Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα μπορει να μου πει καποιος αμα θελω να ανοιξω μια σελιδα μου λεει οτι δεν υπαρχει εφαρμογη για ανοιγμα διευθυνσης URL τι ενοει με αυτο ρε παιδια ευχαριστω

 

Οτι δεν εχεις εγκατεστημενο κανεναν browser οπως Chrome ή Samsung Internet

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Οτι δεν εχεις εγκατεστημενο κανεναν browser οπως Chrome ή Samsung Internet

 

Καλησπερα και σε ευχαριστω μπορεις αν θελεις να μου προτεινεις κανενα καλο

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι την διευθυνση για να μπω να το δω σιγουρα αλλα μαλλον λογω παλαιοτητας της συσκευης πρεπει να μας πηγε στα τετραμηνα update

διορθωση , παραμενουμε στα μηνιαια : https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb

Όχι, μια χαρά συνεχίζονται οι ενημερώσεις, τουλάχιστον στα γερμανικά. Μάλιστα τον Αύγουστο εγώ πήρα 2 ενημερώσεις .

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα και σε ευχαριστω μπορεις αν θελεις να μου προτεινεις κανενα καλο
Εγκατέστησε τον Chrome.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και σε ευχαριστω μπορεις αν θελεις να μου προτεινεις κανενα καλο

 

Εγώ δουλεύω επίσης Kiwi Browser, με βολεύει πολύ και κόβει μέσω των ρυθμίσεων και πολλές διαφημίσεις.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος κι εγώ στην παρέα. Κάθε συμβουλή δέκτη.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος κι εγώ στην παρέα. Κάθε συμβουλή δέκτη.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας-καλοδουλευτο και με γεια.Προς το παρον το λειτουργεις και στην πορεια μας ρωτας :D

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα κατοχος του κινητου εδω και 2.5 χρονια μου εχει σπασει το πισω τζαμι και η μπαταρια χωρις εξοικονομιση ειναι κακη λετε αξιζει η αλλαγη πισω τζαμιου και μπαταριας ή η αγορα ενος νεου τηλεφωνου πχ p30
nokia 3310 ->sony ericsson w995 -> iphone 3g -> x10 mini -> s3 -> s5 -> g3 32/3 -> xperia z3 -> iphone 6s
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας-καλοδουλευτο και με γεια.Προς το παρον το λειτουργεις και στην πορεια μας ρωτας :D
Η αλήθεια είναι πως προερχόμενος από στοκ αντροιντ μου φαίνεται ότι την πίνει την μπαταρία, η οποία είναι καινούργια. Έχω κατεβάσει την ανάλυση σε 1080 κ βλέπουμε. Και την Bixby την βλέπω να τρώει σουτ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησε τον παρακατω οδηγο και θα δεις βελτιωση στην αυτονομια..

 

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D474665&share_tid=474665&share_fid=4676&share_type=t&link_source=app

 

Εγω το ειχα 1 χρονο. Αν δεν εσπαγε η οιονη δεν θα το αλλαζα. 5μιση ωρες SOT μου εδινε απο 100 σε 20%..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ξαφνικά σταμάτησε να συγχρονίζει τις επαφές που καταχωρώ από το κινητό στον υπολογιστή και το αντίστροφο.

ο λογαριασμός είναι google.

γνωρίζει κάποιος να βοηθήσει;

 

υ.γ. η αναβάθμιση του κινητού μου έχει μείνει στη 1-7

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο εργαλείο τελικά. Ερχόμενος από mi a1 μου φαίνεται χαοτική διαφορά.

Έχει βάλει κανείς gcam; έτσι για το γούστο. Γιατί μερικές από xda κρασαρουν το σύμπαν.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα του με την 9.0 είναι πάρα πολύ καλή, στέκεται άνετα δίπλα και στις τωρινές ναυαρχίδες (οκ δεν έχει telephoto & wide angle όμως αν γνωρίζεις αφήνεις άφωνο κόσμο και κοσμάκη). Έχεις περάσει την pie?

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

* Το s8 plus έχω.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο εργαλείο τελικά. Ερχόμενος από mi a1 μου φαίνεται χαοτική διαφορά.

Έχει βάλει κανείς gcam; έτσι για το γούστο. Γιατί μερικές από xda κρασαρουν το σύμπαν.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Gcam και exynos, δεν πάνε μαζί. Δυστυχώς δεν θα βρεις καμία να ταιριάζει και αν ταιριάζει, δεν θα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες από τη μαμά εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Gcam και exynos, δεν πάνε μαζί. Δυστυχώς δεν θα βρεις καμία να ταιριάζει και αν ταιριάζει, δεν θα βγάζει καλύτερες φωτογραφίες από τη μαμά εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα κατοχος του κινητου εδω και 2.5 χρονια μου εχει σπασει το πισω τζαμι και η μπαταρια χωρις εξοικονομιση ειναι κακη λετε αξιζει η αλλαγη πισω τζαμιου και μπαταριας ή η αγορα ενος νεου τηλεφωνου πχ p30

 

μπαταρια απο σκρουτζομαγαζο εβαλα και καπακι μπαταριας αυθεντικο απο Ebay.UK

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα update με security patch Σεπτεμβρίου 424,38MB df67e4091589c4b9343878a470d7fc0b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι παρακαλώ.

Επί της ουσίας για να λειτουργήσει μια εφαρμογή σε περιβάλλον ασφαλούς φακέλου πρέπει να την κατεβάσω από εκεί μέσα και να την σεταρω εκ νεου; και άμα την έχω έξω ηδη;πχ viber?

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Να ρωτήσω κάτι παρακαλώ.

Επί της ουσίας για να λειτουργήσει μια εφαρμογή σε περιβάλλον ασφαλούς φακέλου πρέπει να την κατεβάσω από εκεί μέσα και να την σεταρω εκ νεου; και άμα την έχω έξω ηδη;πχ viber?

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι δεν χρειάζεται να την κατεβάσεις μέσα από τον ασφαλή φάκελο. Απλώς ενεργοποιείς τον ασφαλή φάκελο, μπαίνεις στο περιβάλλον του και την προσθέτεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεται να την κατεβάσεις μέσα από τον ασφαλή φάκελο. Απλώς ενεργοποιείς τον ασφαλή φάκελο, μπαίνεις στο περιβάλλον του και την προσθέτεις.
Ρωτάω γιατί αυτό το έκανα δοκιμαστικά με μια εφαρμογή κ στην ουσία την είχε κ μέσα κ εξω

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί αυτό το έκανα δοκιμαστικά με μια εφαρμογή κ στην ουσία την είχε κ μέσα κ εξω

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποια εφαρμογή δοκίμασες? Αν δεν είναι εφαρμογή που βασίζεται σε account ώστε να συνδεθείς με διαφορετικό τότε πως θα καταλάβεις διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί αυτό το έκανα δοκιμαστικά με μια εφαρμογή κ στην ουσία την είχε κ μέσα κ εξω

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν είχε την ίδια εφαρμογή μέσα και έξω, έχει 2 ξεχωριστές εφαρμογές πλέον.

Ο Secure folder είναι σαν εντελώς ξεχωριστή συσκευή μέσα στο ίδιο το κινητό.

Μπορείς να έχεις τις επαφές σου, τις εφαρμογές σου, τους λογαριασμούς σου, τους συγχρονισμούς κλπ, παράλληλα και εντελώς ανεξάρτητα από την υπόλοιπη συσκευή.

Απλά έπρεπε να δουλέψει το μάρκετινγκ και το ui καλύτερα η Samsung, έτσι ώστε να είναι πιο κατανοητό για όλους.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια παω Να συνδεσω το κινητό στο pc και μουεει τα Windows δεν αναγνωρίζουν την συσκευή. Πρωτη φορα το κανει αυτο. Τι να κανω. Ανοιγω και το smart swich και παλι απλα το βαζω στο usb και φορτιζει την μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...