Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μίλησα τώρα με Πλαίσιο, που έκανα την παραγγελία για την 8/512. Μου είπαν ότι περιμένουν τις συσκευές την άλλη εβδομάδα και ότι το trade in θα εξακολουθήσει να ισχύει. Για να δούμε. Δυστυχώς χρώμα μόνο μαύρο.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβε κανένας από Γερμανό;

 

Ούτε τηλέφωνο δεν με έχουν πάρει για να με ενημερώσουν για ημερομηνία παραλαβής!

Υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα τώρα με Πλαίσιο, που έκανα την παραγγελία για την 8/512. Μου είπαν ότι περιμένουν τις συσκευές την άλλη εβδομάδα και ότι το trade in θα εξακολουθήσει να ισχύει. Για να δούμε. Δυστυχώς χρώμα μόνο μαύρο.
Άντε με το καλό να σου έρθει.....

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Ούτε τηλέφωνο δεν με έχουν πάρει για να με ενημερώσουν για ημερομηνία παραλαβής!

Υπομονή

Χθες έκανα παραγγελία το κινητό και 2 θήκες . Οι θήκες ήρθαν και το κινητό όχι!! Και τα οι 2 παραγγελίες παραλαβή από κατάστημα! Κάτι κάνουν λάθος!
Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα παραγγελία το κινητό και 2 θήκες . Οι θήκες ήρθαν και το κινητό όχι!! Και τα οι 2 παραγγελίες παραλαβή από κατάστημα! Κάτι κάνουν λάθος!

 

αυτο ειναι σιγουρα απο Πλαισιο;!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι σιγουρα απο Πλαισιο;!

Από Γερμανό! Ξέχασα να το γράψω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μ οχι δεν τα βλεπω ολα 9άρια αλλα το καταστημα φταιει που εποιασε ενα Νοτε 8 και εγραψε πανω 9 για να τραβησει πελατια μετα που το καταλαβα και πηγα εκει μου ειπαν αν μας ρωτουσες θα σου λεγαμε οτι ειναι το Νοτε 8 αυτο και εγω τους ειπα τοτε γιατι μπερδεδεται τους πελατες σας ;

 

Μην ακους κανεναν για μας ειναι το 9:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εγώ σήμερα το πρωϊ

 

Καλοδουλευτο να το χαρεις , καλο στησιμο ,θηκουλα και εισαι κομπλε:D

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όλους μας.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλα κρυφτουλι κανετε ; Ενας-ενας φανερωνεστε βλεπω τα πηρατε και δεν λετε τιποτα .Καλοδουλευτο!!!:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πουθενά για άμεση αγορά το μπλε ; Είμαι ανάμεσα σε μπλε και μαύρο βλέπω να το πουλάω το x
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Καλα κρυφτουλι κανετε ; Ενας-ενας φανερωνεστε βλεπω τα πηρατε και δεν λετε τιποτα .Καλοδουλευτο!!!:p:lol:
:D αντε καιρός να μπεις στο club σιγά σιγά.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κι'εγώ την έκδοση με τα 512GB από Πλαίσιο. Αναμονή.
Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό να σου έρθει.....

 

Στάλθηκε από το SM-N930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην αρχή μου είπαν σε 3 εβδομάδες, μετά μου είπαν την επόμενη και τώρα μου είπαν μπορεί και τη Δευτέρα. Και ότι ισχύει το trade in κανονικά. Το δικό σου το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλευτο να το χαρεις , καλο στησιμο ,θηκουλα και εισαι κομπλε:D

 

Σε ευχαριστώ πολύ ..και καλορίζικο σε όσους ήδη το πήραν ...η θα το πάρουν.

 

Θηκούλα ήδη είχα πάρει από χθές (spigen ultra hybrid matte black ..από mythiki.gr) ..και πήρα και σήμερα το πρωί τον διπλό ασύρματο φορτιστή (από play247).

Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χερια μου.πολυ ωραιο ελαχιστες διαφορες με το 8. Τρελη απογοητευση μολις ανακαλυψα την ΜΗ υποστηριξη στεθεροποιητη βιντεο στο 4k 60fps. Τραγικοι. Μας τα δινουν με το σταγονομετρο για να μας αρμεγουν καθε χρονο. Προσωπικη αποψη, αν εχεις το νοτε 8, δεν υπαρχει κανενας λογος να πας στο 9. Και η μπαταρια οκ εχει μια διαφορα με το 8 αλλα οχι κατι το τρομερο πια.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρέλαβα σήμερα και μου τηλεφώνησαν μερικές ώρες αργότερα από το Πλαίσιο να μου πουν ότι μου στέλνουν δωροεπιταγή αξίας 100 ευρώ με ισχύ ενός έτους, επειδή ήμουν (και καλά) ένας από τους πρώτους που το προπαρήγγειλαν (υποθέτω ότι αυτό λένε σε όλους όσους το προπαρήγγειλαν βέβαια):p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα με courier πριν λίγο.

Πρώτη φορά αγοράζω κινητό day 1. Ελπίζω να μη μας βγει σε κακό..

 

Θα περάσω αρχεία με smart switch, θα ξεκινήσω στήσιμο και βλέπουμε τις εντυπώσεις.

 

 

Καλορίζικο σε όλους 2caf90ebba55a5ea49e6f615cdf8a05a.jpgbd492da117a4747e5aa62fc7a57d57ad.jpg

me > you
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα με courier πριν λίγο.

Πρώτη φορά αγοράζω κινητό day 1. Ελπίζω να μη μας βγει σε κακό..

 

Θα περάσω αρχεία με smart switch, θα ξεκινήσω στήσιμο και βλέπουμε τις εντυπώσεις.

 

 

Καλορίζικο σε όλους

Αμαν ζελατινατο! Αντε καλοδουλευτο:D

Στειλε μας ενα ηχο καθως βγαζεις τις ζελατινες:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλό δουλευτο και απροβληματιστο να είναι 8de53322cddcedb2526d8bb19c9a2e3c.jpgee6176f966b88557e795e0dc95e0a604.jpg

 

Στάλθηκε από το Pixel XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλοριζικο να σου ειναι φιλε μου το παραλαβανω και εγω αυριο το πρωι επιτελους επειδη βαρεθηκα να μαι στην αναμονη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρέλαβα με courier πριν λίγο.

Πρώτη φορά αγοράζω κινητό day 1. Ελπίζω να μη μας βγει σε κακό..

 

Θα περάσω αρχεία με smart switch, θα ξεκινήσω στήσιμο και βλέπουμε τις εντυπώσεις.

 

 

Καλορίζικο σε όλους 2caf90ebba55a5ea49e6f615cdf8a05a.jpgbd492da117a4747e5aa62fc7a57d57ad.jpg

 

Καλοριζικο και σε σενα φιλε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε ολους θα το είχα και εγώ σήμερα αλλά το ακύρωσα για το 8 gb τέλος Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου παραλαμβάνουμε.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...