Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια για οποιον σκέφτεται αν αξιζει να το παρει το τηλεφωνο ας το παρει το εχω ένα μηνα ειδη και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κοιτάζω στα μαγαζιά για να το πάρει ένας φίλος.πριν 2 ώρες που πίναμε καφέ υπήρχε στο kaizerstore σε χρυσό.Του λέω αν δεν το πάρεις δεν θα το βρεις μετά και με κορόιδευε, ε τώρα 2 ώρες μετά έχει εξαντληθεί.wtf τόσο πολύ πουλάει ή φέρνουν από 2 κομμάτια τα μαγαζιά?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

κοιτάζω στα μαγαζιά για να το πάρει ένας φίλος.πριν 2 ώρες που πίναμε καφέ υπήρχε στο kaizerstore σε χρυσό.Του λέω αν δεν το πάρεις δεν θα το βρεις μετά και με κορόιδευε, ε τώρα 2 ώρες μετά έχει εξαντληθεί.wtf τόσο πολύ πουλάει ή φέρνουν από 2 κομμάτια τα μαγαζιά?

Και τωρα υπαρχει...

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για την αγορά του G3 και βλέπω στα σκρουτζομάγαζα ότι υπάρχουν 3 kaizer μαγαζιά...

Είναι kaizershop, kaizer mobile stores, kaizer store.....

 

Ετυχε και έχουν το ίδιο πρόθεμα ή είναι το ίδιο πράγμα;

 

Μεταξύ αυτών των 3 και του e-deal ποιό προτείνετε ως πιο αξιόπιστο για αγορά;;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για την αγορά του G3 και βλέπω στα σκρουτζομάγαζα ότι υπάρχουν 3 kaizer μαγαζιά...

Είναι kaizershop, kaizer mobile stores, kaizer store.....

 

Ετυχε και έχουν το ίδιο πρόθεμα ή είναι το ίδιο πράγμα;

 

Μεταξύ αυτών των 3 και του e-deal ποιό προτείνετε ως πιο αξιόπιστο για αγορά;;

 

Ευχαριστώ

Τα ίδια μαγαζιά είναι ουσιαστικά. Εγώ το δικό μου το έχω πάρει το Δεκέμβριο από kaizerstore και δεν έχω κανένα θέμα. Τα παιδιά είναι πολύ ευγενικά

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

e-deal τι λεει σαν μαγαζι, εχουμε εμπειρια?

 

 

Απο εκει ειχα παρει το δικο μου G3,γερμανικο 411 παρτιδα!

Αψογοι!!!!!!!!!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα το 32 παρτιδα 410.

Να την προχωρησω ή θα εχω προβλημα λογω παρτιδας;

Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα το 32 παρτιδα 410.

Να την προχωρησω ή θα εχω προβλημα λογω παρτιδας;

 

να προχωρήσεις μια χαρά είναι!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια μαγαζιά είναι ουσιαστικά. Εγώ το δικό μου το έχω πάρει το Δεκέμβριο από kaizerstore και δεν έχω κανένα θέμα. Τα παιδιά είναι πολύ ευγενικά

 

Τα ιδια μαγαζια δεν ειναι... Εχουν απλα το ιδιο προθεμα... Ειναι διαφορετικοι επιχειρηματιες...διαφορετικα καταστηματα....

Συντομα θα υπαρχει κ το kaizernet .... Αλλο μαγαζι ... Με κινητα ταμπλετ κτλ κτλ αλλα αλλος ιδιοκτητης.

 

Γενικα δεν θεωρω οτι τα προιοντα ειναι προβληματικα απο αυτα τα μαγαζια. Ολα ειναι θεμα τυχης κ να μην σου κατσει. Απο οπου κ αν το παρεις , σημασια εχει το after sales service του καθε καταστηματος ....

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια μαγαζια δεν ειναι... Εχουν απλα το ιδιο προθεμα... Ειναι διαφορετικοι επιχειρηματιες...διαφορετικα καταστηματα....

Συντομα θα υπαρχει κ το kaizernet .... Αλλο μαγαζι ... Με κινητα ταμπλετ κτλ κτλ αλλα αλλος ιδιοκτητης.

 

Γενικα δεν θεωρω οτι τα προιοντα ειναι προβληματικα απο αυτα τα μαγαζια. Ολα ειναι θεμα τυχης κ να μην σου κατσει. Απο οπου κ αν το παρεις , σημασια εχει το after sales service του καθε καταστηματος ....

 

ενδεχομένως και να έχεις δίκιο παλαιότερα που είχα ρωτήσει μου είχαν πει οτι είναι ο ίδιος ιδιοκτήτης αλλά ίσως αυτός που μου το είπε να είχε λάθος ενημέρωση

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια.Η παραγγελια εφυγε απο kaizershop.Το περιμενω απο αυριο...!ελπιζω να πανε ολα καλα
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια.Η παραγγελια εφυγε απο kaizershop.Το περιμενω απο αυριο...!ελπιζω να πανε ολα καλα

 

μια χαρά θα πάνε όλα! κοίτα να χαρείς την συσκευή σου!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν ποστ.

@lenovo έχεις ήδη προειδοποιηθεί. Την επόμενη φορά που θα προκαλέσεις εκτροπή των συζητήσεων θα υπάρξουν κυρώσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω γιατι ολο παω να το παρω και ολο το αναβαλω, δεν ξερω μου κανει καλυτερη φαση το G2 32GB , δεν βρισκω κατι που να με σπρωχνει να παρω το μεγαλο αδερφο, ελαχιστοτατα ειναι καλυτερο το G3, κανω λαθος?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω γιατι ολο παω να το παρω και ολο το αναβαλω, δεν ξερω μου κανει καλυτερη φαση το G2 32GB , δεν βρισκω κατι που να με σπρωχνει να παρω το μεγαλο αδερφο, ελαχιστοτατα ειναι καλυτερο το G3, κανω λαθος?

 

Το ίδιο και εδώ. Είναι πολύ μικρές οι διαφορές των 2. Βασικά το g3 είναι λίγο καλύτερο σε όλα, αν εξαιρέσουμε την μπαταρία που αν και έχει την ίδια χωρητικότητα στο g2 κρατά περισσότερο, μάλλον λόγο μεγαλύτερης οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και εδώ. Είναι πολύ μικρές οι διαφορές των 2. Βασικά το g3 είναι λίγο καλύτερο σε όλα, αν εξαιρέσουμε την μπαταρία που αν και έχει την ίδια χωρητικότητα στο g2 κρατά περισσότερο, μάλλον λόγο μεγαλύτερης οθόνης.

 

Ανάλυσης θα έλεγα όχι μέγεθος οθόνης..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω γιατι ολο παω να το παρω και ολο το αναβαλω, δεν ξερω μου κανει καλυτερη φαση το G2 32GB , δεν βρισκω κατι που να με σπρωχνει να παρω το μεγαλο αδερφο, ελαχιστοτατα ειναι καλυτερο το G3, κανω λαθος?

 

Το ίδιο και εδώ. Είναι πολύ μικρές οι διαφορές των 2. Βασικά το g3 είναι λίγο καλύτερο σε όλα, αν εξαιρέσουμε την μπαταρία που αν και έχει την ίδια χωρητικότητα στο g2 κρατά περισσότερο, μάλλον λόγο μεγαλύτερης οθόνης.

 

εμένα έχει η γυναίκα μου το G2... σαφώς και είναι πάρα πολυ καλό αλλά το G3 είναι καλύτερο ρε παιδιά... πιο καλή κάμερα σε auto τουλάχιστον χωρίς να βγάλεις τα μάτια σου στο xcam... μεγαλύτερη και καλύτερη οθόνη (του G2 βέβαια είναι λίγο πιο φωτεινή), γενικά πιο φρέσκια συσκευή, ελαφρώς και κάποιες φορές αρκετά πιο γρήγορο απο το G2, αποσπόμενη μπαταρία, κάρτα sd, πιο καινούργιο και μικρή σχετικά διαφορά στα χρήματα. Πάλι off topic βγαίνουμε :blink::blink::blink: απλά δεν βλεπω τον λόγο αν δεν είναι το θέμα το οικονομικό να πάει κάποιος στο G2 αντί του G3. Εγώ το έχω το τηλέφωνο περίπου 2 μήνες και είμαι πλήρως ικανοποιήμενος βέβαια δεν αποτρέπω κανέναν απο το να πάρει το G2 το οποίο θεωρώ εξίσου τούμπανο! τέλος το off topic! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω γιατι ολο παω να το παρω και ολο το αναβαλω, δεν ξερω μου κανει καλυτερη φαση το G2 32GB , δεν βρισκω κατι που να με σπρωχνει να παρω το μεγαλο αδερφο, ελαχιστοτατα ειναι καλυτερο το G3, κανω λαθος?

μιας και προερχεσαι από Ζ2, πιστεύω ότι το 32αρι g2 είναι ιδανικότερο και ελαφρώς φτηνότερο. Το g3 έχει τα γνωστά lags όμως και μια χορταστική οθόνη όνειρο! Αν σε ενδιαφέρει η μπαταρία, τότε g2 σίγουρα (ο λόγος που το επέλεξα εδώ και 4 μήνες εξαιρετικο κινητό )

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήρθε και του φίλου από kapacom 16gb gold.άψογο μαγαζί.δεν ήξεραν καν που γράφει την παρτίδα και όταν τους είπα το είδαν και μου είπαν.Επίσης επειδή είχαν 2 gold 406 και 411 ζήτησα να είναι το 411 και όντος έστειλαν αυτό.άψογο το τηλ και ας μην είχε την ταινία ντεμεκ ασφαλείας.

 

φοβερή εξυπηρέτηση

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παιζει το ολο θεμα με τις ελαττωματικες παρτιδες να ειναι και θεμα εκδοσης,εννοω 16 ή 32gb;Τα προβληματα ειχαν παρουσιαστει και στις δυο εκδοσεις ή συγκεκριμενα σε καποια;
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...