Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος ξέρει.

 

Κι εμένα χτες δεν μέτρησε ενώ τα έχω όλα σωστά. Πατάω να κάνει συγχρονισμό και μου γράφει ότι δεν υπάρχουν δεδομένα ύπνου αφού φτάνει έως το 78%.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ξέρει.

 

Κι εμένα χτες δεν μέτρησε ενώ τα έχω όλα σωστά. Πατάω να κάνει συγχρονισμό και μου γράφει ότι δεν υπάρχουν δεδομένα ύπνου αφού φτάνει έως το 78%.

 

Και εμένα δεν μέτρησε. Τι έγινε ρε παιδιά, ο ιός το 2Κ με 20 χρόνια καθυστέρηση.:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ξέρει.

 

Κι εμένα χτες δεν μέτρησε ενώ τα έχω όλα σωστά. Πατάω να κάνει συγχρονισμό και μου γράφει ότι δεν υπάρχουν δεδομένα ύπνου αφού φτάνει έως το 78%.

 

Εμένα μέτρησε την 1η αλλά σήμερα 2 του μήνα μου γράφει πως δεν υπάρχουν δεδομένα ύπνου. Αλλά στο ρολόι τα δείχνει. Άντε και καλή Χρόνια σε όλους σας

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς. Χτες κανονικά σήμερα τίποτα. Μόνο στο ρολόι που δεν είναι αναλυτικά ούτως ή άλλως.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

9dc548b2e1cbf9e0f05503c0a0a82328.jpg

 

Sent from my S10+

 

 

Υπάρχει γενικό θέμα με την μέτρηση του ύπνου. Σε όλους γίνεται αυτό που περιγράφω πιο πάνω.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία

Σήμερα δεν μου έκανε καταγραφή ύπνου ....

Παρατήρησε κάποιος άλλος το ίδιο?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Το ίδιο συνέβει και σε εμένα, σήμερα. Δεν έχω αλλάξει τίποτα, και έλεγξα, είναι κανονικά ενεργοποιημένη η καταγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Τελικά το προβλημα είναι παγκόσμιο και όχι μόνο στην Ελλάδα. Σε όλους εμφανίστηκε πάνω στην αλλαγή του έτους. Μάλλον κάποιο bug. Αναμένουμε λύση προς το παρών
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα δεν υπαρχει ενδειξη για τον υπνο χθες . μΜαλλον καποιο προβλημα με την εφαρμογη ειναι και αναμενω update.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Α ρε κατακαημενη Huawei. 2 πραγματα κανεις ολα κι ολα, πιτα στο lag και το stuttering, κι αυτα τα εκανες μανταρα...Χαμηλοτερα κι απο κινεζο του χειριστου ειδους.
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η υπερβολη? Που ενα καμουφλαρισμενο activity tracker με την "φορεσια" smartwatch, δε μπορει να φερει εις περας αποτελεσματικα τη μια απο τις ελαχιστες δυνατοτητες που εχει? Χιλιες φορες τα Huawei watch με wear os, κι ας χρειαζοταν να τα πετας στη φορτιση σχεδον καθε βραδυ. Τουλαχιστον ειχες τα παντα ολα εκει...
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς σου πουλάει, activity tracker με φορεσιά smartwatch. Ποτέ δεν στο έκρυψε. Αν εσύ περίμενες Samsung galaxy watch τότε θα πρέπει να κάνεις καλύτερη έρευνα αγοράς.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να κάνετε ΜΗ αυτόματο συγχρονισμό δεδομένων, μου μετέφερε τα δεδομένα του ύπνου.

 

Στάλθηκε από το POT-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό ακριβώς σου πουλάει, activity tracker με φορεσιά smartwatch. Ποτέ δεν στο έκρυψε. Αν εσύ περίμενες Samsung galaxy watch τότε θα πρέπει να κάνεις καλύτερη έρευνα αγοράς.

 

Εγω περιμενα τα 2 πραγματα που κανει ολα κι ολα να τα κανει σωστα, αλλα ουτε αυτο συμβαινει. Κλειστο οσο δεν παει, μυρωδια κινεζου σε εικονιδια, fonts, φουλ λαγκ σε ολα τα μηκη και πλατη του os (?) κι ενα σωρο δυσλειτουργιες, με αποκορυφωμα αυτο το bug.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα εχει το ιδιο bug απο την 1/1/2020 αλλα σιγα μν μετανοιωσω που πηρα αυτο το ρολοι ξερωντας τα υπερ και τα κατα του. Ολα τα hardware και software εμφανιζουν bugs γι αυτο αλλωστε βγαινουν τα updates. Δν θα πεθανω που δν θα μου μετρησει τον υπνο για καποιες μερες θα ζησω και χωρις αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Το διόρθωσαν με νέο update σήμερα το πρωί.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία

Σήμερα δεν μου έκανε καταγραφή ύπνου ....

Παρατήρησε κάποιος άλλος το ίδιο?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο 1/1 δε μου μετραει και μενα καθολου υπνο ενω το εχω ενεργο.επισης ολος περιεργως καταγραφει τους συντομους υπνους και οχι τον κανονικο τον βραδυνο....reset λετε;;. Edit το φτιαξανε τελικα οκ

Edited by luke
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Το διόρθωσαν με νέο update σήμερα το πρωί.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με το update έφτιαξε όντως ο ύπνος.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξε όντως με σημερινό update. Μπράβο στην huawei που κινήθηκε αστραπιαία!Παρεμπιπτόντως να πω ότι το GT είναι αυτή τη στιγμή το απόλυτο value for money ρολόι (κανένας λόγος για GT2 που είναι το ίδιο ρολόι στην ουσία όσο αφορά αισθητήρες και μετρήσεις) .΄Μιλάω ως κάτοχος fenix 6Xpro και samsung galaxy watch (ίσως το χειρότερο από όλα, δεν κάνει ΤΙΠΟΤΑ καλά, για να μην μιλήσω για το samsung health που είναι να απορείς). Στις μετρήσεις το GT είναι ΠΟΛΥ κοντά στο garmin (χάνει μόνο σε ταχύτητα και ακρίβεια gps ουσιαστικά), τόσο που αναρωτιέμαι καμια φορά "είναι δυνατόν"? Το πήρα απλά για να το δω (καταναλωτική μανία λέγεται:D) στην προσφορά που είχε και έχω μείνει αγαλμα. Πως είναι δυνατόν αυτή η "κινεζιά" με τα 100 ευρώ να έχει τόσο καλές μετρήσεις?απίστευτο..(αν είχε και web interface ώστε να μπορείς να δεις μετρήσεις στον υπολογιστή σου αλλα garmin, θα μιλάγαμε για το απόλυτο ρολόι). Edited by tegonik
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ποιο update δεν εχει ερθει τπτ εχω την 1.0.11.8

 

Το Huawei health στο κινητό σου είχε το θέμα. Όχι το ρολόι.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...