Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλοριζικο φιλε, ειναι σιγουρα συσκευαρα!!!!!!!! :)
ευχαριστώ φιλε ακόμα το χαζεύω

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Στιγμιότυπα οθόνης, πως παίρνει το S8+. Δεν το βρίσκω στο μενού.
κατεβασε το softkeyedge απο της ληψεις πλαισια edge ειναι πολυ βολικο απο την παλάμη στις συνθετες λειτουργίες

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

δυο τροποι η πας συνθετες λειτουργιες κινηση παλαμης για screenshoot η αυτο που λεει ο φιλος ποιο πανω που ειναι και το ποιο βολικο απο ολα
Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι μπροστα του το s7 edge μοιαζει με κινητο 5 ετιας, τουλαχιστον εμφανισιακα...

 

Δεν χρειάζεται να υποβαθμίζουμε τόσο πολύ το S7 Edge. Πανέμορφο είναι και το S7 Edge και μη σας πω μου λείπει η κυρτότητα της οθόνης του στο S8 Plus...:happy:

Link to comment
Share on other sites

πανεμορφο ηταν μεχρι που βγηκε το s8+, προσωπικα δεν μου λειπει τιποτα απο το καλο s7 edge:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση την εφαρμογή samsung email με το apk από το APKMirror και μου λέει δεν είναι δυνατή η ενημέρωση γιατί προέκυψε μια διένεξη έσβησα τελείως την εφαρμογή από το κινητό και προσπάθησα πάλι και πάλι το ίδιο μου λέει γιατί??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα και την ασφαλεια κινητου με 22€ απλα δεν ξερω αν καλυπτει και το πισω τζαμι
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα προσπαθώ να κάνω εγκατάσταση την εφαρμογή samsung email με το apk από το APKMirror και μου λέει δεν είναι δυνατή η ενημέρωση γιατί προέκυψε μια διένεξη έσβησα τελείως την εφαρμογή από το κινητό και προσπάθησα πάλι και πάλι το ίδιο μου λέει γιατί??
Μήπως να την περάσεις από galaxy apps;
Link to comment
Share on other sites

Για σας μια βοήθεια σας παρακαλώ δεν ξερω αν είναι πρόβλημα αλλά μόλις έχω στο 30% την φωτεινότητα και πάω να ανοίξω το YouTube μόλις ανοίγει η φωτεινότητα αυξάνεται χωρίς να την έχω αυτόματη την φωτεινότητα το κάνει σε κανέναν άλλον αυτό;;;;;;;;;; είναι κάποιο πρόβλημα η με καποια αναβάθμιση στο μελλον θα στρώσει;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Για σας μια βοήθεια σας παρακαλώ δεν ξερω αν είναι πρόβλημα αλλά μόλις έχω στο 30% την φωτεινότητα και πάω να ανοίξω το YouTube μόλις ανοίγει η φωτεινότητα αυξάνεται χωρίς να την έχω αυτόματη την φωτεινότητα το κάνει σε κανέναν άλλον αυτό;;;;;;;;;; είναι κάποιο πρόβλημα η με καποια αναβάθμιση στο μελλον θα στρώσει;;;;;;

Κάπου στις Ρυθμίσεις - Σύνθετες λειτουργίες θα βρεις το "Εργαλείο βελτίωσης βίντεο"........ απενεργοποιησε το!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Το χρησημοποιώ εγώ και δουλεύει άψογα. Με το που το παρέλαβα, πέρασα την ROM COS και το έστησα.

Όλα οκ λοιπόν με την παραπάνω υπηρεσία.

 

Σε EUR rom παντως που έχω δεν ισχύει το wifi calling, ενώ στο S7 Edge ίσχυε με EUR.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου στις Ρυθμίσεις - Σύνθετες λειτουργίες θα βρεις το "Εργαλείο βελτίωσης βίντεο"........ απενεργοποιησε το!

 

Σε ευχαριστώ πολύ να σαι καλα φιλαράκο!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να την περάσεις από galaxy apps;

είναι 2 εκδόσεις πίσω για αυτό θέλω να περάσω το apk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα και την ασφαλεια κινητου με 22€ απλα δεν ξερω αν καλυπτει και το πισω τζαμι
Κι εγώ πριν λίγο παρέλαβα ηλεκτρονικά το συμβόλαιο.

Αναφέρει καθαρά ότι καλύπτει θραύση οθόνης ή και κρυστάλλων, οπότε δεν υπάρχει θέμα.

Επίσης το συμβόλαιο λέει ότι καλύπτει όλες τις περιπτώσεις (θραύση νερό διάρρηξη πυρκαγιά κλπ) στα 22€, ενώ αν θυμάμαι καλά κάποιος είχε αναφέρει παλαιότερα ότι είναι +15€ για κάθε άλλο, πράγμα που δεν αναφέρεται πουθενά.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.

Αυτό είναι το πόσο που πρέπει να πληρώσεις σε περίπτωση που (ας πούμε) σπάσεις την συσκευή αύριο, αλλά θέλεις να συνεχίσεις να έχεις ασφάλεια για τον υπόλοιπο χρόνο που απομένει και να σε καλύψει για άλλη μια (ας πούμε) θραύση.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ας ελπισουμε να μην χρειαστει ποτε να χρησιμοποιησουμε την ασφαλεια απλα σου δινει μια καλη ψυχολογια οτι εισαι καλυμενος αν σπασει κλπ
Link to comment
Share on other sites

Γενικώς αφήστε το apkmirror...εκτος του ότι συνήθως θα βγάλει το γνωστό μήνυμα όταν θα πας να εγκαταστήσεις ένα app, κάποια apks είναι από το note fe και δημιουργούν προβλήματα.

Πέρα απ'αυτό όμως έτσι και αλλιώς πλέον οι αναβαθμίσεις για τις στοκ εφαρμογές βγαίνουν είτε στο playstore είτε στο galaxy apps είτε με το μηνιαίο γενικό update.

Εκτός απ αυτά παντως σε κάποιες εφαρμογές μπορείς να τις πάρεις αν πας μέσα σε αυτές στις ρυθμίσεις στις πληροφορίες εφαρμογής. Έχω κάνει αρκετά updates με αυτό τον τρόπο, ακόμα και αν δεν εμφανίζονται στο galaxy apps ή το playstore.

Link to comment
Share on other sites

στο μενου της καμερας δεν μπορουμε να προσθεσουμε αλλα mode εκτος απο αυτα τα 4 που εχςι στο galaxy app;
Link to comment
Share on other sites

Σε EUR rom παντως που έχω δεν ισχύει το wifi calling, ενώ στο S7 Edge ίσχυε με EUR.

 

Εγώ πάντως πέρασα της cosmote την rom και την ενεργοποίησα κάτι θα την δοκιμάσω αν ξέρει κανένας πως λειτουργεί ας πει

Samsung Galaxy Note 10+
Link to comment
Share on other sites

Νέο firmware Αυγούστου έσκασε μύτη με κωδικό G955FXXU1AQH3

 

Πρώτες χώρες σε Ευρώπη Γερμανία(DBT)και Τουρκία.

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G955F

 

e1d594f66e829a84f2903a5f415ac24a.jpg

 

52de37faf177c1c8a1456d6cbc430764.jpg

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα με το γερμανικό πρωί πρωί η ειδοποίηση.

Μέχρι να δω αν δουλεύει το bxactions σε όσους αναβαθμίστηκαν, δεν πρόκειται να το κάνω!

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους να φτιάξουν την αυτόματη φωτεινότητα και τί στον κόσμο...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...