Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε καλύτερα BT ακουστικά, θα πληρώσεις κάτι παραπάνω αλλά θα γουστάρεις μουσική.

Μακραν η καλυτερη επιλογη!!!!! Συμφωνω κι επαυξανω!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορτιση με την 9 pie εβγαλα 7 ωρες sot. Λογικα θα βελτιωθει κι αλλο αυτο το ποσοστο. Επειδη καποιοι εγραψαν για μεγαλυτερη καταναλωση μπαταριας με την 9.Δεν παρατηρω κατι προς το παρων. f82a6bf0c93d33c225f6052ddfbb5484.jpgf8f874243f3d7605879ad2e0210b8b9d.jpg4959f8d785eec3bc1de32b7e4396c301.jpgc283bbb39b4320241765aa62fa4fa33b.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορτιση με την 9 pie εβγαλα 7 ωρες sot. Λογικα θα βελτιωθει κι αλλο αυτο το ποσοστο. Επειδη καποιοι εγραψαν για μεγαλυτερη καταναλωση μπαταριας με την 9.Δεν παρατηρω κατι προς το παρων. f82a6bf0c93d33c225f6052ddfbb5484.jpgf8f874243f3d7605879ad2e0210b8b9d.jpg4959f8d785eec3bc1de32b7e4396c301.jpgc283bbb39b4320241765aa62fa4fa33b.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις κάνει επαναφορα συσκευής ;

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορτιση με την 9 pie εβγαλα 7 ωρες sot. Λογικα θα βελτιωθει κι αλλο αυτο το ποσοστο. Επειδη καποιοι εγραψαν για μεγαλυτερη καταναλωση μπαταριας με την 9.Δεν παρατηρω κατι προς το παρων.

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι ρυθμίσεις έχεις ρε συ; Εμενα με την 8κατι κάτι δε με βγάζει τόσες ώρες όσες όλοι λένε πως αντιστοιχούν σε 4000αρα μπαταρία.

Με έχει βάλει σε σκέψεις *αν και* είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος με την αυτονομία που βιώνω μέχρι στιγμής.

Edited by MadMaxS
Έκανα το σεντόνι, σεμεδάκι.
How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά όχι quote όλο το μήνυμα.. βγάλτε τις φωτογραφίες από την παράθεση..σκρολαρουμε και σκρολαρουμε για 1 σειρά μέσα σε 3 φωτο :cool:
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά όχι quote όλο το μήνυμα.. βγάλτε τις φωτογραφίες από την παράθεση..σκρολαρουμε και σκρολαρουμε για 1 σειρά μέσα σε 3 φωτο :cool:

 

Ήταν η πρώτη φορά, η πρώτη στιγμ... εε.. σορρυ. :lol:

 

Πρώτη φορά πόσταρα από κινητό και ξεχάστηκα :rolleyes:

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ξέρει κανείς που μπορώ να βρω την διάφανη θήκη που είχε μέσα το κινητό; Στο Skroutz δεν μπόρεσα σε κάποιο μαγαζί.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει μεμβράνη ή tg που όταν το κοιτάζει κάποιος από το πλάι θολώνει? Έχει ένας φίλος μου, σε iPhone βέβαια
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει μεμβράνη ή tg που όταν το κοιτάζει κάποιος από το πλάι θολώνει? Έχει ένας φίλος μου, σε iPhone βέβαια

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=p20+pro+private+screen&_osacat=0&_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=p20+pro+antispy&_sacat=0

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Για να είσαι σίγουρος κυρίως για αγορές απο σκρουτζ και Best price, ζητάς το imei της συσκευής από το κατάστημα, παίρνεις τηλέφωνο στο επίσημο service της huawei και σου λένε όλες τις πληροφορίες. Πάντως μεγάλες αλυσίδες πολύ χλωμό έως αδύνατο να μην έχουν συσκευές από τον επίσημο εισαγωγέα.

 

Το πότε θα πάρει κάποιος τα updates εξαρτάται από το imei και κατ επέκταση από το ποιος είναι ο εισαγωγέας. Την συσκευή μπορεί κάποιος να την πάρει από οποιαδήποτε ευρωπαϊκή χώρα όπου ο επίσημος εισαγωγέας είναι διαφορετικός. Όπως επίσης συμβαίνει και με τα καταστήματα από σκρουτζ κλπ, κάποιο μαγαζί μπορεί να τα φέρνει πχ από Ιταλία ή Γερμανία όπου έχει εισαχθεί εκεί επίσημα, οπότε μπορεί να παίρνει πρώτο updates με βάση το imei σε σχέση με κάποιο που το αγοράστηκε από πχ ελληνική αλυσίδα με διαφορετικό εισαγωγέα. Σημασία έχει να έχει εισαχθεί επίσημα Ευρώπη ώστε να έχει εγγύηση.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Είχα το Ρ20 πριν αγορασμένο από Αγγλία. Η εγγύηση του ίσχυε κανονικά και στην Ελλάδα παρόλο που ήταν regional μοντέλο (C782) με είχε ενημερώσει η ελληνική αντιπροσωπεία.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by smyrali
Link to comment
Share on other sites

Είχα το Ρ20 πριν αγορασμένο από Αγγλία. Η εγγύηση του ίσχυε κανονικά και στην Ελλάδα παρόλο που ήταν regional μοντέλο (C782) με είχε ενημερώσει η ελληνική αντιπροσωπεία.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστά, έχεις κανονικά εγγύηση εφόσον προορίζεται για Ευρώπη.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμίσεις έχεις ρε συ; Εμενα με την 8κατι κάτι δε με βγάζει τόσες ώρες όσες όλοι λένε πως αντιστοιχούν σε 4000αρα μπαταρία.

Με έχει βάλει σε σκέψεις *αν και* είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος με την αυτονομία που βιώνω μέχρι στιγμής.

 

Επαναφορα ρυθμισεων που ρωταει ο αλλος φιλος δεν εκανα γιατι δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα.

 

Οσον αφορα τις ρυθμισεις. Εχω αυτοματη διαχειριση εφαρμογων και οχι χειροκινητη γιατι μου εβγαζε λιγοτερο. Εχω απενεργοποιησει chrome, duo, google, βιβλια ταινιες μουσικη google, και fb services. Εχω ανοιχτους ολους τους συγχρονισμους(gmail, fb, twitter, instagram, youtube) Χρησιμοποιω samsung browser με μαυρο φοντο. Φωτεινοτητα στο αυτοματο. Μονιμα συνδεδεμενο σε wi fi η δεδομενα οταν οδηγω εκτος τις ωρες που κοιμαμαι. Gps κλειστο.

 

Φορτιζω με εναν fast charger της lg και οχι με τον δικο του. Δεν ξερω αν παιζει αυτο ρολο. Γενικα ομως φορτιζω παντα μολις παει 20% μεχρι 100% χωρις να το πολυπειραζω την ωρα της φορτισης. Και βγαζω 7 με 8 ωρες sot αναλογως το σπιτι που κοιμαμαι λογω σηματος, στο δικο μου δεν πιανει καθολου ενω στης κοπελας μου πιανει καμπανα.

Link to comment
Share on other sites

Τι ρυθμίσεις έχεις ρε συ; Εμενα με την 8κατι κάτι δε με βγάζει τόσες ώρες όσες όλοι λένε πως αντιστοιχούν σε 4000αρα μπαταρία.

Με έχει βάλει σε σκέψεις *αν και* είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος με την αυτονομία που βιώνω μέχρι στιγμής.

 

Δυστυχώς το κράτησα μόνο λίγες μέρες καθως έπρεπε να το δώσω για κάποιο λόγο (οικονομικό) και έβγαλε τον φωτογράφο που δεν ήξερα οτι υπάρχει μέσα μου σε σημείο τώρα να μην θέλω να πάρω άλλο κινητό γιατί θα ξενερώσω.Οσον αφορά την μπαταρία εγώ διαφορά είδα ότι πήγα και έκλεισα όλες τις εφαρμογές από την αυτόματη εκκίνηση.Δοκίμασε το και θα δεις μεγάλη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το κράτησα μόνο λίγες μέρες καθως έπρεπε να το δώσω για κάποιο λόγο (οικονομικό) και έβγαλε τον φωτογράφο που δεν ήξερα οτι υπάρχει μέσα μου σε σημείο τώρα να μην θέλω να πάρω άλλο κινητό γιατί θα ξενερώσω.Οσον αφορά την μπαταρία εγώ διαφορά είδα ότι πήγα και έκλεισα όλες τις εφαρμογές από την αυτόματη εκκίνηση.Δοκίμασε το και θα δεις μεγάλη διαφορά.

 

Σε εμενα δεν λειτουργει αυτο. Το ΑΙ κανει καλη διαχειριση ενω χειροκινητα που δεν κραταει τις εφαρμογες στο παρασκηνιο νομιζω τρωει πιο πολυ μπαταρια ανοιξε κλεισε. Με την χρηση που κανω εγω παντα.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ρυθμίσεις για να βάλω manual dns settings σε cosmote speedport entry 2i?? Γιατί δεν μπορώ να αλλάξω τον dns μου.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Αν προσπαθείς να περάσεις την 9 μέσω dns την έχουν μπλοκάρει την διαδικασία λόγω υπερφόρτωσης των σερβερ. Περιμένουμε μέσω οτα όλοι όσοι δεν το κάναμε

Link to comment
Share on other sites

Έχουν άμεσα διαθέσιμο το update μέσω hisuite εδώ και 3-4 μέρες κόσμε.

Καντε την αναβάθμιση απο κει.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουν άμεσα διαθέσιμο το update μέσω hisuite εδώ και 3-4 μέρες κόσμε.

 

Καντε την αναβάθμιση απο κει.

Τι εννοείς? Γιατί εγώ χτες και προχτές που δοκίμασα δεν έβρισκε κάποια ενημέρωση μέσω HiSuite.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχουμε όλοι όχι.. Προσπαθώ από την Πέμπτη και μου λέει ότι έχω την τελευταία επίσημη έκδοση και δεν είναι η 9
Link to comment
Share on other sites

Έχουν άμεσα διαθέσιμο το update μέσω hisuite εδώ και 3-4 μέρες κόσμε.

 

Καντε την αναβάθμιση απο κει.

Δεν ισχύει

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την φοράω την 163 και θέλω να περάσω την 195 πλέον. Γιαυτό θέλω να αλλάξω dns.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Στην βγάζει approved;

Link to comment
Share on other sites

Έχουν άμεσα διαθέσιμο το update μέσω hisuite εδώ και 3-4 μέρες κόσμε.

 

Καντε την αναβάθμιση απο κει.

Όχι για όλους..

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν μου την βγάζει approved, αλλά θα την κατεβάσω μέσω funky huawei (μιας και το FF θέλει να είναι approved) . Εκεί δεν χρειαζεται να είναι approved απλά πρέπει να αλλάξω dns.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...