Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τόσο θα πρέπει να πουλάνε ο μεγάλες αλυσίδες καταστημάτων όχι τα μαγαζιά τού skroutz.

Ίσως είναι βέβαια νωρίς, δηλαδή το pro θα ξεκινήσει με 350 ευρώ στο skroutz.?

Άλλα έλεγαν για την τιμη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες καλησπέρα. Που μπορώ να βρω σε χρώμα το roze gold για την γυναίκα μου;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 195 ευρω με Priority και μεσω Ολλανδίας νομιζω ειναι μια Τίμια και Δίκαιη τιμή για την εκδοση 4/64! μαλλον θα γίνω κατοχος!:):):):)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το τσίμπησα και εγώ, γιατι ήθελα μια συσκευή με μεγάλη μπαταρία και θύρα ακουστικών, και δεν ήθελα το Notch του Poco. Απόλυτα ευχαριστημένος μέχρι τώρα, τα κάνει ολα σωστά, χωρίς να ξεχωρίζει ομως και κάπου, εκτός απο τη μπαταρία που ειναι απλά τέρας. Στο 200άρι που παίζει τώρα είναι τιμια περίπτωση αν δε θες το Notch, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να το προτιμήσεις απο το Poco. Οταν φτάσει το 170άρι που αξίζει κανονικά, θα ειναι μια πολύ καλή προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις αριστερά του notch φαίνονται κανονικά; Ή πρέπει να κατεβάσεις τη μπάρα ειδοποιήσεων για να φανούν;
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις αριστερά του notch φαίνονται κανονικά; Ή πρέπει να κατεβάσεις τη μπάρα ειδοποιήσεων για να φανούν;

 

Οχι φαίνονται κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

έχει εμφανιστεί σε κανέναν η ένδειξη 4g+ ?

 

με το volte τι γίνεται?

 

Δεν το έχω δει και δε νομίζω κιόλας. Από ότι βλέπω δεν υποστηρίζει CA.

 

Το VoLTE δεν το χρησιμοποιώ, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

κατοχος και γω του κινητου εδω και μια εβδομαδα, πολυ ευχαριστημενος...... αλλα..... το μεγαλο μείον ειναι η καμερα που προεξεχει πολυ ... ακομα και με την θηκη που εχει η συσκευασια ... επικυνδινο πολυ ! !

 

μηπως καποιος φιλος εχει βρει πουθενα θηκη σιλικονης διαφανες να ειναι πιο χοντρη για να καλυπτει την καμερα? ποσα mm πρεπει να ειναι ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε... Χτύπησα το μπλε μόλις τώρα....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά Σκρουτζομαγαζα που γράφουν όλα global version έχουν φέρει όντως τη global με τη Β20 η εννοούν απλά τα ελληνικά ότι έχει. Γιατί κανένας δε γράφει μέσα στο σάιτ τις μπάντες. Ξέρουμε εδώ αν έχει αυτοκόλλητο global όπως στα προηγούμενα redmi για να αναγνωρίζουμε τη global από το κουτί;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά Σκρουτζομαγαζα που γράφουν όλα global version έχουν φέρει όντως τη global με τη Β20 η εννοούν απλά τα ελληνικά ότι έχει. Γιατί κανένας δε γράφει μέσα στο σάιτ τις μπάντες. Ξέρουμε εδώ αν έχει αυτοκόλλητο global όπως στα προηγούμενα redmi για να αναγνωρίζουμε τη global από το κουτί;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πέρνεις τηλέφωνο στο σκρουτζομαγαζο που θέλεις και ρωτας έχει το αυτοκόλλητο που λέει global version;;; Αν σου πει ναι το τσιμπας εγώ έτσι έκανα και ήρθε μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα πώς πάει σε ταχύτητα; Τραβάει γρήγορα ή έχει shutter lag;

 

 

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει η αγορά του στα 20 ευρώ πιο πολλά από το 6pro? Είμαι ανάμεσα τους και δεν ξέρω που να καταλήξω
Link to comment
Share on other sites

πείτε από κάποιο σκρουτζομάγαζο που το πήρατε και είστε ευχαριστημένοι γιατί σήμερα έσπασε η οθόνη του Redmi Note 4 οπότε πάω για το 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Με ενδιαφέρει το κινητό αλλά στα specs της global έκδοσης (πηγή gsmarena) δεν αναφέρεται η 800άρα. Γνωρίζει κάποιος με βεβαιότητα αν την έχει ή όχι?
WOLFGUARD OF ANGBAND
Link to comment
Share on other sites

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-xiaomi-redmi-note-7-global-64gb

Σύμφωνα με αυτό σε όλες τις global εκδόσεις έχει κανονικά 800αρα.

Link to comment
Share on other sites

Απο φωτο που ανεβασε στο flickr ενας ισπανος φαινεται το note 7 να εχει χειροτερη καμερα (σε ημερησιες ληψεις) απο το mi play.Εχει τραβηξει την ιδια σκηνη και με τα δυο κινητα και φαινεται το mi play να υπερτερει στα περισσοτερα σημεια.
Link to comment
Share on other sites

Απο φωτο που ανεβασε στο flickr ενας ισπανος φαινεται το note 7 να εχει χειροτερη καμερα (σε ημερησιες ληψεις) απο το mi play.Εχει τραβηξει την ιδια σκηνη και με τα δυο κινητα και φαινεται το mi play να υπερτερει στα περισσοτερα σημεια.

 

 

 

Και το gizchina έκανε review και είπε τα χειρότερα, δώσε link του Flickr

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.flickr.com/photos/153916151@N05/albums

 

Κατεβασα τις ληψεις που ειναι ιδιες και στις δυο συσκευς και τις συγκρινα.

Το play εχει καλυτερο δυναμικο ευρος,ευκρινια,καλυτερη ισσοροπια λευκου.Το note 7 σα να εχει μια ταση προς το ψυχρο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...