Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπαταρία είχα ζητήσει αρχικά μιας και τελείωνε η εγγύηση, δεν είχε κάποιο τρελό πρόβλημα διάρκειας, χοντρικά είχα χάσει 1 μέρα λειτουργίας. Και κατα 2ον το πάνω κουμπί οτι κολλάει.
Αρκετό καιρό θα βγάλει σίγουρα μιας και πριν το στείλω αγόρασα το GT3 για αναβάθμιση.
Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Ποιο είναι το service? Δε ξέρω αν έχω ακόμα την απόδειξη

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, nikos_nia86 said:

Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ. Ποιο είναι το service? Δε ξέρω αν έχω ακόμα την απόδειξη

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

με το σειριακό στη σελίδα της huawei  εχει για την ενημέρωση εγγύησης. Η απόδειξη θα χρειαστεί αν είναι εκτός εγγύησης βάσει σειριακού αλλά το είχες αγοράσει πέρσι πχ η σε λιγότερο απο 2 έτη.

https://consumer.huawei.com/gr/support/service-center/

δες εδώ τι σε βολεύει.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες μερες δεν επανασυνδεεται το ρολοι εκτος αν ανοιξω το health app. Τι κι αν δοκιμασα διαγραφες κρυφης μνημης, τι update, τι ειδοποιησεις, τι αφαιρεση περιορισμων σε δεδομενα και μπαταρια, restarts κλπ...

Τελικα το μονο που φαινεται να κραταει συνδεμενο το ρολοι στο κινητο ειναι να φαινονται τα βηματα στον πινακα ειδοποιησεων.

Εχετε καποιο αντιστοιχο θεμα; Ειμαι με android 12 εδω και κανενα διμηνο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, r31134 said:

Τις τελευταιες μερες δεν επανασυνδεεται το ρολοι εκτος αν ανοιξω το health app. Τι κι αν δοκιμασα διαγραφες κρυφης μνημης, τι update, τι ειδοποιησεις, τι αφαιρεση περιορισμων σε δεδομενα και μπαταρια, restarts κλπ...

Τελικα το μονο που φαινεται να κραταει συνδεμενο το ρολοι στο κινητο ειναι να φαινονται τα βηματα στον πινακα ειδοποιησεων.

Εχετε καποιο αντιστοιχο θεμα; Ειμαι με android 12 εδω και κανενα διμηνο.

Θα σου πρότεινα να κάνεις

1. έναν τελευταίο συγχρονισμό ρολογιού-κινητού μέσω της εφαρμογής (για να μη χάσεις τα δεδομένα του ρολογιού)

2. Συγχρονισμό των δεδομένων της εφαρμογής με το Cloud (Me -> Settings -> Sync data manually) (για να μη χάσεις τα δεδομένα της εφαρμογής)

3. Reset του ρολογιού (Settings -> System -> Reset) 

4. Απεγκαστάσταση και επανεγκατάσταση της εφαρμογής (βάλε  στα favorites τα watchfaces που έχεις ήδη εγκαταστήσει, για να μην τα ψάχνεις μετά)

5. Pairing του ρολογιού με το κινητό από την αρχή.

Εγώ δεν είχα καθόλου αυτό το θέμα με Android 11 αντιθέτως μετά από κάποια αναβάθμιση συνδέεται αυτόματα με το που ανοίγω το Bluetooth για οποιονδήποτε λόγο.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...