Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα το παράγγειλα σε χρυσό απο kaizershop 16 gb αλλα η κοπέλα δεν γνώριζε τι νούμερο παρτίδας είναι λεεί οτι το έχουν στην αποθήκη αλλά είπα να το ρισκάρω και το παράγγειλα πφφφ ανχώθηκα τι θα μου έρθει ¨(

 

Μια χαρά θα είσαι. Πιστεύω θα πάρεις 501 απο kaizershop, αν όχι νεότερη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αχ τέλεια ! σε ευχαριστω που με ησύχασες λιγο , αυτο που ηθελα ήταν να είναι πάνω απο 409 παρτιδα!!! αυριο αν μου έρθει ή απο δευτέρα θα ενημερώσω!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχουν μείνει παλιές παρτίδες ειδικά στο kaisershop πουλάνε αρκετά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ωραία ωραία!! και μια άλλη ερώτηση! όσοι το έχουν πανω απο μήνα έχετε τίποτα γρατζουνιές ξεθωριάσματα στο κινητό χωρις να σας πέσει?
Link to comment
Share on other sites

ωραία ωραία!! και μια άλλη ερώτηση! όσοι το έχουν πανω απο μήνα έχετε τίποτα γρατζουνιές ξεθωριάσματα στο κινητό χωρις να σας πέσει?

Εγώ σε titan όχι. Η αδερφή της γυναίκας μου 406 παρτίδα χρυσό το έχει από τον Αύγουστο επίσης το κινητό δεν έχει τίποτα απολύτως και λειτουργεί άψογα παρόλο που είναι παλιά παρτίδα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς γιατί είδα σε ενα βιντεο στο youtube που λεει οτι ξεθώριασε στο πισω μέρος εκει που ακουμπανε συνεχεια τ δαχτυλα μετά απο 3 βδομάδες χρήσης αλλα δεν είναι πολύ εμφανες!
Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς γιατί είδα σε ενα βιντεο στο youtube που λεει οτι ξεθώριασε στο πισω μέρος εκει που ακουμπανε συνεχεια τ δαχτυλα μετά απο 3 βδομάδες χρήσης αλλα δεν είναι πολύ εμφανες!

Κοίτα μπορεί να τύχει αλλά μέχρι τώρα δεν έχει ακουστεί κάτι. Για μια συσκευή δεν έγινε και τίποτα... Γενικα μην ακούς πολλά και κοίτα να χαρείς την συσκευή σου όταν με το καλό σου έρθει. Εγώ με όλα αυτά που διάβαζα ήμουν πολύ επιφυλακτικος και έλεγα να μην το πάρω... Το πήρα τελικά τον Δεκέμβρη και είναι η καλύτερη συσκευή που είχα έως τώρα και για μένα καλύτερα και από το note 3... Απλά είμαστε λίγο off topic. Μην αγχώνεσαι πάντως σίγουρα θα το απολαύσεις! ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μου αρεσει παρα πολυ και θελω να φυγω απο note να εξερευνησω και κατι καινουργιο ουτως η αλλως δεν χρησιμοποιουσα καθολου το πενάκι !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Επειδή σκέφτομαι να πάρω το LG G3 απο σκρουτζομάγαζο, και επειδή το χρώμα το έχουν με διάφορες ονομασίες, θέλω να μου πεί κάποιος, εάν τα παρακάτω είναι ίδια. 1) Titan Gray, 2) Titan Black, 3) Titan EU. Επίσης στην επίσημη αντιπροσωπεία της LG αναφέρεται ως Μαύρο. Επίσης θα ήθελα να μάθω εαν κάποιος έχει το Χρυσό και αν είναι ωραίο σαν χρώμα γιατι εδώ στην Πάτρα δεν υπάρχει δυνατότητα για να το δώ. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ίδια είναι, το titan grey, titan black ή metallic black, δηλαδή αυτό. Τώρα για το χρυσό... Υποκειμενικό πράγμα είναι η αισθητική του καθενός. Εγώ χρυσό το πήρα και μου φαίνεται υπέροχο. Δες
, είναι πολύ πιστά τα χρώματα στην πραγματικότητα. Αν σου αρέσει εσένα είναι το θέμα. Πάντως δεν έχει σχέση με το κιτρινισμένο/καφετί χρυσό άλλων συσκευών. Είναι κάπως σαν χρυσό-ασημί.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου ήρθε το κινητό απο καιζερσοπ και τελικά ειναι παρτίδα 501 γαλλικό :) τώρα ενημερώνω λογισμικό!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου ήρθε το κινητό απο καιζερσοπ και τελικά ειναι παρτίδα 501 γαλλικό :) τώρα ενημερώνω λογισμικό!!!!!!!!!!!!

 

καλορίζικο!!! πώς το βλέπεις εκ πρώτης όψεως?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό με τις παρτίδες πως το βλέπουμε?

Και από ποια παρτίδα και πάνω είναι καλύτερα?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό με τις παρτίδες πως το βλέπουμε?

Και από ποια παρτίδα και πάνω είναι καλύτερα?

Ή στο κουτι εκεί που λέει sn τα τρια πρώτα νούμερα ή κατέβασε το LG Phone from. Από 408 και μετά αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι οι προηγούμενες έχουν στάνταρ θέμα απλά υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά το έλενξα δν έχει κανένα προβλημα εκανε πολλές ενημερώσεις και ζεσταθηκε μόλις πήγα να τεστάρω μέχρι 100% την φωτεινότητα δεν γινότανε γιατί λεει ανεβασε υψηλη θερμοκρασια μολις τελειώσαν οι ενημερώσεις ανεβηκε η φωτεινότητα και δεν καιει πια!!!
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά το έλενξα δν έχει κανένα προβλημα εκανε πολλές ενημερώσεις και ζεσταθηκε μόλις πήγα να τεστάρω μέχρι 100% την φωτεινότητα δεν γινότανε γιατί λεει ανεβασε υψηλη θερμοκρασια μολις τελειώσαν οι ενημερώσεις ανεβηκε η φωτεινότητα και δεν καιει πια!!!

 

έ λογικό να ανεβάσει λίγο θερμοκρασία τόσες εγκαταστάσεις κάνει. Don't panic

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι τώρα έχει επανέλθει!!! κρύωσεεεεε παγωτο εγινεε χαχα!!!ολα κομπλέ αντε να φορτίσει και να το εξερευνήσω!! δεν είχα ποτέ μου lg apo samsung είπα να φύγω ετσι για αλλαγή!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και από μένα!!! Περιμένουμε εντυπώσεις. το 16άρι πήρες??
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!! ναι το 16αρι, πραγματικά πετάει:) μαρεσε πολύ τώρα εξερευνώ τα πάντα σχετικά μαυτο!! αυριο θα παω να αλλαξω και την σιμ σε micro !μπένει πάνω απο την καρτα μνήμης ή απο κάτω? δεν το πρόσεξααα!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ!! ναι το 16αρι, πραγματικά πετάει:) μαρεσε πολύ τώρα εξερευνώ τα πάντα σχετικά μαυτο!! αυριο θα παω να αλλαξω και την σιμ σε micro !μπένει πάνω απο την καρτα μνήμης ή απο κάτω? δεν το πρόσεξααα!

 

απο κατω και επανω η καρτα μνημης

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καπου διαβασα ότι κάποιες παρτιδες ήτανε ελαττωματικές. Ξέρει να μου πει κανείς πως θα το ελέγξω πριν το παρω; σκέφτομαι για 32αρι μαύρο. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα ότι κάποιες παρτιδες ήτανε ελαττωματικές. Ξέρει να μου πει κανείς πως θα το ελέγξω πριν το παρω; σκέφτομαι για 32αρι μαύρο. Ευχαριστω

 

Ελαττώματα μπορούν να βρεθούν και σε νέες παρτίδες. Οποιαδήποτε παρτίδα μετά τη 410, δε θα σου δημιουργήσει προβλήματα. Φυσικά υπάρχουν όπως προανέφερα και εξαιρέσεις.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...