Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειμαι φοιτητης...οι αναγκες μου ειναι καπου 5-6 GB και 400 λεπτα ομιλιας το μηνα!

 

Μπορω να ερθω σε φοιτητικο πακετο Whats up καρτα? ποσο θα μου στοιχιζει περιπου η καταναλωση τετοιου πακετου?

ποσο ειναι το κοστος μεταφορας απο αλλο φορεα στην WHATS UP εχει ληξει το συμβολαιο μου!

 

Αν δεν είσαι φοιτητής, τότε πρέπει να βρεις κάποιον που να έχει πάσο (και να μην χρειάζεται το φοιτητικό What's Up φυσικά). Αν εκείνος έχει Cosmote όμως, μπορείς εσύ να πας σε VF και φοιτητικό CU με το ίδιο πάσο/βεβαίωση σπουδών.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι την ίδια κουβέντα κάνουμε. Ψάξτε σε αγγελίες και με το κατάλληλο αντίτιμο σας το κάνουν, άτομα που έχουν κάποια άκρη στις εταιρείες, παράτυπα. Διαφορετικά μόνο αν είστε φοιτητές, και έναν αριθμό ανά φοιτητικό πάσο.
Και σε αυτές τις αγγελίες δηλαδή που με κάποιο αντίτιμο που παίρνουν το φοιτητικό στο κάνουν παίρνοντας το νούμερο στο όνομα τους;;

Η έχουν ακρη στους υπολογιστές της κοσμοτε και τσεκαρουν το κουτάκι Φοιτητής;;;

Με ημερομηνία λήξης;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα. Φαντάζομαι πως μόνο κάποιος που κάνει αυτή τη δουλειά μπορεί να στο απαντήσει, ή κάποιος "πελάτης" του.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Και σε αυτές τις αγγελίες δηλαδή που με κάποιο αντίτιμο που παίρνουν το φοιτητικό στο κάνουν παίρνοντας το νούμερο στο όνομα τους;;

Η έχουν ακρη στους υπολογιστές της κοσμοτε και τσεκαρουν το κουτάκι Φοιτητής;;;

Με ημερομηνία λήξης;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μαντεύω ότι έχουν κάνει κάποια συμφωνία με κάποιον πλανόδιο πωλητή η είναι ο ίδιος πωλητής καρτών sim από αυτές που μοιράζουν σε γνωστούς δρόμους με το φοιτητικό offer ήδη ενεργοποιημένο στης sim οπότε την πουλάει π.χ. 30 ευρώ παίρνει και την προμήθεια για την "πώληση" της sim. Έτσι υποθέτω μπορούν και να το ενεργοποιήσουν σε οποιοδήποτε όνομα .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε φοιτητικό δεν υπάρχει η επιλογή για το "play now unlimited" με τα 15€? Γιατί μου βγάζει μόνο αυτό με τα 4,5€ και με τα 8,5€

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και άλλη μια ερώτηση που έχει απαντηθεί χιλιάδες φορές, γι αυτό μην βαράτε!!!

Για να γίνει μεταφορά χρόνου ομιλιας και δεδομένων (με ενδιαφέρουν κυριως δεδομένα) θα πρέπει ΚΑΘΕ μήνα να βάζω κάρτα και να ενεργοποιώ το φοιτητικό πακέτο που θέλω ΚΆΘΕ μήνα πριν λήξει.... Σωστός;;;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε φοιτητικό δεν υπάρχει η επιλογή για το "play now unlimited" με τα 15€? Γιατί μου βγάζει μόνο αυτό με τα 4,5€ και με τα 8,5€

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και άλλη μια ερώτηση που έχει απαντηθεί χιλιάδες φορές, γι αυτό μην βαράτε!!!

Για να γίνει μεταφορά χρόνου ομιλιας και δεδομένων (με ενδιαφέρουν κυριως δεδομένα) θα πρέπει ΚΑΘΕ μήνα να βάζω κάρτα και να ενεργοποιώ το φοιτητικό πακέτο που θέλω ΚΆΘΕ μήνα πριν λήξει.... Σωστός;;;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

play3 στο 1330... και ναι
Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια ερώτηση που έχει απαντηθεί χιλιάδες φορές, γι αυτό μην βαράτε!!!

Για να γίνει μεταφορά χρόνου ομιλιας και δεδομένων (με ενδιαφέρουν κυριως δεδομένα) θα πρέπει ΚΑΘΕ μήνα να βάζω κάρτα και να ενεργοποιώ το φοιτητικό πακέτο που θέλω ΚΆΘΕ μήνα πριν λήξει.... Σωστός;;;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν χρειάζεται να βάζεις κάθε μήνα κάρτα. Αρκεί να έχεις υπόλοιπο και να αγοράσεις το νέο ίδιο πακέτο πριν λήξει το προηγούμενο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με κάποιο φοιτητικό ή κάποιο πακέτο προώθησης σε υπάρχων αριθμό;

 

Ευχαριστώ

 

Μαλλον ψαχνεις καποια αγγελια. Κοιταξε στο σχετικο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπήκαν σήμερα τα 600' λεπτά του φοιτητικού αλλά όχι τα 600 mb . Να ανησυχώ ;

 

Εμένα μου καθυστέρησαν αρκετά χτες. Αν έχει περάσει η 1η του μήνα και δε σου ήρθαν ακόμη, θα έπρεπε να έχεις επικοινωνήσει ήδη!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου καθυστέρησαν αρκετά χτες. Αν έχει περάσει η 1η του μήνα και δε σου ήρθαν ακόμη, θα έπρεπε να έχεις επικοινωνήσει ήδη!

 

Μπήκαν εχθές στις 15:45 , ήταν η πρώτη φορά που μπήκαν τόσο αργά .

Link to comment
Share on other sites

Τα mb από την καλοκαιρινή προσφορά αθροίζονται με αυτά της φοιτητικής προσφοράς ;
Link to comment
Share on other sites

Τα mb από την καλοκαιρινή προσφορά αθροίζονται με αυτά της φοιτητικής προσφοράς ;
Όχι, κυκλοφορεί και μια άλλη προσφορά όμως. Είναι για αυτούς που έχουν το auto giga month. Αντί για 3 σου δίνει 10. Αυτά αθροιζονται. Δεν ξέρω μόνο αν είναι για όλους ή μόνο για αυτούς που την είχαν ήδη ενεργοποιημενη
Link to comment
Share on other sites

Μπήκαν εχθές στις 15:45 , ήταν η πρώτη φορά που μπήκαν τόσο αργά .

 

Κάτι συμβαίνει με τα συστήματα της κοσμοτε... τελευταια ολο σφαλματα κ καθστερησεις.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μόνο αν είναι για όλους ή μόνο για αυτούς που την είχαν ήδη ενεργοποιημενη
είναι μόνο για όσους το είχαν ήδη.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κάνεις να αφήσει φοιτητικό What's Up χωρίς να του βάλει καρτα; Μπαίνει φραγή ή επεκτείνεται και εδω η ημερομηνια ληξης της σύνδεσης και δουλεύει κανονικά ; Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Είδα σε έναν φίλο που είχε Cosmote καρτοσυμβόλαιο ότι του έδινε προσφορά καλοκαιριού απεριόριστα δεδομένα για 15 ημέρες με 6€, το οποίο συμφέρει πολύ για εξοχικό χωρίς Ίντερνετ.

 

Ξέρουμε αν παίζει κάτι αντίστοιχο στο what’s up φοιτητικό ή γενικότερα στο what’s up? Βρήκα μόνο 15gb στα 10€.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...