Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω και τα 2 μέσα και μου δουλεύει μήπως έχεις προεπιλεγμένο το truecaller προεπιλεγμένο από τις ρύθμισις αν ναι άλλαξε το και βάλε φίλτρο κλήσεων

 

Και από που το κάνω αυτό;

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και από που το κάνω αυτό;

πας ρύθμισεις μετά σύστημα μετά τηλέφωνο και κάτω κάτω επιλογή εφαρμογών και ύστερα κλήσης και μηνύματα βάζεις αποκλεισμός και φίλτρα και στο από κάτω που λέει μονο κλήσης βάλε truecaller κάντα αυτά και πες μου αν δουλεύει μετά

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

πας ρύθμισεις μετά σύστημα μετά τηλέφωνο και κάτω κάτω επιλογή εφαρμογών και ύστερα κλήσης και μηνύματα βάζεις αποκλεισμός και φίλτρα και στο από κάτω που λέει μονο κλήσης βάλε truecaller κάντα αυτά και πες μου αν δουλεύει μετά

 

Είσαι θεός τώρα δουλεύει, αφού επέλεξα βέβαια το αποκλεισμός και φίλτρα.......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα το φίλτρο κλήσεων δουλεύει κανονικά.

Δούλευε και στις preview εκδόσεις.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είσαι θεός τώρα δουλεύει, αφού επέλεξα βέβαια το αποκλεισμός και φίλτρα.......

xaxaxa έτσι να μην λέμε ότι φταίει το λειτουργικό και ότι είναι beta

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa έτσι να μην λέμε ότι φταίει το λειτουργικό και ότι είναι beta

 

Εγώ πάντως δεν είπα ότι φταίει το λειτουργικό, εξάλλου το κατάλαβα πως κάτι έπαιζε με το true caller και το είπα, απλά δεν ήξερα πως να κάνω εγώ την επιλογή για το πιο θα δουλεύει. Anyway, σε ευχαριστώ.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν είπα ότι φταίει το λειτουργικό, εξάλλου το κατάλαβα πως κάτι έπαιζε με το true caller και το είπα, απλά δεν ήξερα πως να κάνω εγώ την επιλογή για το πιο θα δουλεύει. Anyway, σε ευχαριστώ.

Δεν το είπα για σένα φιλε

 

μια απορία που έχω και εγώ το πορτοφόλι δουλεύει σε εσάς γιατί με το που το ανοίγω μου λέει να κατεβάσω εφαρμογή για το store

αλλα δεν μου δείχνει ούτε κάρτες ούτε ποσα λεφτά έχω στον λογαριασμό τις microsoft ξέρετε με τις κάρτες που αγοράζεις και περνάς τον κωδικό

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μηπως ξερετε ποιες συσκευες εχουν δυνατοτητα OTG ?

Υπαρχει προοπτικη της λειτουργιας OTG σε παλιοτερες συσκευες?

και ειδικοτερα για το 640 XL

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Την βρήκα,ευχαριστώ πολύ,θα δω αν δουλεύει

Υ.Γ.Παιδιά δεν δουλεύει και σε μένα.

 

Τελικά μόλις πήρα ενημέρωση της εφαρμογής τηλέφωνο και τώρα δουλεύει ο αποκλεισμός κλήσεων χωρίς την true caller

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Μηπως ξερετε ποιες συσκευες εχουν δυνατοτητα OTG ?

Υπαρχει προοπτικη της λειτουργιας OTG σε παλιοτερες συσκευες?

και ειδικοτερα για το 640 XL

 

Ευχαριστω

 

Μόνο το 950/950XL το Acer Liquid Jade Primo και το HP Elite x3, βασικά δηλαδή όσα υποστηρίζουν το Continuum....

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα πλεον δουλευει ο αποκλεισμος. επρεπε να γκρινιαξω για να το φτιαξει η μαικροσοφτ χεχε
Link to comment
Share on other sites

Για σας μπορείτε να μου προτείνεται καμια εφαρμογή για σειρές να με ειδοποιεί ποτε βγαίνει το επόμενο επεισόδιο ας είναι και με πληρωμή απλά ψάχνω μια καλή

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για σας μπορείτε να μου προτείνεται καμια εφαρμογή για σειρές να με ειδοποιεί ποτε βγαίνει το επόμενο επεισόδιο ας είναι και με πληρωμή απλά ψάχνω μια καλή

 

Series Fan

TV Blaze

Αυτές έχω εγώ, πολύ καλές.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Trakter και το TV Show Tracker - trakt.tv client.

Και τα 2 συνδέονται με το trakt.tv και είναι universal εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Trakter και το TV Show Tracker - trakt.tv client.

Και τα 2 συνδέονται με το trakt.tv και είναι universal εφαρμογές.

Σας ευχαριστώ πολύ μια απορία έβαλα το Trakter έβαλα τα στοιχεια του λογαριασμού μου αλλα στο my shows μου εμφανίζει μονο 7 σειρές από τις 8 που έχω γιατί?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μπορει καποιος να με βοηθήσει;Καινουργιος στα wp.Εχω το 535 με αναβαθμιση στα 10αρια απο 8.1.Οι ειδοποιήσεις στο twitter (ηχος) δεν δουλευει καθολου.Στο menu ρυθμισεις--->ειδοποιησεις και ενεργειες----->ηχοι ειδοποιησεων,δεν μου εμφανιζει καθολου την εφαρμογη του twitter για να μπορεσω να επιλεξω ηχο.Ξερει καποιος κατι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μπορει καποιος να με βοηθήσει;Καινουργιος στα wp.Εχω το 535 με αναβαθμιση στα 10αρια απο 8.1.Οι ειδοποιήσεις στο twitter (ηχος) δεν δουλευει καθολου.Στο menu ρυθμισεις--->ειδοποιησεις και ενεργειες----->ηχοι ειδοποιησεων,δεν μου εμφανιζει καθολου την εφαρμογη του twitter για να μπορεσω να επιλεξω ηχο.Ξερει καποιος κατι;

 

Κανονικά επρεπε να φαίνεται στο system - notifications and actions μαζι με τις υπολοιπες εφαρμογες που μπορουν να στελνουν ειδοποιησεις. Απεγκατεστησε το twitter και εγκατεστησε το ξανα μηπως το εμφανισει. Εμφανιζει και αλλα περιεργα θέματα η συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

georgb το εχω κανει πολλες φορες απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα.Οπως και soft reset/hard reset.Γενικα δεν εχω προβληματα σαν συσκευη.Απο την στιγμη που εκανα αναβαθμιση μου δημιουργηθηκε αυτο το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Σε πρωτη φαση δεν σου βγαζει κατι εκει στις ειδοποιησεις.Μολις θα ερθει καποια ειδοποιηση πρωτη φορα σε αυτην την εφαρμογη θα σου την βγαλει και θα μπορεις να αλλαξεις ηχο μετα. ;)
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι ερχονται κανονικα οι ειδοποιησεις αλλα τις βλεπω μονο οταν μπαινω μεσα στην εφαρμογη.Σας ευχαριστω πολυ παιδια.Δεν ξερω τι αλλο να κανω...
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως κάτι παίζει με τις ειδοποιήσεις του tweeter, ούτε εμένα μου δουλεύει και Φυσικά ούτε μου εμφανίζει τίποτα στις ρυθμίσεις....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που σας ζαλιζω συνεχεια παιδια,αλλλα μπορει καποιος να βοηθησει;Ισως ειναι και θεμα καθαρα της εφαρμογης ετσι;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...