Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Taxibeat πήρε update στα 10άρια.

Έγινε αλλαγή στο όλο UI της εφαρμογής.

Τουλάχιστον τώρα -αν και χειροκίνητα (γιατί δεν μου τους εμφανίζει στο χάρτη)- μου εμφανίζει τους οδηγούς.

Κάτι είναι κι'αυτό.

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβάθμιση για το instagram και πλέον δεν είναι beta, και σύντομα ανακοίνωσε το facebook ότι έρχονται καινούριες εφαρμογές για κινητό και υπολογιστή(για υπολογιστή μόλις βγήκε άντε και το messenger) Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σε τι store είσαι, διότι σε εμένα ακόμα η beta υπάρχει. Στους υπολογιστές πάντως εμφανίστηκε μη-beta έκδοση για facebook και έχει εμφανιστεί αλλού και το messenger. Λογικά μέσα στην ημέρα θα είναι διαθέσιμα παντού...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

To facebook στον υπολογιστή το κατέβασα από το store και μετά το είχα δύο φορές... το beta και το καινούριο. Άρα λογικά δεν θέλει update αλλά κατέβασμα από την αρχή. Η εφαρμογή είναι ολόιδια, απλά λογικά η beta θα σταματήσει να δέχεται υποστήριξη...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε τι store είσαι, διότι σε εμένα ακόμα η beta υπάρχει. Στους υπολογιστές πάντως εμφανίστηκε μη-beta έκδοση για facebook και έχει εμφανιστεί αλλού και το messenger. Λογικά μέσα στην ημέρα θα είναι διαθέσιμα παντού...

Το instagram όταν έκανα έλεγχο για ενημέρωσης μου το βρήκε σαν beta το έκανα ενημέρωση και μετά στο μενού με τις εφαρμογές το είχε σκέτο χωρίς το beta

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Για τον υπολογιστή δε με πολυ απασχολεί.

Στο κινητό ας πούμε έχω και τα 2....Από κει και πέρα τι γίνεται είναι το θέμα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Facebook launches new Windows 10 apps for Facebook, Instagram, and Messenger

 

http://mspoweruser.com/facebook-launches-new-windows-10-apps-facebook-instagram-messenger/

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το messenger για τα windows 10. Την κατέβασα πριν 5 λεπτά

 

Μήπως εννοείς για c?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς για c?

 

Για PC λογικά ναι.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Στο Pc που τα κατέβασα Το facebook είναι κομπλέ και το messenger όπως πρέπει αλλα δεν έχει κλήση,βιντεοκληση και το μπάσκετ.

 

Αυτά προς το παρόν.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι παιδιά, ο μετρητής δεδομένων πόσο αξιόπιστος είναι ;; Γιατί η εφαρμογή WHAT'S UP BY COSMOTE που έχω λέει τώρα 50mb ότι ξόδεψα και όταν πάω στο data usage λέει 93mb. Ξέρετε τι παίζει ;; Αλλιώς μετράει το ένα και αλλιώς το άλλο ;;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με ενοχλεί ιδιαίτερα στην εφαρμογή είναι οτι δεν μπορείς να κάνεις εγγραφή μόνο με αριθμό τηλεφώνου στο Messenger, όπως γίνεται στο Android και εγώ που δεν έχω Facebook αδυνατώ να το χρησιμοποιήσω. Ξέρει κανείς κανένα κόλπο ώστε να τα καταφέρω; Ενώ σε Android κινητο είμαι εγγεγραμμένος χωρίς λογαριασμό Facebook, δεν μπορω να συνδεθω απο Windows 10 και Windows 10 Mobile
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι παιδιά, ο μετρητής δεδομένων πόσο αξιόπιστος είναι ;; Γιατί η εφαρμογή WHAT'S UP BY COSMOTE που έχω λέει τώρα 50mb ότι ξόδεψα και όταν πάω στο data usage λέει 93mb. Ξέρετε τι παίζει ;; Αλλιώς μετράει το ένα και αλλιώς το άλλο ;;

 

Ένα συχνό λάθος που γίνεται είναι η μέρα που δηλώνουμε να μηδενίσει. Τσέκαρέ το

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό το καινούριο Instagram.Δουλεύει όπως θα έπρεπε πλέον.

Να είχε και το live tile που έχει το 6tag και θα ήταν η καλύτερη υλοποίηση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το messenger σας δουλεύει καλά;

Από χθες το βράδυ,όταν είμαι σε μια συνομιλία και έρχεται νέο μήνυμα,πρέπει να πάω πίσω και να ξαναμπώ στην συνομιλία για να το δω...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το messenger σας δουλεύει καλά;

Από χθες το βράδυ,όταν είμαι σε μια συνομιλία και έρχεται νέο μήνυμα,πρέπει να πάω πίσω και να ξαναμπώ στην συνομιλία για να το δω...

 

Το ίδιο πρόβλημα και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα και σε μένα.

 

αν είναι τουλάχιστον να πάρουμε την uwp εφαρμογή σύντομα,χαλάλι :lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μα το κανονικόoffice ειναι free ,γιατί ψάχνεις κάτιάλλο...

 

Δεν κάνει edit,φίλε μου. Mόνο viewer είναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει edit,φίλε μου. Mόνο viewer είναι.

 

Στα κινητά κάνει κανονικά edit μέχρι στα 10ιντσα. Σε ποια συσκευή δεν σου έκανε;

Link to comment
Share on other sites

Στα κινητά κάνει κανονικά edit μέχρι στα 10ιντσα. Σε ποια συσκευή δεν σου έκανε;

 

κανει κανονικά,όσες φορες το δούλεψα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...