Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαστε 2... Οι Ισπανοί ;;

:lol::lol:

Καλορίζικο !

;)

 

καλορίζικο παιδιά

μόλις σήμερα (ιταλικό )το παρέλαβα .. το τηλέφωνο φαίνεται φοβερό

τι ζελατίνα βάζουμε παιδιά εκτός την ORIGINAL G3 QUICK CIRCLE που παραγγέλνω αύριο?

ξέρει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

να το χαιρεστε και σεις παλικαρια!!!! οντως το εργαλειο απλα τα σπαει!!!! :) + μου εκανε εντυπωση η απουσια του bloatware Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

να το χαιρεστε και σεις παλικαρια!!!! οντως το εργαλειο απλα τα σπαει!!!! :) + μου εκανε εντυπωση η απουσια του bloatware

 

Εγώ λέω να το τσιμπήσω σήμερα από kaizer... Το μόνο που διαβάζω παντού είναι για το lag, bloatware, και για την οθόνη που έχει θέμα με φωτεινότητα....

 

Υπάρχει περίπτωση με την αναβάθμιση σε 5.0 να ισιώσουν αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Lag το 16αρι έχει.όποιος πει το αντίθετό η δεν το χρησιμοποιεί πολύ η λέει ψέμματα.

Εγώ πάντως μόλις έρθει από το service,πούλημα και θα πάρω μάλλον το μεγαλύτερο.

Όπως και να χει κάτι καλύτερό θα χει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητό δεν παίζετε για τις (απαιτήσεις μου ) αν το ήθελα για παιχνίδια θα έπαιρνα playstation h x BOX (40+ plus γάιδαρος) :p

πάντως όταν οι άλλες εταιρείες βάλουν ρόδες στα κινητά τους θα τους προτιμήσω (για πατίνι)

ταπεινά και φιλικά την άποψη μου:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να το τσιμπήσω σήμερα από kaizer... Το μόνο που διαβάζω παντού είναι για το lag, bloatware, και για την οθόνη που έχει θέμα με φωτεινότητα....

 

Υπάρχει περίπτωση με την αναβάθμιση σε 5.0 να ισιώσουν αυτά;

 

Lag το 16αρι έχει.όποιος πει το αντίθετό η δεν το χρησιμοποιεί πολύ η λέει ψέμματα.

Εγώ πάντως μόλις έρθει από το service,πούλημα και θα πάρω μάλλον το μεγαλύτερο.

Όπως και να χει κάτι καλύτερό θα χει.

 

 

οντως με στοκ launcher υπαρχει καποια καθυστερηση (προσωπικα δε μ ενοχλει) αλλα σε σχεση με τουμπανα κινητα πχ z ultra ειναι φανερη κ αμελεταια διαφορα με nexus 5 που εχω συκρινει, bloat δεν υπαρχει αν εξερεσουμε 3-4 εφαρμογες ολα τα υπολειπα ειναι gapps και android apps. η φωτεινοτητα στο 100% ειναι πολυ καλυτερη απο z ultra και ιδια ισως και καλυτερη απο το nexus 5.

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Οσο το σκέφτεσαι....

 

Λοιπόν το πήρα από kaizer, 365 και είναι Γαλλικό το μωρό (Α6FR)...τώρα κατεβάζει το το τελευταίο update....

Link to comment
Share on other sites

Ξεπουλαω το 16αρι , μετανιωσα που αφησα το G2

 

 

Αφου σου σβηνει οπως λες, στο αλλο νημα…. γιατι δεν το στελνεις για σερβις ?

Link to comment
Share on other sites

Αφου σου σβηνει οπως λες, στο αλλο νημα…. γιατι δεν το στελνεις για σερβις ?

 

Για να το πουλήσει κ να το αγοράσει κάποιος άλλος που θα γραφτεί εδώ αν δεν είναι μέλος και θα λέει ότι του σβήνει κ σε κείνον κ ότι φταίει η LG κ ότι όλα τα g3 είναι ελαττωματικά

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Για να το πουλήσει κ να το αγοράσει κάποιος άλλος που θα γραφτεί εδώ αν δεν είναι μέλος και θα λέει ότι του σβήνει κ σε κείνον κ ότι φταίει η LG κ ότι όλα τα g3 είναι ελαττωματικά

οπότε από ένα προβληματικό τηλέφωνο που θα γίνει γαϊτανάκι και δε πάει σέρβις.. κρίνετε μια ολόκληρη lg?( είναι μια άποψη κι αυτή)

Link to comment
Share on other sites

οπότε από ένα προβληματικό τηλέφωνο που θα γίνει γαϊτανάκι και δε πάει σέρβις.. κρίνετε μια ολόκληρη lg?( είναι μια άποψη κι αυτή)

 

Αυτό έγινε και ξανάγινε για το G3. Από την αρχή το trollάρισμα δεν είχε όρια.

Δυστυχώς η προβληματική συσκευή δεν ήταν μία μονάχα αλλά εδώ κάποιοι φτάσανε στο "θα το πάθετε όλοι" ενώ για doa και επιστροφή στο service ούτε κουβέντα συνήθως. Και πάλι θα το πω κι ας είναι αυτονόητο ως ένα μέτρο σχετικής προφύλαξης: προσοχή στα μεταχειρισμένα - ας κοιτάμε λίγο τι έχει γράψει νωρίτερα όποιος "ξεπουλά" τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έγινε και ξανάγινε για το G3. Από την αρχή το trollάρισμα δεν είχε όρια.

Δυστυχώς η προβληματική συσκευή δεν ήταν μία μονάχα αλλά εδώ κάποιοι φτάσανε στο "θα το πάθετε όλοι" ενώ για doa και επιστροφή στο service ούτε κουβέντα συνήθως. Και πάλι θα το πω κι ας είναι αυτονόητο ως ένα μέτρο σχετικής προφύλαξης: προσοχή στα μεταχειρισμένα - ας κοιτάμε λίγο τι έχει γράψει νωρίτερα όποιος "ξεπουλά" τώρα.

συμφωνώ απόλυτα ..καλο θα ήταν όταν αναφέρουμε πρόβλημα στη συσκευή να αναφέρουμε και κάποια στοιχεία (καινουριο-μεταχιρισμενο - επισκευασμένο -ρουταρισμενο κ.λ.π.)

Link to comment
Share on other sites

Ξεπουλαω το 16αρι , μετανιωσα που αφησα το G2

 

Πριν βιαστείς να το στείλεις και να το τρέχει κάποιος άλλος,στείλε το εσύ στο service,μετά δούλεψε το λίγο και κρίνε αν θα μείνει στα χέρια σού η όχι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

με αυτα και αυτα που διαβαζω κανω στροφη 180 μοιρων ωστε να μην το παρω τελικα..κριμα και ειχα ακουσει τοσο καλα λογια για το G3 και ειχα ψηθει ωστε να το παρω..αλλα οταν διαβαζω οτι στην πλειοψηφια των συσκευων τους σβηνει το τηλεφωνο στα καλα καθουμενα λυπαμαι αλλα δεν νομιζω οτι θα διαθεσω τελικα 350-400 ευρω για ενα ελαττωματικο κινητο..και αν καταλαβα καλα ακομα δεν ξερουμε αν ειναι θεμα harware ωστε να λυθει με ενα update η ειναι θεμα συσκευης..γιατι αν ειναι θεμα συσκευης αστα να πανε..
Link to comment
Share on other sites

μηπως δε ξερεις να διαβαζεις...??? σου παν και στο αλλο thread δεν υπαχει πλεον τετοιο θεμα με σβησιματα + οι καινουριες παρτιδες συσκευων με s/n 408-409 δε το χουν παρουσιασει καν

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

μηπως δε ξερεις να διαβαζεις...??? σου παν και στο αλλο thread δεν υπαχει πλεον τετοιο θεμα με σβησιματα + οι καινουριες παρτιδες συσκευων με s/n 408-409 δε το χουν παρουσιασει καν

μια χαρα ξερω να διαβαζω φιλε μου..το εγραψα πριν καν παρω καποια απαντηση απο διπλα..τωρα οσον αφορα το κινητο αν το παρω θα το παρω απο σκρουτζομαγαζα και δεν ξερω καν τι παρτιδες εχουν..μπορει να εχουν τις πιο παλιες αλλα μπορει και τις 408-409 που λες εσυ..αλλα αφου τελικα λενε οτι λυθηκε το προβλημα με τα update τοτε θα μπω ξανα σε σκεψη για να το παρω...ξερεις κανενα σκρουτζομαγαζο που να εχει τις καινουριες παρτιδες η ολα εχουν τις παλιες???

Edited by vlaxos80
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ξερω να διαβαζω φιλε μου..το εγραψα πριν καν παρω καποια απαντηση απο διπλα..τωρα οσον αφορα το κινητο αν το παρω θα το παρω απο σκρουτζομαγαζα και δεν ξερω καν τι παρτιδες εχουν..μπορει να εχουν τις πιο παλιες αλλα μπορει και τις 408-409 που λες εσυ..αλλα αφου τελικα λενε οτι λυθηκε το προβλημα με τα update τοτε θα μπω ξανα σε σκεψη για να το παρω...ξερεις κανενα σκρουτζομαγαζο που να εχει τις καινουριες παρτιδες η ολα εχουν τις παλιες???

 

έχουν ερωτηθεί κα απαντηθεί στο νήμα όλα αυτά .. ρωτάς σε όποιο κατάστημα, πια σειρά είναι, να μην έχει λογότυπο και αν είναι ΕU

Link to comment
Share on other sites

Θα δεις και άλλη μια ένδειξη στο κουτί για τη χώρα-αγορά προορισμού. Αν δεν κάνω λάθος, τρία γράμματα (ΧΧΧ) για τα 32άρια μοντέλα και 6ΧΧ για τα 16άρια.

Σ' εμένα που λέει SWS (ελβετικό) δεν σημαίνει ότι φτιάχτηκε στη Ζυρίχη :) made in Korea είναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το πήρα αλλα εμένα μου γράφει η ετικέτα made in korea...Δεν είναι ευρωπαικό?

Απο kaizerstore το πηρα...

 

Μου βγήκε ο φραπές απ τ μύτη και λερώσε την οθόνη του g3 .....

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

μηπως δε ξερεις να διαβαζεις...??? σου παν και στο αλλο thread δεν υπαχει πλεον τετοιο θεμα με σβησιματα + οι καινουριες παρτιδες συσκευων με s/n 408-409 δε το χουν παρουσιασει καν

Ούτε σε δικό μου 407 έχω δει μέχρι τώρα τέτοιο πρόβλημα

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...