Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορούμε να σύρουμε πάνω στην οθόνη για να ανοίξει? Ή ανοίγει μόνο με το που γυρίσουμε τον καρπό μας ή πατώντας ένα από τα 2 κουμπιά?

 

Αν έχεις ενεργοποιήσει την αφύπνιση με την ανασήκωση του καρπού, αλλιώς με ένα από τα 2 κουμπιά.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να σύρουμε πάνω στην οθόνη για να ανοίξει? Ή ανοίγει μόνο με το που γυρίσουμε τον καρπό μας ή πατώντας ένα από τα 2 κουμπιά?
Με ένα πάτημα στην οθόνη ανοίγει. Δεν χρειάζεται να πατήσεις κάποιο κουμπί.

Edit αυτό ισχύει αν το λειτουργείς με aod

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Εξαφανιστηκαν τα εχτρα watcfaces,εχουνε μεινει μονο 2,

Ειναι δικο μου θεμα η ειναι γενικο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Εξαφανιστηκαν τα εχτρα watcfaces,εχουνε μεινει μονο 2,

Ειναι δικο μου θεμα η ειναι γενικο?

Εξαφανίστηκαν και από εμένα.:wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν πατησετε ενα γραμμα στην αναζητηση σας βγαζει τα watchfaces,και μενα το ιδιο κανει
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

 

Λόγο αλλαγής συσκευής (από 8x σε Rn8) έχω πολλές φορές αποσυνδέσεις από τη συσκευή...

 

Και για το λόγο ότι μου κλείνει η συσκευή την εφαρμογή και αποσυνδέεται το GT...

 

Έχουμε κάποιο "οδηγό" για ρυθμίσεις;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

 

Λόγο αλλαγής συσκευής (από 8x σε Rn8) έχω πολλές φορές αποσυνδέσεις από τη συσκευή...

 

Και για το λόγο ότι μου κλείνει η συσκευή την εφαρμογή και αποσυνδέεται το GT...

 

Έχουμε κάποιο "οδηγό" για ρυθμίσεις;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Μέσα από τις ρυθμίσεις των εφαρμογών στο ( υγεία ) και στο ( huawei mobile services ) βάλε το (αυτόματη έναρξη) στο on και την εξοικονόμηση μπαταρίας στο (χωρίς περιορισμούς) επίσης στο multitasking κλείδωσε την εφαρμογή (υγεία) να μην κλείνει όταν επελευθερώνει μνήμη η συσκευή. Πιστεύω με αυτά θα δουλεύει τέλεια. Η μόνη βλακεία της xiaomi είναι ότι σε κάθε update της εφαρμογής υγείας η του huawei mobile services θα πρέπει να επαναλάβεις τα ίδιες ρυθμίσεις γιατί δεν τις διατηρεί το MIUI.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

:help::help::help::help::help:

 

 

​Καλησπερα σας...

κατοχος του GT 3 μερες και μεχρι τωρα σε καθημερινη χρήση ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος...... Προερχομαι απο Forerunner 235 Garmin, Fenix 3 HR και Stratos 2! Oμολογω οτι τους βαζει τα γυαλια σε πολλα πραγματα.

Το μονο που με χαλαει και δεν εντοπισα ακομη τον τροπο....ειναι γνωριζει κανεις πως μπορω να κανω EXPORT οποιαδηποτε Υπαιθρια δραστρηριοτητα με οποιοδηποτε τροπο για να χρησιμοποιησω μετεπειτα στο αρχειο μου?*

Link to comment
Share on other sites

Εγινε αναβαθμιση στο ρολοι ,ξερουμε τι προστεθηκε;ενα δυο watchfaces ειδα μονο
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Εγινε αναβαθμιση στο ρολοι ,ξερουμε τι προστεθηκε;ενα δυο watchfaces ειδα μονο

 

Τίποτα, μόνο ένα ποντίκι :lol::wacko::cry:

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα που να φαίνεται με την πρώτη ματιά.
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα συσκευή και δεν μπορώ να δουλέψω το huawei health με τίποτα. Από Xiaomi Pocophone πήγα σε Xiaomi Mi9t Pro. Ξέρω τις ιδιοτροπίες με τις άδειες των Xiaomi αλλά δεν δουλεύει με τίποτα το ρημαδι.

 

Screenshot-2020-01-23-07-46-36-031-com-huawei-health.jpg

 

Screenshot-2020-01-23-07-41-48-597-com-huawei-health.jpg

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα συσκευή και δεν μπορώ να δουλέψω το huawei health με τίποτα. Από Xiaomi Pocophone πήγα σε Xiaomi Mi9t Pro. Ξέρω τις ιδιοτροπίες με τις άδειες των Xiaomi αλλά δεν δουλεύει με τίποτα το ρημαδι.

 

 

 

Screenshot-2020-01-23-07-46-36-031-com-huawei-health.jpg

 

 

 

Screenshot-2020-01-23-07-41-48-597-com-huawei-health.jpg

Θα πρότεινα να δοκιμάσεις μέσα από τις επιλογές προγραμματιστών να κλείσεις την βελτιστοποίηση MIUI.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Ένα ποντίκι στα faces του ρολογιού και ακόμα δύο βλακείες στο health. Μάπα. Σε ωθούν να πας σε νέο μοντέλο με καλύτερη υποστήριξη.
Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να δοκιμάσεις μέσα από τις επιλογές προγραμματιστών να κλείσεις την βελτιστοποίηση MIUI.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Nope. ...... :(

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

δούλεψε τελικά κατεβάζοντας νεότερη έκδοση του huawei mobile services από το site της huawei.

βλέπω πολλά παράπονα πάντως για δαύτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.hwid&hl=en-GB&showAllReviews=true

 

στα ελληνικά reviews πολλοί με Xiaomi είχαν το ίδιο θέμα με εμένα και αρκετοί με το Mi 9T Pro.:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρε update το ρολόι. Ένα νέο watch face είδα από τα εμφανή.

 

Για το ποντίκι δεν λες; το έχει πάρει μερικές μέρες πριν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει δουλέψει κανείς στο GT2 με iPhone να μας πει αν είναι πλήρως λειτουργικό έχει κάποιους περιορισμούς ευχαριστώ πολύ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καθόλου λειτουργικό όσον αφορά την εφαρμογή , δεν κατεβάζει ούτε ένα έξτρα warchface , δεν σου δίνει την δυνατότητα . Από εκεί και πέρα την δουλειά σου μπορείς να την κανείς
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...