Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας. Νέος κάτοχος κι εγώ.

 

Εμένα λέει παρτίδα 408.. με ημ/νια αγοράς 31/12 από πολυκατάστημα, όχι ιντερνετική αγορά.

Γιατί έτσι?? Βλέπω γράφετε εδώ για παρτίδες 410-411.

 

Να ανησυχώ?

Τι διαφορές έχει από παρτίδα σε παρτίδα?

Καλορίζικο όχι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς απλά μας έχει πιάσει μια εμμονή με τις παρτίδες γιατί κάποια τηλέφωνα από τις πρώτες όπως συμβαίνει πάντα είχαν βγει ελλατωματικα. Απλά με το g3 κατέληξε σε υστερία συγκεκριμένα παρτιδουστερια! :p η 406 είχε κάποια θεματακια αλλά από εκεί και πέρα φαίνεται να βελτιωθηκαν τα πράγματα. Βλέπεις εσύ στο κινητό σου κάποιο θέμα για να ανησυχείς?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα... Μπήκα πρώτα να ενημερωθώ.. :)

 

Τεστάρω και τις αντοχές μου πόσο θα αντέξω...

 

Τι αλλαγές έκαναν στις παρτίδες? Hardware?

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ξεκινήσει ακόμα... Μπήκα πρώτα να ενημερωθώ.. :)

 

Τεστάρω και τις αντοχές μου πόσο θα αντέξω...

 

Τι αλλαγές έκαναν στις παρτίδες? Hardware?

Όχι νομίζω με το software είχε να κάνει. Τα πρώτα που κυκλοφόρησαν έκαναν πολλά restart από μόνα τους και πολλά εμπαιναν το βράδυ από μονα τους σε ένα τύπου Sleep Mode και έκλειναν αλλά πλέον δεν υπάρχει κανένα θέμα. Εμένα να σου δώσω να καταλάβεις η αδερφή της γυναίκας μου που έχει 406 παρτίδα όπως και μια συνάδελφος μου που υποτίθεται ότι είναι η παρτίδα με τα περισσότερα θέματα δεν είχαν ποτέ κανένα θέμα. Μην αγχώνεσαι τσάμπα και κοίτα να απολαύσεις το τηλέφωνο

 

Επίσης μην τεσταρεις τις αντοχές και άνοιξε το! Είναι βασανιστήριο αυτό! :D:D:D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως να συμφωνούσαμε να μην ξανααναφερθουμε σε παρτίδες; Έχει παραγίνει πια .... Ότι ήταν να πούμε το είπαμε. Μόνο κακό κάνει πια.
Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι τσάμπα και κοίτα να απολαύσεις το τηλέφωνο

 

Επίσης μην τεσταρεις τις αντοχές και άνοιξε το! Είναι βασανιστήριο αυτό! :D:D:D:D:D:D

:lol::lol: Είναι είναι...

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Samsung Omnia - Samsung Galaxy S2 - LG G3 - MS Surface pro 3 - Samsung A5(2016) - Samsung A70 - Galaxy Watch - Galaxy Buds+ - Samsung Galaxy A72

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως να συμφωνούσαμε να μην ξανααναφερθουμε σε παρτίδες; Έχει παραγίνει πια .... Ότι ήταν να πούμε το είπαμε. Μόνο κακό κάνει πια.

Νομίζω πως πρέπει να σταματήσει αυτό το θέμα πλέον αφού το κινητό σε όλους πάει μια χαρά εκτός από κάποιες εξαιρέσεις που πάντα θα υπάρχουν... Καλώς ή κακώς είναι και λίγο θέμα τύχης αυτά... :D

 

Άμα είσαι γκαντέμης.... :eek::eek::eek::eek:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια καλη θηκη να προτεινει κανεις?

Εγώ πήρα αυτή. http://www.case-mate.com/LG-G3-Cases/Case-Mate-LG-G3-Tough-Cases.asp. Την πήρα 20 ευρώ απο σκρουτζομάγαζο. Του έβαλα και ένα τζαμακι μπροστά και είναι μια χαρά. Σίγουρα του προσθέτει όγκο αλλά καλύτερα να χεις το κεφάλι σου ησυχο. Επίσης μπορεις να τσεκαρεις και την quick circle της lg. Εχει και ξεχωριστό thread για αξεσουάρ. Ριξτου μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Νέος κάτοχος κι εγώ.

 

Εμένα λέει παρτίδα 408.. με ημ/νια αγοράς 31/12 από πολυκατάστημα, όχι ιντερνετική αγορά.

Γιατί έτσι?? Βλέπω γράφετε εδώ για παρτίδες 410-411.

 

Να ανησυχώ?

Τι διαφορές έχει από παρτίδα σε παρτίδα?

 

Δεν έχει θέμα λογικά.3 μήνες είχα ένα 16αρι 408 παρτίδα πριν να πάω στο 32αρι.

 

 

 

 

 

Εγώ πήρα αυτή. http://www.case-mate.com/LG-G3-Cases/Case-Mate-LG-G3-Tough-Cases.asp. Την πήρα 20 ευρώ απο σκρουτζομάγαζο. Του έβαλα και ένα τζαμακι μπροστά και είναι μια χαρά. Σίγουρα του προσθέτει όγκο αλλά καλύτερα να χεις το κεφάλι σου ησυχο. Επίσης μπορεις να τσεκαρεις και την quick circle της lg. Εχει και ξεχωριστό thread για αξεσουάρ. Ριξτου μια ματιά.

 

Ειλικρινά....χάλια θήκη.την εχω δει.νταμάρι το κάνει.

Βέβαια προστατεύει αλλά δεν θα το άντεχα ούτε λεπτό έτσι.

Αλλα ας συνεχίσουμε στο άλλο θέμα πού αφορά τα αξεσουάρ τής συγκεκριμένης συσκευής.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια καλη θηκη να προτεινει κανεις?

Εγώ δυστυχώς σε θήκες δεν θα πάρω θέση καθώς όλες οι θήκες μου είναι γκουμουτσες τύπου armor καθώς με 2,5 χρόνων ταλιμπαν κόρη μέσα στο σπίτι το κινητό είναι μόνιμα σε κίνδυνο! :D:D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγώ τώρα φοράω αυτή για armor είναι πάρα πολύ καλή και προστατεύει το κινητό φουλ από πτώσεις αλλά δεν θα βολέψει σε μέγεθος γενικά κάποιον που δεν έχει παιδί! :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια απο ποιο μαγαζι να αγορασω το lg g3 grey?apo open 365 η Kaiser store ?

 

Από όπου το βρεις φτηνότερα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο μαγαζι να αγορασω το lg g3 grey?apo open 365 η Kaiser store ?

 

εγω έχω αγοράσει απο kaizerstore πριν απο ενα μήνα περιπου grey 32αρι κανένα παράπονο και κανένα θέμα με το κίνητο.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω έχω αγοράσει απο kaizerstore πριν απο ενα μήνα περιπου grey 32αρι κανένα παράπονο και κανένα θέμα με το κίνητο.

 

Σε τι τιμή φιλε...

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμή φιλε...

375 ευρώ το είχα πάρει απλά τώρα από όσο βλέπω δεν το έχει σε titan το έχει όμως σε λευκό και χρυσό

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα 32gb βγαινουν σε λευκο και χρυσο

Τι εννοείς? παράγουν περισσότερα?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ισως εχουν κανει περισσοτερα σε εισαγωγης τα ασπρα,και στα σκρουτζομαγαζα ασπρα ποιο πολλα!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ισως εχουν κανει περισσοτερα σε εισαγωγης τα ασπρα,και στα σκρουτζομαγαζα ασπρα ποιο πολλα!!!

Ενδεχομένως καθότι είναι και πιο πολύ της μόδας το άσπρο αν και εμένα που γενικά μου αρέσουν τα άσπρα στο g3 με κέρδισε το titan

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω τους μένουν τα άσπρα, δεν κάνουν καλές πωλήσεις, γιατί βγήκαν κάποια που ραγίζουν...
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που κοιταω να βρω κανα μαυρο 32αρι σε "λογικη" τιμη εδω και 10 μερες τζιφος...

Στο σκρουτζ το φθηνότερο μαύρο 32αρι άμεσα διαθέσιμο παίζει στα 533€..... Θα φέρουν λογικά τις επόμενες μέρες και θα το έχουν πάλι γύρω στα 380€. Εγώ 375€ το είχα πάρει το titan πριν ένα μήνα περίπου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο μαγαζι να αγορασω το lg g3 grey?apo open 365 η Kaiser store ?

 

Φιλε μου εγω το πηρα το 32 απο kaizershop και μεχρι στιγμης βραχος και καλη τιμη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ νομίζω τους μένουν τα άσπρα, δεν κάνουν καλές πωλήσεις, γιατί βγήκαν κάποια που ραγίζουν...

 

Μια χαρα ειναι δεν ραγιζει και νομιζω ποιο ομορφο χρωμα αν και γουστα ειναι αυτα. Τα πρωτα μπορει να ραγιζαν. Ουτε λαγκ μπταρια 5 ωρες και 45 λεπτα μια χαρα απροβλημάτιστα ειναι.ισως οι πρωτες παρτιδες ειχαν προβλημα. Προσωπικα δηλωνω πολυ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία αναφορά στο forum του γνωστού ραγίσματος έγινε στις 12/1 στο επίσημο θέμα για το G3, post 5677, σε συσκευή παρτίδας 408 όπως ανάφερε ο χρήστης. Γενικά το λευκό είναι το μόνο που παρουσιάζει το συγκεκριμένο θέμα. Σίγουρα όμως ως χρώμα είναι όμορφο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...