Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το μαγαζί δεν είχα κανένα πρόβλημα. Κι εγώ από εκεί το πήρα τέλη νοεμβρίου και μέχρις στιγμής δουλεύει ρολόι. Αλλά αν μπορείς να διαθέσεις λεφτά για το s6 edge θα σου πρότεινα το edge ως πιο φρέσκο κινητό και πιο προσεγμένο από την ίδια την σάμσουνγκ. Αν θέλεις όμως μεγάλη οθόνη τότε πας σε note 4. Εσύ κρίνεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ πολύ.:) Παιδιά καλή Ανάσταση να έχουμε !!

 

Το s6 edge ολοι το εχουν κατοπιν παραγγελιας. Συνηθως ποσο καιρο κανουν να μου το φερουν εαν το παραγγειλω τελικα? Sorry για το off topic

Άξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει... (Α. Αλκαίου)
Link to comment
Share on other sites

Το s6 edge ολοι το εχουν κατοπιν παραγγελιας. Συνηθως ποσο καιρο κανουν να μου το φερουν εαν το παραγγειλω τελικα? Sorry για το off topic

 

Δεν γνωρίζω. Εμένα σε 1 ημέρα είχε έρθει αλλά ήταν ετοιμοπαράδοτο. Μπορείς να τους ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ οι προβληματισμοί για επιλογή των δύο μοντέλων C & F να συνεχιστούν στο αντίστοιχο θέμα.Snapdrgon-Exynos
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Κανένα από τα 3. Απλά κλειστό όταν δεν υπάρχει λόγος

Παλαιότερα ίσχυε ότι το αφήνεις ανοικτό και οποία εφαρμογή το χρειαστεί το χρησιμοποιεί.. Δλδ παρόλο που θα είναι ανοικτό δεν θα δουλεύει συνέχεια.. Καλύτερα να είναι μόνιμα κλειστό και ουσιαστικά το ανοίγω μόνο στα maps;;

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα ίσχυε ότι το αφήνεις ανοικτό και οποία εφαρμογή το χρειαστεί το χρησιμοποιεί.. Δλδ παρόλο που θα είναι ανοικτό δεν θα δουλεύει συνέχεια.. Καλύτερα να είναι μόνιμα κλειστό και ουσιαστικά το ανοίγω μόνο στα maps;;

Εγώ αυτό κάνω φίλε. Αλλά εξαρτάται και την χρήση του καθενός. Άλλος το χρειάζεται για να δηλώνει τοποθεσία σε κάθε στατους του Facebook. Εγώ μόνο αν θέλω να κάνω τσεκιν ή να δουλέψω χάρτες.

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό κάνω φίλε. Αλλά εξαρτάται και την χρήση του καθενός. Άλλος το χρειάζεται για να δηλώνει τοποθεσία σε κάθε στατους του Facebook. Εγώ μόνο αν θέλω να κάμω τσεκιν ή να δουλέψω χάρτες.

Οπότε ευχαριστώ.. Να φανταστείς ούτε Facebook δεν έχω οπότε, οκ.. Για το μόνο που χρειάζομαι είναι για maps και την εφαρμογή vrisko που μου χρησιμεύει πολλές φορές. Όποτε κλειστό και ανοικτό κατά το δοκουν... Perfect

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα ίσχυε ότι το αφήνεις ανοικτό και οποία εφαρμογή το χρειαστεί το χρησιμοποιεί.. Δλδ παρόλο που θα είναι ανοικτό δεν θα δουλεύει συνέχεια.. Καλύτερα να είναι μόνιμα κλειστό και ουσιαστικά το ανοίγω μόνο στα maps;;

Αυτό το κάνει και τώρα, δε το έκανε μόνο παλαιά. τώρα μία παραπάνω μια και όσο περνάει ο καιρός οι εφαρμογές αυξάνονται και πληθύνονται :) οποτε όλο και κάποια εφαρμογή θα υπάρχει που θα θέλει να χρησιμοποιει το gps, το wifi, τα δεδομένα του δικτύου, ή και όλα μαζί για "μεγαλύτερη ακρίβεια" όπως λέει. Π.χ. foursquare, instagram, facebook, footprints , και πολλά άλλα που παίρνουν δεδομένα απο την τοποθεσία σου με κάθε μέσο (gps-wifi-δεδομένα τηλεφώνου) για να δείξουν που είσαι, κοινώς ρουφιάνοι εν γνώση σου. Και όταν δει και ο κατάλληλος που ακριβώς είσαι, μόλις γυρίσεις σπίτι το βρίσκεις ανοικτό :) (χαριτολογώ, αλλά έχουν γίνει και αυτά)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΌΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη !

 

Παιδιά, αναμένεται Note 5? 'H to Νοτε 5, είναι το Note Edge?

 

Αν βρει Note 5, θα πέσει η τιμή του Note 4? Θεωρείτε ότι τώρα που η τιμή του Note 4 είναι περίπου στα 515 ευρώ, θα πέσει? Έχει περιθώριο να πέσει.... ή ... "έπιασε πάτο"?

 

Για πιο οικονομική λύση, πωλείται ακόμε το Note 3 Neo? Αν ναι, ξέρετε που μπορώ να το βρώ?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη !

 

Παιδιά, αναμένεται Note 5? 'H to Νοτε 5, είναι το Note Edge?

 

Αν βρει Note 5, θα πέσει η τιμή του Note 4? Θεωρείτε ότι τώρα που η τιμή του Note 4 είναι περίπου στα 515 ευρώ, θα πέσει? Έχει περιθώριο να πέσει.... ή ... "έπιασε πάτο"?

 

Για πιο οικονομική λύση, πωλείται ακόμε το Note 3 Neo? Αν ναι, ξέρετε που μπορώ να το βρώ?

 

Ευχαριστώ.

Το Note 5 θα κυκλοφορήσει τον Οκτώβριο. Κρίνοντας από την τιμή του Note 3 που πέρσι το Πάσχα είχε 400 ευρώ, όσο περίπου και σήμερα, ότι το Note 4 δεν θα πέσει άλλο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει και τώρα, δε το έκανε μόνο παλαιά. τώρα μία παραπάνω μια και όσο περνάει ο καιρός οι εφαρμογές αυξάνονται και πληθύνονται :) οποτε όλο και κάποια εφαρμογή θα υπάρχει που θα θέλει να χρησιμοποιει το gps, το wifi, τα δεδομένα του δικτύου, ή και όλα μαζί για "μεγαλύτερη ακρίβεια" όπως λέει. Π.χ. foursquare, instagram, facebook, footprints , και πολλά άλλα που παίρνουν δεδομένα απο την τοποθεσία σου με κάθε μέσο (gps-wifi-δεδομένα τηλεφώνου) για να δείξουν που είσαι, κοινώς ρουφιάνοι εν γνώση σου. Και όταν δει και ο κατάλληλος που ακριβώς είσαι, μόλις γυρίσεις σπίτι το βρίσκεις ανοικτό :) (χαριτολογώ, αλλά έχουν γίνει και αυτά)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΌΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.. Τελικά το

gps ανοικτό ή κλειστό;;;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.. Τελικά το

gps ανοικτό ή κλειστό;;;

ανάλογα τι θες να κάνεις. εγώ ας πούμε αν δεν υπάρχει λόγος (κάνας χάρτης-πλοηγός) δεν το ανοίγω το gps γιατί δε με ενδιαφέρει να βλέπουν που είμαι και τι κάνω. Εσύ μπορεί να θες. Αν θες να το κάνεις, έχε το συνέχεια ανοιχτό. Αν δε χρησιμοποιείς τέτοια θέματα γιατί να το έχεις ανοιχτό χωρίς να το χρειάζεσαι; και να τελειώνει η μπαταρία στο φτερό;

Αν θες π.χ. στο facebook να δηλώσεις τη θέση σου, πάλι δε χρειάζεται να το έχεις συνέχεια ανοιχτό, το ανοίγεις εκείνη την ώρα.

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ: Για μένα απενεργοποίησέ το (εφόσον δεν το λειτουργείς) αυτό που δείχνεις στην εικόνα. (απενεργοποίησε τη "θέση"). Αν χρειαστεί ποτέ να δεις τη θεση σου ανοίγεις το gps, και αν το θες στα γρήγορα με μεγαλύτερη ακρίβεια τσεκάρεις και τα wifi. gps κ.λ.π..

Αλλά επειδή ρωτάς, για μένα απενεργοποίησέ το. Δε χρειάζεται το gps να δουλεύει συνέχεια.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και Χριστός ανέστη.. Τελικά το

gps ανοικτό ή κλειστό;;;

 

Συμφωνώ με το φίλο από πάνω.

Απλά να προσθέσω ότι η κατανάλωση μπαταρίας είναι πιο μεγάλη από ότι το WiFi, το Bluetooth, το 3G ή το 4G.

Οπότε για μένα ανοικτό μόνο στην πεζοπορία και στην πλοήγηση.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι όταν καταλάβει το κινητό ότι το έχεις αφήσει από τα χέρια σου θα κλειδώνει....[ATTACH]59365[/ATTACH]

Εγώ αναφερόμουν στο trusted places

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου λειτουργεί πια το IR Blaster. Παίζει να κάηκε; Αλλάζει εύκολα στο service? Μπήκα Safe mode, δοκίμασα από το Menu *#0*# και κοίταξα να δω αν εκπέμπει φως μέσα από κάμερα και τίποτα... :-/
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου λειτουργεί πια το IR Blaster. Παίζει να κάηκε; Αλλάζει εύκολα στο service? Μπήκα Safe mode, δοκίμασα από το Menu *#0*# και κοίταξα να δω αν εκπέμπει φως μέσα από κάμερα και τίποτα... :-/

 

Μαλλον εχεις την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.remotefairy η καποια παρομοια.Κλεισε το κινητο και ξανα ανοιξε το και δοκιμασε με την καμερα να δεις αν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι, αλλά σας παρακαλώ να ΜΗΝ με παρεξηγήσετε. Δεν είμαι και ο πιο ειδικός του κόσμου στα κινητά, οπότε ίσως να σας φανεί και λίγο αφελής η ερώτησή μου:

 

Τι νομίζετε ότι κάνει "μοναδικό" το συγκεκριμένο τηλέφωνο? Γιατί αρκετός κόσμος πιστεύει ότι είναι η ναυαρχίδα από τις ναυαρχίδες. Και εξηγώ: Αν εξαιρέσουμε το πενάκι, που ναι, είναι πράγματι μια καινοτομία...

 

1) Υπάρχει και άλλη συσκευή με τόσο υψηλή ανάλυση και φωτεινότητα (Lenovo Vibe Z2 Pro).

2) Υπάρχουν 6-άρες σοβαρές συσκευές (Lenovo Vibe Z2 Pro και Huawei Ascend Mate 7).

3) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με εξίσου - αν όχι μεγαλύτερη - μπαταρία.

4) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με καλό λειτουργικό (είτε iOs είτε android, π.χ. το EMUI της Huawei).

5) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με κορυφαίο hardware.

6) Υπάρχουν και άλλες κατασκευές με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, π.χ Huawei.

 

Και ξανα-εξηγώ: Δεν είμαι ούτε "εγκάθετος", ούτε θέλω να θίξω την επιλογή σας προς τη συγκεκριμένη συσκευή. Προσπαθώ να καταλάβω. Μη σας φανεί ότι προσπαθώ να "απο-μυθοποιήσω" το πόσο καλή είναι. Και εγώ παραδέχομαι ότι σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω.

Γλυκοκοιτάζω όμως και τα Lenovo Vibe Z2 Pro, Huawei Ascend Mate 7. Δεν τα αναφέρω για να γίνει σύγκριση, αλλά πιστεύω ότι και αυτά είναι αρκετά-εξίσου καλά. Και φυσικά με παρόμοιο κόστος.

 

Τι είναι λοιπόν αυτό - αν υπάρχει - που κάνει πραγματικά μοναδικό το Samsung? Τι το κάνει να ξεχωρίζει από τα άλλα ?

 

(Θα σας παρακαλούσα για ρεαλιστικές τοποθετήσεις, και όχι δογματικές.....του τύπου οι Κινέζοι είναι άσχετοι κλπ....)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι, αλλά σας παρακαλώ να ΜΗΝ με παρεξηγήσετε. Δεν είμαι και ο πιο ειδικός του κόσμου στα κινητά, οπότε ίσως να σας φανεί και λίγο αφελής η ερώτησή μου:

 

Τι νομίζετε ότι κάνει "μοναδικό" το συγκεκριμένο τηλέφωνο? Γιατί αρκετός κόσμος πιστεύει ότι είναι η ναυαρχίδα από τις ναυαρχίδες. Και εξηγώ: Αν εξαιρέσουμε το πενάκι, που ναι, είναι πράγματι μια καινοτομία...

 

1) Υπάρχει και άλλη συσκευή με τόσο υψηλή ανάλυση και φωτεινότητα (Lenovo Vibe Z2 Pro).

2) Υπάρχουν 6-άρες σοβαρές συσκευές (Lenovo Vibe Z2 Pro και Huawei Ascend Mate 7).

3) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με εξίσου - αν όχι μεγαλύτερη - μπαταρία.

4) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με καλό λειτουργικό (είτε iOs είτε android, π.χ. το EMUI της Huawei).

5) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με κορυφαίο hardware.

6) Υπάρχουν και άλλες κατασκευές με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, π.χ Huawei.

 

Και ξανα-εξηγώ: Δεν είμαι ούτε "εγκάθετος", ούτε θέλω να θίξω την επιλογή σας προς τη συγκεκριμένη συσκευή. Προσπαθώ να καταλάβω. Μη σας φανεί ότι προσπαθώ να "απο-μυθοποιήσω" το πόσο καλή είναι. Και εγώ παραδέχομαι ότι σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω.

Γλυκοκοιτάζω όμως και τα Lenovo Vibe Z2 Pro, Huawei Ascend Mate 7. Δεν τα αναφέρω για να γίνει σύγκριση, αλλά πιστεύω ότι και αυτά είναι αρκετά-εξίσου καλά. Και φυσικά με παρόμοιο κόστος.

 

Τι είναι λοιπόν αυτό - αν υπάρχει - που κάνει πραγματικά μοναδικό το Samsung? Τι το κάνει να ξεχωρίζει από τα άλλα ?

 

(Θα σας παρακαλούσα για ρεαλιστικές τοποθετήσεις, και όχι δογματικές.....του τύπου οι Κινέζοι είναι άσχετοι κλπ....)

 

Όπως ανέφερες υπάρχουν και άλλες συσκευές με πολύ καλά χαρακτήριστικα, η διαφορά είναι ότι το note έχει όλο το πακέτο συν το πενάκι & όλο το software που το συνοδεύει που είναι αυτό είναι μοναδικό.

Προσωπικά αν δεν με ενδιέφερε το πενάκι & όλο το software που το συνοδεύει τότε θα λοξόκοιτούσα και άλλες συσκευές αλλά και πάλι το note δεν χάνει πουθενά, κυρίως θα το έκανα λόγω τιμής και KNOX.

Βασικα το μόνο μειονέκτημα που μπορώ να του καταλογίσω είναι το KNOX , με ότι αυτό συνεπάγεται.

 

Edit: Τα Huawei Ascend Mate 7 & Lenovo z2 pro φαίνεται να είναι πολύ καλές εναλλακτικές για κάποιον που δεν τον ενδιαφέρουν τα ιδιαίτερα χαρακτήριστικα των note. Στη λίστα θα έβαζα και το nexus 6.

Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα είναι ένα πλήρες τηλέφωνο σε multitasking και σε κάμερα και συνδιασμο με το s Pen διευκολύνει πολύ στην καθημερινή χρήση επαγγελματικη και μη.

Οι εφαρμογές μεταξύ τους λειτουργούν άψογα βλέπε snote και Evernote.

Ναι είναι πιο πολύ επαγγελματικο εργαλείο και νομίζω πως σε αυτή τη μεριά πάνε οι σειρές note.

Εμένα με βολεύει πολύ ας πούμε στη σχολή. Έχω όλες τις σημειώσεις μου και δεν ψάχνω να δω που έχω γράψει τι.

Και τα άλλα τηλέφωνα πολύ ωραία είναι αλλά δεν είναι note και δεν ξέρω αν μπορούν να δώσουν όλες αυτές τις ευκολίες γρήγορα και απροβληματιστα.

Σε αυτά ευθύνεται νομίζω το s Pen περισσότερο λόγο της αλληλεπιδρασης με την οθόνη.

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά.

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι, αλλά σας παρακαλώ να ΜΗΝ με παρεξηγήσετε. Δεν είμαι και ο πιο ειδικός του κόσμου στα κινητά, οπότε ίσως να σας φανεί και λίγο αφελής η ερώτησή μου:

 

Τι νομίζετε ότι κάνει "μοναδικό" το συγκεκριμένο τηλέφωνο? Γιατί αρκετός κόσμος πιστεύει ότι είναι η ναυαρχίδα από τις ναυαρχίδες. Και εξηγώ: Αν εξαιρέσουμε το πενάκι, που ναι, είναι πράγματι μια καινοτομία...

 

1) Υπάρχει και άλλη συσκευή με τόσο υψηλή ανάλυση και φωτεινότητα (Lenovo Vibe Z2 Pro).

2) Υπάρχουν 6-άρες σοβαρές συσκευές (Lenovo Vibe Z2 Pro και Huawei Ascend Mate 7).

3) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με εξίσου - αν όχι μεγαλύτερη - μπαταρία.

4) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με καλό λειτουργικό (είτε iOs είτε android, π.χ. το EMUI της Huawei).

5) Υπάρχουν και άλλες συσκευές με κορυφαίο hardware.

6) Υπάρχουν και άλλες κατασκευές με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, π.χ Huawei.

 

Και ξανα-εξηγώ: Δεν είμαι ούτε "εγκάθετος", ούτε θέλω να θίξω την επιλογή σας προς τη συγκεκριμένη συσκευή. Προσπαθώ να καταλάβω. Μη σας φανεί ότι προσπαθώ να "απο-μυθοποιήσω" το πόσο καλή είναι. Και εγώ παραδέχομαι ότι σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την αγοράσω.

Γλυκοκοιτάζω όμως και τα Lenovo Vibe Z2 Pro, Huawei Ascend Mate 7. Δεν τα αναφέρω για να γίνει σύγκριση, αλλά πιστεύω ότι και αυτά είναι αρκετά-εξίσου καλά. Και φυσικά με παρόμοιο κόστος.

 

Τι είναι λοιπόν αυτό - αν υπάρχει - που κάνει πραγματικά μοναδικό το Samsung? Τι το κάνει να ξεχωρίζει από τα άλλα ?

 

(Θα σας παρακαλούσα για ρεαλιστικές τοποθετήσεις, και όχι δογματικές.....του τύπου οι Κινέζοι είναι άσχετοι κλπ....)

 

Προσωπικά θα διαφωνήσω φίλε μαζί σου…Το να "εξαιρέσεις" το s-pen ουσιαστικά αφαιρείς το ποιο βασικό χαρακτηριστικό της συσκευής που την κάνει ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ από τον άλλο ανταγωνισμό...Είναι μια πολύ σημαντική ιδιαιτερότητα που δεν περνάει απαρατήρητη και σίγουρα σε πολλούς σε αυτό το thread -συμπεριλαμβανομένου και μένα- ήταν ένας καλός λόγος να επιλέξουμε την συσκευή…

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα διαφωνήσω φίλε μαζί σου…Το να "εξαιρέσεις" το s-pen ουσιαστικά αφαιρείς το ποιο βασικό χαρακτηριστικό της συσκευής που την κάνει ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ από τον άλλο ανταγωνισμό...Είναι μια πολύ σημαντική ιδιαιτερότητα που δεν περνάει απαρατήρητη και σίγουρα σε πολλούς σε αυτό το thread -συμπεριλαμβανομένου και μένα- ήταν ένας καλός λόγος να επιλέξουμε την συσκευή…

Θα προσθέσω ότι αν συνηθίσεις και λειτουργείς το s Pen σε καθημερινή βάση δύσκολα φεύγεις από σειρά note

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σαν να ψάχνουμε γιατί πήρα εγώ megane κι ο άλλος golf ξέρω γω....

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, κατ' αρχάς είναι το s pen (το οποίο σε συνδιασμό με την οθόνη, το λογισμικό και μπλα μπλα μπλα μπλα) το κάνει να έχει αυτό το "κάτι τι" παραπάνω από τον ανταγωνισμό... Βέβαια στο note 8 έχεις πολύ καλύτερη αίσθηση του s pen, λόγω μεγέθους...

Επίσης είναι και το πως σ κάθεται στο χέρι. ΔΕΝ φαίνεται σε καμία περίπτωση στο κράτημα ότι είναι κινητό με 5.7" οθόνη...

Sony XPERIA Neo V, Samsung Ativ S,

Nokia Lumia 830 Nokia Lumia 1020

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους .

Θα παρακαλούσα να μην συνεχιστή η συγκεκριμένη συζήτηση για το τι κάνει το note ξεχωριστό σε σχέση με τις άλλες συσκευές ,γιατί έτσι θα μπερδευτούν όλοι και όλες που μπαίνουν για να διαβάσουν και να ενημερωθούν σε ότι άφορα την συγκεκριμένη συσκευή .

Υπάρχουν αντίστοιχα νήματα που μπορείτε να συνεχίσετε την συζήτηση σας όπως ( επιλογή συσκευής / τεχνολογικοί διαξιφισμοί .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχεις την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.remotefairy η καποια παρομοια.Κλεισε το κινητο και ξανα ανοιξε το και δοκιμασε με την καμερα να δεις αν δουλευει.

Φίλε μου το έκανα ουκ ολίγες φορές. Μέχρι και την μπαταρία έβγαλα, έκανα clear cache, clear data στις σχετικές εφαρμογές. Μπήκα και σε Safe mode αλλά μάταια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...