Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και πως σου φαίνεται το καινούριο Viber. Έχει βίντεο κλήση;

 

Έχω γράψει πως είναι τελείως διαφορετικό από ότι προϋπήρχε. Βίντεο κλήση γράφει πως θα έρθει σύντομα.

Είναι μια εντελώς καινούρια εφαρμογή, μοιάζει πολύ με του Android. Πανέμορφο interface πολύ πιο γρήγορο από το παλιό, και πλέον χωρίς προβλήματα για το δικό μου κινητό, εμένα με το παλιό ζεσταινόταν το κινητο και μου κατανάλωνε πολύ μπαταρία. Με το καινούριο δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω περάσει το νέο Viber. Βασικά αν έκανες εγγραφή για beta δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα. Απλά κάνει update την παλιά χωρίς να το καταλάβεις καν. Είναι απίστευτα γρήγορη. Καμιά σχέση με την παλιά. Προς το παρόν δεν έχει βιντεοκλήσεις αλλά υπάρχουν οι ρυθμίσεις στα settings για το βίντεο, οπότε έρχεται

 

..με πρόλαβαν :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκανε την ενημέρωση σκανάρωντας το QR από εδώ: http://mspoweruser.com/first-look-viber-6-0-windows-10-mobile/

Το προσπάθησα και εγώ αλλά δεν μου κατεβαίνει. Όταν το σκανάρεις, σε πάει στο αμερικάνικο αν δεν κάνω λάθος store; Πατάω πάνω στο get the app αλλά δεν ανταποκρίνεται. Μήπως επειδή δεν είχα δηλώσει beta tester;

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Θυμίζει το WhatsApp το telegram νομίζω! Αλλά ποιοι το έχουν;

Λιγότεροι από ότι θα έπρεπε. Κάνει κάτι που μόνο το Skype και το hangouts μπορεί. Να δουλεύει σε περισσότερες από μία συσκευές που έχουν το ίδιο νούμερο. Αξιόπιστο και γρήγορο, χωρίς κολλήματα και καθυστερήσεις στις ειδοποιήσεις.

Από τα καλύτερα για ανταλλαγή μηνυμάτων.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα και εγώ αλλά δεν μου κατεβαίνει. Όταν το σκανάρεις, σε πάει στο αμερικάνικο αν δεν κάνω λάθος store; Πατάω πάνω στο get the app αλλά δεν ανταποκρίνεται. Μήπως επειδή δεν είχα δηλώσει beta tester;

 

Νομίζω το πήραμε όσοι είχαμε δηλώσει

Edited by tasose
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τις εφαρμογές που δεν δουλεύουν στα 10 με την καμία π.χ. here drive,όλα τα υπόλοιπα τα είχα και τα έχω δηλαδή,στην βιβλιοθήκη μου.

 

Από περιέργεια, η εφαρμογή lock screen υπάρχει στο store την wp8.1? Στα 10ρια δεν κατεβαίνει/υπάρχει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια, η εφαρμογή lock screen υπάρχει στο store την wp8.1? Στα 10ρια δεν κατεβαίνει/υπάρχει.

 

Υπάρχει στην 1.0.0.0 ακόμα έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Θυμίζει το WhatsApp το telegram νομίζω! Αλλά ποιοι το έχουν;

 

 

 

Πολύ λίγοι για την ποιότητα του.

 

Εγω το χρησιμοποιώ κυρίως με την κοπέλα μου.

 

Έχει την κλασσική συνομιλία όπου στέλνεις ότι αρχείο θες μέχρι 1.5γβ,είναι προσβασιμη και από εφαρμογή στο πισι και γενικά πια έχει πολλά κόλπα με τελευταία προσθήκη των bots για άμεση κοινοποίηση YouTube gif foursquare.

 

Και υπάρχει και η secret chat με end to end encryption και με μηδαμινή αποθήκευση στο cloud που σημαίνει ότι κάθε μήνυμα υπάρχει μόνο στην εκάστοτε συσκευή για περισσότερη ασφάλεια.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Λιγότεροι από ότι θα έπρεπε. Κάνει κάτι που μόνο το Skype και το hangouts μπορεί. Να δουλεύει σε περισσότερες από μία συσκευές που έχουν το ίδιο νούμερο. Αξιόπιστο και γρήγορο, χωρίς κολλήματα και καθυστερήσεις στις ειδοποιήσεις.

Από τα καλύτερα για ανταλλαγή μηνυμάτων.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Να δουλεύει σε περισσότερες συσκευές που έχουν το ίδιο νουμερο; Δεν το κατάλαβα αυτό! Καντο λιγο πιο λιανά για να το καταλάβω! Ίσως να σου φαίνεται αστεία η ερώτηση, αλλά πραγματικά δεν κατάλαβα τι εννοείς! :(

Και υπάρχει και η secret chat με end to end encryption και με μηδαμινή αποθήκευση στο cloud που σημαίνει ότι κάθε μήνυμα υπάρχει μόνο στην εκάστοτε συσκευή για περισσότερη ασφάλεια.

Αυτό και το WhatsApp το έκανε τωρα τελευταία!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια, η εφαρμογή lock screen υπάρχει στο store την wp8.1? Στα 10ρια δεν κατεβαίνει/υπάρχει.

 

είναι έξτρα ή των windows?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

είναι έξτρα ή των windows?

 

Εφαρμογή (στο Store) του Rudy Huyn είναι, δημιουργού των 6tag, 6tin, 6sec κ.λ.π, που την αγόρασε η MS

αλλά την άφησε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή (στο Store) του Rudy Huyn είναι, δημιουργού των 6tag, 6tin, 6sec κ.λ.π, που την αγόρασε η MS

αλλά την άφησε εκεί.

 

αα δεν την είχα,δε ξέρω τι παίζει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό και το WhatsApp το έκανε τωρα τελευταία!

Ναι το ειδα αλλα απ'την στιγμή που είναι κλειστού κώδικα εφαρμογή προτιμώ το telegram που εχει ενα μερος (αν όχι ολο )ανοιχτου κώδικα

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Για IMGUR,λειτουργεί αυτή η εφαρμογή.

 

Την δοκιμάσω, σε ευχαριστώ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ως κύριο web browser χρησιμοποιείτε το Microsoft Edge; Υπάρχει κάποιος τρόπος να έχεις πρόσβαση στα αγαπημένα με ένα άγγιγμα ενώ σερφάρεις κι όχι με δύο όπως τώρα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...