧΩΡΙΣ να τρέχει κάποια προσφορά τέτοια μου δίναν 209 απτό Γερμανό για s9 plus .........

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις άδικο, απλά με την προσφορά που βγήκε σήμερα, παίρνει το s8 290€, και έτσι το s10e με την τιμή public, έρχεται στα 490... Αν σκεφτείς ότι στο skroutz έχει τώρα πέσει στα 617, θα είναι σαν να δίνω το s8 αλλού περίπου 130 ευρώ... Το θέμα είναι ποιά θεωρείται τίμια τιμή για ένα μεταχειρισμένο s8 με ραγισμένη οθόνη;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...