Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτά είναι.......8d9f8467b2f31ffdf2b35dff421f122d.jpg

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν επιτρεπεται παιδια αλλα εαν επιτρεπεται και υπαρχει καποιος που θελει να το κανει ας επικοινωνησουμε.
Έχεις μυνημα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μυνημα

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα με ενδιέφερε και έμενα.

Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

20200518-141855.png

 

Αν 1η Ιουνίου μπει κάρτα και βάλουμε πακέτο με 8.5€ το φοιτητικό θα μεταφερθούν όλα τα mb? Αυτά που υπάρχουν ήδη είναι από reload και online ανανέωση νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

20200518-141855.png

 

 

 

Αν 1η Ιουνίου μπει κάρτα και βάλουμε πακέτο με 8.5€ το φοιτητικό θα μεταφερθούν όλα τα mb? Αυτά που υπάρχουν ήδη είναι από reload και online ανανέωση νομίζω..

 

Τα reloadit θα μεταφερθούν. Τα υπόλοιπα αν είναι τα mb που δίνει το φοιτητικό πακέτο ομιλίας, θα μεταφερθούν και με τα 600 mb δώρο κάθε πρώτη του μηνός. Δε χρειάζεσαι να βάλεις νέο πακέτο οπωσδήποτε. Γενικά όλα τα mb που αφορούν αποκλειστικά το φοιτητικό συμψηφίζονται μεταξύ τους

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο οποίος θα σε συστησει πηγαινει στην εφαρμογή του What's Up και επιλεγει το εξης:

https://i.imgur.com/pkfMWp9.png

 

Έπειτα δινει τα στοιχεια σου και αν δεν κάνω λαθος επικοινωνεί μαζι σου η κοσμοτε για να το επιβεβαιωσεις. Με το που ενεργοποιηθεί στο φοιτητικο στον αριθμό σου σου έρχονται και τα 2GB για 3 μήνες.

 

Δεν ξερω εαν επιτρεπεται παιδια αλλα εαν επιτρεπεται και υπαρχει καποιος που θελει να το κανει ας επικοινωνησουμε.

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ. Έχω ήδη φοιτητικό. Αν κάποιος θέλει να μετατρέψει και το δικό του what's up σε φοιτητικό ας μου στείλει με προσωπικό μήνυμα το νούμερό του για να του στείλω πρόσκληση, ώστε να επωφεληθούμε από τη προσφορά.

i8vv46-6.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι δε θέλει όμως εγώ πχ που θα με προσκαλέσει ένας από εσάς να είμαι φοιτητής; η ένα οποιοδήποτε what's up το κάνουμε φοιτητικό ;
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι φοιτητής. Και να δεχτείς πρόσκληση από άλλον που έχει ήδη φοιτητικό. Εγώ αυτό καταλαβαίνω.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Ένας που έχει φοιτητικό μπορεί να προσκαλέσει ένα οποιοδήποτε whatsup να γίνει φοιτητικό. Αν μέσα σε κάποιες ο δεύτερος το κάνει φοιτητικό, τότε πιστώνονται τα bonus. Αν όχι τότε και αργότερα να γίνει δεν παίρνεις τίποτα. Επίσης δεύτερη φορά δεν μπορείς να καλέσεις ίδιο νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Αν στείλεις μόνο πρόσκληση δεν γίνεται φοιτητικό το νούμερο σου.

Πρέπει η να είσαι φοιτητής η να το μετατρέψεις με κάποιον που συνεργάζεται με cosmote η με τα αρμόδια τμήματα.

Τρόποι υπάρχουν εγώ έχω μετατρέψει και τα 4 what's up της οικογένειας σε φοιτητικά χώρις να είναι κάποιος από εμάς φοιτητής (έχουμε και κάποια ηλικία) και βγαίνει στο όνομα σου κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν στείλεις μόνο πρόσκληση δεν γίνεται φοιτητικό το νούμερο σου.

Πρέπει η να είσαι φοιτητής η να το μετατρέψεις με κάποιον που συνεργάζεται με cosmote η με τα αρμόδια τμήματα.

Τρόποι υπάρχουν εγώ έχω μετατρέψει και τα 4 what's up της οικογένειας σε φοιτητικά χώρις να είναι κάποιος από εμάς φοιτητής (έχουμε και κάποια ηλικία) και βγαίνει στο όνομα σου κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα μπορούσες να μου δώσεις πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα; ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μου δώσεις πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα; ευχαριστώ!
Έχεις μηνυμα φίλε μου

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μηνυμα φίλε μου

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οταν βρεις χρονο στειλε και σε μενα μηνυμα με πληροφορίες. Ευχαριστώ

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Οταν βρεις χρονο στειλε και σε μενα μηνυμα με πληροφορίες. Ευχαριστώ
Έχω στείλει

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν στείλεις μόνο πρόσκληση δεν γίνεται φοιτητικό το νούμερο σου.

Πρέπει η να είσαι φοιτητής η να το μετατρέψεις με κάποιον που συνεργάζεται με cosmote η με τα αρμόδια τμήματα.

Τρόποι υπάρχουν εγώ έχω μετατρέψει και τα 4 what's up της οικογένειας σε φοιτητικά χώρις να είναι κάποιος από εμάς φοιτητής (έχουμε και κάποια ηλικία) και βγαίνει στο όνομα σου κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα, θα το εκτιμούσα εάν λάμβανα και γω ένα pm με τις πληροφορίες μετατροπής.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μου δώσεις πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα; ευχαριστώ!

 

Θέλω και γω μπάρμπα!

:-)

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αν στείλεις μόνο πρόσκληση δεν γίνεται φοιτητικό το νούμερο σου.

Πρέπει η να είσαι φοιτητής η να το μετατρέψεις με κάποιον που συνεργάζεται με cosmote η με τα αρμόδια τμήματα.

Τρόποι υπάρχουν εγώ έχω μετατρέψει και τα 4 what's up της οικογένειας σε φοιτητικά χώρις να είναι κάποιος από εμάς φοιτητής (έχουμε και κάποια ηλικία) και βγαίνει στο όνομα σου κανονικά

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω κι εγώ wu και θα με ενδιέφερε πολύ η μετατροπή σε φοιτητικό.. Θα το εκτιμούσα αν μου έστελνες σε pm την διαδικασία. Ευχαριστώ!!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει γίνει (μάλλον) παρεξήγηση: η πρόσκληση αφορά κατόχους φοιτητικών πάσο. Διαφορετικά είναι αδύνατη η μετατροπή σε φοιτητικό.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει γίνει (μάλλον) παρεξήγηση: η πρόσκληση αφορά κατόχους φοιτητικών πάσο. Διαφορετικά είναι αδύνατη η μετατροπή σε φοιτητικό.

 

No comments

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό που ζητάμε από τον κύριο παραπάνω είναι να μας πει σε pm τον τρόπο που έκανε τα 4 wu της οικογένειας του φοιτητικά κ μάλιστα στο όνομα του. Κ στη συνεχεια βλέπουμε για την πρόσκληση!

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάλι την ίδια κουβέντα κάνουμε. Ψάξτε σε αγγελίες και με το κατάλληλο αντίτιμο σας το κάνουν, άτομα που έχουν κάποια άκρη στις εταιρείες, παράτυπα. Διαφορετικά μόνο αν είστε φοιτητές, και έναν αριθμό ανά φοιτητικό πάσο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έλεγα να κάνω φορητότιτα αριθμού από άλλη εταιρία σε What's UP φοιτητικό.

Πρέπει να έχει κάποιος φοιτητικό πάσο, σωστά;

Σε Δια βίου μάθησης σχολή, γίνεται να πάρω φοιτητικό πακέτο;

Edited by zurabi_97

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Αν θέλει κάποιος, μπορεί να μου στείλει για το bring a friend για τα 2gb τον μήνα.

ΥΓ. Πάντως, μπορεί το κανονικό what's up να μην έχει τέλεια πακέτα αλλά τα φοιτητικά είναι πράγματι καλά.

 

Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή έχω φοιτητικό, όποιος δεν έχει, μπορεί να μου στείλει για να του στείλει πρόσκληση.

Edited by theo4850
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι φοιτητης...οι αναγκες μου ειναι καπου 5-6 GB και 400 λεπτα ομιλιας το μηνα!

 

Μπορω να ερθω σε φοιτητικο πακετο Whats up καρτα? ποσο θα μου στοιχιζει περιπου η καταναλωση τετοιου πακετου?

ποσο ειναι το κοστος μεταφορας απο αλλο φορεα στην WHATS UP εχει ληξει το συμβολαιο μου!

Link to comment
Share on other sites

Το τμήμα για τις μετατροπές σε φοιτητικό ανοίγει στις 02/06!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...