Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι γίνεται με το Skype; Μου στέλνει η γυναίκα φωτο και μου λέει πως η έκδοση που χρησιμοποιώ δεν υποστηρίζει η λήψη φωτο ή κάτι τέτοιο και το μόνο που βλέπω είναι ένα link.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τρομερό περιβάλλον έφτιαξαν.......Windows Phone ρεεεεε

 

Ρε παιδιά μόνο για insider είναι αυτή η έκδοση που μου ήρθε ή θα την πάρουν κι άλλοι;

 

EDIT: Δεν δουλεύει σωστά όταν ο άλλος είναι on line και όταν διαβάζουν τα μηνύματα δεν το δείχνει...... Μένει στο sent.....

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό περιβάλλον έφτιαξαν.......Windows Phone ρεεεεε

 

Ρε παιδιά μόνο για insider είναι αυτή η έκδοση που μου ήρθε ή θα την πάρουν κι άλλοι;

 

Είναι closed beta μόνο για αυτούς που είναι στο πρόγραμμα του viber, δεν θα έρθει σε όλους ακόμη το update.

Link to comment
Share on other sites

Είναι closed beta μόνο για αυτούς που είναι στο πρόγραμμα του viber, δεν θα έρθει σε όλους ακόμη το update.

 

Δλδ τότε που είχα κάνει την εγγραφή με πέρασαν κανονικά.... Παιδιά τρομερά γραμμένη εφαρμογή..... Αυτό αποδεικνύει πως αν ασχοληθούν σοβαρά κάποιοι developer θα έχουμε πολύ καλό αποτέλεσμα.

 

Τελικά με μια επανεκκίνηση της συσκευής το πρόβλημα με την επισύναψη της φωτογραφίας λύθηκε παιδιά.....

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν στην βιβλιοθήκη σου αγορίνα και μπορείς να τις κατεβάσεις κανονικότατα.

 

Αυτό δεν το κατάλαβα. Πως θα τις κατεβάσει αν έχουν βγει από το store?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Viber εκανε αναβαθμιση σε 6.0? Επειδη διάβασα οτι βγήκε έστω και σε beta.

 

υ.γ. πως μπορώ να γίνω beta tester?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το κατάλαβα. Πως θα τις κατεβάσει αν έχουν βγει από το store?

 

τεχνικά δεν έχουν βγει.Απλά είναι σαν να μην υπάρχουν διαθέσιμες για τα 10άρια. Δουλεύουν όμως κανονικά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Viber εκανε αναβαθμιση σε 6.0? Επειδη διάβασα οτι βγήκε έστω και σε beta.

 

υ.γ. πως μπορώ να γίνω beta tester?

 

Ναι έχει βγει, εγώ το έχω περάσει. Δεν μπορείς να γίνεις beta tester τώρα, υπήρξε κάποια στιγμή που μπορούσες να το δηλώσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, το πιο σημαντικό πρόβλημα που αντιμετώπιζα εγώ με το Viber φαίνεται να λύθηκε, και ήταν η μπαταρία και η υπερθέρμανση του κινητού. Μέχρι τώρα που το δουλεύω όλα καλά, η μπαταρία κρατάει μια χαρά και κανένα θέμα με το κινητό να ζεσταίνεται.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δλδ τότε που είχα κάνει την εγγραφή με πέρασαν κανονικά.... Παιδιά τρομερά γραμμένη εφαρμογή..... Αυτό αποδεικνύει πως αν ασχοληθούν σοβαρά κάποιοι developer θα έχουμε πολύ καλό αποτέλεσμα.

 

Από τις πιο ωραίες εμφανισιακά εφαρμογή. Μερικές παρατηρήσεις

1) Στο notification δεν φαίνεται ότι το μήνυμα που παίρνεις είναι στο viber, ενώ δεν υπάρχει και η δυνατότητα απάντησης από εκεί.

2) Η εφαρμογή πλέον ανοίγει πολύ γρήγορα όταν είναι να δεις εισερχόμενο μήνυμα, αλλά το μήνυμα αργεί να εμφανιστεί. Σε μερικές περιπτώσεις δεν εμφανίζεται καν.

3) Έχουν προσθέσει επιλογές από που θες να χτυπάει (ηχείο ή ακουστικό) και ποιο μικρόφωνο να χρησιμοποιεί. Σε εμένα έχει τέσσερεις επιλογές για μικρόφωνο και με μπέρδεψε, διότι όλα δουλεύουν.

Άντε και στο desktop παλικάρια...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Από τις πιο ωραίες εμφανισιακά εφαρμογή. Μερικές παρατηρήσεις

1) Στο notification δεν φαίνεται ότι το μήνυμα που παίρνεις είναι στο viber, ενώ δεν υπάρχει και η δυνατότητα απάντησης από εκεί.

2) Η εφαρμογή πλέον ανοίγει πολύ γρήγορα όταν είναι να δεις εισερχόμενο μήνυμα, αλλά το μήνυμα αργεί να εμφανιστεί. Σε μερικές περιπτώσεις δεν εμφανίζεται καν.

3) Έχουν προσθέσει επιλογές από που θες να χτυπάει (ηχείο ή ακουστικό) και ποιο μικρόφωνο να χρησιμοποιεί. Σε εμένα έχει τέσσερεις επιλογές για μικρόφωνο και με μπέρδεψε, διότι όλα δουλεύουν.

Άντε και στο desktop παλικάρια...

 

Πέραν του πολύ ωραίου interface, όπως έγραψα πιο πριν εμένα μου άρεσε το ότι πλέον δεν καταναλώνει καθόλου μπαταρία.

Βίντεο κλήση δεν έβαλαν ακόμα, άλλα δεν νομίζω να αργήσει να έρθει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πέραν του πολύ ωραίου interface, όπως έγραψα πιο πριν εμένα μου άρεσε το ότι πλέον δεν καταναλώνει καθόλου μπαταρία.

 

Να γραφτούμε τώρα σαν beta user γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Να γραφτούμε τώρα σαν beta user γίνεται;

 

Νομίζω όχι, ήταν για πολύ λίγους και τυχερούς.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Στην βίντεο κλήση γράφει soon και έχει το σήμα της κάμερας άρα θα γίνει.

Πολύ ωραίο πλέον και γρήγορο Viber.

Έχω κάνει κλήσεις για αρκετή ώρα,ανταλλαγή φωτογραφίες και δεν έχει ούτε ένα κόλλημα.

Edited by tasose
Link to comment
Share on other sites

τεχνικά δεν έχουν βγει.Απλά είναι σαν να μην υπάρχουν διαθέσιμες για τα 10άρια. Δουλεύουν όμως κανονικά.

 

Πάλι δεν το κατάλαβα.

Πήγα από τα wp8.1 στα 10ρια. Κάμποσες εφαρμογές από την βιβλιοθήκη μου δεν υπήρχαν πλέον στο store και δεν κατέβηκαν. Εσύ πως μπορείς να τους κατεβάσεις???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,χριστός Ανέστη χρόνια πολλά .Χθες το βράδυ πήρα την αναβάθμιση στο Viber v.6 χωρίς να είμαι insider η tester.Ακόμα δεν το δοκίμασα για να δω πως δουλεύει,ωραίο λουκ.Για βίντεο κλήση δεν έχει κάτι όταν μπαίνω σε κάποια επαφή,παρα μόνο στις ρυθμίσεις έχει για επιλογή κάμερας,μπροστά η πίσω.Το μενού του είναι στα αγγλικά ενώ έχω Ελληνική γλώσσα.Ξέρει κανείς αν αλλάζει κάπως η γλώσσα;Ευχαριστώ
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν το κατάλαβα.

Πήγα από τα wp8.1 στα 10ρια. Κάμποσες εφαρμογές από την βιβλιοθήκη μου δεν υπήρχαν πλέον στο store και δεν κατέβηκαν. Εσύ πως μπορείς να τους κατεβάσεις???

 

Εκτός από τις εφαρμογές που δεν δουλεύουν στα 10 με την καμία π.χ. here drive,όλα τα υπόλοιπα τα είχα και τα έχω δηλαδή,στην βιβλιοθήκη μου.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,χριστός Ανέστη χρόνια πολλά .Χθες το βράδυ πήρα την αναβάθμιση στο Viber v.6 χωρίς να είμαι insider η tester.Ακόμα δεν το δοκίμασα για να δω πως δουλεύει,ωραίο λουκ.Για βίντεο κλήση δεν έχει κάτι όταν μπαίνω σε κάποια επαφή,παρα μόνο στις ρυθμίσεις έχει για επιλογή κάμερας,μπροστά η πίσω.Το μενού του είναι στα αγγλικά ενώ έχω Ελληνική γλώσσα.Ξέρει κανείς αν αλλάζει κάπως η γλώσσα;Ευχαριστώ

 

Αν πατήσεις πανω σε μια επαφή σε βγάζει στις λεπτομεριες της και εκεί εχει τρία κουμπιά, για κλήση, για μήνυμα και για βιντεοκλήσης το οποίο ειναι καλυμμένο με ενα μπάνερ που λέει οτι έρχεται σύντομα. Λογικά στην επίσημη κυκλοφορία θα δουλεύει κανονικά.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τις εφαρμογές που δεν δουλεύουν στα 10 με την καμία π.χ. here drive,όλα τα υπόλοιπα τα είχα και τα έχω δηλαδή,στην βιβλιοθήκη μου.

 

Σε μένα στο 640ds με 10ρια το Here drive,here maps τρέχει κανονικά και με φωνητική,όπως και το Lumia panorama,glance screen,τις έχει στις εφαρμογές που δεν είναι συμβατές με την συσκευή,στην βιβλιοθήκη,ενώ έκανα καθαρή αναβάθμιση στα 10αρια.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα στο 640ds με 10ρια το Here drive,here maps τρέχει κανονικά και με φωνητική,όπως και το Lumia panorama,glance screen,τις έχει στις εφαρμογές που δεν είναι συμβατές με την συσκευή,στην βιβλιοθήκη,ενώ έκανα καθαρή αναβάθμιση στα 10αρια.

 

Βρε και εγώ τα έχω και στο απλό και στο XL,απλά στην βιβλιοθήκη δε τα βγάζει συμβατά.;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις πανω σε μια επαφή σε βγάζει στις λεπτομεριες της και εκεί εχει τρία κουμπιά, για κλήση, για μήνυμα και για βιντεοκλήσης το οποίο ειναι καλυμμένο με ενα μπάνερ που λέει οτι έρχεται σύντομα. Λογικά στην επίσημη κυκλοφορία θα δουλεύει κανονικά.

 

Οκ ευχαριστώ,για την γλώσσα του μενού μπορεί να γίνει κάτι;

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ,για την γλώσσα του μενού μπορεί να γίνει κάτι;

 

Όχι δεν μπορείς, όταν είναι σε Beta είναι μόνο στην Αγγλική γλώσσα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,όταν είχα τα 8αρια από βίντεο μπορούσες να πάρεις φωτογραφίες.Δεν θυμάμαι με ποια εφαρμογή το είχα κάνει.Ξέρει κανείς αν αυτό γίνεται και στα 10αρια και πως;Ευχαριστώ.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά,όταν είχα τα 8αρια από βίντεο μπορούσες να πάρεις φωτογραφίες.Δεν θυμάμαι με ποια εφαρμογή το είχα κάνει.Ξέρει κανείς αν αυτό γίνεται και στα 10αρια και πως;Ευχαριστώ.

 

με την μαμά εφαρμογή γίνεται στα 10άρια.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκανε την ενημέρωση σκανάρωντας το QR από εδώ: http://mspoweruser.com/first-look-viber-6-0-windows-10-mobile/

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...