Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά Εγώ δεν παρέλαβα. Ξενέρωσα τη ζωή μου ... Άντε από Δευτέρα τώρα. .
Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε και φωτογραφίες από το Note 9 που το είχε βρει σε κατάστημα και τελικά μας έδειχνε ένα Note 8 και ήταν και ενθουσιασμένος

.

 

το τραγελαφικο ειναι οτι επιανε στα χερια του το ΝΟΤΕ 8 και το περασε για 9αρι !!! ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥ ΤΟ ΝΟΤΕ 8 !!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ,ΚΟΠΑΝΙΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ !!! ΘΕΕ ΜΟΥ !!!!

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε τι ψάρια πιάνει σήμερα παρέλαβα απο public και ξεκινάω την εγκατάσταση είχε και update 270 μβ νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία δείχνει ότι τα πάει πολύ καλύτερα από το 8ρι...Για να δούμε...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι αφορά την μπαταρία ακόμη το δωκιμαζω με fhd ανάλυση Πάντος μέρα βγαίνει άνετα τώρα ποιο ψιλά δεν νωμιζω... Μήπως δεν ήταν στρομμενο θα το δωκιμασω ξανά
Link to comment
Share on other sites

Φοβερες φωτο. Εχθες ανοιξες θεμα με το τι εφαρμογες εχεις περασμενες στο νοταρη σου και τελικα σημερα παρελαβες. Μιλαμε για τρελο δουλεμα!!!
Ανέβασε και φωτογραφίες από το Note 9 που το είχε βρει σε κατάστημα και τελικά μας έδειχνε ένα Note 8 και ήταν και ενθουσιασμένος.

Και εγώ θυμάμαι που ρωτούσε τον καθένα τι δουλειά κάνει και που τα βρίσκει τα λεφτά και παίρνει το 7άρι και η μαμά του δεν τον αφήνει να πάρει άλλη συσκευή κτλ.

Από την μία μου φτιάχνει την διάθεση από την άλλη με βλέπω για χαπάκι πίεσης.

 

Σχετικά με το εργαλείο τώρα! Θήκη δεν έχουν μέσα στην συσκευασία ε; Είδα ένα βιντεάκι στο YouTube και νομίζω ότι είχε μια διάφανη θήκη μαζί. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος αν δεν βρω το βιντεάκι.

το τραγελαφικο ειναι οτι επιανε στα χερια του το ΝΟΤΕ 8 και το περασε για 9αρι !!! ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΤΗ ΚΑΤΟΧΗ ΤΟΥ ΤΟ ΝΟΤΕ 8 !!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ,ΚΟΠΑΝΙΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ !!! ΘΕΕ ΜΟΥ !!!!
Εσείς οι τέλειοι χαρακτήρες. Αφηστε το παιδί να χαρεί και να πραξει όπως θελει.

 

Κατα τα άλλα το κινητό οχι δεν εχει θήκη, αν και πρωτη φόρτιση καλύτερη μπαταρία απ οτι περίμενα. Καμερα καμια αλλαγή στην μπροστινή , απέχει πολυ απο pixel 2, ωραια τα κολπάκια με το πενάκι. Πηρα το μπλε, δηλώνω ικανοποιημένος με τη συσκευη.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε και φωτογραφίες από το Note 9 που το είχε βρει σε κατάστημα και τελικά μας έδειχνε ένα Note 8 και ήταν και ενθουσιασμένος.

Και εγώ θυμάμαι που ρωτούσε τον καθένα τι δουλειά κάνει και που τα βρίσκει τα λεφτά και παίρνει το 7άρι και η μαμά του δεν τον αφήνει να πάρει άλλη συσκευή κτλ.

Από την μία μου φτιάχνει την διάθεση από την άλλη με βλέπω για χαπάκι πίεσης.

 

Σχετικά με το εργαλείο τώρα! Θήκη δεν έχουν μέσα στην συσκευασία ε; Είδα ένα βιντεάκι στο YouTube και νομίζω ότι είχε μια διάφανη θήκη μαζί. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος αν δεν βρω το βιντεάκι.

 

Είδα κι εγώ στο YouTube ένα unboxing video από το εξωτερικό όπου το κουτι είχε μέσα μια διάφανη θήκη καθώς και δεύτερο ανταλλακτικό spen αλλά ήταν η έκδοση με τα 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Είδα κι εγώ στο YouTube ένα unboxing video από το εξωτερικό όπου το κουτι είχε μέσα μια διάφανη θήκη καθώς και δεύτερο ανταλλακτικό spen αλλά ήταν η έκδοση με τα 512gb.

 

Αν δε κάνω λάθος αυτά είναι έκδοση limited για youtubers και αγορές της Ασίας. Και στο 8 υπήρχε συσκευασία με θήκη και ασύρματο φορτιστή νομίζω όπως και παλαιότερα στο note 4 νομίζω με 2η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Samsung-_Galaxy-_Note-9-_History.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φοβερες φωτο. Εχθες ανοιξες θεμα με το τι εφαρμογες εχεις περασμενες στο νοταρη σου και τελικα σημερα παρελαβες. Μιλαμε για τρελο δουλεμα!!!

 

Καλησπερα παρολο που δεν θελω να σου απαντησω θα σου απαντησω. Ανοιξα το χθεσινο νημα για να μοιραστουμε τις εφαρμογες που εχουμε στο Note 9 μας τις ιδιες ακριβως εχω και στο Note 8 μου. Τωρα καταλαβες γιατι ανοιξα απο χθες το θεμα ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ανέβασε και φωτογραφίες από το Note 9 που το είχε βρει σε κατάστημα και τελικά μας έδειχνε ένα Note 8 και ήταν και ενθουσιασμένος.

Και εγώ θυμάμαι που ρωτούσε τον καθένα τι δουλειά κάνει και που τα βρίσκει τα λεφτά και παίρνει το 7άρι και η μαμά του δεν τον αφήνει να πάρει άλλη συσκευή κτλ.

Από την μία μου φτιάχνει την διάθεση από την άλλη με βλέπω για χαπάκι πίεσης.

 

Σχετικά με το εργαλείο τώρα! Θήκη δεν έχουν μέσα στην συσκευασία ε; Είδα ένα βιντεάκι στο YouTube και νομίζω ότι είχε μια διάφανη θήκη μαζί. Δεν είμαι όμως απόλυτα σίγουρος αν δεν βρω το βιντεάκι.

Και εσυ συχωριανο του εισαι του tsiglas απο σαλονικια και εσυ οποτε τι να περιμενεις κρασιμο και κρασιμο τελιωσπατον.

Οσο για το αλλο που ειπες ρε οτι εβαλα φωτογραφιες απο το Note8 οτι ηταν δηθεν το Note9 εκει φταιει το καταστημα ηταν καθαρη σκετη κοροιδια και μολις μιλησα με την υποστηρηξη του καταστηματος αυτου τους το αναφερα και τους ειπα δεν γινονται αυτα τα πραγματα να βαζετε ενα Note 8 εκει και να λετε οτι ταχα μου ειναι το Note 9 και να μας παραπλανατε ελεος εισαστε σοβαρη εταιρια ; Τους εκανα το τσαι τους και μου ειπαν κυριε εχετε δικαιο απολογουμαστε.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα

Σειρα μας να κανουμε την γνωστη πια ερωτηση που εκανες στους αλλους

Που βρισκεις τοσα χρηματα και αγοραζεις 3-4 συσκευες τον χρονο?

 

 

:p

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα

Σειρα μας να κανουμε την γνωστη πια ερωτηση που εκανες στους αλλους

Που βρισκεις τοσα χρηματα και αγοραζεις 3-4 συσκευες τον χρονο?

 

 

:p

Το καταλαβαίνεις κ μόνος σου φαντάζομαι ότι η ερώτηση σου είναι τουλάχιστον αστεία έτσι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα

Σειρα μας να κανουμε την γνωστη πια ερωτηση που εκανες στους αλλους

Που βρισκεις τοσα χρηματα και αγοραζεις 3-4 συσκευες τον χρονο?

 

 

:p

Απλα τα περνω με συμβολαια και τα πληρωνω με τον μηνα :)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Απλα τα περνω με συμβολαια και τα πληρωνω με τον μηνα :)

 

:up:

Χρονια Πολλα για προχθες και με γειαα το 9

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Samsung-_Galaxy-_Note-9-_History.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Καλησπερα παρολο που δεν θελω να σου απαντησω θα σου απαντησω. Ανοιξα το χθεσινο νημα για να μοιραστουμε τις εφαρμογες που εχουμε στο Note 9 μας τις ιδιες ακριβως εχω και στο Note 8 μου. Τωρα καταλαβες γιατι ανοιξα απο χθες το θεμα ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εσυ συχωριανο του εισαι του tsiglas απο σαλονικια και εσυ οποτε τι να περιμενεις κρασιμο και κρασιμο τελιωσπατον.

Οσο για το αλλο που ειπες ρε οτι εβαλα φωτογραφιες απο το Note8 οτι ηταν δηθεν το Note9 εκει φταιει το καταστημα ηταν καθαρη σκετη κοροιδια και μολις μιλησα με την υποστηρηξη του καταστηματος αυτου τους το αναφερα και τους ειπα δεν γινονται αυτα τα πραγματα να βαζετε ενα Note 8 εκει και να λετε οτι ταχα μου ειναι το Note 9 και να μας παραπλανατε ελεος εισαστε σοβαρη εταιρια ; Τους εκανα το τσαι τους και μου ειπαν κυριε εχετε δικαιο απολογουμαστε.

Με κάθε καλή πρόθεση γράψε πιο ορθά γιατί νομίζω ότι έχεις πάθει εγκεφαλικό.

 

Καλορίζικο σε όλους μας.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Με κάθε καλή πρόθεση γράψε πιο ορθά γιατί νομίζω ότι έχεις πάθει εγκεφαλικό.

 

Καλορίζικο σε όλους μας.

Συγνωμη ρε φιλε αλλα οχι και να μου την λενε τι πανε και θυμουνται οι ανθρωποι ρε πριν απο δυο χρονακια ; Και στην τελικη τι τους νοιαζει ; Τα δικα τους να βλεπουνε και να μην ασχολουνται μαζι μου.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Το καταλαβαίνεις κ μόνος σου φαντάζομαι ότι η ερώτηση σου είναι τουλάχιστον αστεία έτσι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

..... 100%

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Ας επανέλθουμε στο θέμα μας.

 

Η κάμερα απλά σπέρνει.

 

Το καλύτερο δείγμα από τον Danny με real life usage.

 

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα όντως θερίζει. Ξαναλεω όμως θα ήθελα σταθεροποιητη και στα 4κ 60fps να μην παίρνω gimbal. Δεν πειραζει. Του χρόνου ναμαστε καλά.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω γιατί δεν έχουν ενεργοποιηθεί ακόμα τα 60fps στο youtube στο βιντεο. Ισως θέλει λίγη ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Kαι στις νυχτερινές είναι παρα πολύ καλή. Mπορώ να πω εχει μεγάλη διαφορα σε σχέση με το Note8 και με s9. Οπως είχα πει και πιο πίσω η samsung έδωσε αρκετό boost σε κάμερα ενώ πάντα δίνη boost με το σταγονόμετρο. Η διαφορες τους δεν είναι απλά ένα τικ καλύτερη του Note9. Eίναι πολύ εμφανής στις βραδινές ειδικά. Πως είναι πολλά τικ παραπάνω..
Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα όντως θερίζει. Ξαναλεω όμως θα ήθελα σταθεροποιητη και στα 4κ 60fps να μην παίρνω gimbal. Δεν πειραζει. Του χρόνου ναμαστε καλά.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω γιατί δεν έχουν ενεργοποιηθεί ακόμα τα 60fps στο youtube στο βιντεο. Ισως θέλει λίγη ώρα.

Ωραίος ο συντοπίτης με τη βολτούλα από τη Μαντινεία.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο συντοπίτης με τη βολτούλα από τη Μαντινεία.

 

χαχαχαχαχα. Το κατάλαβες αμέσως ε; Πάντως μαλλον έχω κάνει βλακεια στο βιντεο στην επεξεργασία και ψιλοπιξελιαζει. Δεν είναι κανονικά έτσι. Θα το ανεβάσω αυτούσιο.

Link to comment
Share on other sites

Kαι στις νυχτερινές είναι παρα πολύ καλή. Mπορώ να πω εχει μεγάλη διαφορα σε σχέση με το Note8 και με s9. Οπως είχα πει και πιο πίσω η samsung έδωσε αρκετό boost σε κάμερα ενώ πάντα δίνη boost με το σταγονόμετρο. Η διαφορες τους δεν είναι απλά ένα τικ καλύτερη του Note9. Eίναι πολύ εμφανής στις βραδινές ειδικά. Πως είναι πολλά τικ παραπάνω..
Είμαι πολύ περίεργος, αυτό το boost θα το δώσει με update στο s9+ που έχουν το ίδιο hardware; Αν και δυστυχώς η ερώτηση πιο πολύ ρητορική είναι, ξέρω την απάντηση...Ελπίζω να κάνω λάθος βέβαια αλλά με τα μέχρι τώρα δείγματα γραφής χλωμό...Αντίθετα βλέπεις εταιρίες τύπου Huawei και δίνουν πολλές από τις καινούργιες λειτουργίες των τελευταίων ναυαρχιδων τους και στις παλαιότερες.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ περίεργος, αυτό το boost θα το δώσει με update στο s9+ που έχουν το ίδιο hardware; Αν και δυστυχώς η ερώτηση πιο πολύ ρητορική είναι, ξέρω την απάντηση...Ελπίζω να κάνω λάθος βέβαια αλλά με τα μέχρι τώρα δείγματα γραφής χλωμό...Αντίθετα βλέπεις εταιρίες τύπου Huawei και δίνουν πολλές από τις καινούργιες λειτουργίες των τελευταίων ναυαρχιδων τους και στις παλαιότερες.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι εχεις δίκιο έτσι κάνει η samsung δεν ξέρεις τι να περιμένεις. Γενικά από samsung και apple δεν περιμένω και πολλά εγω. Σέβομαι πως είναι τρομερές εταιρίες και έχουν κάνει τα κινητά απίστευτα ωραία και θα συνεχίζουν να το κάνουν. Για να σου δόση ομως κάτι extra πρέπει να πας στην πιο καινούργια τις ναυαρχίδα για να το απόκτησης. Και ας μπορεί με ένα μικρό update να σου δόση μια extra ωθηση στο κινητό που το χρυσοπλήρωσες κιόλας. Ισα ισα μην σου πω θα προτιμήσουν να στο χαλάσουν κιόλας με καποιο update...

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες έχετε κάνα άμεσο συγκριτικό ανάμεσα σε S9 plus και note 9 να δούμε και εμείς αυτό το boost? Μου κάνει εντύπωση με τόσο ίδιο hardware να έχει τόση διαφορά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...