Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα μια ερώτηση. Kaizer, Kaiser Shop ή kaizerstore?? 1)Ποιο είναι πιο αξιόπιστο; η είναι τα ίδια; 2)έχει κάνει κανείς παραλαβή από το κατάστημα κ όχι με κουριερ; 3)έχει έκθεση με τα τηλέφωνα ώστε να δω το gold από κοντά; Συγνώμη που σας κουραζω αλλά θέλω να είμαι προσεκτικός και σίγουρος για όλα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η τιμή του θα είναι σε ελεύθερη πτώση???

Ή όσο πλησιάζουν οι γιορτές θα αρχίσουν να το ανεβαζουν τα σκρουτζομαγαζα???

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του θα είναι σε ελεύθερη πτώση???

Ή όσο πλησιάζουν οι γιορτές θα αρχίσουν να το ανεβαζουν τα σκρουτζομαγαζα???

 

Όντως.. Πότε είναι η κατάλληλη στιγμή για την αγορά;;

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειπα και εγω να παραγγειλω το g3 με τα 16GB και ρωτησα σε δυο καταστηματα και μου ειπαν πως ειναι ρουμανικο.. πειτε μου εσεις κανενα αξιοπιστο καταστημα να το παραγγειλω.. :):)
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο . ποιο είναι το 16 η το 32 , και απο ποιο μαγαζί αν επιτρέπεται το πήρες γιατί και εγώ παρακολουθω το νήμα κανα μήνα τώρα και εχω αποφασισει και εγώ το χρυσό.

Καλησπέρα λοιπόν το πήρα από Kaiser

Store είναι χρυσο τελικά είναι νορβηγικό το τηλέφωνο Όχι ολλανδικό Που έγραψα κατά λάθος το 32αρι πήρα Πρώτη βδομάδα λειτουργίας και είναι τούμπανο άνοιξε και η μπαταρία του με 4g και WiFi (youtube Facebook serfarisma)συνεχώς ανοιχτά μου βγάζει περίπου 1μισή μέρα βέβαια η φωτεινότητα της οθόνης είναι στο αυτοματο. Τώρα περιμένω και την lollipop να το δω λέει έχει ακόμη καλύτερη αυτονομία.Από κάπου άκουσα λόγω ότι η 3ram σηκώνει καλύτερα τo lollipop. Να αναφέρω πως η είσαι πάνω του και bcc και wireless charging στη μαμά πρόσοψη

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα μια ερώτηση. Kaizer, Kaiser Shop ή kaizerstore?? 1)Ποιο είναι πιο αξιόπιστο; η είναι τα ίδια; 2)έχει κάνει κανείς παραλαβή από το κατάστημα κ όχι με κουριερ; 3)έχει έκθεση με τα τηλέφωνα ώστε να δω το gold από κοντά; Συγνώμη που σας κουραζω αλλά θέλω να είμαι προσεκτικός και σίγουρος για όλα.
Από Kaiser store το παρέλαβα εγώ μια χαρά ήταν το κλίμα μέσα εκεί εξυπηρετικοί απάντησαν σε όλες Μ τις απορίες σε χρυσο το πήρα είναι τρομερό ο κολλητός Μ το έχει σε λευκό αλλά δεν μαρεσε

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακόμα μια ερώτηση. Kaizer, Kaiser Shop ή kaizerstore?? 1)Ποιο είναι πιο αξιόπιστο; η είναι τα ίδια; 2)έχει κάνει κανείς παραλαβή από το κατάστημα κ όχι με κουριερ; 3)έχει έκθεση με τα τηλέφωνα ώστε να δω το gold από κοντά; Συγνώμη που σας κουραζω αλλά θέλω να είμαι προσεκτικός και σίγουρος για όλα.
Από Kaiser store το παρέλαβα εγώ μια χαρά ήταν το κλίμα μέσα εκεί εξυπηρετικοί απάντησαν σε όλες Μ τις απορίες σε χρυσο το πήρα είναι τρομερό ο κολλητός Μ το έχει σε λευκό αλλά δεν μαρεσε
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη απάντηση από lg για τα 32άρια και τα χρώματα πού υποστηρίζει η ελληνική αντιπροσωπεία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παραλαβη χθες απο mytel το 32αρι και παρτιδα 410 ολλανδικο, μεχρι στιγμης ολα καλα ελπιζω να με βγαλει ασπροπροσωπο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα ενα 32αρι μεταχειρο και λεει NEU σαν χωρα...

Οσο το εψαξα μαλλον ειναι Νορβηγια, σωστα? Ισχυει κανονικα η Πανευρωπαϊκη εγγυηση απο LG Hellas ή παιζει κανενα θεμα επειδη η Νοβηγια ΔΕΝ ειναι στην Ευρωπαϊκη Ενωση?

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα ενα 32αρι μεταχειρο και λεει NEU σαν χωρα...

Οσο το εψαξα μαλλον ειναι Νορβηγια, σωστα? Ισχυει κανονικα η Πανευρωπαϊκη εγγυηση απο LG Hellas ή παιζει κανενα θεμα επειδη η Νοβηγια ΔΕΝ ειναι στην Ευρωπαϊκη Ενωση?

Νορβηγικό είναι. Για την εγγύηση ισχύει ότι και για την Ελβετία λογικά. Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα. Κάνε ένα τηλέφωνο στην LG να σιγουρευτείς.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με την lg σημερα στο chat και κακυπτεται μια χαρα το Νορβηγικο... Απλα οχι σε περιπτωση αντικαταστασης, οπως ισχυει για ολα τα παραεισαγωγης ευρωπαικα... Οποτε ολα κομπλε:)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τις φωτογραφίες του χρυσού G3 που κυκλοφορούν δεν έβγαλα συμπέρασμα, αφού σε άλλες είναι πιο σκούρο το χρώμα και σε κάποιες πιο ανοιχτό, τι γνώμη έχετε για το χρυσό χρώμα του G3, σε σύγκριση με το titan grey, που είναι πιο ασφαλής επιλογή;

 

Παράδειγμα

φαίνεται σχεδόν ασημί, είναι όντως έτσι; Edited by johhny_arkas
Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τις φωτογραφίες του χρυσού G3 που κυκλοφορούν δεν έβγαλα συμπέρασμα, αφού σε άλλες είναι πιο σκούρο το χρώμα και σε κάποιες πιο ανοιχτό, τι γνώμη έχετε για το χρυσό χρώμα του G3, σε σύγκριση με το titan grey, που είναι πιο ασφαλής επιλογή;

 

Παράδειγμα

φαίνεται σχεδόν ασημί, είναι όντως έτσι;

 

2 μηνες που εψαχνα καλη τιμη στο κινητο, ημουνα στο διλλημα σου. Μου αρεσε το χρυσο με βαση καποια videos γιατι φαινοταν καπως σαμπανιζε και οχι πολυ κιτρινο-γυφτικο λες και εισαι αμερικανος rapper, και σιγουρα ειναι πιο "διαφορετικο" χρωμα απο το χιλιοφορεμενο γκρι/μαυρο. Αλλα φοβομουνα και λιγο μηπως στην πραγματικοτητα ειναι πιο κιτρινο, αλλα και επειδη ειναι λιγο πιο θυληκο χρωμα...Ενω το γκρι θυμιζει ασημι και ταιριαζει και πολυ καλα με το ψευτο-μεταλλικο φινιρισμα που εχει το καπακι οποτε ειναι super-safe.

 

Τελικα ομως το τολμησα για το χρυσο και εχω να σου προτεινω να κανεις το ιδιο! Δε το μετανιωσα καθολου, ειναι εντελως σαμπανιζε (γιαυτο σε καποιες φωτος μοιαζει με ασημι), πολυ ελαφρυ χρυσο, πολυ καλαισθητο και ομορφο!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, αν και δεν έχω σιγουρευτεί απόλυτα. Αν παρ' όλα αυτά έχεις κάποια φώτο που θεωρείς αντικειμενική (ως προς τον τόνο του χρώματος), αφού ξέρεις την πραγματική απόχρωση, στείλε λινκ να τσεκάρουμε.
Link to comment
Share on other sites

και εγω πήρα χθες ένα lg g3 χρυσο.δεν το είχα δει "ζωντανo" πουθενά σε αυτό το χρώμα αλλά μου άρεσε τελικά παραπάνω από οτι περίμενα!!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όλα τα μεγάλα ιντερνετικά μαγαζιά έχουν παρτίδες από 409 και μετά πλέον. Αλλά και οι προηγούμενες μετά την τελευταία αναβάθμιση πρέπει να είναι οκ. Άλλωστε ήρθε/έρχεται η lollipop οπότε όλα θα είναι μια χαρά. Καλές αγορές το κινητό είναι εκπληκτικό!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...