Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ερώτηση έχετε την ρύθμιση οθόνης σε Έντονο η φυσικό;

Εγώ το έχω στο φυσικό.

Μου αρέσει βέβαια το έντονο, αλλά ομολογώ πως το κόκκινο μου χτυπάει πολύ φωτεινό στα μάτια μου.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι... τι εφαρμογή να κατεβάσω για να αποθηκευσω δυο boarding passes για μια πτήση?

Κατι αντίστοιχο του Apple wallet?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> εμφάνιση -> οθόνη edge ->πλαίσια edge τα ενεργοποιείς και τσεκάρεις το γρήγορα εργαλεία που έχει και πυξίδα. Αν δε σου αρέσει αυτό, απλά κατεβάζεις μια οποιοδήποτε εφαρμογή από playstore.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> εμφάνιση -> οθόνη edge ->πλαίσια edge τα ενεργοποιείς και τσεκάρεις το γρήγορα εργαλεία που έχει και πυξίδα. Αν δε σου αρέσει αυτό, απλά κατεβάζεις μια οποιοδήποτε εφαρμογή από playstore.

 

Sent from my SM-G970F

 

Ευχαριστώ!!!!! Καλή είναι!!!!!Μήπως γίνεται να εμφανιστεί κανονικά σαν εφαρμογή και όχι σαν πλαίσιο edge???

Link to comment
Share on other sites

Όντως μετά το update Αυγούστου έκαναν κάτι μαγικό εκεί στη Samsung στο θέμα μπαταρίας.Για να προλάβω κάποιους όλα τα Samsung είναι με τον exynos.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Όντως μετά το update Αυγούστου έκαναν κάτι μαγικό εκεί στη Samsung στο θέμα μπαταρίας.Για να προλάβω κάποιους όλα τα Samsung είναι με τον exynos.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Απαραδεκτο τεστ.

Μου αρεσει που λεει και real life test.

Τα κινητα χωρις sim, location services βλεπω μονο στο τερμα δεξια, στο s10 plus το profile ειναι στη δονηση, δεν ξερουμε σε τι ενταση εχει τον ηχο, και παει λεγοντας.

 

Ο τυπος ειναι μπακαλης απο τους λιγους.

Μη τσιμπας.

Απολαυσε το κινητο σου χωρις να ψαχνεις τεστ να σε επιβεβαιωσουν για την επιλογη σου. :)

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτο τεστ.

 

Μου αρεσει που λεει και real life test.

 

Τα κινητα χωρις sim, location services βλεπω μονο στο τερμα δεξια, στο s10 plus το profile ειναι στη δονηση, δεν ξερουμε σε τι ενταση εχει τον ηχο, και παει λεγοντας.

 

 

 

Ο τυπος ειναι μπακαλης απο τους λιγους.

 

Μη τσιμπας.

 

Απολαυσε το κινητο σου χωρις να ψαχνεις τεστ να σε επιβεβαιωσουν για την επιλογη σου. :)

Εγώ να τσιμπήσω; εγώ έχει μήνες που κράζω για την μπαταρία. Αλλά από το τελευταίο update και μετά έχω δει τρομερή διαφορά στην αυτονομία της συσκευής και με χρήση που ελάχιστοι κάνουν εδώ μέσα.

Επίσης ποια αγορά να επιβεβαιώσω; κάθε 3μηνο περνάν σχεδόν όλες οι ναυαρχίδες από τα χέρια μου. Απλά πάντα καταλήγω με Samsung τηλέφωνο.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποια εφαρμογή καιρού για το τηλέφωνο μας με widget που να είναι ακριβης σε αυτά που γράφει? Βαρέθηκα να βάζω εφαρμογές που πέφτουν τόσο έξω.Οχι εμφάνιση, ακριβής στις ενδείξεις!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποια εφαρμογή καιρού για το τηλέφωνο μας με widget που να είναι ακριβης σε αυτά που γράφει? Βαρέθηκα να βάζω εφαρμογές που πέφτουν τόσο έξω.Οχι εμφάνιση, ακριβής στις ενδείξεις!
Today weather.

Νομίζω ότι θα σε καλύψει πλήρως!!!

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κάποια εφαρμογή καιρού για το τηλέφωνο μας με widget που να είναι ακριβης σε αυτά που γράφει? Βαρέθηκα να βάζω εφαρμογές που πέφτουν τόσο έξω.Οχι εμφάνιση, ακριβής στις ενδείξεις!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wunderground.android.weather

 

Ότι καλύτερο υπάρχει στο store. Έχω δοκιμάσει πραγματικά τα πάντα.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να τσιμπήσω; εγώ έχει μήνες που κράζω για την μπαταρία. Αλλά από το τελευταίο update και μετά έχω δει τρομερή διαφορά στην αυτονομία της συσκευής και με χρήση που ελάχιστοι κάνουν εδώ μέσα.

Επίσης ποια αγορά να επιβεβαιώσω; κάθε 3μηνο περνάν σχεδόν όλες οι ναυαρχίδες από τα χέρια μου. Απλά πάντα καταλήγω με Samsung τηλέφωνο.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

 

Άντε ας έρθει με το καλό κ σε εμάς με κοσμοτε κ ως συνήθως μπήκε Σεπτέμβρης κ περιμένουμε του Αυγούστου...

Είχα αναφέρει θέμα με τα μαύρα στην οθόνη κ πιξελισμα από σμαρτεκ μου είπαν επικοινωνίσαν με σαμι και θα μ έρθει update ειδικά για αυτό.. Κοντεύει μήνας που μ το είπαν κ ακόμα φεεεετα..

Όσο για την μπαταρία μακάρι να δουλεύει τέλεια γιατί είναι μπαταρία 4100 κ ακόμα πολλοί έχουν παράπονα κ είναι καιρός να κοπούν τα παράπονα..

Τώρα το μόνο π θα ήθελα εκτός από αυτά π έγραψα είναι update για λίγο πιο γρήγορη φόρτιση όπως μας είχαν πει ας είναι κ κάνα δεκάλεπτο αν κ θα ήθελα για λίγο παραπάνω..

Να έρθει update με θόλωμα για βίντεο όπως στο note δέκα..

 

Απτις κάμερες είμαι υπέρ ευχαριστημένος είμαι περίεργος να δω πόσο καλύτερες θα είναι στο s11 όπως διαδίδουν με πολλά megapixel κ διαφορά στο σκοτάδι

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Άντε ας έρθει με το καλό κ σε εμάς με κοσμοτε κ ως συνήθως μπήκε Σεπτέμβρης κ περιμένουμε του Αυγούστου...

Τα ελεγα πιο πισω και ο αλλος συμφορουμιτης με vodafone και το εχει παρει απο τις 10 Αυγουστου.

 

Σε λιγο καιρο δηλαδη πλησιαζουμε 1μηνα διαφορα(σε μηνιαιο update)απλα επειδη εμεις εχουμε cosmote. Και ηδη ακουγονται φημες οτι αυριο 3 του μηνα παιζει να ξεκινησει να κυκλοφορει το Android 10 γενικα(κλασσικα πρωτες οι stock android συσκευες).https://www.gsmarena.com/android_10s_september_3_release_date_confirmed_by_canadian_carrier-news-38966.php

 

Βαλε ρε Samsung stock android ή εστω κατι σαν το oxygen να δουμε καμια ασπρη μερα?

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ελληνικό θα είναι καλύτερα λένε και όχι δεν θέλω να ξεκινήσω παλι φλασαρισματα για ένα ρημάδoupdate. Ναι ξεκάθαρα φταίει η σαμι σε αυτό δεν θα την παινέψω σε αυτό που έχει μπερδέψει τα μπούτια της.. Οκ κάνω υποχώρηση σε αυτό το κομμάτι... Αλλά θα έπρεπε να το έχει βελτιώσει τόσα χρόνια μετά κ συνεχιζει το ίδιο βιολί

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς φταίει η Samsung; εγώ έχω ελληνικό από public με κάρτα βοντα και τα update έρχονται αμέσως μιας και η συσκευή ειναι eur. Το θέμα είναι ξεκάθαρα από την κοσμοτε η οποία περνάει δικό της software (cos) . Το ίδιο γίνετε και στην Αμερική με κάποιες εταιρείες.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ελληνικό θα είναι καλύτερα λένε και όχι δεν θέλω να ξεκινήσω παλι φλασαρισματα για ένα ρημάδoupdate. Ναι ξεκάθαρα φταίει η σαμι σε αυτό δεν θα την παινέψω σε αυτό που έχει μπερδέψει τα μπούτια της.. Οκ κάνω υποχώρηση σε αυτό το κομμάτι... Αλλά θα έπρεπε να το έχει βελτιώσει τόσα χρόνια μετά κ συνεχιζει το ίδιο βιολί

Τοσο πολυ αγωνια για μια αναβαθμιση???Δηλαδη αμα την παρουμε 20 μερες μετα τι εγινε?Ρε παιδια γινομαστε υπερβολικοι καμια φορα:):):):)

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς φταίει η Samsung; εγώ έχω ελληνικό από public με κάρτα βοντα και τα update έρχονται αμέσως μιας και η συσκευή ειναι eur. Το θέμα είναι ξεκάθαρα από την κοσμοτε η οποία περνάει δικό της software (cos) . Το ίδιο γίνετε και στην Αμερική με κάποιες εταιρείες.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Ακριβώς μην λέμε ότι θέλουμε, θέμα του παροχου είναι!

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τοσο πολυ αγωνια για μια αναβαθμιση???Δηλαδη αμα την παρουμε 20 μερες μετα τι εγινε?Ρε παιδια γινομαστε υπερβολικοι καμια φορα:):):):)

 

Αυτό με την αγωνία αναβάθμισης κάθε μήνα και εγώ δεν το κατάλαβα.

Να βελτίωνε κάτι ναι.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όποιος κ να φταίει δεν θα έπρεπε να γίνεται...

Φυσικά κ μερικές αναβαθμίσεις διορθώνουν bugs κ φέρνουν νέα χαρακτηριστικά σε κάμερα κτλ... Όπως επίσης σε ένα μεγάλο update της Google υπάρχει πάντα καθυστέρηση σε σχέση με όλες τις εταιρίες που θα μπορούσε να τα δίνει νωρίτερα.. Οκ δεν έγινε κάτι για ένα μήνα αρκεί ναμην είσαι ανυπόμονος.. Αλλά εγώ ας πούμε περιμένω ένα ειδικό update που διορθωνει το το piexlisma κ εδώ κ ένα μήνα είναι άφαντο... Ε υπομονή αλλά...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Όποιος κ να φταίει δεν θα έπρεπε να γίνεται...

Φυσικά κ μερικές αναβαθμίσεις διορθώνουν bugs κ φέρνουν νέα χαρακτηριστικά σε κάμερα κτλ... Όπως επίσης σε ένα μεγάλο update της Google υπάρχει πάντα καθυστέρηση σε σχέση με όλες τις εταιρίες που θα μπορούσε να τα δίνει νωρίτερα.. Οκ δεν έγινε κάτι για ένα μήνα αρκεί ναμην είσαι ανυπόμονος.. Αλλά εγώ ας πούμε περιμένω ένα ειδικό update που διορθωνει το το piexlisma κ εδώ κ ένα μήνα είναι άφαντο... Ε υπομονή αλλά...

Άλλαξε csc σε eur πάρε το update. Βέβαια με το που θα βάλεις κάρτα cosmote πάλι θα στο γυρίσει σε cos

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε πάει για αντικατάσταση?

 

Προβλήματα (Samsung galaxy s10 + 1TB)

Σήμα indernet.

 

Ηχείο κάτω.

 

Δεν ανταποκρίνεται η αφή (Facebook).

 

Αναγκάζομαι συνεχώς να κάνω φροντίδα συσκευής για να διορθώνεται.

 

Video άχρηστο με την καλύτερη κάμερα.

 

Κολλάει... Κυρίως σε εφαρμογές σαν το Facebook.

 

Δεν ακούγεται δυνατά τίποτε και πρέπει να κάνω φροντίδα συσκευής για να επανέλθει.

 

Παίζει το τραγούδι με Video και μόλις πέφτει η φωτεινότητα κλείνει και το τραγούδι.

 

Δεν έχω καλό σήμα Internet, αργούν να ανέβουν Video. (δεν το έκανε αυτό στις αρχές.

 

Πέφτει ο φωτισμός από μόνος του.

 

Δεν βάζει tag στα story πάρα μόνο αν κάνω φροντίδα συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε πάει για αντικατάσταση?

 

Προβλήματα (Samsung galaxy s10 + 1TB)

Σήμα indernet.

 

Ηχείο κάτω.

 

Δεν ανταποκρίνεται η αφή (Facebook).

 

Αναγκάζομαι συνεχώς να κάνω φροντίδα συσκευής για να διορθώνεται.

 

Video άχρηστο με την καλύτερη κάμερα.

 

Κολλάει... Κυρίως σε εφαρμογές σαν το Facebook.

 

Δεν ακούγεται δυνατά τίποτε και πρέπει να κάνω φροντίδα συσκευής για να επανέλθει.

 

Παίζει το τραγούδι με Video και μόλις πέφτει η φωτεινότητα κλείνει και το τραγούδι.

 

Δεν έχω καλό σήμα Internet, αργούν να ανέβουν Video. (δεν το έκανε αυτό στις αρχές.

 

Πέφτει ο φωτισμός από μόνος του.

 

Δεν βάζει tag στα story πάρα μόνο αν κάνω φροντίδα συσκευής.

 

Οταν ειναι γενικευμενα τα προβληματα πολλες φορες ειναι θεμα πλακετας .Οφειλεις ομως πρωτα να κανεις ενα Hard-reset .

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι γενικευμενα τα προβληματα πολλες φορες ειναι θεμα πλακετας .Οφειλεις ομως πρωτα να κανεις ενα Hard-reset .

Και να τσεκαρει οτι δεν εχει βαλει καμια περιεργη εφαρμογη !!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...