Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγνωμη που σας ζαλιζω συνεχεια παιδια,αλλλα μπορει καποιος να βοηθησει;Ισως ειναι και θεμα καθαρα της εφαρμογης ετσι;

 

Της εφαρμογής πρόβλημα είναι, από ότι είδα και στις ρυθμίσεις όλα είναι ενεργοποιημένα άλλα και πάλι δεν έρχονται ενημερώσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω πολυ chryssostomos.Πιστευω με κανα update να διορθωθει γρηγορα.

 

αν και όταν δοθεί Upadate.:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για τις εφαρμογές του Office, για την εφαρμογή Μικροεφαρμογές και για την εφαρμογή του What's up της Cosmote.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ενημέρωσε τις μικροεφαρμογές και την κάμερα. Για τα office δεν βρήκε τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ενημέρωσε τις μικροεφαρμογές και την κάμερα. Για τα office δεν βρήκε τίποτα.

 

Ρυθμίσεις>Σύστημα>Χώρος αποθήκευσης>Αυτή η συσκευή (ή την κάρτα μνήμης εαν αποθηκεύεις εκεί τις εφαρμογές)>Εφαρμογές και παιχνίδια και κάνε ταξινόμηση κατά ημερομηνία εγκατάστασης. Εάν σου τις έχει με σημερινή ημερομηνία θα σου τις έκανε στο παρασκήνιο.

 

Universal Office Mobile apps for Windows 10 get updated.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις>Σύστημα>Χώρος αποθήκευσης>Αυτή η συσκευή (ή την κάρτα μνήμης εαν αποθηκεύεις εκεί τις εφαρμογές)>Εφαρμογές και παιχνίδια και κάνε ταξινόμηση κατά ημερομηνία εγκατάστασης. Εάν σου τις έχει με σημερινή ημερομηνία θα σου τις έκανε στο παρασκήνιο.

 

Universal Office Mobile apps for Windows 10 get updated.

 

Τελευταίο update μου έκανε στις 12/4, για το office. Γενικά έχω διαπιστώσει ένα θέμα με την διανομή των updates.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μόνο την κάμερα ενημέρωσε, τίποτε άλλο.... Τα άλλα αύριο θα τα έχει διαθέσιμα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

ξανά έψαξα τώρα και μου βρήκε μονο το groove music ούτε κάμερα πήρα ούτε office ουτε μικροεφαρμογές μήπως είναι μονο για insider

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δεν έχει έρθει κάτι παρά μόνο το groove το έχω στα Ελληνικά μήπως αργήσει καμία ώρα η μέρα;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, ξέρει κανένας καμία εφαρμογή που να μπορούμε να αλλάξουμε το χρώμα στο background σε φωτογραφία; Είχα μια στα 8.1 άλλα δε θυμάμαι ποια είναι, αν ξέρει κάποιος θα του ήμουν υποχρεωμένος.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Με το anniversary update θα έχει και πάλι

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ηξερα τι ειναι αυτο.χαχα.Ωραιος ;)

 

 

Το επόμενο update τέλος Ιουλίου

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά, γιατί δε βγάζω άκρη. Ρώτησα και σε άλλο θέμα, άλλα δεν πήρα καμία απάντηση. Δεν μπορώ να σβήσω με τίποτα τα μηνύματα που στέλνονται μέσω Skype. Ό,το και να κάνω, ακόμα κι από τον υπολογιστή να τα σβήσω, μόλις συνδεθεί στο ίντερνετ, τα εμφανίζει ξανά. Μιλάω πάντα για την εφαρμογή μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

media player lite

 

Φαίνεται πολλά υποσχόμενη.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Trakter και το TV Show Tracker - trakt.tv client.

Και τα 2 συνδέονται με το trakt.tv και είναι universal εφαρμογές.

 

Series Fan

TV Blaze

Αυτές έχω εγώ, πολύ καλές.....

Ευχαριστώ τελικά έβαλα το Series Fan και το Trakter είναι πολύ καλές αν και το Trakter δεν το έχω αγοράσει ακόμα ευχαριστώ πάντως

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Από χθες αναβαθμίστηκα με το 640 ds σε wp 10, αλλα έχω τρομερό πρόβλημα με το viber.

 

Δε λαμβάνω ειδοποιήσεις, κάτι που ξεκίνησε πριν 2 μέρες με wp 8.1 και συνεχίζεται και τώρα. Απελπισία πραγματική.......

 

[κάπου ήθελα κι εγώ να πω τον πόνο μου].

Link to comment
Share on other sites

είναι πρόβλημα της εφαρμογής δυστυχώς αυτό και όχι των wp.

είναι στα σκαριά νέα εφαρμογή και περιμένουμε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από χθες αναβαθμίστηκα με το 640 ds σε wp 10, αλλα έχω τρομερό πρόβλημα με το viber.

 

Δε λαμβάνω ειδοποιήσεις, κάτι που ξεκίνησε πριν 2 μέρες με wp 8.1 και συνεχίζεται και τώρα. Απελπισία πραγματική.......

 

[κάπου ήθελα κι εγώ να πω τον πόνο μου].

Όλοι είχαμε πρόβλημα για τουλάχιστον δυο ημέρες, τσεκαρισμένο σε τρεις συσκευές. Από σήμερα λειτουργούν κανονικά και πάλι οι ειδοποιήσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εμενα χθες στο 640xl μετα απο επαναφορα κανω εγκατασταση το viber μου ερχετε μηνυμα ενερργοποιησηες αλλα δεν ενεργοποιητε.μου βγαζει σφαλμα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...