Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια σκεφτομαι να αγορασω το ρολοι,,εχει ελληνικο μενου το ρολοι??μπορω να διαλεξω πχ απο το viber να δεχομαι ειδοποιησεις αλλα απο το instagram να μην δεχομαι εχω αυτη την επιλογη ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια σκεφτομαι να αγορασω το ρολοι,,εχει ελληνικο μενου το ρολοι??μπορω να διαλεξω πχ απο το viber να δεχομαι ειδοποιησεις αλλα απο το instagram να μην δεχομαι εχω αυτη την επιλογη ?

 

Από όποια εφαρμογή θέλεις δέχεται.

Screenshot-20200104-162616.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελεια..το μενου ειναι στα ελληνικα ?

 

Οχι. Τα μηνύματα όμως από τις ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά με ελληνικούς χαρακτήρες.

IMG-20200104-163931.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι. Τα μηνύματα όμως από τις ειδοποιήσεις έρχονται κανονικά με ελληνικούς χαρακτήρες.

IMG-20200104-163931.jpg

 

απο εμφανιση ειναι πανεμορφο,, και κατι τελευταιο ,,τρεχει καλα το λογισμικο του ??

Link to comment
Share on other sites

απο εμφανιση ειναι πανεμορφο,, και κατι τελευταιο ,,τρεχει καλα το λογισμικο του ??

 

Φίλε πάρ' το και δεν θα το μετανιώσεις.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

απο εμφανιση ειναι πανεμορφο,, και κατι τελευταιο ,,τρεχει καλα το λογισμικο του ??

 

Δεν έχω πολύ ασχοληθεί μαζί του. Εγώ το μόνο μεμπτό σημείο που βρίσκω, είναι αυτό που έχω προαναφέρει λίγα μηνύματα πίσω, σχετικά με τις τιμές που εμφανίζει το ρολοι σε σχέση με το υγεία που δεν είναι ίδιες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πολύ ασχοληθεί μαζί του. Εγώ το μόνο μεμπτό σημείο που βρίσκω, είναι αυτό που έχω προαναφέρει λίγα μηνύματα πίσω, σχετικά με τις τιμές που εμφανίζει το ρολοι σε σχέση με το υγεία που δεν είναι ίδιες.

 

Αν εννοείς στη μέτρηση βημάτων δεν είναι δυνατόν να είναι ίδιες. Το κινητό έχει τους δικούς του αισθητήρες και το δικό του αλγόριθμο. Όταν μετράει παραπάνω σου υπάρχει διαφορά όπως λες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενα τα 2 πραγματα που κανει ολα κι ολα να τα κανει σωστα, αλλα ουτε αυτο συμβαινει. Κλειστο οσο δεν παει, μυρωδια κινεζου σε εικονιδια, fonts, φουλ λαγκ σε ολα τα μηκη και πλατη του os (?) κι ενα σωρο δυσλειτουργιες, με αποκορυφωμα αυτο το bug.

 

Πούλα το τότε και πάρε αυτό που εσύ νομίζεις ότι σε καλύπτει.

Δεν σε δεσμεύει κανένα συμβόλαιο.

 

Εγώ πάντως ενδιαφέρομαι να το αγοράσω...

Link to comment
Share on other sites

απο εμφανιση ειναι πανεμορφο

Ισχύει και με το παραπάνω.

Πριν το αγοράσεις όμως, φρόντισε να το δοκιμάσεις με την ησυχία σου σε κάποιο Πλαίσιο, Κωτσόβολο κ.τ.λ.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς στη μέτρηση βημάτων δεν είναι δυνατόν να είναι ίδιες. Το κινητό έχει τους δικούς του αισθητήρες και το δικό του αλγόριθμο. Όταν μετράει παραπάνω σου υπάρχει διαφορά όπως λες.

 

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες. Όμως πως είναι δυνατόν το υγεία στο τηλέφωνο να έχει περισσότερα βήματα από το ρολοι που το ρολοι είναι σε όλα τα βήματα, (αφού το φοράω), ενώ το κινητό το αφήνω και στο γραφείο κι εγώ κινούμαι;

Στο προηγούμενο που είχα (amazfit), ρολόι και κινητό είχαν ακριβώς τις ίδιες τιμές.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες. Όμως πως είναι δυνατόν το υγεία στο τηλέφωνο να έχει περισσότερα βήματα από το ρολοι που το ρολοι είναι σε όλα τα βήματα, (αφού το φοράω), ενώ το κινητό το αφήνω και στο γραφείο κι εγώ κινούμαι;

Στο προηγούμενο που είχα (amazfit), ρολόι και κινητό είχαν ακριβώς τις ίδιες τιμές.

 

Επειδή ακριβώς το αφήνεις και δεν το έχεις το κινητό συνεχώς μαζί σου γράφει λιγότερα βήματα από το ρολόι που το φοράς. Στο λέει και η εφαρμογή μετράνε και τα δύο αλλά η τελική τιμή διαμορφώνεται από αυτό που έχει τα περισσότερα δηλ το ρολόι.

 

Μην λέμε τα ίδια συνεχώς. Έλεος δηλαδή.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακριβώς το αφήνεις και δεν το έχεις το κινητό συνεχώς μαζί σου γράφει λιγότερα βήματα από το ρολόι που το φοράς. Στο λέει και η εφαρμογή μετράνε και τα δύο αλλά η τελική τιμή διαμορφώνεται από αυτό που έχει τα περισσότερα δηλ το ρολόι.

 

Μην λέμε τα ίδια συνεχώς. Έλεος δηλαδή.

Αυτό που λες εσύ, είναι το φυσιολογικό.

Ο φίλος όμως λέει το αντίθετο, αν κατάλαβα καλά.

Το κινητό του (που δεν το έχει συνεχώς μαζί του) γράφει περισσότερα βήματα από το ρολόι (που το έχει συνεχώς μαζί του).

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακριβώς το αφήνεις και δεν το έχεις το κινητό συνεχώς μαζί σου γράφει λιγότερα βήματα από το ρολόι που το φοράς. Στο λέει και η εφαρμογή μετράνε και τα δύο αλλά η τελική τιμή διαμορφώνεται από αυτό που έχει τα περισσότερα δηλ το ρολόι.

 

Μην λέμε τα ίδια συνεχώς. Έλεος δηλαδή.

 

Καλύτερα να διαβάζεις και να μην εκνευρίζεσαι. Έλεος δηλαδή too

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Είχα το s3 frontier το οποίο με βόλευε σε όλα πλην της μπαταρίας του. Το πούλησα και κοιτάζω για το gt. Όποιος ξέρει θα με καλύψει το ρολόι; δεν με ενδιαφέρουν τόσο οι μετρήσεις του για δραστηριότητες όσο τα notifications του. Viber, messenger, sms κλήσεις. Όχι να απαντώ από το τηλέφωνο αλλά να με ενημερώνει άμεσα οταν έρχονται και να τα διαβάζω από αυτό. Ευχαριστώ. Από χρώμα μαύρο ή ασημί?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια πολλά και καλή χρονιά. Είχα το s3 frontier το οποίο με βόλευε σε όλα πλην της μπαταρίας του. Το πούλησα και κοιτάζω για το gt. Όποιος ξέρει θα με καλύψει το ρολόι; δεν με ενδιαφέρουν τόσο οι μετρήσεις του για δραστηριότητες όσο τα notifications του. Viber, messenger, sms κλήσεις. Όχι να απαντώ από το τηλέφωνο αλλά να με ενημερώνει άμεσα οταν έρχονται και να τα διαβάζω από αυτό. Ευχαριστώ.

Από χρώμα μαύρο ή ασημί?

Χρόνια Πολλά επίσης

Από μπαταρία βγάζει εβδομάδα άνετα.

Οι ειδοποιήσεις έρχονται άμεσα. Σου ανέβασα φώτο τεστ από messenger να δεις πως εμφανίζεται.

IMG-20200105-190215.jpg

Δεν απαντάς από το ρολόι απλά βλέπεις. Στις κλήσεις όμως μπορείς να κάνεις απόρριψη από το ρολόι.

Εγώ μαύρο το πήρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο από ποιον έρχεται το μνμα δηλώνει ή δείχνει και το μνμα να διαβάσεις το κείμενο;

 

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από ποιον έρχεται το μνμα δηλώνει ή δείχνει και το μνμα να διαβάσεις το κείμενο;

 

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας.

 

Δείχνει και το μήνυμα.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο από ποιον έρχεται το μνμα δηλώνει ή δείχνει και το μνμα να διαβάσεις το κείμενο;

 

Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις σας.

 

Στη φωτογραφία που ανέβασα πριν, το κείμενο που φαίνεται, είναι του μηνύματος του αποστολέα.

Είπα σε έναν να μου γράψει "τεστ για να δεις πως εμφανίζεται"

Άρα εμφανίζεται και το μήνυμα πέρα από τον αποστολέα. Στα email, δείχνει επικεφαλίδα. Από ποιο θέμα δηλαδή

IMG-20200105-194512.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ισχύει αυτό που λες. Όμως πως είναι δυνατόν το υγεία στο τηλέφωνο να έχει περισσότερα βήματα από το ρολοι που το ρολοι είναι σε όλα τα βήματα, (αφού το φοράω), ενώ το κινητό το αφήνω και στο γραφείο κι εγώ κινούμαι;

Στο προηγούμενο που είχα (amazfit), ρολόι και κινητό είχαν ακριβώς τις ίδιες τιμές.

 

Παίζει ρόλο και το πως δουλεύει η κάθε εφαρμογή. Η εφαρμογή της xiaomi μπορεί να να λαμβάνει υπόψιν μόνο το ρολόι και όχι το τηλέφωνο μιας και είναι αδύνατο να έχουν και τα δύο ακριβώς τις ίδιες μετρήσεις.

Όπως σου ξαναείπα ρολόι και τηλέφωνο χρησιμοποιούν διαφορετικούς αισθητήρες και διαφορετικό τρόπο μέτρησης. Εάν το τηλέφωνο μπορεί να μετράει ότι νά'ναι επειδή μπορεί να έχει πρόβλημα ο αισθητήρας του δεν σημαίνει ότι φταίει το ρολόι..

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

10 μέρες με παλμούς κλειστούς.

 

Με AOD?

 

Γιατί σε εμένα με όλα ανοιχτά κρατάει 15 ημέρες..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...