Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι καλορίζικο βρε παιδιά που όλοι εδώ αλλάζουν τις συσκευές κάθε 6 μήνες :lol:

 

Με γεια σε όλους!!!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Τι καλορίζικο βρε παιδιά που όλοι εδώ αλλάζουν τις συσκευές κάθε 6 μήνες :lol:

 

Με γεια σε όλους!!!

 

6 μηνες ; Αχα ερχεται το S10 αρα πουλημα τα χριστουγεννα το N9 δηλαδη σε 3-4 μηνες να μην εχουμε χασουρα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Ασφάλεια για ένα χρόνο 90 ευρώ και χωρίς θήκη για να χαρώ την κομψότητα του κινητού ή να πάρω μια καλή θήκη 40 ευρώ με 50 .??
Link to comment
Share on other sites

6 μηνες ; Αχα ερχεται το S10 αρα πουλημα τα χριστουγεννα το N9 δηλαδη σε 3-4 μηνες να μην εχουμε χασουρα :lol:

Ακριβώς

:D

Παρέλαβες;

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

6 μηνες ; Αχα ερχεται το S10 αρα πουλημα τα χριστουγεννα το N9 δηλαδη σε 3-4 μηνες να μην εχουμε χασουρα :lol:
Αν πάει καλά η συσκευή και δεν έχουμε τίποτα σότα, δε φεύγω από note προσωπικά.

 

Από note ii είχα να πιάσω πενάκι κ μου έχει λείψει. Note 10 κ βλέπουμε αν δώσει κάνα σημαντικό update αλλιώς διετία με το 9 στο νερό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς

:D

Παρέλαβες;

 

Οχι εχει μαυρο που παιρνω παντα αλλα ειπα να παρω για πρωτη φορα μπλε και περιμενω δεν ηρθε ακομα αλλα....περασα ενα 2ρακι με μαυρο απο συναδερφο Νοτακια ηθελα να πατησω Spen να βγαλω φωτο:p

 

Αν πάει καλά η συσκευή και δεν έχουμε τίποτα σότα, δε φεύγω από note προσωπικά.

 

Από note ii είχα να πιάσω πενάκι κ μου έχει λείψει. Note 10 κ βλέπουμε αν δώσει κάνα σημαντικό update αλλιώς διετία με το 9 στο νερό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Ασε εσενα ειδικα δεν σε πιστευω:lol:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το πήρατε για βγάλτε καμία βραδυνή φωτογραφία να μου πείτε πως σας φαινεται

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το πήρατε για βγάλτε καμία βραδυνή φωτογραφία να μου πείτε πως σας φαινεται

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωχ... Χάλια?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τελικα οσο το δουλεύω τοσο με εντυπωσιαζει!!! τρομερή ευκολια η ληψη φωτο με. πενακι. μπαταρια τελικά στην πραξη μεγαλη διαφορα με νοτε8!!
Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χερια μου.πολυ ωραιο ελαχιστες διαφορες με το 8. Τρελη απογοητευση μολις ανακαλυψα την ΜΗ υποστηριξη στεθεροποιητη βιντεο στο 4k 60fps. Τραγικοι. Μας τα δινουν με το σταγονομετρο για να μας αρμεγουν καθε χρονο. Προσωπικη αποψη, αν εχεις το νοτε 8, δεν υπαρχει κανενας λογος να πας στο 9. Και η μπαταρια οκ εχει μια διαφορα με το 8 αλλα οχι κατι το τρομερο πια.

 

Λύσε μου μια απορία, πότε προλαβες και έβγαλες συμπέρασμα για την μπαταρία που καλά καλά δεν το έχεις ανοίξει ??

 

Ρε παίδες γιαυτό λέγεται φόρουμ το ρημάδι για να βοηθάμε με πληροφόρηση, και γνώσεις όχι για να λέμε ότι μας έρθει..

 

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να έχει μικρή διαφορά αλλά κάτσε 10 μέρες να το διαπιστώσεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μέσα Σεπτεμβρίου το μπλε διαθέσιμο από το Samsung Shop. Ακυρωσα την παραγγελία. Media Markt και Saturn διαθέσιμο σε 12 εβδομάδες έλεγε. Μιλάω για το 128gb . Το μαύρο διαθέσιμο παντού. Τι να πω, με βλέπω Αύριο η από Δευτέρα να πάω να πάρω το μαύρο και να τελειώνω
Link to comment
Share on other sites

Μέσα Σεπτεμβρίου το μπλε διαθέσιμο από το Samsung Shop. Ακυρωσα την παραγγελία. Media Markt και Saturn διαθέσιμο σε 12 εβδομάδες έλεγε. Μιλάω για το 128gb . Το μαύρο διαθέσιμο παντού. Τι να πω, με βλέπω Αύριο η από Δευτέρα να πάω να πάρω το μαύρο και να τελειώνω

 

....Ανάφερε κιόλας ότι δεν είσαι Ελλάδα...γιατί τρομοκρατείς τούς άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Πότε παρήγγειλες; και από που; κανονικά θα έπρεπε να έχεις παραλάβει εκτός αν είσαι σε νησί.

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα κάτι γρήγορες φωτό, πρωί πρωί που βγήκα με το σκύλο βόλτα.

 

44204151112_857329b900_c.jpg2018-08-25_09-24-13 by No Feels, on Flickr

 

 

44252515261_6d9d9ba56c_c.jpg2018-08-25_09-22-18 by No Feels, on Flickr

 

 

42445389620_162c9db6de_c.jpg2018-08-25_09-22-05 by No Feels, on Flickr

 

42445407990_8aa3228973_c.jpg2018-08-25_09-23-12 by No Feels, on Flickr

 

 

43346940865_6f3c7951b8_c.jpg2018-08-25_09-21-36 by No Feels, on Flickr

 

 

Τη μαθαίνω ακόμα την κάμερα, δεν ξέρω αν φαίνονται διαφορές στις φωτογραφίες. Θα βγάλω κ καμία νυχτερινή απόψε.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Πότε παρήγγειλες; και από που; κανονικά θα έπρεπε να έχεις παραλάβει εκτός αν είσαι σε νησί.

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρηγγειλα την Πεμπτη και το κινητο και τις θηκες.Οι θηκες χθες ηρθαν και το κινητο ακομη δεν εχει ερθει.Πριν μια ωρα η κουριερ δεν ειχε φερει δεματα και ελπιζω οτι οταν φτασουν να ειναι εκει το κινητο.Απο Καστορια ειμαι φιλε και η παραγγελια εγινε σε Γερμανο και παραλαβη απο καταστημα για να παραδωσω το Note 8

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα την Πεμπτη και το κινητο και τις θηκες.Οι θηκες χθες ηρθαν και το κινητο ακομη δεν εχει ερθει.Πριν μια ωρα η κουριερ δεν ειχε φερει δεματα και ελπιζω οτι οταν φτασουν να ειναι εκει το κινητο.Απο Καστορια ειμαι φιλε και η παραγγελια εγινε σε Γερμανο και παραλαβη απο καταστημα για να παραδωσω το Note 8
Κανονικά έπρεπε να είχες παραλάβει εκτός και αν περιμένεις το μπλε που παρουσιάζει μια έλλειψη. Το μαύρο είναι άμεσα διαθέσιμο οπότε λογικά θα παραλάβεις σήμερα με το καλό

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά έπρεπε να είχες παραλάβει εκτός και αν περιμένεις το μπλε που παρουσιάζει μια έλλειψη. Το μαύρο είναι άμεσα διαθέσιμο οπότε λογικά θα παραλάβεις σήμερα με το καλό

 

Στάλθηκε από το Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπλε εχω παρει. Στα κεντρικα μου ειχαν πει οτι παραλαμβανω σε 2 εργασιμες. Χθες που πηρα τηλ μου ειχαν πει οτι επρεπε να εχω παραλαβει...

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα και εγω παιδια απο τις 8:30 το πρωι.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το παρελαβα και εγω παιδια απο τις 8:30 το πρωι.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Φοβερες φωτο. Εχθες ανοιξες θεμα με το τι εφαρμογες εχεις περασμενες στο νοταρη σου και τελικα σημερα παρελαβες. Μιλαμε για τρελο δουλεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Φοβερες φωτο. Εχθες ανοιξες θεμα με το τι εφαρμογες εχεις περασμενες στο νοταρη σου και τελικα σημερα παρελαβες. Μιλαμε για τρελο δουλεμα!!!

Παιδια μη μου στεναχωρειτε τον ccypruss000....μη μου τον στεναχωρειτε.....Από ολους εμας τους τρελους εδώ μεσα αυτος να ξερετε εχει παρει την μεγαλυτερη χαρα...Δεν θα ξεχασω με τιποτα την περιοδο αγορας του NOTE 7...εκει να δεις γλεντι που μας ρωτουσε που βρηκαμε τα χρηματα να παρουμε την συσκευη...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

....Ανάφερε κιόλας ότι δεν είσαι Ελλάδα...γιατί τρομοκρατείς τούς άλλους.

 

Σωστός, μιλάω για Γερμανία

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μη μου στεναχωρειτε τον ccypruss000....μη μου τον στεναχωρειτε.....Από ολους εμας τους τρελους εδώ μεσα αυτος να ξερετε εχει παρει την μεγαλυτερη χαρα...Δεν θα ξεχασω με τιποτα την περιοδο αγορας του NOTE 7...εκει να δεις γλεντι που μας ρωτουσε που βρηκαμε τα χρηματα να παρουμε την συσκευη...
Ανέβασε και φωτογραφίες από το Note 9 που το είχε βρει σε κατάστημα και τελικά μας έδειχνε ένα Note 8 και ήταν και ενθουσιασμένος.

Και εγώ θυμάμαι που ρωτούσε τον καθένα τι δουλειά κάνει και που τα βρίσκει τα λεφτά και παίρνει το 7άρι και η μαμά του δεν τον αφήνει να πάρει άλλη συσκευή κτλ.

Από την μία μου φτιάχνει την διάθεση από την άλλη με βλέπω για χαπάκι πίεσης.

 

Σχετικά με το εργαλείο τώρα! Θήκη δεν έχουν μέσα στην συσκευασία ε; Είδα ένα βιντεάκι στο YouTube και νομίζω ότι είχε μια διάφανη θήκη μαζί. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος αν δεν βρω το βιντεάκι.

Edited by sakissalonika
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει θήκη όχι. Τις γνωστές ζελατίνες μόνο που θα τις βγάλεις.

 

Εγω το δουλεύω χωρίς θήκη πάντως. Όλα τα τηλέφωνα τα δουλεύω χωρίς θήκη.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...