Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα ξερει κανενας να μου πει αν εχει προβλημα με το twitter;Εχω τα notifications στην εφαρμογη ανοιχτα,αλλα στις ρυθμισεις,notifications & action του τηλεφωνου δεν μου εμφανιζει το twitter να για μπορω να επιλεξω ηχο.Ξερει κανεις να μου πει γιατι γινεται αυτο;Εχει καποιος το ιδιο θεμα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανενας να μου πει αν εχει προβλημα με το twitter;Εχω τα notifications στην εφαρμογη ανοιχτα,αλλα στις ρυθμισεις,notifications & action του τηλεφωνου δεν μου εμφανιζει το twitter να για μπορω να επιλεξω ηχο.Ξερει κανεις να μου πει γιατι γινεται αυτο;Εχει καποιος το ιδιο θεμα;

 

Θέμα twitter είναι. Πήγαινε στο web και κάνε remove τη πρόσβαση της εφαρμογής. Λογικά όταν τη ξανατρέξεις από το τηλέφωνο θα σου ζητήσει πάλι κωδικό για πρόσβαση και για τα notifications.

Link to comment
Share on other sites

Θέμα twitter είναι. Πήγαινε στο web και κάνε remove τη πρόσβαση της εφαρμογής. Λογικά όταν τη ξανατρέξεις από το τηλέφωνο θα σου ζητήσει πάλι κωδικό για πρόσβαση και για τα notifications.

 

Μπορεις να μου πεις πως να το κανω αυτο;Σ΄ ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεις να μου πεις πως να το κανω αυτο;Σ΄ ευχαριστω.

 

Μολις το εκανα αλλα δεν βλεπω καποια αλλαγη.Παλι δεν φαινεται η εφαρμογη στις ρυθμισεις του τηλεφωνου για να επιλεξω ηχο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου πεις πως να το κανω αυτο;Σ΄ ευχαριστω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μολις το εκανα αλλα δεν βλεπω καποια αλλαγη.Παλι δεν φαινεται η εφαρμογη στις ρυθμισεις του τηλεφωνου για να επιλεξω ηχο.

 

To κάνει ενίοτε αυτό, το είχα πολλές φορές από τα 8.1 που σέταρα το Twitter.

Συνήθως φταίει όπως λέγανε, το πιστοποιητικό που δίνει και δε "συνδέεται" σωστά με την εφαρμογή / τηλέφωνο.

Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις και να περάσεις ξανά την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει πολλες φορες.Οπωσ και soft/hard reset.Δεν εχει αλλαξει τιποτα.

 

Δοκίμασε από αύριο μπας και υπάρχει κάποιο θέμα που το φτιάξουν απο τη δική τους μεριά.

Ξέρω πάντως πως άμα μουλαρώσει, μουλαρώνει. Μιλάμε για 10άρια btw ή 8.1?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε από αύριο μπας και υπάρχει κάποιο θέμα που το φτιάξουν απο τη δική τους μεριά.

Ξέρω πάντως πως άμα μουλαρώσει, μουλαρώνει. Μιλάμε για 10άρια btw ή 8.1?

 

Για 10αρια.Εχω θεμα εδω και κανα μηνα που το αναβαθμισα απο 8.1

Link to comment
Share on other sites

Για 10αρια.Εχω θεμα εδω και κανα μηνα που το αναβαθμισα απο 8.1

 

Φαντάζομαι πως έχεις την 5άρα έκδοση (5.0.1) για τα 10άρια εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως έχεις την 5άρα έκδοση (5.0.1) για τα 10άρια εφαρμογή.

 

Ναι αυτη (5.0.1.0).Ειναι θεμα της εφαρμογης ή των 10αριων;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ξερει κανενας να μου πει αν εχει προβλημα με το twitter;Εχω τα notifications στην εφαρμογη ανοιχτα,αλλα στις ρυθμισεις,notifications & action του τηλεφωνου δεν μου εμφανιζει το twitter να για μπορω να επιλεξω ηχο.Ξερει κανεις να μου πει γιατι γινεται αυτο;Εχει καποιος το ιδιο θεμα;

η εφαρμογή θα εμφανιστεί στο notification center όταν κάποιος αλληλεπιδρασει με κάποιο tweet σου.πχ fav RT κλπ. από κει και πέρα μόλις σου έρθει η πρώτη ειδοποίηση πας μετά και ρυθμίζεις ήχο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτη (5.0.1.0).Ειναι θεμα της εφαρμογης ή των 10αριων;

 

Λογικά για να συμβαίνει το ίδιο και με τα 8.1 (και την 3.xx) εφαρμογή και το ίδιο με τα αντίστοιχα στα 10 άρια

μάλλον πως είναι θέμα πιστοποιητικού / σύνδεσης κοινώς.

Φαντάζομαι ότι από εδώ έβγαλες ότι σχετικό με twitter for windows και windows phone

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η εφαρμογή θα εμφανιστεί στο notification center όταν κάποιος αλληλεπιδρασει με κάποιο tweet σου.πχ fav RT κλπ. από κει και πέρα μόλις σου έρθει η πρώτη ειδοποίηση πας μετά και ρυθμίζεις ήχο κλπ.

 

Εμένα δεν είχε παίξει ποτέ αυτό αφού είχα interactions που χτυπούσαν στο android τηλ/νο.

Στο WP τα έβλεπα μόνο όταν άνοιγα την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά για να συμβαίνει το ίδιο και με τα 8.1 (και την 3.xx) εφαρμογή και το ίδιο με τα αντίστοιχα στα 10 άρια

μάλλον πως είναι θέμα πιστοποιητικού / σύνδεσης κοινώς.

Φαντάζομαι ότι από εδώ έβγαλες ότι σχετικό με twitter for windows και windows phone

 

Ναι venejo εκει πηγα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η εφαρμογή θα εμφανιστεί στο notification center όταν κάποιος αλληλεπιδρασει με κάποιο tweet σου.πχ fav RT κλπ. από κει και πέρα μόλις σου έρθει η πρώτη ειδοποίηση πας μετά και ρυθμίζεις ήχο κλπ.

 

Σ΄ ευχαριστω.Αυτο γινεται λόγω 10αριων;Γιατι δεν νομιζω να ηταν ετσι και στο 8.1

Link to comment
Share on other sites

Ναι venejo εκει πηγα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σ΄ ευχαριστω.Αυτο γινεται λόγω 10αριων;Γιατι δεν νομιζω να ηταν ετσι και στο 8.1

 

για να μη το κουράζουμε δοκίμασε για την "άδεια" αφού την σβήσεις πάλι από αυριο.

Όσο για τα 10άρια προφανώς και όχι αφού ήδη αναφέρω πως το είχα και στα 8άρια.

Στα 10άρια μάλιστα μέχρι στιγμής δε το ξανασυνάντησα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα giveaway του myphone.gr, με μια πολύ χρήσιμη εφαρμογή για τις μέρες που έρχονται. Για περάστε:

 

 

Giveaway@myphone.gr: 5 κωδικοί δώρο για την εφαρμογή Πασχαλινός Τσελεμεντές

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα giveaway του myphone.gr, με μια πολύ χρήσιμη εφαρμογή για τις μέρες που έρχονται. Για περάστε:

 

 

Giveaway@myphone.gr: 5 κωδικοί δώρο για την εφαρμογή Πασχαλινός Τσελεμεντές

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα κάλο YouTube player ο αγαπημένος μου είναι ο mytube αλλα δεν παίζει live streaming πχ sky news live η κάποια αλλα που γίνονται εκείνη την στιγμή όπως εκπομπές η τα events της Google

 

 

 

Βρήκα το awesome tube το οποί είναι μεταφρασμένο στα Ελληνικά αλλα έχει bugs

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση το πρωί για Word,Excel κλπ και για Facebook Beta,Shiye Browser,Sniper Fury. Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω το MSN αθλητισμός MSN ειδήσεις MSN καιρός,tweeter και Awesome Tube.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση το πρωί για Word,Excel κλπ και για Facebook Beta,Shiye Browser,Sniper Fury.

είσαι σε insiders και πήρες σήμερα update στο office?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ότι υπάρχει ένα θέμα με τις ενημερώσεις.

Δεν βγαίνουν σε όλους την ίδια στιγμή.

Το έχω δει και εγώ...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...