Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστω για τις απαντησεις, απλα νομιζα οτι μπορω να την κανω μαυρη και γενικα οτι χρωμα θελω την μπαρα ετσι ειχα δει σε ενα βιντεο. Το voLTE τι ειναι? Για να εχεις 4g? Εμενα πρεπει να εχει ρουμανικη ρομ, ειναι κακο αυτο?:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eυχαριστω για τις απαντησεις, απλα νομιζα οτι μπορω να την κανω μαυρη και γενικα οτι χρωμα θελω την μπαρα ετσι ειχα δει σε ενα βιντεο. Το voLTE τι ειναι? Για να εχεις 4g? Εμενα πρεπει να εχει ρουμανικη ρομ, ειναι κακο αυτο?:worry:
αν θες να γίνει μαύρη η μπάρα κατέβασε το θέμα Material_Black το voLTE είναι αν έχεις κοσμοτέ να μπορείς να κανεις και να δέχεσαι τηλεφωνικές κλήσης μέσο internet

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

αν θες να γίνει μαύρη η μπάρα κατέβασε το θέμα Material_Black το voLTE είναι αν έχεις κοσμοτέ να μπορείς να κανεις και να δέχεσαι τηλεφωνικές κλήσης μέσο internet

 

ευχαριστω θα το δοκιμασω. whats up εχω δεν ηξερα οτι γινεται αυτο. καλη φαση

Link to comment
Share on other sites

Για την βιντεοκλήση μου είπαν στη βονταφον στον πύργο που ετυχε να πάω ότι με την τελευταία αναβάθμιση η ίδια η σαμσουνγκ αφαιρεί την δυνατότητα βιντεοκλήσης. Δεν ξέρω αν ισχύει κάτι τέτοιο θα το τσεκάρω όταν ανέβω Αθήνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, δε ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος για την ερωτηση μου, εχω βρει το S8 plus στα 540 ευρω, δινοντας το Mate 9 + 150 ευρω εξτρα, πιστευετε αξιζουν τα χρηματα και η κινηση να αλλαξω το αγαπημενο mate;

 

Υ.Γ. Πριν ειχα s7 edge, ημουν ικανοποιημενος εκτος της μπαταριας. Υπαρχει διαφορα σε σχεση με το s7 edge στο κομματι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Δοκιμάζω σήμερα samsung browser έναντι του Chrome έτσι για να δω τι διαφορά θα έχω σε μπαταρία..

Τον Chrome δεν βλέπω να τον αλλάζω αν και στον samsung βλέπω κάποια καλά.

Πχ εύκολο κόψιμο διαφημίσεων, και σύνδεση χωρίς κωδικούς με δακτυλικο αποτύπωμα.

Ένα πράγμα που δεν βρίσκω σε σχέση με τον Chrome, είναι η εύκολη μεγέθυνση κειμένου με διπλό πάτημα και κρατοντας στο δεύτερο ταπ το δάχτυλο και σέρνοντας το που μεγαλώνει όσο θέλεις το κείμενο.

Υπάρχει αυτή η λειτουργία στον samsung browser?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Από την τελευταία Ευρωπαϊκή AQG5 μπορώ να κάνω φλασάρω την τελευταία της κοσμοτέ, χωρίς να χάσω τα αρχεία και τις εφαρμογές μου, μιας και μου φαίνεται ότι είναι παλιότερη;
Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη εδώ και λίγη ωρα η Αυγούστου G955FXXU1AQH3 ενημέρωση μέσω smart switch για EUR.

Λογικά εντός επόμενων 1-2 ημερών θα γίνει διαθέσιμη και μέσω OTA.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ωραίος, ουτε εγω αναμενω σχολια και μετά!!!

Θα την περάσω μαλλον να τεστάρω ιδίοις όμμασι τις κοτσάνες μαζεμένες επι ενα εξάμηνο που έχει κάνει και θα ξαναγυρίσω μετά 1 ημέρα πίσω στην Μαρτίου στην ψυχική μου γαλήνη :lol::D

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα την περάσω μαλλον να τεστάρω ιδίοις όμμασι τις κοτσάνες μαζεμένες επι ενα εξάμηνο που έχει κάνει και θα ξαναγυρίσω μετά 1 ημέρα πίσω στην Μαρτίου στην ψυχική μου γαλήνη :lol::D

Χαχααα εγω βαριεμαι να στηνω πάλι θα δω τι παίζει και κάνω ανάλογα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόνο και μόνο που αναφέρει τις λέξεις αυτόματη φωτεινότητα θα την κάνω αμέσως μόλις βγει ΟΤΑ. Μου έχει σπάσει τα μέτρα η αυτόματη φωτεινότητα πραγματικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια διαφορά αν το περάσω μέσω smart switch; γίνεται factory reset ή μπορω να το περάσω από πάνω όπως με την ota;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια διαφορά αν το περάσω μέσω smart switch; γίνεται factory reset ή μπορω να το περάσω από πάνω όπως με την ota;
γίνεται factory reset φιλαράκι

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη φωτεινότητα δουλεύει όπως εξ αρχής πλέον.

 

γίνεται factory reset φιλαράκι

Όχι δεν γίνεται φίλε μου.

Την πέρασα μέσω Smart Switch και δεν εγινε φυσικά.

 

Μετέπειτα βέβαια αφου ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση εκανα με δικη μου πρωτοβουλία.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη φωτεινότητα δουλεύει όπως εξ αρχής πλέον.

.

 

Επιτέλους!!! Βλέπεις καμιά άλλη αλλαγή Άλεξ;

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!! Βλέπεις καμιά άλλη αλλαγή Άλεξ;

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα άλλο εκτός του ότι δεν επανέφεραν τη δυνατότητα σε χρώμα σε navigation bar δυστυχώς.

Θα το δουλέψω λίγες ημέρες με Αυγούστου και αν μείνω απόλυτα ικανοποιημενος κυρίως με Bixby remapping όπως με κάνα mod να ορίζω χρώμα τις επιλογής μου σε navigation bar κυρίως στις εφαρμογές που είναι το πρόβλημα και δεν έχω τίποτα άλλα παρατράγουδα,θα μείνω εδώ.

Αλλιώς θα γυρίσω σε Μαρτίου όπου τόσους μήνες ήμουν και κυλούσαν μέλι-γάλα:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη φωτεινότητα δουλεύει όπως εξ αρχής πλέον.

 

 

Όχι δεν γίνεται φίλε μου.

Την πέρασα μέσω Smart Switch και δεν εγινε φυσικά.

 

Μετέπειτα βέβαια αφου ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση εκανα με δικη μου πρωτοβουλία.

οπ σορυ τοτε βγαλε μια κόκκινη καρτα κ σορυ...είχα την εντύπωση οτι κάνει factory όπως μια φορά που ειχα περάσει με s7 edge αλλα δεν θυμήθηκα καλά

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

αν την περάσω μέσο του smart switch γίνετε και format στο κινητό σβήνονται όλα?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

ωραιο συγκριτικο, αν μπορεις κανε και αλλα σε συνθηκες ημερας, νυχτας, με φωτα, χωρις φωτα κτλ κτλ...

και ριχτα και στο θεμα των φωτογραφιων να σχολιασουν και οι πιο ειδικοι.

 

Μπείτε γενικά σε όλες τις φωτογραφίες μου στο album μου, έχει με ΟΛΕΣ τις συνθήκες, και με oneplus 5,G6,Mate 9,iPhone 7plus κτλ κτλ

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα σε ολους, δε ξερω αν ειναι το καταλληλο μερος για την ερωτηση μου, εχω βρει το S8 plus στα 540 ευρω, δινοντας το Mate 9 + 150 ευρω εξτρα, πιστευετε αξιζουν τα χρηματα και η κινηση να αλλαξω το αγαπημενο mate;

 

Υ.Γ. Πριν ειχα s7 edge, ημουν ικανοποιημενος εκτος της μπαταριας. Υπαρχει διαφορα σε σχεση με το s7 edge στο κομματι αυτο;

 

Καλύτερη μπαταρία έχει το S8 plus από S7 edge

Φίλε μου παρτο και δώσε το Mate 9

Καλή ανταλλαγη είναι

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...