Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα Cris...περασα κι εγω την custom 20s(ειχα πριν την δικια σου 19) και ενω φαινεται οτι δουλευει μια χαρα το βασικο θεμα που εχω ειναι οτι τα εξτρα εικονιδια(3d,crystal κτλ) δεν δουλευουν με τπτ οταν παταω εφαρμογη τους και με οποιον launcher και να τα δοκιμασα(δεν εχω προλαβει με ολους αλλα με τους πλεον γνωστους ναι)...γραφει το κλασικο σορρυ σταματησε η ταδε εφαρμογη...μεχρι τωρα αυτο βασικα..εαν γινεαται να λυθει με καποιο πατσακι...εκτος εαν τρεχουν με καποιον συγκεκριμενο launcher και εαν ναι μπορειτε να μου τον πειτε??ευχαριστω και απο την πλευρα μου για τον "κοπο σου" να μας ετοιμαζεις ρομ για το κινητο
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Cris...περασα κι εγω την custom 20s(ειχα πριν την δικια σου 19) και ενω φαινεται οτι δουλευει μια χαρα το βασικο θεμα που εχω ειναι οτι τα εξτρα εικονιδια(3d,crystal κτλ) δεν δουλευουν με τπτ οταν παταω εφαρμογη τους και με οποιον launcher και να τα δοκιμασα(δεν εχω προλαβει με ολους αλλα με τους πλεον γνωστους ναι)...γραφει το κλασικο σορρυ σταματησε η ταδε εφαρμογη...μεχρι τωρα αυτο βασικα..εαν γινεαται να λυθει με καποιο πατσακι...εκτος εαν τρεχουν με καποιον συγκεκριμενο launcher και εαν ναι μπορειτε να μου τον πειτε??ευχαριστω και απο την πλευρα μου για τον "κοπο σου" να μας ετοιμαζεις ρομ για το κινητο

 

Εμένα μου έπαιζαν με τον Nougat. Μπες μια στο Play και κοίτα με το όνομα του theme pack με ποιους είναι συμβατά..

Τα βάζεις από τις ρυθμίσεις του Launcher σωστά?

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Crisbal καλησπέρα.Περασα χθες την ρομ non rooted και εσβησα κάποιες εφαρμογές.θελω να την δοκίμασε και root.Ξ αναπερναω το zip από την αρχή και κάνω μόνο Art/dalvic cache? Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Cris...περασα κι εγω την custom 20s(ειχα πριν την δικια σου 19) και ενω φαινεται οτι δουλευει μια χαρα το βασικο θεμα που εχω ειναι οτι τα εξτρα εικονιδια(3d,crystal κτλ) δεν δουλευουν με τπτ οταν παταω εφαρμογη τους και με οποιον launcher και να τα δοκιμασα(δεν εχω προλαβει με ολους αλλα με τους πλεον γνωστους ναι)...γραφει το κλασικο σορρυ σταματησε η ταδε εφαρμογη...μεχρι τωρα αυτο βασικα..εαν γινεαται να λυθει με καποιο πατσακι...εκτος εαν τρεχουν με καποιον συγκεκριμενο launcher και εαν ναι μπορειτε να μου τον πειτε??ευχαριστω και απο την πλευρα μου για τον "κοπο σου" να μας ετοιμαζεις ρομ για το κινητο

 

Αυτο που κανεις ειναι πατας πανω στο εικονιδιο του θεματος μεσα στο App Drawer σωστα;; Το παρατηρησα κι εγω αυτο που ειπες.

Με Nougat Launcher για να παιξουν πρεπει να πας στις ρυθμισεις του Launcher, ειτε απο το εικονιδιο που εχει στην επιφανεια εργασιας ο Cris ειτε πατωντας πολυ ωρα σε καποιο κενο της επιφανειας εργασιας και μετα το κατω δεξια απο τα εικονιδια που εμφανιζονται. Μπαινεις στο μενου και διαλεγεις οποιο θελεις.

 

Launcher settings -> Look and Feek -> Icon Pack -> Local

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Στο ειπα πρωτος οτι πρεπει να το κατεβασεις στον υπολογιστη :P Anyway η λυση για τα backup σου ειναι αυτη rm /data/system/locksettings.db

rm /data/system/*.key

 

Ουσιαστικα μπαινεις στο TWRP στο Advanced πας File Manager και μπαινεις στην κατευθυνση που σου εβαλα πιο πανω και σβηνεις το Lockesttings.db και αν υπαρχει και το **.key

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. Θα ακολουθήσω την υπόδειξή σου και ελπίζω ότι όλα θα γίνουν σωστά. Να είσαι καλά! :)

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Crisbal καλησπέρα.Περασα χθες την ρομ non rooted και εσβησα κάποιες εφαρμογές.θελω να την δοκίμασε και root.Ξ αναπερναω το zip από την αρχή και κάνω μόνο Art/dalvic cache? Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι.. Περνάς ΜΌΝΟ ΤΟΥ το root από το TWRP κατευθείαν!.... :wacko::lol:

Δεν χρειάζεται να κάνεις πάλι φλασάρισμα της ρομ!

Αν το εσβησες εδώ είσαι >> https://mega.nz/#!hZdykC7T!wOlRyN6Uxp4JdwV96qKB4YeqFhL9-_Rv-SuHiQW4vS8

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

cris πότε περίπου θα μπορούμε να κατεβάσουμε τη miui?

 

Είπαμε Χριστουγεννιάτικο δώρο θα είναι....... Τώρα αν έρθουν τα Χριστούγεννα νωρίτερα θα δείξει... :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Με όλα αυτά που διαβάζω ...είπα μέσα μου..."που πας ρε Καραμήτρο"!! Έτσι θα παραμείνω στην 21s revolution (Χ822) EUΙ 5.9 που δουλεύουν όλα τέλεια (root, xposed, lucky patcher, busy, Deodexed foto (10 εφαρμογές), 4 gps,wifi, 4G, παιχνίδια live, 500 εφαρμογές, θέματα live, cloud, dolby, ειδοποιήσεις, no live button αλλά με 5 TV (2 ελληνικές, 2 ρώσικες, 1 δορυφορική), fing (με 2 πεοσπάθειες) κ.λ.π.) αλλά έχει λίγη κατανάλωση μπαταρίας (2 φορτίσεις για μια μέρα) παραπάνω από την 18s! Δεν το κουνάω βήμα και ας μην έχω ελλήνικως (έχω μόνο αυτά απότο Morelocale)!!! Το FB πράγματι καταναλώνει μπαταρία παραπάνω ως εφαρμογή, αλλά έχει χάρη που έχει το Live και δεν μπορείς να μην έχεις την εφαρμογή!! Έτσι θα ακολουθήσω την συμβουλή του CrisB, ότι δουλεύει καλά δε το πειράζουμε.... αναμένοντας την Mui για το "γυναικείο" Χ820!!!

Υ.Γ. 1) Την Nougat την έχουν έτοιμη και την τεστάρουν όπως κάνεις εσύ....ίσως για τέλος Γενάρη..ίσως

2) Αν εγκατέστησες την εφαρμογή με την TV την ρώσικη που σας έδωσα έχεις free (εκτός όλα τα άλλα +5 τσ@ντ@ κάναλa super και ίσως είναι το δωράκι μου αφού δεν θέλεις donate). Κανονίστε συνάντηση και έρχομαι από επαρχία.....

3) Καμιά καλή θήκη βρήκε κανείς σας???

4) Στις μαγνητικές βάσεις (κουζίνα, γραφείο, αυτοκίνητο) ήρθε και το σιδεράκι στο τηλ. σε rose gold που κάλλησα πίσω στο Χ820 και τα σπάει κυριολεκτικά από εμφάνιση!

Edited by LeMoufa2
Link to comment
Share on other sites

Όχι.. Περνάς ΜΌΝΟ ΤΟΥ το root από το TWRP κατευθείαν!.... :wacko::lol:

Δεν χρειάζεται να κάνεις πάλι φλασάρισμα της ρομ!

Αν το εσβησες εδώ είσαι >> https://mega.nz/#!hZdykC7T!wOlRyN6Uxp4JdwV96qKB4YeqFhL9-_Rv-SuHiQW4vS8

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Είπαμε Χριστουγεννιάτικο δώρο θα είναι....... Τώρα αν έρθουν τα Χριστούγεννα νωρίτερα θα δείξει... :lol:

Έκανα βλακεία όμως και έσβησα τα καλούδια που είχες βάλει ελέω του Nova go που τελικά δεν έπαιξε.Για αυτό λέω να την ξαναπεράσω.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά, έφτασε το LeEco Le Super Bike...... (τους πέφτουν τα σάλια.....) στην πόλη μου! Καλά το πως το χαζεύουν και μόνο όταν το βλέπουν από τα πεζοδρόμια ή τα αυτοκίνητα....τους βλέπω και γελάω! Άσε μια μέρα τους είδα όλους μαζεμένους γύρω απ' αυτό και είπα πως πάει κάτι συνέβη...... Κορυφαία επιλογή! Φουτουριστική σχεδιαστική επιλογή! Οι κόκκινες γραμμές την νύχτα στον δρόμο είναι χάρμα οφθαλμού..για όλους!!!!! Edited by LeMoufa2
Link to comment
Share on other sites

Exω παραλαβει το Χ900. Θελω να το πουλησω το Χ820, μαζι με την θηκη, δυο (2) θηκες σιλικόνης, και το προστατευτικο γιαλι, όλα 120 ευρω, ταχυδρομικα courier από τον παραληπτη. Οποιος το θελει, στειλτε PM................ το μονο πρόβλημα που εχει, είναι το Ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα, θελει τρις φορες, δεν είναι ακαριαιο. Edited by athanasios1112
Link to comment
Share on other sites

Exω παραλαβει το Χ900. Θελω να το πουλησω το Χ820, μαζι με την θηκη, δυο (2) θηκες σιλικόνης, και το προστατευτικο γιαλι, όλα 120 ευρω, ταχυδρομικα courier από τον παραληπτη. Οποιος το θελει, στειλτε PM.

 

Μα καλά! Θα δώσεις το 820 για το παλιό χ900? Τι να πω.... Εσύ ξέρεις.... Δεν το έλεγες νωρίτερα που έσκασα 207 € για να φτιάχνω ρομ? :lol::lol::p:wacko:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα φτιάξω ένα ζιπάκι να σου το ανεβάσω να το βάλεις μέσα από το σύστημα όποτε θες.

 

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολυ θα περιμένω!:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έπαιζαν με τον Nougat. Μπες μια στο Play και κοίτα με το όνομα του theme pack με ποιους είναι συμβατά..

Τα βάζεις από τις ρυθμίσεις του Launcher σωστά?

παιδες γραφτε λαθος...εγω εφταιγα που της εβαζα πατωντας απευθειας εφαρμογη...μεσα απο το launcher τρεξαν μια χαρα ολα και τα παντα...γηρασκω αει διδασκομενος!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με όλα αυτά που διαβάζω ...είπα μέσα μου..."που πας ρε Καραμήτρο"!! Έτσι θα παραμείνω στην 21s revolution (Χ822) EUΙ 5.9 που δουλεύουν όλα τέλεια (root, xposed, lucky patcher, busy, Deodexed foto (10 εφαρμογές), 4 gps,wifi, 4G, παιχνίδια live, 500 εφαρμογές, θέματα live, cloud, dolby, ειδοποιήσεις, no live button αλλά με 5 TV (2 ελληνικές, 2 ρώσικες, 1 δορυφορική), fing (με 2 πεοσπάθειες) κ.λ.π.) αλλά έχει λίγη κατανάλωση μπαταρίας (2 φορτίσεις για μια μέρα) παραπάνω από την 18s! Δεν το κουνάω βήμα και ας μην έχω ελλήνικως (έχω μόνο αυτά απότο Morelocale)!!! Το FB πράγματι καταναλώνει μπαταρία παραπάνω ως εφαρμογή, αλλά έχει χάρη που έχει το Live και δεν μπορείς να μην έχεις την εφαρμογή!! Έτσι θα ακολουθήσω την συμβουλή του CrisB, ότι δουλεύει καλά δε το πειράζουμε.... αναμένοντας την Mui για το "γυναικείο" Χ820!!!

Υ.Γ. 1) Την Nougat την έχουν έτοιμη και την τεστάρουν όπως κάνεις εσύ....ίσως για τέλος Γενάρη..ίσως

2) Αν εγκατέστησες την εφαρμογή με την TV την ρώσικη που σας έδωσα έχεις free (εκτός όλα τα άλλα +5 τσ@ντ@ κάναλa super και ίσως είναι το δωράκι μου αφού δεν θέλεις donate). Κανονίστε συνάντηση και έρχομαι από επαρχία.....

3) Καμιά καλή θήκη βρήκε κανείς σας???

4) Στις μαγνητικές βάσεις (κουζίνα, γραφείο, αυτοκίνητο) ήρθε και το σιδεράκι στο τηλ. σε rose gold που κάλλησα πίσω στο Χ820 και τα σπάει κυριολεκτικά από εμφάνιση!

Μπορεις να δωσεις λινκ απο την ρομ αυτη που εχει τα καναλια ενσωματωμενα??θελω να την δοκιμασω

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να παίζει κανονικά. Κάνε ένα clear data & cache του Titanium και Ξαναδοκιμασε μετά από επανεκκίνηση.

 

Το δοκίμασα κι αυτό, πάλι τζίφος. Έκανα πάλι clean install τη rom και το πρόβλημα επιμένει. Έκανα απεγκατάσταση το Titanium, μετά από restart πάω να το ξανακάνω εγκατάσταση και στο παραθυράκι που εμφανίζει για επιβεβαίωση γράφει:

 

Name: Titanium Backup

Version 7.4.0.2(386)

Installed: 7.0.0.3 (356)

 

Ενώ το έχω σβήσει και δεν υπάρχει σαν εφαρμογή, μου εμφανίζει υπάρχουσα έκδοση. Γουτδουφουκ; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να δωσεις λινκ απο την ρομ αυτη που εχει τα καναλια ενσωματωμενα??θελω να την δοκιμασω

 

Δεν είναι ενσωματωμένα εσύ κατεβάζεις και βάζεις...

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να παίζει κανονικά. Κάνε ένα clear data & cache του Titanium και Ξαναδοκιμασε μετά από επανεκκίνηση.

 

Το δοκίμασα κι αυτό, πάλι τζίφος. Έκανα πάλι clean install τη rom και το πρόβλημα επιμένει. Έκανα απεγκατάσταση το Titanium, μετά από restart πάω να το ξανακάνω εγκατάσταση και στο παραθυράκι που εμφανίζει για επιβεβαίωση γράφει:

 

Name: Titanium Backup

Version 7.4.0.2(386)

Installed: 7.0.0.3 (356)

 

Ενώ το έχω σβήσει και δεν υπάρχει σαν εφαρμογή, μου εμφανίζει υπάρχουσα έκδοση. Γουτδουφουκ; :blink:

 

------------

Να προσθέσω ότι αν η εφαρμογή είναι ήδη εγκατεστημένη, κάνει restore το data χωρίς πρόβλημα. Αν πάω να κάνω όμως restore app+data ή μόνο app, εκεί κολλάει και δεν σταματάει ποτέ ο κύκλος να γυρίζει. Δοκίμασα ν' αλλάξω και το mountspace του su, πάλι τίποτα...

Edited by zombie_wireless
Link to comment
Share on other sites

μετα απο το απιστευτο coolpad f1 και μετα απο 2,5 χρονια απειρων φλασαρισματων και πειρα(γ)ματων αποφασισα αλλαγη κινητου με το νεο ετος..κριτηριο για μενα, ενεργο φορουμ και πολλες ρομς,πατσαρισματα,updates κλπ Η ζυγαρια λοιπον γερνει στο le max 2 γιατι οπως βλεπω εχετε ηδη δουλεψει αρκετα εδω μεσα...δε θα μπορουσα να με φανταστω με ενα εργοστασιακο κινητο που θα το ειχα οπως θα ερχοταν και να περιμενω μπας και βγει κανα νεο λογισμικο για εγκατσταση..νομιζω οτι για οσους αρχισουν τα φλασαρισματα αυτο γινεται πλεον τροπος ζωης στα κινητα τους (δεν ξερω αν εδω κανεις προερχεται απο το νημα του coolpad f1 αλλα με μια απλη αναζητηση εκει θα καταλαβετε τι εννοω)..ελπιζω λοιπον με το νεο χρονο να τα λεμε πιο συχνα εδω μεσα...καλες γιορτες σε ολους...
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

μετα απο το απιστευτο coolpad f1 και μετα απο 2,5 χρονια απειρων φλασαρισματων και πειρα(γ)ματων αποφασισα αλλαγη κινητου με το νεο ετος..κριτηριο για μενα, ενεργο φορουμ και πολλες ρομς,πατσαρισματα,updates κλπ Η ζυγαρια λοιπον γερνει στο le max 2 γιατι οπως βλεπω εχετε ηδη δουλεψει αρκετα εδω μεσα...δε θα μπορουσα να με φανταστω με ενα εργοστασιακο κινητο που θα το ειχα οπως θα ερχοταν και να περιμενω μπας και βγει κανα νεο λογισμικο για εγκατσταση..νομιζω οτι για οσους αρχισουν τα φλασαρισματα αυτο γινεται πλεον τροπος ζωης στα κινητα τους (δεν ξερω αν εδω κανεις προερχεται απο το νημα του coolpad f1 αλλα με μια απλη αναζητηση εκει θα καταλαβετε τι εννοω)..ελπιζω λοιπον με το νεο χρονο να τα λεμε πιο συχνα εδω μεσα...καλες γιορτες σε ολους...

Ιστορικό τηλέφωνο,βέβαια εγώ μετά πήγα σε g2 g3 g4 το μετάνιωσα και ξανα γύρισα σε κινέζικο, μπορώ να σου πω ότι είναι συσκευή που χτυπάει στα ίσα τις μεγάλες ναυαρχίδες αλλά το rom support δεν έχει καμία σχέση με αυτό του Coolpad, ευτυχώς είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε τον cris και κάνει παπάδες!

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα..επειδη εχει μοιραστει πολυ η πιτα με τοσα αξιολογα κινητα σ αυτες τις τιμες,δυσκολα βρισκεις συσκευη που να εχει σε φορουμ (ιδιως ελληνικο) πολλα ατομα οπως ο cris εδω η ο jpower στο coolpad μαζεμενα..οποτε με μια μικρη ερευνα εχω να πω οτι κινειται μια χαρα το φορουμ εδω..τωρα με λιγη καλη θεληση ολων μας ολο και κατι θα γινει για βελτιωσεις..ειχα κανα δυο οδηγους στο coolpad που βοηθουσαν στα φλασαρισματα τους οποιους μπορω να αντιγραψω αν θελετε εδω, αλλα επειδη δεν εχω το κινητο στα χερια μου, δε ξερω κατα ποσο εφαρμοζονται χωρις bugs σ αυτο το μοντελο. Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα κι αυτό, πάλι τζίφος. Έκανα πάλι clean install τη rom και το πρόβλημα επιμένει. Έκανα απεγκατάσταση το Titanium, μετά από restart πάω να το ξανακάνω εγκατάσταση και στο παραθυράκι που εμφανίζει για επιβεβαίωση γράφει:

 

Name: Titanium Backup

Version 7.4.0.2(386)

Installed: 7.0.0.3 (356)

 

Ενώ το έχω σβήσει και δεν υπάρχει σαν εφαρμογή, μου εμφανίζει υπάρχουσα έκδοση. Γουτδουφουκ; :blink:

 

------------

Να προσθέσω ότι αν η εφαρμογή είναι ήδη εγκατεστημένη, κάνει restore το data χωρίς πρόβλημα. Αν πάω να κάνω όμως restore app+data ή μόνο app, εκεί κολλάει και δεν σταματάει ποτέ ο κύκλος να γυρίζει. Δοκίμασα ν' αλλάξω και το mountspace του su, πάλι τίποτα...

 

Έχει δοκιμάσει κανείς να επαναφέρει backup με το Titanium;

Link to comment
Share on other sites

Exω παραλαβει το Χ900. Θελω να το πουλησω το Χ820, μαζι με την θηκη, δυο (2) θηκες σιλικόνης, και το προστατευτικο γιαλι, όλα 120 ευρω, ταχυδρομικα courier από τον παραληπτη. Οποιος το θελει, στειλτε PM................ το μονο πρόβλημα που εχει, είναι το Ξεκλείδωμα με το αποτύπωμα, θελει τρις φορες, δεν είναι ακαριαιο.[/QUOT

Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα..

Ενδιαφέρομαι για το τηλ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Μηπως έχει βρεί κανείς λύση για το πλαίσιο διαλόγου που είναι τόσο σκούρο πού δεν βλέπεις τιποτα!

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!:) Επιτέλους κατάφερα και ανέβασα την πολυπειραγμένη rom που είναι αποτέλεσμα διαφόρων mix rom, από China & India. Όπως το κινητό θέλει τον Γερμανό του, έτσι και η 20GRs θέλει τα patch του CrisBal και απευθύνεται σε advance users και πρέπει να διαβάσετε τις οδηγίες μέχρι το τέλος πριν ξεκινήσετε την εγκατάσταση! και να κατεβάσετε όλα τα απαραίτητα zip. Εννοείτε ότι έχει προεγκατεστημένα τα Google Apps (GAPS)και φυσικά σε όλες τις εφαρμογές Ελληνικό μενού.:D

 

[/url]

 

Επιτέλους, μόλις την εγκατέστησα! Θεϊκή δουλειά! Ευχαριστούμε Crisbal!

Θα τη δουλέψω 2-3 μέρες και θα επιστρέψω με εντυπώσεις! :)

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Μπορεις να δωσεις λινκ απο την ρομ αυτη που εχει τα καναλια ενσωματωμενα??θελω να την δοκιμασω

Τις εφαρμογές τις εγκαθιστάς μόνος σου δεν είναι ενσωματωμένες......σας καλόμαθε ο CrisB!

ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ.

Υ.Γ. Ωχ απαντήθηκε από τον CrisB πιό πάνω...τώρα το είδα!!!!

Edited by LeMoufa2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...