Jump to content

Poco F1


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την κατεβάζω τώρα με ΟΤΑ

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους διόρθωσαν τη μπαταρία;;;; Πώς το έπαθαν;;

 

Ευτυχώς... αυτό παρατήρησα και εγώ...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παρατηρώ μεγάλη βελτίωση στη διάρκεια της μπαταρίας. Νομίζω γυρίσαμε στα παλιά καλά 7-8 ώρες sot, παρόλο που έχω το κινητό 1,5 χρόνο πια.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ παρατηρώ μεγάλη βελτίωση στη διάρκεια της μπαταρίας. Νομίζω γυρίσαμε στα παλιά καλά 7-8 ώρες sot, παρόλο που έχω το κινητό 1,5 χρόνο πια.
Συμφωνώ. Κι εγώ το έχω 1,5 χρόνο και με βλέπω να το κρατάω άλλο τόσο σίγουρα μετά κ την αναβάθμιση σε Miui 12. Εκτός αν δεν τραβάει ή βγει κάτι καλύτερο στα λεφτά του (πολύ δύσκολο)...

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Κι εγώ το έχω 1,5 χρόνο και με βλέπω να το κρατάω άλλο τόσο σίγουρα μετά κ την αναβάθμιση σε Miui 12. Εκτός αν δεν τραβάει ή βγει κάτι καλύτερο στα λεφτά του (πολύ δύσκολο)...

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Υπαρχει παντα η επιλογη για ρομ...

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει παντα η επιλογη για ρομ...
Να σου πω την αλήθεια βαριέμαι τη διαδικασία. Αλλά ας έρθει η ώρα να μην "σηκώνει" την stock και βλέπουμε

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εχω το poco με pixel experience και τις τελευταιες 4 μερες βαζω το κιν να φορτισιει και μου βγαζει οτι δεν αναγνωριστηκε το καλωδιο λογικα και δε φορτιζει.οταν ομως κανω επαννεκινηση τη συσκευη το αναγωνριζει κανονικα και φορτιζει το κιν

τι μπορει να φταιει ?θεμα λογισμικου η εχει θεμα η θυρα φορτισης ?

Link to comment
Share on other sites

εχω το poco με pixel experience και τις τελευταιες 4 μερες βαζω το κιν να φορτισιει και μου βγαζει οτι δεν αναγνωριστηκε το καλωδιο λογικα και δε φορτιζει.οταν ομως κανω επαννεκινηση τη συσκευη το αναγωνριζει κανονικα και φορτιζει το κιν

 

τι μπορει να φταιει ?θεμα λογισμικου η εχει θεμα η θυρα φορτισης ?

Αφού μ επανεκκίνηση φορτίζει είναι θέμα λογισμικού

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια βαριέμαι τη διαδικασία. Αλλά ας έρθει η ώρα να μην "σηκώνει" την stock και βλέπουμε

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και γω τη βαριεμαι τη διαδικασια, αλλά οταν εχεις μια εταιρια να σ βαζει τον επεξεργαστη να τρωει μπαταρια για να την χαλασει γρηγοροτερα απο τις εφαρμογες "άλλα", με κανεις να τη γουσταρω πολυ λιγοτερο.

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

εχω το poco με pixel experience και τις τελευταιες 4 μερες βαζω το κιν να φορτισιει και μου βγαζει οτι δεν αναγνωριστηκε το καλωδιο λογικα και δε φορτιζει.οταν ομως κανω επαννεκινηση τη συσκευη το αναγωνριζει κανονικα και φορτιζει το κιν

τι μπορει να φταιει ?θεμα λογισμικου η εχει θεμα η θυρα φορτισης ?

 

Έχει θέμα η τελευταία αναβάθμιση. Γύρνα στη προηγούμενη. Αν δεις το αναφέρουν όλοι στο thread στο xda

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Σήμερα μου εμφανίζεται αναβάθμιση, την έκανε και έχει μείνει στο λογότυπο του pocophone και στις τέλειες πάρα πολύ ώρα και δεν φορτώνει.

Τι κάνω τώρα;

 

Τελικά πατώντας συνεχόμενα το κουμπί power άνοιξε.

Edited by kostas317
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ναι, αν δεν προχωράει από τη μαύρη οθόνη, πατάτε το power για 15 δευτερόλεπτα. Μου το είχε κάνει και εμένα σε παλαιότερη αναβάθμιση αυτό. Φοβήθηκα μήπως μπρικάρει αλλά λειτούργησε μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Κολλήματα στον chrome είχα κι εγώ αρκετά από την προηγούμενη ενημέρωση με το Android 10 και ήταν πολύ εκνευριστικό. Να δούμε τώρα με το τελευταίο update πώς θα πάει. Αν παραμείνουν τι κάνουμε; Clear cache? Υπάρχει κάποιος οδηγός;
Link to comment
Share on other sites

Έχει θέμα η τελευταία αναβάθμιση. Γύρνα στη προηγούμενη. Αν δεις το αναφέρουν όλοι στο thread στο xda
α δε το ειχα δει και γυρισα σε xiaomi eu

 

----- προσθήκη μηνύματος 20 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ξαναγυρναω παλι σε pixel την προηγουμενη και ελπιζω να δωσουν update

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνει και ΟΤΑ update η pixel experience ; Έπαθα πλάκα προχτές :) έκανε κανονικά
εβαλες του μαιου ?
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι ώρες ώρες η πάνω μπαρα (ώρα, σήμα wifi και ποσοστό μπαταρίας) ενώ είναι λευκά, ορισμένες φορές μου το αλλάζει σε μαύρο. Κάνοντας εναλλαγή εφαρμογών επανερχεται σε λευκο.

Sony Ericsson x8|root|cwm|cypress|overclock|ginderdx 2.3.7 v24|Jimdem Tweak v24.1

Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν θα πάρει miui 12 το poco?γιατί δεν το βλέπω στη λίστα με τις συσκευές που θα πάρουνε.
Είναι στη 2η λίστα απλά δεν υπάρχει ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εβαλες του μαιου ?
Ναι, ήρθε οτα και το έκανα. Βέβαια το έχω σπίτι σαν δεύτερο, οπότε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός ακόμα.

Ούτε μια ώρα χρήση απο χτες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco F1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...