Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο S8 και στο S9 η εκκαθάριση που κάνει στην αποθήκευση η Φροντίδα συσκευής, στο μενού

των ρυθμίσεων, είναι πολύ τυπική. Κάνοντας ένα καθαρισμό και πηγαίνοντας μετά στις ιδιότητες κάθε εφαρμογής

και στην αποθήκευση θα δείτε ότι π.χ η cache του instagram (καλά κρατεί) είναι ακόμα εκεί από πολλά μέγα έως γίγα.

Κοινώς δεν την πειράζει/αδειάζει. Το ίδιο ισχύει και για όλες τις άλλες εφαρμογές, Facebook, Messenger, Twitter κ.α

 

Και εγώ με άλλη συσκευή δεν μπορώ να μπω recovery

και πως πετάμε τα σκουπίδια τότε?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά είχα μια εφαρμογή στο κινητό μου κλείδωμα εφαρμογών, που είχα μέσα τις εφαρμογές που ήθελα να είναι ιδιωτικές, αλλά δεν μπορώ να την βρω.. Στην εύρεση εφαρμογών ήταν κανονική εφαρμογή και έβαζες επάνω περιγραφή ότι ήθελες, για να μην την καταλαβαίνει ο τρίτος...

Μήπως καμία βοήθεια????

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος για τέτοιες εφαρμογές όταν έχεις τον ασφαλή φάκελο που είναι επιπέδου enterprise?

Δεύτερο κινητό δηλαδή μέσα στο ίδιο το κινητό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος για τέτοιες εφαρμογές όταν έχεις τον ασφαλή φάκελο που είναι επιπέδου enterprise?

Δεύτερο κινητό δηλαδή μέσα στο ίδιο το κινητό.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

φίλε σε ευχαριστώ με την βοηθειά σου το εκανα ...είναι αυτλο που ήθελα ....

Link to comment
Share on other sites

φίλε σε ευχαριστώ με την βοηθειά σου το εκανα ...είναι αυτλο που ήθελα ....

 

Καλησπερα μπορει να μου πει καποιος αμα θελω να ανοιξω μια σελιδα μου λεει οτι δεν υπαρχει εφαρμογη για ανοιγμα διευθυνσης URL τι ενοει με αυτο ρε παιδια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Στο κινητό της συζύγου ένα s8 για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βάλω σε επαφές δικό μου ήχο κλήσης. Ενώ διαλέγω ένα mp3 πχ στην δικιά μου επαφή όταν την καλώ χτυπάει με τον γενικό ήχο. Καμία ιδέα κανείς?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Στο κινητό της συζύγου ένα s8 για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βάλω σε επαφές δικό μου ήχο κλήσης. Ενώ διαλέγω ένα mp3 πχ στην δικιά μου επαφή όταν την καλώ χτυπάει με τον γενικό ήχο. Καμία ιδέα κανείς?
Μέσα στην επαφή όταν πας σου δείχνει ότι έχεις επιλέξει άλλο ήχο;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ναι μέσα στην επαφή μου δείχνει τον ήχο που έχω επιλέξει αλλά όταν καλώ ακούγεται ο γενικός ήχος κλήσης
Περίεργο γιατί και εγώ έχω ορίσει διαφορετικό ήχο σε κάποιες επαφές και δουλεύει κανονικά. Τους ήχους τους έχεις στην εσωτερική η σε κάρτα μνήμης;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή τα είχε όλα στην κάρτα μνήμης και δούλευε κανονικά. Επειδή λόγω διακοπών βάλαμε πολλά mp3 της τα μετέφερα στην εσωτερική μνήμη και από τότε είτε στην εσωτερική είτε στην κάρτα δεν γίνεται τίποτα, κρατάει τον γενικό ήχο
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή τα είχε όλα στην κάρτα μνήμης και δούλευε κανονικά. Επειδή λόγω διακοπών βάλαμε πολλά mp3 της τα μετέφερα στην εσωτερική μνήμη και από τότε είτε στην εσωτερική είτε στην κάρτα δεν γίνεται τίποτα, κρατάει τον γενικό ήχο
Έχεις δώσει άδεια στις επαφές να έχει πρόσβαση στον αποθηκευτικό χώρο;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Έχω δώσει παρόλα αυτά αρνείται πεισματικά να πάρει άλλο ήχο
Δηλαδή τώρα είτε βάλεις κάποιον ήχο από την εσωτερική, είτε από την κάρτα μνήμης, χτυπάει πάλι με τον γενικό ήχο;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικό ήχο μπορώ να διαλέξω όποιον θέλω στις επαφές είναι το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικό ήχο μπορώ να διαλέξω όποιον θέλω στις επαφές είναι το πρόβλημα

Τις επαφές που τις έχεις αποθηκευμενες;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Στο Google
Μήπως την ίδια επαφή την έχεις και αλλου(Samsung account) πχ και εκεί δεν έχεις ορίσει ήχο και μπερδεύεται; δοκίμασα τώρα με την επαφή του σταθερού, έβαλα διαφορετικό ήχο στο google ενώ στο Samsung account έχω τον γενικό ενεργοποίησα τις επαφές στο google αλλά παίζει τον γενικό ηχο

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Επαφή μόνο στο Google τα ίδια κάνει. Θα πάρω αύριο τηλέφωνο την Samsung μπας και έχουν καμία ιδέα. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την βοήθεια σου
Link to comment
Share on other sites

Επαφή μόνο στο Google τα ίδια κάνει. Θα πάρω αύριο τηλέφωνο την Samsung μπας και έχουν καμία ιδέα. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την βοήθεια σου
Καμία επανεκκίνηση του κανες; τι να πω, δεν ξέρω...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Επαφή μόνο στο Google τα ίδια κάνει. Θα πάρω αύριο τηλέφωνο την Samsung μπας και έχουν καμία ιδέα. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και την βοήθεια σου

 

Εξορκισμό θέλει... εμένα κάθε φορά που βάζω επαφή με ρωτάει σε ποιο account να την αποθήκευσω ενώ έχω αποθήκευση την Google. Θα μας καταλάβουν οι μηχανές...εχουν δικοί τους βούληση τώρα ποια! χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καμμια ενημέρωση θα πάρουμε; Έχουμε απ'τον Ιούλιο να πάρουμε.

 

 

δεν θυμαμαι την διευθυνση για να μπω να το δω σιγουρα αλλα μαλλον λογω παλαιοτητας της συσκευης πρεπει να μας πηγε στα τετραμηνα update

διορθωση , παραμενουμε στα μηνιαια : https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω λάβει 3 Αυγούστου

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω λάβει 3 Αυγούστου

 

Καλησπερα μπορει να μου πει καποιος αμα θελω να ανοιξω μια σελιδα μου λεει οτι δεν υπαρχει εφαρμογη για ανοιγμα διευθυνσης URL τι ενοει με αυτο ρε παιδια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...