Jump to content

Huawei Watch GT


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το gps ενεργοποιείται μόλις ανιχνεύσει άσκηση. Πίεση δεν μετράει το ρολοι...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Από το υγεία εκεί που λέει ενεργοποίηση ιχνιλατησεις κάνει κάτι;

HTC HD2

Omega v29 ELEGANCIA with CHT 2- RADIO: 2.15.50.14

 

Φιλικά Κυριάκος:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καρδιακους παλμους μετραει,οχι πιεση. Αν ενεργοποιησεις την επιλογη,καθε φορα που το φορας,θα μετραει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Νέος και εγώ να ρωτήσω κάτι. Στο υγεία και με ρύθμιση να παρακολουθεί τον καρδιακό σφυγμό συνέχεια μετράει και πίεση; το το jps του ρολογιού από που ενεργοποηται;

Όχι θα μετράει όλη την ημέρα μόνο αριθμό παλμών.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Βαλανε ενα ακομα ρολοι,πολυ απλο αλλα ευτυχως δεν ειναι σαν εκεινα τα μαζεμενα χαλια τα καρτουνιστικα
Link to comment
Share on other sites

Βαλανε ενα ακομα ρολοι,πολυ απλο αλλα ευτυχως δεν ειναι σαν εκεινα τα μαζεμενα χαλια τα καρτουνιστικα

 

μπορεις να βαλεις φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Με το ios εχουν τσακωθει μαλλον και δεν ερχεται κανενα νεο face!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Βεβαιως. Οριστε φιλε μου

Screenshot-20200307-173106.jpg

 

Αρχοντας! Ωραιο φαινεται, θα το δοκιμασω.

 

Ναι και εγω με ios δεν μου ερχεται τιποτα, βαζω ενα αλλο κινητο android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο link που νά δείχνει όλα τα watchfaces που έχει το πρόγραμμα υγεία? Έχω το band 5 και ψήνομαι για το gt. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αρχοντας! Ωραιο φαινεται, θα το δοκιμασω.

 

Ναι και εγω με ios δεν μου ερχεται τιποτα, βαζω ενα αλλο κινητο android.

 

Να σου πω την αμαρτια μου, το χρησιμοποιω και εγω και μου αρεσει παρα πολυ αυτο το face.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά υπάρχει κάποιο link που νά δείχνει όλα τα watchfaces που έχει το πρόγραμμα υγεία? Έχω το band 5 και ψήνομαι για το gt. Ευχαριστω

 

Σου τα βαζω screenshot ολα

Screenshot-20200308-124611.jpg Screenshot-20200308-124623.jpg Screenshot-20200308-124631.jpg Screenshot-20200308-124644.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τόσο ωραίο ρολόϊ με τέτοια watchface.

Δε μπορεί μας τρολάρουν με τα κινούμενα σχέδια οι Κινέζοι.:p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αμαρτια μου, το χρησιμοποιω και εγω και μου αρεσει παρα πολυ αυτο το face.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σου τα βαζω screenshot ολα

Screenshot-20200308-124611.jpg Screenshot-20200308-124623.jpg Screenshot-20200308-124631.jpg Screenshot-20200308-124644.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτά είναι όλα; Μαζί με τα εργαστασιακά που είχε; Το ρολόι έχει βγεί εδώ και πολύ καιρό. Στο band 5 που έχω έχουν φτάσει στα 112 και δεν πέρασε χρόνος απο τότε που βγήκε. Αν είναι έτσι είναι μεγάλο φάουλ της huawei. Τα πιο πολλά είναι μέτρια. Δεν έχουν πολλές πληροφορίες. Σε αντίστοιχο band του γιού μου το mi band 4 έχει μερικές εκατοντάδες αν όχι χιλιάδες μέσω 3rd party εφαρμογών. Το ίδιο υποθέτω και για το amazfit gtr. Θα έχει άπειρα και ας είναι οι αισθητήρες του και το gps του πολύ υποδυέστερο. Ας ευχηθούμε κάποτε να κάνει το ίδιο με 3rd party watchfaces. Και μια ερώτηση. Πόσα faces μπορεί να κρατήσει στο ρολόι;

Link to comment
Share on other sites

Aρκετά ωραία faces προστέθηκαν.

 

Τσεκαρετε.

 

Ωπα, για να δουμεεεεε.

 

Επιτελους, ξυπνησανε, βλεπω 3-4 καινουρια καλα! Αιντε παμε!

Edited by balantakos777
Link to comment
Share on other sites

Ιδού λοιπόν για τους μηλοφωνακηδες

 

a7acb0e56822e64f9fee02f8129f29df.jpg

 

3332ce601fb74d438b51b6523466d78f.jpg

 

 

 

Σορι αλλά η ανάλυση χαλάει από το ταπατοκ

Edited by elteo
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ιδού λοιπόν για τους μηλοφωνακηδες

 

a7acb0e56822e64f9fee02f8129f29df.jpg

 

3332ce601fb74d438b51b6523466d78f.jpg

 

 

 

Σορι αλλά η ανάλυση χαλάει από το ταπατοκ

 

Σε ευχαριστώ ιδιαιτέρως. Βλέπω ότι σιγά-σιγά προστίθενται όμορφα watchfaces. Το ίδιο και στο band 5 μου. Ευχάριστα νέα.

 

Ποιό προτείνετε απο άποψη εμφάνισης; To μαύρο, το καφε ή το active; Μπάινουν στην θάλασσα (όχι αυτό με το δερμάτινο λουράκι προφανώς). Πόσα watchfaces χωράει εκτός των προεγκατεστημένων; (αυτά μπορούν να αφαιρεθούν;)

Ευχαριστώ ιδιαιτέρως

Edited by kirdim71
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν έτοιμος να πάρω το Active Green αλλά τελευταία στιγμή πήρα το Brown Leather. Λίγο μετά που είδα ένα συνάδελφο που είχε το Green και είδε το δικό μου, έπαθε πλάκα και συμφώνησε ότι πραγματικά φαινεται πιο ωραίο και πιο ακριβό. Δεν είναι μόνο το λουρί αλλά και ο βαθμονομητής με το μέταλλικό περίβλημα που είναι διαφορετικό.
Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Δεν περιμενα να βρω θεμα με το συγκεκριμενο ρολοι!!! Και μαλιστα τοσομεγαλο και δραστηριο !! Ειμαι κατοχος iphone 6 ios 12.4, και σκεφτομαι να προβω σε αγορα της επομενες μερες. Γενικα βλεπω ειναι συμβατο με το ios. Ομως ειναι καποιοι εδω που το εχουνε δουλεψει; Λειτουργει καλα ή ειναι κατι που πρεπει να λαβω υποψην πριν την αγορα;!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Δεν περιμενα να βρω θεμα με το συγκεκριμενο ρολοι!!! Και μαλιστα τοσομεγαλο και δραστηριο !! Ειμαι κατοχος iphone 6 ios 12.4, και σκεφτομαι να προβω σε αγορα της επομενες μερες. Γενικα βλεπω ειναι συμβατο με το ios. Ομως ειναι καποιοι εδω που το εχουνε δουλεψει; Λειτουργει καλα ή ειναι κατι που πρεπει να λαβω υποψην πριν την αγορα;!!

 

Δουλευει τελεια με iphone 11.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...