Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουτε εγω εχω app assistant στα εργαλεια. Αντιθετα με την 9 μου προσθεσε αυτο το zooking engine. Ξερει κανεις τι ειναι αυτο και τι κανει?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το Zooking Engine το κανει εγκατασταση η εφαρμογη Θεματα και ειναι η νεα engine για την lockscreen.

https://huaweiemuithemes.blogspot.com/p/theme-engine.html

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς την εφαρμογή "σουιτα παιχνιδιων" που έχει η 161;

Ναι αυτό.

 

Edit:τελικα το εχω το app assistant αλλα στο ρυθμισεις-εφαρμογες-βοηθος app galery.

 

Μωρέ εκεί είναι σαν εφαρμογή να την ανοίξεις δεν υπάρχει πουθενά.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα και εγω την 9αρα χτες από παροχο Vodafone. Tα πρώτα συμπεράσματα είναι πως το βλέπω να ρολαρει ποιο γρήγορα και η μπαταρία κρατάει περισσότερο για την κάμερα δεν μπορώ να πω για βελτίωση αν ξέρει κάποιος ας πει. Αν κάνω hard reset υα κερδίσω κάτι; Υπάρχει περίπτωση να βάλουν σταθεροποιηση στα 60fps 1080p;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά με κινητό αγορασμένο αφού Γερμανό τον Σεπτέμβρη ακόμα να την πάρω...
Περιμένουμε παρέα... Ε κάποια στιγμή θα έρθει, που θα πάει!

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Και γω από Κωτσοβολο ακόμα τίποτα αν και δεν έχει σημασία από πού το αγοράσαμε ...

 

Στάλθηκε από το Huawei P20 pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε παρέα... Ε κάποια στιγμή θα έρθει, που θα πάει!

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Βαλτε και μενα στη παρεα...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό.

 

 

 

Μωρέ εκεί είναι σαν εφαρμογή να την ανοίξεις δεν υπάρχει πουθενά.

Τι εννοεις να την ανοιξεις? Στην φωτο απο κατω ανοιχτη δεν ειναι? 4ca29c1a5f83bd0d5b6915a02399f7be.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό έτσι είναι κι έτσι πρέπει... πάντως αν βαριέσαι το στήσιμο ξανά, την περνάς από πάνω και στην πορεία εάν βγάλει θέματα σκαλωματα κλπ τραβάς ένα hard reset κι είσαι κομπλέ μετά ...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα κάτοχος και εγώ πλέον της συσκευής στο υπέροχο twilight χρώμα, την ζαχαρωνα καιρό την συσκευή, για να δούμε θα έχει καλύτερη διαχείριση ενέργειας από ότι το Mate 10 pro;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vag74
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω μείνει άφωνος με την αυτονομία της 9

 

Link για την γραμματοσειρά;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι, αετός η εταιρεία. Εχω χασει κι εγω τη μιλιά μου με το τηλεφωνο. Το ενθουσιασμένος είναι λίγο. Μολις προ ολίγου ήρθε και ειδοποίηση για την 9ρα. Δυο μολις μέρες μετά την αγορά του ! Αν ήταν θέμα τύχης ή οφείλεται στο ότι η αγορά εγινε από επίσημο συνεργάτη της εισαγωγικής και οχι σκρουτζοσοπ δεν το γνωρίζω, η ουσία είναι οτι κατεβαινει ενός ολίγου και ανυπομονω να ερευνήσω τις νέες δυνατότητες, αφου βεβαιως προηγουμενως ξεμπερδεψω με τις παλιές :D

Μπήκε και η "πανοπλια" απο Spigen και ολα βαινουν καλώς προς το παρόν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι, αετός η εταιρεία. Εχω χασει κι εγω τη μιλιά μου με το τηλεφωνο. Το ενθουσιασμένος είναι λίγο. Μολις προ ολίγου ήρθε και ειδοποίηση για την 9ρα. Δυο μολις μέρες μετά την αγορά του ! Αν ήταν θέμα τύχης ή οφείλεται στο ότι η αγορά εγινε από επίσημο συνεργάτη της εισαγωγικής και οχι σκρουτζοσοπ δεν το γνωρίζω, η ουσία είναι οτι κατεβαινει ενός ολίγου και ανυπομονω να ερευνήσω τις νέες δυνατότητες, αφου βεβαιως προηγουμενως ξεμπερδεψω με τις παλιές :D

 

Μπήκε και η "πανοπλια" απο Spigen και ολα βαινουν καλώς προς το παρόν.

Και σε εμάς που το πήραμε μολις βγήκε ακόμα τπτ
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ας το δωσει επιτελους το android 9 και σε μας που μας εχει σπασει τα νευρα και μετα βλεπουμε κι εμεις αν ειναι καλο η μετριο.

Απαραδεκτο αλλοι να το εχουν παρει το android 9 απο Δεκ. και αλλοι ακομη περιμενουν.

Σ αυτο τον θεμα της αναβαθμισης, χιλιες φορες θα προτιμησω καποιο απο τα Xiaomi μου.

Εν αναμονη λοιπον. Να δουμε ΠΟΤΕ. Σε κανα μηνα!!!!!!! (δικαρτο εχω με εκδοση .161 και το imei ξεκιναει απο 86705)

Edited by mad_apo
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ή είσαι ακόμα στην 8.1 ή δεν έχεις κάνει factory reset!
Αν αναφερεσαι σε μενα οσον αφορα το app assistant εχω την 9 pie και δεν εχω κανει factory reset γιατι το κινητο παει σφαιρα και ειναι απροβληματιστο. Απο ρυθμισεις-εφαρμογες-αpp gallery πηγα οταν πατησεις το app-gallery μου ανοιγει το app assistant το οποιο ουσιαστικα ειναι η σουιτα παιχνιδιων της 163.Δες και τις εικονες που σου εξηγει τι ειναι. Τωρα τι εννοεις? Αν κανω factory reset θα μου το διαγραψει? 06f1fee59dbd791b80314eae9ce972a8.jpge0084ed25582b7ecfbc18f5c0cf24999.jpg56651f537d97f58104dcd27433e71455.jpga5cf890f79df7ee0635aca1bb44826a9.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παίδες το κινητάκι μας εξακολουθεί να έχει την κορυφαία κάμερα με βάση τη βαθμολογία και του mate 20 pro που ανακοινώθηκε στο dxomark.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Καλημέρα σε όλους!! Έχω κ τα δύο κινητά στην κατοχή μου αυτή τη στιγμή κ λέω με σιγουριά πως το Mate έχει ελαφρώς καλύτερη κάμερα κ φώτο κ στο βίντεο.. Είναι μικρές οι διαφορές αλλά αυτό που βλέπω είναι ένα μικρό προβάδισμα στο Mate κ σε φώτο αλλά κ σε βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

"Huawei font" λέγεται και είναι μέσα στα θεματα στην κατηγορία "προσαρμογή"

 

Ευχαριστω νομιζα οτι ηταν η Google sans γιατι οσες ειχα βρει δεν ηταν multilanguage.

Στην 8 θυμαμαι ειχα θεμα με αυτη στους υποτιτλους δεν εμφανιζονταν καλα, θα την δοκιμασω και θα δω μηπως ειναι καλυτερα τωρα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ας το δωσει επιτελους το android 9 και σε μας που μας εχει σπασει τα νευρα και μετα βλεπουμε κι εμεις αν ειναι καλο η μετριο.

Απαραδεκτο αλλοι να το εχουν παρει το android 9 απο Δεκ. και αλλοι ακομη περιμενουν.

Σ αυτο τον θεμα της αναβαθμισης, χιλιες φορες θα προτιμησω καποιο απο τα Xiaomi μου.

Εν αναμονη λοιπον. Να δουμε ΠΟΤΕ. Σε κανα μηνα!!!!!!! (δικαρτο εχω με εκδοση .161 και το imei ξεκιναει απο 86705)

Με τη διαφορά πως η xiaomi δίνει αναβαθμίσεις μέγιστο 1gb ενώ η Huawei 4gb...

Η xiaomi έχει δώσει τις μισές συσκευές απο τη Huawei.

 

Παρόλα αυτά μπορείς να εμπιστευτείς την Xiaomi να σου δίνει και να σου παίρνει τις αναβαθμίσεις για πλάκα.

 

 

Αν αναφερεσαι σε μενα οσον αφορα το app assistant εχω την 9 pie και δεν εχω κανει factory reset γιατι το κινητο παει σφαιρα και ειναι απροβληματιστο. Απο ρυθμισεις-εφαρμογες-αpp gallery πηγα οταν πατησεις το app-gallery μου ανοιγει το app assistant το οποιο ουσιαστικα ειναι η σουιτα παιχνιδιων της 163.Δες και τις εικονες που σου εξηγει τι ειναι. Τωρα τι εννοεις? Αν κανω factory reset θα μου το διαγραψει?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν κάνεις factory reset θα σου το βγάλει ναι μεν στις εφαρμογές αλλά σε ξεχωριστό μενού

Screenshot-20190120-124643.jpg

 

Eγώ έκανα ένα ακόμα αλλά hard reset γτ προφανώς στο πρώτο δεν καθάρισαν τα υπολείμματα και δεν με άφηνε να το ανοίξω

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σε όσους ήρθε η 9 ΟΤΑ σας την εμφάνισε απλά με system update check ή στο system update πατήσατε 3 τελίτσες πάνω δεξιά και download latest package? Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...