Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ολα το ιδιο ειναι...στην αρχη ειχαν κατι ψιλοεπανεκκινησεις και στην πορεια με τα update διορθωθηκαν!!μην σε φοβιζει τιποτα!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.ποια εφαρμογη πρεπει να βαλω απο play store για να δω τις πληροφοριες της συσκευης
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.ποια εφαρμογη πρεπει να βαλω απο play store για να δω τις πληροφοριες της συσκευης

 

lg phone from

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκρουτζομαγαζο! Συγκεκριμένα kaizerstore και thank god το τηλέφωνο δεν έχει κανένα θέμα!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο kaizerstore to gold 16 εχει εξαντληθεί σκέφτομαι να το πάρω απο το kaiser shop η το cityshop :P αν τους πω να μου πουνε νουμερο παρτίδας θα ξέρουν η θα μου πουν οτι ζητάω πολλά ? :P
Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο kaizerstore to gold 16 εχει εξαντληθεί σκέφτομαι να το πάρω απο το kaiser shop η το cityshop :P αν τους πω να μου πουνε νουμερο παρτίδας θα ξέρουν η θα μου πουν οτι ζητάω πολλά ? :P

Θα ξέρουν... Θεωρητικά όποιος παίρνει για g3 ρωτάει..! :p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το δικό μου παρτίδα 410 το 32αρι δεν έχει κανένα απολύτως θέμα... Κάπου διάβασα βέβαια ότι στα 32αρια δεν παρουσιάστηκαν πολλά θέματα όσο στο 16άρι.

 

Lag και τέτοια δεν έχω. Η Μπαταρία είναι το μόνο θέμα που και πάλι ντάξει δεν είναι τόσο τραγικά όσο φαίνεται.. Τώρα πχ είμαι στο 70% με 1 μιση ώρα οθόνη με μέτρια χρήση data και wifι.

Link to comment
Share on other sites

εντάξει λογικά τώρα μετά απο τόσους μήνες οι παλίες παρτίδες θα εξαντλήθηκαν (λέμε τώρα) σε όσα μαγαζιά έστειλα δεν έχουν ελληνικό ενχειρίδιο χρήσης μόνο το birdphone έχει που την έχει πιο υψηλά την τιμή αλλά κ πάλι ειναι ευρωπαικό!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω και εγω το g3 αλλα απο το http://www.e-shop.gr και θελω να ρωτησω αν το πηρε κανεις απο εκει να μου εντυπωσεις. πχ αν ειναι unbranded κλπ??.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο kaizerstore to gold 16 εχει εξαντληθεί σκέφτομαι να το πάρω απο το kaiser shop η το cityshop :P αν τους πω να μου πουνε νουμερο παρτίδας θα ξέρουν η θα μου πουν οτι ζητάω πολλά ? :P

 

Μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν από κάποιο S/N και μετά. Εγώ π.χ. είπα ότι θέλω μετά από 410 και μου ήρθε 501. :) Άλλο μαγαζί βέβαια, αλλά δε νομίζω να λειτουργούν πολύ διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω και εγω το g3 αλλα απο το http://www.e-shop.gr και θελω να ρωτησω αν το πηρε κανεις απο εκει να μου εντυπωσεις. πχ αν ειναι unbranded κλπ??.

 

Εγώ επιχείρησα να το πάρω από το eshop γιατί έλεγε ότι είναι GR ενώ τελικά δεν ήταν και μου έδωσαν αρκετά παλιά παρτίδα 408! Δεν άνοιξα το κουτί καν το πήγα πίσω σφραγισμένο και πήρα τα λεφτά που πίσω.. Μπορεί να μην είχε κανένα θέμα αλλά δεν ήθελα να το ρισκάρω.

Link to comment
Share on other sites

Από e-deal το πήρα. Ρουμανίας ήταν, σφραγισμένο με δικό τους μάλλον αυτοκόλλητο καθώς η LG δεν βάζει.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από e-deal το τσίμπησα στα 313 πριν μερικές μέρες... άριστοτο κινητό, πολύ καλό το κατάστημα
Link to comment
Share on other sites

jimze μηπως πηρες το χρυσο χρωμα?? γιατι δεν ειναι διαθεσιμο τωρααααααα

 

όχι εγώ σε άσπρο το πήρα, πάντως έχε πολύ πέραση την ώρα που περίμενα εγώ άλλα δύο άτομα το τσίμπησαν!

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το παράγγειλα σε χρυσό απο kaizershop 16 gb αλλα η κοπέλα δεν γνώριζε τι νούμερο παρτίδας είναι λεεί οτι το έχουν στην αποθήκη αλλά είπα να το ρισκάρω και το παράγγειλα πφφφ ανχώθηκα τι θα μου έρθει ¨(
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...