Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα παρήγγειλα σημερα το active ,,ημουν αναμεσα σε αυτο και στο amazfit gtr ,,αλλα με πεισατε και διαλεξα το gt..το περιμενω να πω εντυπωσεις...
Link to comment
Share on other sites

Sorry με 5 φορές γυμναστική 1 ώρας.

 

Και εγώ κάπου τόσο αλλά indoor, αν εσύ κάνεις έξω και χρησιμοποιείς GPS τότε θα καταναλώνεις πιο πολύ αλλά και πάλι είναι μεγάλη η διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω 5 μήνες. Είναι πολύ καλό για αυτά που προσφέρει. Όποιος ψάχνει για να μιλάει, να στέλνει μηνύματα κλπ δεν κάνει, πρέπει να κοιτάξει αλλού.IMG-20200108-064703.jpg' alt='IMG-202001
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα πανεμορφα faces ειναι αποκλειστικα του active ή τα βαλατε με την πατεντα του κινεζικου account?
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα πανεμορφα faces ειναι αποκλειστικα του active ή τα βαλατε με την πατεντα του κινεζικου account?
Κάνε ένα Google it η ένα YouTube it

 

Huawei watch gt active custom face

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το κινέζικο account. Αλλά από τότε έχει αλλάξει ο τρόπος και δεν το ξέρω. Είναι λίγο μανούρα.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα δεν θα βγει καποια στιγμη η εφαρμογη απο Beta να μπορουν ολοι να αλλαζουν τα watchfaces ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά νέος κάτοχος έχω μια απορία.. Ο καιρός από που παίρνει δεδομένα? Έχω το galaxy s8 και άλλα δείχνει το κινητό και άλλα το ρολόι.. Δεν παίρνει δεδομένα από την εφαρμογή του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά νέος κάτοχος έχω μια απορία.. Ο καιρός από που παίρνει δεδομένα? Έχω το galaxy s8 και άλλα δείχνει το κινητό και άλλα το ρολόι.. Δεν παίρνει δεδομένα από την εφαρμογή του κινητού?

 

Στο health, είναι ενεργοποιημένο το "αναφορές για τον καιρό";

Μήπως φταίει αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργοποιημενο.. Το κινητό έλεγε 7 βαθμούς και το ρολόι 4... Και λέω αν δεν παίρνει δεδομένα από το κινητό από που παίρνει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Εχω το ρολόι σχεδόν ενα χρόνο και τώρα τελευταία εχω θέμα με την καταγραφή δραστηριότητας.

Συγκεκριμένα στην ποδηλασία ενω καταγράφει κανονικά την δραστηριότητα με πετάει στην αρχική οθόνη, στο watchface δηλαδή, με αποτέλεσμα να μην καταγράφεται τίποτα.

Αυτό γίνεται τους τελευταίους 2 μήνες. Περιμένω μήπως στρώσει με κάποια μελλοντική αναβάθμιση, αλλα δεν βλέπω φως.

Αντιμετωπίζει κανέις άλλος αυτό το πρόβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Εχω το ρολόι σχεδόν ενα χρόνο και τώρα τελευταία εχω θέμα με την καταγραφή δραστηριότητας.

 

Συγκεκριμένα στην ποδηλασία ενω καταγράφει κανονικά την δραστηριότητα με πετάει στην αρχική οθόνη, στο watchface δηλαδή, με αποτέλεσμα να μην καταγράφεται τίποτα.

 

Αυτό γίνεται τους τελευταίους 2 μήνες. Περιμένω μήπως στρώσει με κάποια μελλοντική αναβάθμιση, αλλα δεν βλέπω φως.

 

Αντιμετωπίζει κανέις άλλος αυτό το πρόβλημα ?

Factory reset το ρολογακι για αρχή
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια σε note 10 plus android 10 υπαρχει προβλημα δεν δουλευει καθολου το huawei health

 

Τι πρόβλημα δηλαδή;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το beta apk από aptoide κάνε την ενημέρωση στο huawei health και θα δουλέψει μια χαρά πριν λίγο το ρύθμισα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το offtopic αλλά επειδή στην ίδια οικογένεια ανήκει, μήπως γνωρίζει κανείς ποτέ θα κυκλοφορήσει το honor magic watch 2;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έλαβα. Σύνδεση με P30 pro άμεση.

Σύγκριση με Samsung s3 frontier. Ομορφιά υπέρ του Huawei. Notifications έρχονται μια χαρά από viber, messenger, κλήσεις, sms, emai μέσω της εφαρμογής aquamail.

 

Δεν με ενοχλεί που δεν απαντάς σε κλήσεις και δεν μιλάς με αυτό όπως ήταν στο Samsung γιατί απλά δεν το έκανα ποτέ με το Samsung. Οι κλήσεις μου δεν θέλω να ακούγονται από ηχεία και να ακούν όλοι οι γύρω.

Δεν με ενοχλεί που δεν απαντάς σε μνματα και σε οποιαδήποτε εισερχόμενη ειδοποίηση γιατί απλά ποτέ δεν το έκανα με το Samsung δεν με βόλευε.

Ναι το Samsung είχε περισσότερες δυνατότητες στον τομέα απαντήσεων αλλά για εμένα δεν ήταν χρηστικές.

 

Το μόνο που θα ήθελα και ήταν καλύτερο το Samsung είναι να διάβαζα τα email και όχι μόνο τον τίτλο τους όπως και περισσότερη ελευθερία στη παραμετροποίηση με τα watchfaces.

 

Επίσης το Samsung ήθελε φόρτιση σχεδόν κάθε μέρα. Μεγάλο κακό.

Γενικά εμένα μου ταιριάζει περισσότερο το Huawei.

 

Πήρα το ασημένιο με καφέ λουράκι. Samsung είχα το μαύρο με το λουρί σιλικόνης μαύρης.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το έλαβα. Σύνδεση με P30 pro άμεση.

Σύγκριση με Samsung s3 frontier. Ομορφιά υπέρ του Huawei. Notifications έρχονται μια χαρά από viber, messenger, κλήσεις, sms, emai μέσω της εφαρμογής aquamail.

 

Δεν με ενοχλεί που δεν απαντάς σε κλήσεις και δεν μιλάς με αυτό όπως ήταν στο Samsung γιατί απλά δεν το έκανα ποτέ με το Samsung. Οι κλήσεις μου δεν θέλω να ακούγονται από ηχεία και να ακούν όλοι οι γύρω.

Δεν με ενοχλεί που δεν απαντάς σε μνματα και σε οποιαδήποτε εισερχόμενη ειδοποίηση γιατί απλά ποτέ δεν το έκανα με το Samsung δεν με βόλευε.

Ναι το Samsung είχε περισσότερες δυνατότητες στον τομέα απαντήσεων αλλά για εμένα δεν ήταν χρηστικές.

 

Το μόνο που θα ήθελα και ήταν καλύτερο το Samsung είναι να διάβαζα τα email και όχι μόνο τον τίτλο τους όπως και περισσότερη ελευθερία στη παραμετροποίηση με τα watchfaces.

 

Επίσης το Samsung ήθελε φόρτιση σχεδόν κάθε μέρα. Μεγάλο κακό.

Γενικά εμένα μου ταιριάζει περισσότερο το Huawei.

 

Πήρα το ασημένιο με καφέ λουράκι. Samsung είχα το μαύρο με το λουρί σιλικόνης μαύρης.

Όταν θα βελτιώσει η Samsung τη διάρκεια της μπαταρίας, ξαναμιλάμε.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα βελτιώσει η Samsung τη διάρκεια της μπαταρίας, ξαναμιλάμε.:lol:

 

Δυσρυχώς για την ώρα είναι αδύνατο να φτάσει στα επίπεδα του watch.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να σύρουμε πάνω στην οθόνη για να ανοίξει? Ή ανοίγει μόνο με το που γυρίσουμε τον καρπό μας ή πατώντας ένα από τα 2 κουμπιά?
Sagem MW3020 -> Nokia 3330 -> Sony Ericsson K500 -> Sony Ericsson K750 -> LG Renoir -> Motorola RAZR-> Samsung Galaxy S4-> HTC One M8-> LG G5 -> Huawei Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργοποιημενο.. Το κινητό έλεγε 7 βαθμούς και το ρολόι 4... Και λέω αν δεν παίρνει δεδομένα από το κινητό από που παίρνει?

 

Άλλη πηγή έχει το κινητό και άλλη η εφαρμογή για το ρολόι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...