Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολυ καλη κινηση να γινει ξεχωριστο θεμα μονο για πληροφοριες αγορα,διαθεσιμοτητα και after market υπηρεσιες.

 

Μετα απο λιγο ψαξιμο σκεφτομαι για το g3 και ειμαι αναμεσα σε kaisershop και birdphone.Εχουν μια διαφορα στην τιμη,γυρω στα 20.Εχει παρει κανενας απο kaisershop?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορείτε επίσης να αναφέρετε όσοι το αγοράζετε απο που το πήρατε , εάν είστε ευχαριστημένοι και ποια έκδοση και προέλευση είναι..

Άντε να περνούμε σειρά :) για g3

Link to comment
Share on other sites

Πήρα προχθές από kaizerstore, 387 γαλλικό, unbranded. Είχε με 40 ευρώ παραπάνω και ελληνικό αλλά δεν υπήρχε λόγος.. Κανένα πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

εχω το 16αρι γαλλικο παρτιδα 408 ειμαι υπερ ευχαριστημενος κανενα προβλημα μεχρι στιγμης το εχω περιπου 15 μερες και στο antutu εβγαλα σκορ 39251

Μήπως θα μπορούσες να με πληροφόρησης απο που αγορασες την συσκευή γιατί είμαι ψημενος για το g3 κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παραλαμβανω και εγώ το τέταρτο σε σειρά LG g3.. Από Extreme mobile ελληνικής αντιπροσωπειας και μάλιστα κανόνισε ο Νίκος να είναι και παρτίδα 408!!ελπιζω να μου κάτσει καλά αυτή τη φορά. Πάντως αξίζει από αυτό το κατάστημα παιδιά και αν ακουστεί σαν διαφήμιση είναι γιατί το αξίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παραλαμβανω και εγώ το τέταρτο σε σειρά LG g3.. Από Extreme mobile ελληνικής αντιπροσωπειας και μάλιστα κανόνισε ο Νίκος να είναι και παρτίδα 408!!ελπιζω να μου κάτσει καλά αυτή τη φορά. Πάντως αξίζει από αυτό το κατάστημα παιδιά και αν ακουστεί σαν διαφήμιση είναι γιατί το αξίζουν.

 

Ποια έκδοση και πόσο το αγοράζεις φίλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με ενδιαφέρει και εμενα το lg g3 .τι παιζει με τις παρτίδες; Εχει βγάλει προβληματα;
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένο απο Open365.gr πριν κανα μήνα.

Αν έχω καταλάβει καλά στo build number εχει 407 νούμερο αρα πιθανότατα είναι αυτ'η η παρτίδα.

Πολύ καλή αγόρα ...και από οτι είδα έχει πέσει κιόλας στα 370 και εγώ το πήρα 400.

Link to comment
Share on other sites

παιδια με ενδιαφερει και μενα το g3 το 16 θα το παρω απο σκρουτζομαγαζο τι παιζει με τις παρτιδες ποια ειναι καλη ?

εκτος απο τη διαφορας μνημης με το 32 και 3 ραμ παιζει κατι αλλο απο lag ξαφνικα σβησιματα που ειχαν ακουστει (αν ειναι μονο στο 16αρι εννοω)

Link to comment
Share on other sites

παιδια με ενδιαφερει και μενα το g3 το 16 θα το παρω απο σκρουτζομαγαζο τι παιζει με τις παρτιδες ποια ειναι καλη ?

εκτος απο τη διαφορας μνημης με το 32 και 3 ραμ παιζει κατι αλλο απο lag ξαφνικα σβησιματα που ειχαν ακουστει (αν ειναι μονο στο 16αρι εννοω)

ολα εχουν διορθωθει φιλε.το κινητο ειναι σουπερ ,περιμενουμε τωρα με την L να δουμε και λιγο βελτιωση στη μπαταρια

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

To σαββατο παρελαβα το χρυσο 16gb και δεν το αλλαζω με κανενα αλλο χρωμα..Απλα απιστευτο.

Καλυπτεται κανονικα απο την εγγυηση.

***Ημουν πολυ διστακτικος με το χρωμα αφου δεν μπορουσα να το δω live πουθενα.Τελικα τζαμπα ανυσηχουσα,ειναι απλα υπεροχο το χρυσο(θα ελεγα πως ειναι σαν ματ ελαφρυ χρυσο και οχι χρυσο εντονο που δεν θα μου αρεσε καθολου.

lag δεν εχω παρατηρησει.

Θερμοκρασια επισης δεν εχω παρατηρησει.

εχω την 10h εκδοση ακομα δεν μου εχει βγαλει update για την L,λογικα θα γινει συντομα.

Επισης ειναι 408 S/N

Edited by elias26
Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

Απο το απόγευμα είμαι ευτυχής κάτοχος G3 16 GB metallic grey.

To πρώι το έκλεισα τα απόγευμα το παρέλαβα απο το Kaizer στην Πανεπιστημίου.

355 € , είναι Ισπανικο σειρά 409 και έκδοση 10j.

 

Πρώτες εντυπώσεις ;

Εντυπωσιακό.... Όλα μια χαρα ..

συνεχίζω το στήσιμο ..

Καλη αγορά σε όσους το επιλέξουν. νομίζω αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

η τιμη παντως στο 16αρι ξεφτιληστηκε πολυ γρηγορα,πλεον ειναι vfm.

σκεφτομαι αν πεσει και το 32αρι να δωσω το 16αρι και να το παρω αν τελικα δεν παω σε z3 κι αυτο λογω μπαταριας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω βρει το G3 σε διάφορα καταστήματα εισαγωγής είτε απο skroutz είτε απο bestprice

Συγκεκριμένα:

Galaxy store (διαθέσιμο) 348,80

E-deal (διαθέσιμο) 349,77 (δεν απαντάν στο τηλέφωνο)

Qelectronics (διαθέσιμο) 349,74

open365 (διαθέσιμο) (360.90)

kaizer.gr (365.00) (το έχουν λέει μόνο σε λευκό ή χρυσό)

cityshop (373.90) (είχα πάρει μια μπαταρία από αυτό το μαγαζί την επόμενη την είχα αλλά άλλο 10 ευρώ κι άλλο 370...)

 

και διάφορα άλλα τα οποία παίζουν σε τιμή μέχρι 370~ ευρώ

 

Το ερώτημα είναι ποιο από αυτά είναι αξιόπιστο όχι τόσο στη πώληση (Σ'αυτό όλοι καλή είναι) αλλά στο servise-aftersales κλπ Βλέπω τις αξιολογήσεις σε skroutz και Bestprice αλλά πολλές από αυτές μου κάνουν ύποπτες... Υπερβολικά πολλές λεπτομέρειες για το πόσο καλή εξυπηρέτηση είχαν μέχρι και ότι πλήρωσαν με μετρητά αλλά θα είχαν τη δυνατότητα πιστωτικής με δόσεις κλπ

 

Το δικό μου όριο παίζει στα 370ευρώ για το 2/16gb οπότε από που θα μπορούσα να ψωνίσω κατά τη γνώμη σας;

motorola startac 130(1997)-->Nokia 3210(1999)-->Nokia 6310(2001)-->SonyEricsson T610(2004)-->Sony Ericsson S500(2007)-->Sony Ericsson K800i(2007)-->Samsung i900 Omnia(2008)-->iphone 4(2010)-->????
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πήρα απ το ortel.gr σε μαύρο και το είχαν άμεσα διαθέσιμο στα 349.5 + 7 ευρώ τα έξοδα αποστολής με αντικαταβολή τους πήρα τηλ για επιβεβαίωση και μου παν ότι σήμερα θα μου το στείλουν και αύριο λογικα θα το χω. Παντός και στο smarties που το θεωρώ αξιόπιστο το έχει σε καλή τιμή σε απόθεμα αλλά ειναι σε λευκο γιαυτό δε πήρα από κει. Να κοιτάς να το χουν διαθέσιμο σε απόθεμα για να μην περιμένεις καμιά βδομάδα και για πιο σιγουριά πάρε τηλ για επιβεβαίωση προσωπικά έτσι κάνω. Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να πάρω το G3 από εδώ: http://www.kaizer.gr/products/catalog/item/kinita-tilefona/12-kainoirgia-kinita/690-lg-g3-d855-16gb-shine-gold-eu.html

 

Τι γνώμη έχετε για το μαγαζί;

Τους ρώτησα τι κάνω σε περίπτωση που θελήσω service και μου είπαν αντιπροσωπεία. Ισχύει;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Σκέφτομαι να πάρω το G3 από εδώ: http://www.kaizer.gr/products/catalog/item/kinita-tilefona/12-kainoirgia-kinita/690-lg-g3-d855-16gb-shine-gold-eu.html

 

Τι γνώμη έχετε για το μαγαζί;

Τους ρώτησα τι κάνω σε περίπτωση που θελήσω service και μου είπαν αντιπροσωπεία. Ισχύει;

 

Ευχαριστώ

δεν εχει σημασια απο που αγοραζεις,αρκει το μοντελο να ειναι γενικα για ευρωπη και να εχει ερθει επισημα στην ελλαδα,απο καιζερ αγορασα αρκετα τηλ.παντα πολυ εξυπηρετικοι.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πήρα απ το ortel.gr σε μαύρο και το είχαν άμεσα διαθέσιμο στα 349.5 + 7 ευρώ τα έξοδα αποστολής με αντικαταβολή τους πήρα τηλ για επιβεβαίωση και μου παν ότι σήμερα θα μου το στείλουν και αύριο λογικα θα το χω. Παντός και στο smarties που το θεωρώ αξιόπιστο το έχει σε καλή τιμή σε απόθεμα αλλά ειναι σε λευκο γιαυτό δε πήρα από κει. Να κοιτάς να το χουν διαθέσιμο σε απόθεμα για να μην περιμένεις καμιά βδομάδα και για πιο σιγουριά πάρε τηλ για επιβεβαίωση προσωπικά έτσι κάνω.

 

λοιπον μεσα σε 24 ωρες το χα στη μυτιληνη. η συσκευη ειναι ισπανικη και s/n ειναι 409. το εργαλειο ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!!!!!!!!!!!!!!

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...