Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αποθηκεύονται μόνα τους στο one drive, ακόμα και heard reset να κάνεις αυτά θα εμφανιστούν..... Δεν χάνονται.

 

Αν όμως πάει στα δεκάρια τότε μάλλον τα χάνει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν όμως πάει στα δεκάρια τότε μάλλον τα χάνει.

Ούτε εκεί χάνονται!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι τόσο σίγουρος.

Όταν πήγα στα δεκαριά δε συγχρονίστηκε κανένα SMS. Όταν γύρισα στα 8.1 τα είχα όλα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι τόσο σίγουρος.

Όταν πήγα στα δεκαριά δε συγχρονίστηκε κανένα SMS. Όταν γύρισα στα 8.1 τα είχα όλα εκεί.

Α νόμιζα για φωτογραφίες και βίντεο έλεγες! Για sms δεν ξέρω. Εμένα ποτέ δεν αποθήκευσε sms το OneDrive!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το contacts+message backup

Είναι της μικρομαλακής

 

Ευχαριστώ πολύ τα έκανα αποθήκευση. Μήπως ξέρεις και κάποιο πρόγραμμα που τα επαναφέρει; στο store δεν βρήκε κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το contacts+message backup

Είναι της μικρομαλακής

Κάνεις και backup και restore μέσα από το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι πολύ νέος στα Windows Phone μια δυο μέρες τώρα, έχω ένα θέμα με κωδικοποίηση χαρακτήρων στα email στο outlook, όπου το θέμα κάποιων μηνυμάτων δεν φαίνεται σωστά, τόσο πριν όσο και μετά την αναβάθμιση σε 10. Το έχει μήπως αντιμετωπίσει κάποιος με επιτυχία;

 

Στάλθηκε από το S168 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι?ΣΤΟ βαιμπερ δε βγαζει λειτουργια βιντεοκλησης δεν την υποστηριζει?τα 8.1 εχω.:(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι?ΣΤΟ βαιμπερ δε βγαζει λειτουργια βιντεοκλησης δεν την υποστηριζει?τα 8.1 εχω.:(

 

Το Viber υποστηρίζει κανονικά βίντεο κλήση τουλάχιστον στα 10.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το Viber υποστηρίζει κανονικά βίντεο κλήση τουλάχιστον στα 10.

 

Διόρθωση.

Μόνο στα 10.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

στα 8.1 υποστηριζει φωνη και μηνυματα όλα, εκτοσ από ΒΙΝΤΕΟ. Στα 10 εχει και Βιντεο. Συνοψισα τις σωστεσ απαντησεις των ανωτερω
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα παρέα μου κάνει ένα σημάδι στην οθόνη.

Δεν είναι πολύ ευδιάκριτο,αλλά το βλέπω κυρίως στα άσπρα και ανοιχτά χρώματα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα παρέα μου κάνει ένα σημάδι στην οθόνη.

 

Δεν είναι πολύ ευδιάκριτο,αλλά το βλέπω κυρίως στα άσπρα και ανοιχτά χρώματα.

 

Δεν είχες βάλει προστατευτικό οθόνης;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχες βάλει προστατευτικό οθόνης;

 

όχι αλλά,δεν μου το έκανε από πτώση.

έχει μια βδομάδα που δεν μετακινείται από το γραφείο μου η συσκευή.

είναι στην οθόνη μέσα,όχι στο τζάμι.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μαλλον είναι ιχνος υγρασίασ λογω διαφορας θερμοκρασίας (υγροποιηση) .

Εγω το δικο μου το βαζω στο φουρνο μικροκυμάτων και στρωνει αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον είναι ιχνος υγρασίασ λογω διαφορας θερμοκρασίας (υγροποιηση) .

Εγω το δικο μου το βαζω στο φουρνο μικροκυμάτων και στρωνει αμεσως.

 

όχι παιδιά.

Απλά σημάδι είναι.

Υγρασία στο σπίτι δεν έχουμε ούτε σαν δείγμα,και έχουμε σταθερή θερμοκρασία.

Απλά χάλασε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια πολλα!!!

Αν μπορει καποιος να βοηθησει.

Με τα 10αρια δεν εχω παραπονο και για την χρηση που του κανω παει καλα. Ενα πραγμα ομως μου εχει σπασει τα νευρα. Κανει πολλες επανεκκινησεις. Εκει που λεω εφτιαξε, γιατι μπορει να περασουν καποιες μερες χωρις να κανει, αντε παλι μεσα σε μια μερα μπορει και 3-4 φορες. Εχω ξαναπερασει τα δεκαρια, εχω κανει επαναφορα του τηλεφωνου 1-2 φορες αλλα δεν αλλαξε τιποτα.

Αναγκαστηκα τωρα και εβγαλα το pin της sim που χρησιμοποιω για τηλεφωνια για να επανασυνδεεται κατευθειαν μετα την επανεκκινηση γιατι πολλες φορες, μεχρι να το παρω χαμπαρι και να βαλω pin για να συνδεθει στο δικτυο, ημουν για ωρες χωρις τηλεφωνο.

Τελευταια διαπιστωσα κατι περιεργο. Οι περισσοτερες επανεκκινησεις γινονται οταν βρισκομαι σε συγκεκριμμενα σημεια. Σε καποιες αξιολογησεις ειχα διαβασει οτι χανοντας το δικτυο μπορει να κανει επανεκκινηση. Τι να πω. Ειναι εκνευριστικο.

Καθε βοήθεια δεκτη.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.

Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια πολλα!!!

Αν μπορει καποιος να βοηθησει.

Με τα 10αρια δεν εχω παραπονο και για την χρηση που του κανω παει καλα. Ενα πραγμα ομως μου εχει σπασει τα νευρα. Κανει πολλες επανεκκινησεις. Εκει που λεω εφτιαξε, γιατι μπορει να περασουν καποιες μερες χωρις να κανει, αντε παλι μεσα σε μια μερα μπορει και 3-4 φορες. Εχω ξαναπερασει τα δεκαρια, εχω κανει επαναφορα του τηλεφωνου 1-2 φορες αλλα δεν αλλαξε τιποτα.

Αναγκαστηκα τωρα και εβγαλα το pin της sim που χρησιμοποιω για τηλεφωνια για να επανασυνδεεται κατευθειαν μετα την επανεκκινηση γιατι πολλες φορες, μεχρι να το παρω χαμπαρι και να βαλω pin για να συνδεθει στο δικτυο, ημουν για ωρες χωρις τηλεφωνο.

Τελευταια διαπιστωσα κατι περιεργο. Οι περισσοτερες επανεκκινησεις γινονται οταν βρισκομαι σε συγκεκριμμενα σημεια. Σε καποιες αξιολογησεις ειχα διαβασει οτι χανοντας το δικτυο μπορει να κανει επανεκκινηση. Τι να πω. Ειναι εκνευριστικο.

Καθε βοήθεια δεκτη.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων.

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Έχει παρατηρηθεί σε κομμένες κάρτες sim να χάνεται το δίκτυο και να γίνεται επανεκκίνηση. Η δικιά σου η κάρτα sim είναι κομμένη ή αγορασμένη καινούρια micro-sim;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Έχει παρατηρηθεί σε κομμένες κάρτες sim να χάνεται το δίκτυο και να γίνεται επανεκκίνηση. Η δικιά σου η κάρτα sim είναι κομμένη ή αγορασμένη καινούρια micro-sim;

Χρονια πολλα! Και οι δυο sim (ειναι το dual) ειναι καινουριες, δεν ειναι κομμενες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθείστε με! Ξαφνικά εξαφανίστηκαν apps, μενού , όλα και βγαίνει ένα μήνυμα... you need to fix your microsoft account for apps on your other devices to be able to launch apps and continue experiences on this device.

και περιμένω σοβαρό τηλεφώνημα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοηθείστε με! Ξαφνικά εξαφανίστηκαν apps, μενού , όλα και βγαίνει ένα μήνυμα... you need to fix your microsoft account for apps on your other devices to be able to launch apps and continue experiences on this device.

και περιμένω σοβαρό τηλεφώνημα!!!!!

 

Δοκίμασες να το κλείσεις και να το ανοίξεις; Έβγαλες την μπαταρία;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ναι , τίποτα!! το ίδιο μήνυμα και δε λειτουργεί τίποτα! Τώρα είμαι στο λάπτοπ που είναι κι αυτό συνδεδεμένο στον ίδιο λογαριασμό, δεν υπάρχει κανένα θέμα, όλα δείχνουν να είναι καλά! Κατήργησα την συσκευή του τηλεφώνου από τον λογαριασμό μήπως και ξεμπλοκάρει αλλά πάλι τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...