Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παραξενο εμενα δεν μου αναβει η οθονη,,,,,μονο ηχο εχω,,,,εκανες καποια ρυθμιση>? το ambient display το εχεις ον?
εχει τετοιο πραγμα η pixel στο poco και αν ναι που και ιτι κανει ?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αλλού αποθηκεύονται στο Internal Storage/Pictures/Viber για τις φωτογραφίες και στο Internal Storage/Movies/Viber για τα βίντεο.

 

Σε ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Και εμένα εκεί είναι τελικά. Όχι στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Και εμένα εκεί είναι τελικά. Όχι στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα

 

Παλιότερα γινόταν εκεί η αποθήκευση στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα και άλλαξε εδώ και λίγο καιρό που το πρόσεξα.

 

 

Ένα άλλο κουλό που έγινε χθες. Έβαλα για φόρτιση το τηλέφωνο και όταν το έβγαλα τα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας ήταν ανακατεμένα ενώ έχω κλειδωμένη την επιλογή να μην μπορούν να μετακινηθούν. Και επιπλέον κάτι φωτογραφίες που είχα τραβήξει τις τελευταίες 2 ημέρες εξαφανιστήκαν σβηστήκαν δεν υπάρχουν στη συσκευή. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.

Edited by kosvou
Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα γινόταν εκεί η αποθήκευση στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα και άλλαξε εδώ και λίγο καιρό που το πρόσεξα.

 

 

Ένα άλλο κουλό που έγινε χθες. Έβαλα για φόρτιση το τηλέφωνο και όταν το έβγαλα τα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας ήταν ανακατεμένα ενώ έχω κλειδωμένη την επιλογή να μην μπορούν να μετακινηθούν. Και επιπλέον κάτι φωτογραφίες που είχα τραβήξει τις τελευταίες 2 ημέρες εξαφανιστήκαν σβηστήκαν δεν υπάρχουν στη συσκευή. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.

 

X-Files, τωρα και στο ποκο!

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και συγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση. Και εμένα εκεί είναι τελικά. Όχι στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα

 

Κι εμένα από κάποιο update και μετά, αποθηκεύονται στο Pictures --> Viber.

Άλλαξαν κάτι; Υπάρχει τρόπος να επιλέξουμε εμείς που να αποθηκεύει το viber γιατί γίνεται λίγο χαμός με τόσους διαφορετικούς φακέλους στο gallery;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα από κάποιο update και μετά, αποθηκεύονται στο Pictures --> Viber.

Άλλαξαν κάτι; Υπάρχει τρόπος να επιλέξουμε εμείς που να αποθηκεύει το viber γιατί γίνεται λίγο χαμός με τόσους διαφορετικούς φακέλους στο gallery;

 

Νομίζω δεν υπάρχει επιλογή να μπορούμε εμείς να επιλέγουμε φάκελο. Εγώ τις μετέφερα όλες από τον παλιό φάκελο στον καινούριο για να μην έχω πολλούς φακέλους.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν θυμάμαι, το τηλέφωνο μας έχει NFC?

 

Δυστυχώς όχι. Και αυτός είναι και ένας από τους λόγους που σε λίγο θα το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα γινόταν εκεί η αποθήκευση στο viber-media- photos η videos αντίστοιχα και άλλαξε εδώ και λίγο καιρό που το πρόσεξα.

 

 

Ένα άλλο κουλό που έγινε χθες. Έβαλα για φόρτιση το τηλέφωνο και όταν το έβγαλα τα εικονίδια στην επιφάνεια εργασίας ήταν ανακατεμένα ενώ έχω κλειδωμένη την επιλογή να μην μπορούν να μετακινηθούν. Και επιπλέον κάτι φωτογραφίες που είχα τραβήξει τις τελευταίες 2 ημέρες εξαφανιστήκαν σβηστήκαν δεν υπάρχουν στη συσκευή. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό.

 

Τα ίδια και σε μένα και σε άλλους στην ελληνική κοινότητα miui... Δεν ξέρω τι παίζει και άρχισε ξαφνικά να το κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Το κακό το μάτι παιδιά! Αγιασμό και εξορκισμό στα κινητά μας. λολ

+1 σε όσα γράψατε παραπάνω περί ανακατανομής εικονιδίων και χαμένων φωτογραφιών. Ας ελπίσουμε σε επόμενο update να φτιαχτούν τα όποια προβλήματα δημιούργησε η τελευταία αναβάθμιση (μαζί με την διάρκεια της μπαταρίας).

Το αγαπάμε το ποκοφονάκι κι ας έχει σποραδικά προβληματάκια.

Edited by Poc
:baby:
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και σε μένα και σε άλλους στην ελληνική κοινότητα miui... Δεν ξέρω τι παίζει και άρχισε ξαφνικά να το κάνει...

+ Και από μένα στο θέμα με τα εικονίδια και της φωτό,έτσι ξαφνικά το κάνει που και που

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

+ Και από μένα στο θέμα με τα εικονίδια και της φωτό,έτσι ξαφνικά το κάνει που και που

 

Και σε εμένα το έκανε χθες αυτό με την ανακατανομή των εικονιδίων.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε σε επόμενο update να φτιαχτούν τα όποια προβλήματα δημιούργησε η τελευταία αναβάθμιση (μαζί με την διάρκεια της μπαταρίας).

Ποιο update ηταν αυτο? Του miui11 ?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο update ηταν αυτο? Του miui11 ?

 

Μετά την αναβάθμιση σε Android 10. Έχω κάνει δυο φορές επαναφορά αλλά δεν είδα κάποια διαφορά (4:30 ώρες περίπου κρατά - με κόπο να βγάλει 5 - ελάχιστα παιχνίδια χωρίς τρελές απαιτήσεις). δεν είναι μόνο το δικό μου έχουν το ίδιο θέμα άλλα δυο άτομα με το ίδιο κινητό.

Δεν πειράζει, το καλό είναι πως συνεχίζει να είναι ένα λειτουργικό κινητό που κάνει την δουλειά του και με το παραπάνω.

:baby:
Link to comment
Share on other sites

Έχω το handcent next and για να γράφω μηνύματα γιατί είμαι με τη globsl και ενώ το έχω δηλώσει για autostart, κάθε φορά πρέπει να το κάνω set up. Πέστε καμία άλλη καλή εφαρμογή για μηνύματα με 160 χαρακτήρες.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το handcent next and για να γράφω μηνύματα γιατί είμαι με τη globsl και ενώ το έχω δηλώσει για autostart, κάθε φορά πρέπει να το κάνω set up. Πέστε καμία άλλη καλή εφαρμογή για μηνύματα με 160 χαρακτήρες.

 

για sms λες; η στοκ μια χαρα ειναι.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Έχω το handcent next and για να γράφω μηνύματα γιατί είμαι με τη globsl και ενώ το έχω δηλώσει για autostart, κάθε φορά πρέπει να το κάνω set up. Πέστε καμία άλλη καλή εφαρμογή για μηνύματα με 160 χαρακτήρες.

 

Επιλογή για απλούς χαρακτήρες, στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων.

 

Δε χρειάζεται επιπλέον εφαρμογή για 160 χαρακτήρες.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει, το καλό είναι πως συνεχίζει να είναι ένα λειτουργικό κινητό που κάνει την δουλειά του και με το παραπάνω.

Εμενα σε ενα mi note 2 εκει που ηταν μια χαρα μολις εβαλα την miui11 η μπαταρια δεν βγαζει μερα.

Αρα σε εναν φιλο μου που λεει να παρει το pocophone να του πω να μην κανει κανενα update μεχρι να βγει σωστο για το android 10?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία άμα πέσει στα 350 αξιζει. Αν δεν πάει κάτω από 400 θα πάει απατο....

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το f2 pro θα κοστίζει 499€ το 6/128 και 599€ το 8/256GB.

Περίεργο που το βγάλανε. Το Redmi k30 pro είναι με άλλο όνομα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβάζει update 1.9GB miui 11 , αντε μακάρι να έστρωσαν την μπαταρία.

 

Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση, κατεβάζω και εγώ τώρα

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατεβάζει update 1.9GB miui 11 , αντε μακάρι να έστρωσαν την μπαταρία.

 

το πρώτο που έχω παρατηρήσει είναι πως έχει χαθεί το εικονίδιο που έλεγε αν το wifi είναι 4 ή 5..

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

το πρώτο που έχω παρατηρήσει είναι πως έχει χαθεί το εικονίδιο που έλεγε αν το wifi είναι 4 ή 5..
Ποιο νούμερο αναβάθμισης?

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...