Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η διαφορά τους είναι η ραμ αυτο με τα 3GΒ θα τρέχει περισσότερα προγράμματα στο προσκήνιο με αποτέλεσμα να τα ανοίγει γρήγοροτερα όταν τα χρειαστείς. Σε μένα ήταν άχρηστο το 32αρι γιατί δεν εγκαθιστώ πολλά προγράμματα, ούτε παιχνιαδια. H χρήση που κάνω είναι: ιντερνετ, email, μηνύματα και κλείσεις αντε και κανα 2 ελαφριά προγραμματακια τύπου φακος, tapatalk, what's up και τσι είμαι κομπλέ με το 16αρι εννοείται πως δε θα λεγα όχι σ 32αρι αλλά δεν ήθελα να δώσω τα 80 ευρώ διάφορα ας είχα και δυνατότητα + το μεγαλο λογικα θα χει μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας. Από χρώματα πάρε όποιο σ αρέσει εκτός από το λευκο + η συσκευη να ναι με s/n από 408 και ανω το αναφέρουμε και πιο πανω. Ελπίζω να βοήθησα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Νομίζω πως δεν έχουν βγει στην αγορά ακομα

 

σ ευχαριστω!!βεβαια παρτιδα θα κοιταξω να ειναι τελευταια...

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτοχος 409 6NE εδώ και μιάμιση βδομάδα αγορασμένο από open365 πρώτη φορά από το κατάστημα αυτό, την επομένη είχα το κινητό επαρχία όλα καλά ως εδώ, ελπίζω να μην αλλάξει κάτι στη πορεία.

Ελπίζω να γίνει ομαλότερο το κινητό με Lollipop αν και από ότι κατάλαβα θα χρειαστεί χρόνο για την βελτιστοποίηση των εφαρμογών κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ziaba γιατί όχι το λευκό χρώμα? :)

 

γιατι πολλα λευκα παρουσιασαν το ραγισμα στην υποδοχη των ακουστικων

 

σωστοςςςς :respect:

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θελω να ρωτησω εσας που παραλαβατε καινουργιες παρτιδες απο σκρουτζομαγαζα.Ποιες ειναι οι τελευταιες παρτιδες σε 32αρια ?Εχει βγει η 411 ?Οσα προοριζονται για Ευρωπη ειναι unbranded η εχουν κανα χαζο λογοτυπο εταιρείας? Τελικα τα κουτια ειναι σφραγισμενα με ταινια ή οχι ?Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντήσεις!

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θελω να ρωτησω εσας που παραλαβατε καινουργιες παρτιδες απο σκρουτζομαγαζα.Ποιες ειναι οι τελευταιες παρτιδες σε 32αρια ?Εχει βγει η 411 ?Οσα προοριζονται για Ευρωπη ειναι unbranded η εχουν κανα χαζο λογοτυπο εταιρείας? Τελικα τα κουτια ειναι σφραγισμενα με ταινια ή οχι ?Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντήσεις!

 

409 χωρίς logo πριν 20ημερο σφραγισμένο ασφαλώς και ήταν το κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θελω να ρωτησω εσας που παραλαβατε καινουργιες παρτιδες απο σκρουτζομαγαζα.Ποιες ειναι οι τελευταιες παρτιδες σε 32αρια ?Εχει βγει η 411 ?Οσα προοριζονται για Ευρωπη ειναι unbranded η εχουν κανα χαζο λογοτυπο εταιρείας? Τελικα τα κουτια ειναι σφραγισμενα με ταινια ή οχι ?Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντήσεις!

 

Εμένα είναι branded από ισπανια αλλά δεν έχει κανένα απολύτως logo ουτε τπτ μόνο από 3 γράμματα και το ψάξεις καταλαβαίνεις ότι είναι branded αλλιώς με γυμνό μάτι δε το καταλαβαίνεις με τπτ. Αν υπάρχουν 411 θα ναι ακόμα στην Κορέα ή θα ταξιδεύουν

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πήρα το g3 32 gb από το kaizerstore.gr πριν μια εβδομάδα. Απόλυτα ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση τους.

Το κινητό είναι 410 Τσεχία αν δεν κάνω λάθος.

Όσο για το κινητό...........πάει σφαίρα με 0 lag. Απόλυτα ικανοποιημένος και από το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή σκεφτόμουν να το πάρω αλλά φοβάμαι λόγο προβλημάτων που βγάζει τι παίζει με της καινούργιες σειρές ?έχει αλλάξει κάτι σας έβγαλε όσοι το πήρατε κάποιο πρόβλημα? Για λευκό σκέφτομαι ακόμα και τώρα η θα μου ραγιζει αν και είπα δεν θα το πάρω το ξανά σκέφτομαι σιγά σιγά.
Link to comment
Share on other sites

από 17 Οκτωβρίου το έχω στα χέρια μου, (16ρι 409 ισπανικό black)

Kανένα μα κανένα Πρόβλημα ! είναι (θα το ξαναπώ , ) Α Ψ Ο Γ Ο .

Link to comment
Share on other sites

Πως θα ξερω τι παρτιδα ειναι τι πρεπει να ρωτησω?πως βρισκω το s/n?

 

Υπάρχει πάνω στο κουτί του τηλεφώνου το s/n η παρτίδα είναι τα πρώτα 3 ψηφία πχ. 408, 409, 410 κτλ.

Καλό είναι να τους ρωτήσεις με τη παραγγελία σου.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλ και ρωτησα μου ειπε ειναι η 410 μαλλον θα το παρω...αν και στην αρχη το απεκλεισα αυτο ! ελπιζω να μην το μετανιωσω γιατι λογικα με της καινουργιες παρτιδες θα τα εχουν λυσει τα προβληματα λευκο και 32 gb ευχαριστω παιδια για της απαντησεις χρησιμες πολυ...:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα σκέφτομαι για το 16αρι από το mytel κάποια ένσταση για το μαγαζί ; Κάτι συγκεκριμένο που πρέπει να προσέξω εκτός από την παρτίδα ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα σκέφτομαι για το 16αρι από το mytel κάποια ένσταση για το μαγαζί ; Κάτι συγκεκριμένο που πρέπει να προσέξω εκτός από την παρτίδα ;

μια χαρα μαγαζι ειναι..κι εγω απο εκει το πηρα..παρτιδα 408 ηταν το δικο μου..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αγοράσω το κινήτο από Αμερική θα έχω κάποιο πρόβλημα?(ξεκλείδωτο-συχνότητες λειτουργίας).Οι τιμές είναι κοντά στις ευρωπαικές ή να το αγοράσω καλύτερα από ευρώπη?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω εάν αγοράσω το κινήτο από Αμερική θα έχω κάποιο πρόβλημα?(ξεκλείδωτο-συχνότητες λειτουργίας).Οι τιμές είναι κοντά στις ευρωπαικές ή να το αγοράσω καλύτερα από ευρώπη?

 

 

Ποτέ στα ίδια χρήματα από Αμερική μετά ίσως είσαι ξεκρέμαστος από υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

το ebw τα εχει βαλει στα 379ε τα 32αρια! με δυσκολια κρατιεμαι να μη χτυπησω ακομα το χρυσο...

Χτυπα το τωρα που το βρισκεις.....

Link to comment
Share on other sites

το ebw τα εχει βαλει στα 379ε τα 32αρια! με δυσκολια κρατιεμαι να μη χτυπησω ακομα το χρυσο...

 

Πρόσεχε πολύ.

Δεν είναι αυτό. ( λέει επεξεργαστή 2.3)

Δες διαφορά που έχουν στην τιμή.

http://www.ebw.gr/el/products/search?q=lg%20g3&producttype=49

 

Δεν ξέρω αν σε πρόλαβα.

Είσαι of line απ'ότι βλέπω.

Edited by arrigo
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να τσεκαρουμε ποιο εχουμε τελικα χωρις να κοιταξουμε το κουτι? Αναφερει σε καποιο μενου του κινητου τα στοιχεια του επεξεργαστη?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...