Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει τροπος να τσεκαρουμε ποιο εχουμε τελικα χωρις να κοιταξουμε το κουτι? Αναφερει σε καποιο μενου του κινητου τα στοιχεια του επεξεργαστη?

 

Δεν το γνωρίζω αυτό.

Έψαξα λίγο το κινητό αλλά δεν βρήκα κάτι.

Αν γνωρίζει κάποιος, ας μας διαφωτίσει!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρόσεχε πολύ.

Δεν είναι αυτό. ( λέει επεξεργαστή 2.3)

Δες διαφορά που έχουν στην τιμή.

http://www.ebw.gr/el/products/search?q=lg%20g3&producttype=49

 

Δεν ξέρω αν σε πρόλαβα.

Είσαι of line απ'ότι βλέπω.

 

σημερα ειδα το μυνημα σου....αλλα δεν εχω αγορασει ακομα...

Καλα κανεις και το επισημαινεις, αλλα γνωμη μου ειναι οτι 99% ειναι απλα λαθος στην περιγραφη. Δεν υπαρχει καμια αναφορα ΠΟΥΘΕΝΑ στο internet για G3 με snapdragon 800. Οπως επισης δεν εχει και πολλη λογικη να βγαλει τετοιο κινητο η LG...

 

Σε αυτα τα μαγαζακια (μπακαλικα θα ελεγα καλυτερα) οι λαθος περιγραφες ειναι φαινομενο οχι απλα συνηθες... Τωρα θα μου πεις "γιατι να ειναι λαθος μονο αυτο και οχι και το 3gb ram πχ και να εννοουν το 16αρι" Ε αυτο μπορει...ικανους για ολα τους εχω.

Ειδικα το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι αποδεδειγμενα αναξιοπιστο (εχω παραπανω εμπειριες απο τις περιγραφες του skroutz).

Απλα θελω να τονισω οτι το να εχει βγει μοντελο με ΙΔΙΟ κωδικο 855 και να εχει τον 800αρη snap το βρισκω απιθανο, θα λεγοταν 854 πχ... Αλλα ουτε και λογικη εχει να εβαζε η LG τον 800αρη και απο την αλλη να εδινε 3gb ram 32gb rom... Να ελεγα οτι βγαλανε το 2gb/16gb με τον 800αρη για να το πουλησουν στα 300ε και να καταργησουν το G2 θα ειχε καποιο νοημα, αυτο οχι...

 

Επειδη αφορμη για αυτες τις σκεψεις ειναι η τιμη του προιοντως, και εδω να αναφερω οτι δεν ειναι και κατι εξωπραγματικα φτηνο η τιμη... Ενταξει 6-20 ευρω κατω ειναι... Και αν μη τι αλλο θεωρω οτι η τιμη του 32αριου ηταν κρατημενη ψηλα πολυ καιρο χωρις λογο.... Η ιδια η LG εχει θεσει σαν διαφορα μεταυ των 2 εκδοσεων τα 50ε (και αυτο στην msrp που ειναι φτιαγμενη με βαση τα 600ε, στα 300 η διαφορα μπορει να αντιστοιχει και σε 30-35ε), και το 16αρι ηταν κατω απο 340 τοσο καιρο τωρα....καποια στιγμη επρεπε να πεσει και το 32αρι σε πιο κοντινη τιμη με το 16αρι...

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebw.gr/el/products/search?q=lg%20g3&producttype=49

Γιατί αυτές οι διαφορές στο ίδιο κατάστημα με διαφορετικούς κωδικούς;

Αυτό που το πουλάει 500+ ευρώ, γιατί δεν έκανε λάθος;

Γιατί το πουλάει 500+ ευρώ;

 

Εγώ πιστέυω ότι είναι 800 2.3 έκδοση για κάποια χώρα εκτός Ευρώπης.

Και...... σίγουρα δεν θα το έπαιρνα. Θα έδινα 20 ευρώ παραπάνω και θα το έπαιρνα από άλλο κατάστημα.

 

Καλή επιλογή.

Υ.Γ.1) Βέβαια μπορεί να είναι και τυπογραφικό λάθος, αλλά με βάζει σε υποψίες η διαφορά τιμών που έχει για το ίδιο προιόν, το ίδιο το καταστημα.

Υ.Γ.2) Στο skroutz γιατί δεν το βγάζει με αυτή την τιμή;

Edited by arrigo
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας το λιγο παραπανω, βλεπω οτι το μπακαλικο αυτο ειναι σε συγχυση οσον αφορα το τι γραφει στις περιγραφες. Εχουμε και λεμε, εχει 3 "φρεσκες" καταχωρησεις για το G3 στα 3 γνωστα χρωματα στα 379ε ολες :

 

Χρυσο

Γκρι

Λευκο

 

Και αν συγκρινεται τι γραφει στις περιγραφες θα δειτε οτι να'ναι. Το Χρυσο ειναι 2.3ghz, το γκρι ειναι 2.2ghz (τι εγινε, αυτο ειναι snapdragon 790? :D ) και το λευκο γραφει 16gb memory...

 

Ψαχνοντας τα ΕΑΝ codes που δινει στο καθενα βλεπουμε οτι το χρυσο πχ ειναι τσεχικο 32αρι το οποιο ας πουμε εδω σε τσεχικο μαγαζι το δινει σαν snapdragon 801 2.5ghz :

g3

 

Εχω δει και αναφορες σε αλλα sites με 2.3ghz ή αλλη μνημη κλπ, γενικα ειναι λιγο "χυμα" η κατασταση επειδη ολοι αναπαραγουν απο αλλες αναφορες οποτε αν καποιος το περασει λαθος, το περνανε λαθος και αλλοι...

 

Παντως θεωρω οτι αν ειναι το 32αρι σιγουρα εχει snap 801 2.5ghz, δεν υπαρχει αλλο μοντελο στην αγορα...και μαλλον και στο ebw το 32αρι πουλανε απλα και αυτοι απο καπου κοπιαρουν τα specs και δινουν οτι να'ναι στα διαφορα χρωματα...

 

Μενει καποιος να ρωτησει και να παραγγειλει με παραλαβη απο το καταστημα και να τσεκαρει επι τοπου τι θα του ερθει πριν πληρωσει... Εγω θα τους ρωτησω μαλλον το απογευμα που θα περασω αποκει κοντα για μια αλλη δουλεια, αλλα οτι και να μου πουν δε λεει πολλα αφου και αυτοι θα διαβασουν απλα την περιγραφη του site τους μαλλον... Επισης δε τους εμπιστευομαι ουτως η αλλως... Τωρα αν εχουν ετοιμοπαραδοτο καποιο κομματι, εει θα ζητησω να δω το κουτι και θα βγαλω ακρη τι παιζει!

Το μονο ασφαλες ειναι καποιος να κανει παραγγελια με παραλαβη αποκει και να πληρωσει επι τοπου αφου δει το κομματι. Εγω δυστυχως θελω να πληρωσω με paypal οποτε δισταζω να μπω στη διαδικασια αν ερθει κανενα 16αρι να πρεπει να πεισω τους μπακαληδες να μου κανουν refund...

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.ebw.gr/el/products/search?q=lg%20g3&producttype=49

Γιατί αυτές οι διαφορές στο ίδιο κατάστημα με διαφορετικούς κωδικούς;

Αυτό που το πουλάει 500+ ευρώ, γιατί δεν έκανε λάθος;

Γιατί το πουλάει 500+ ευρώ;

 

Εγώ πιστέυω ότι είναι 800 2.3 έκδοση για κάποια χώρα εκτός Ευρώπης.

Και...... σίγουρα δεν θα το έπαιρνα. Θα έδινα 20 ευρώ παραπάνω και θα το έπαιρνα από άλλο κατάστημα.

 

Καλή επιλογή.

 

μαλλον, απλα επειδη ειναι φρεσκες οι καταχωρησεις αυτες δεν εχει σβησει τις παλιες....που ξερεις κανα κοροϊδο μπορει να κανει παραγγελια και σε αλλη τιμη... Επισης επειδη τα καταχωρει με EAN codes κλπ οντως φαινονται σαν διαφορετικα προϊοντα αφου αυτα τα τελευταια ειναι τσεχικα...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, εμένα είναι 32GB 410 CZE (τσέχικο) και μέχρι στιγμής, πάει σφαίρα.

Δεν είχα ούτε 1 πρόβλημα απ'όλα αυτά που γράφονται.

Αν το εξακριβώσεις, ότι είναι τυπογραφικό λάθος.........πάρ'το!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, εμένα είναι 32GB 410 CZE (τσέχικο) και μέχρι στιγμής, πάει σφαίρα.

Δεν είχα ούτε 1 πρόβλημα απ'όλα αυτά που γράφονται.

Αν το εξακριβώσεις, ότι είναι τυπογραφικό λάθος.........πάρ'το!

 

τετοια λεγε μου :D

 

Δε ξερω αν θα το παρω γιατι ακομα και σε αυτην την τιμη φαινεται να ειναι σε πτωτικη ταση το κινητο και δεν καιγομαι να αγορασω. Εχω καιρο μεχρι 20 δεκεμβριου. Το πρωτο μαγαζι που εριξε αισθητα την τιμη ηταν το Sellphone προχτες που το εβαλε 389 οταν ολοι το ειχαν 410. Ημουν ετοιμος να το παρω, αλλα καθυστερησα γιατι μου ειπε πως η τιμη ειναι μονο για μετρητοις, και εχω δεσμευμενα 400ε σε μια προπληρωμενη καρτα, οποτε το σκεφτομουνα. Μεχρι να το σκεφτω, την επομενη μερα βαζει το madphone στα 485 και χτες το EBW στα 479... Εντωμεταξυ και ολα τα αλλα σκρουτζομαγαζα πεσανε σιγα σιγα κατω απο 400... Γενικα ειναι πτωτικη η τιμη οποτε αφου εχω χρονο λεω να περιμενω λιγο και αν καποια στιγμη το ανεβασουν να προλαω το τελευταιο μαγαζι που δε θα εχει αλλαξει ακομα την τιμη... Απλα το σκεφτομαι για το EBW επειδη εκει εχω τη δυνατοτητα να χρησιμοποιησω και το paypal (με τα λεφτα που εχω δεσμευμενα στην προπληρωμενη).....ομως εχω τη χειροτερη των αποψεων για αυτους οποτε παλι κολωνω λιγο και σε συνδιασμο με το μηπως πεσει και αλλο μαλλον θα περιμενω λιγες μερες να δω που θα κατσει η μπιλια.

 

Παντως σημερα θα περασω απο ebw να παρω μια καλυτερη ιδεα ουτως η αλλως του τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

.........................Δεν υπαρχει καμια αναφορα ΠΟΥΘΕΝΑ στο internet για G3 με snapdragon 800. Οπως επισης δεν εχει και πολλη λογικη να βγαλει τετοιο κινητο η LG...

 

http://in2mobile.gr/2014/08/08/lg-g3-a-official/

 

δες, ίσως και αυτό

http://www.androidauthority.com/sprint-lg-g3-ua-profile-specs-368248/

 

Κοιτάζοντας μόνο τις 2 πρώτες σελίδες του google.

Δεν είναι απίθανο η LG να βγάζει άλλα μοντέλα για εκτός Ευρώπης

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebw.gr/el/products/search?q=lg%20g3&producttype=49

Γιατί αυτές οι διαφορές στο ίδιο κατάστημα με διαφορετικούς κωδικούς;

Αυτό που το πουλάει 500+ ευρώ, γιατί δεν έκανε λάθος;

Γιατί το πουλάει 500+ ευρώ;

 

Εγώ πιστέυω ότι είναι 800 2.3 έκδοση για κάποια χώρα εκτός Ευρώπης.

Και...... σίγουρα δεν θα το έπαιρνα. Θα έδινα 20 ευρώ παραπάνω και θα το έπαιρνα από άλλο κατάστημα.

 

Καλή επιλογή.

Υ.Γ.1) Βέβαια μπορεί να είναι και τυπογραφικό λάθος, αλλά με βάζει σε υποψίες η διαφορά τιμών που έχει για το ίδιο προιόν, το ίδιο το καταστημα.

Υ.Γ.2) Στο skroutz γιατί δεν το βγάζει με αυτή την τιμή;

 

 

Αν είδα καλά τα δυο μοντέλα έχουν διαφορική Ταχύτητα επεξεργαστή: 2.3,το οικονομικό και Ταχύτητα επεξεργαστή: 2,5 το 500+

αν δεν κάνω λάθος στο site όταν ενα προϊόν ειναι καινούργιο δεν ανεβαίνει ταυτοχρονα και στο skroutz (με επιφύλαξη αυτο) γι αυτο και μπορει να μην εχει φανει ακομη...

www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

 

μαλλον, απλα επειδη ειναι φρεσκες οι καταχωρησεις αυτες δεν εχει σβησει τις παλιες....που ξερεις κανα κοροϊδο μπορει να κανει παραγγελια και σε αλλη τιμη... Επισης επειδη τα καταχωρει με EAN codes κλπ οντως φαινονται σαν διαφορετικα προϊοντα αφου αυτα τα τελευταια ειναι τσεχικα...

 

πολυ σωστος για κοροιδα ψαχνουν ειδικα σ αυτο το site

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

σημερα ειδα το μυνημα σου....αλλα δεν εχω αγορασει ακομα...

Καλα κανεις και το επισημαινεις, αλλα γνωμη μου ειναι οτι 99% ειναι απλα λαθος στην περιγραφη. Δεν υπαρχει καμια αναφορα ΠΟΥΘΕΝΑ στο internet για G3 με snapdragon 800. Οπως επισης δεν εχει και πολλη λογικη να βγαλει τετοιο κινητο η LG...

 

Σε αυτα τα μαγαζακια (μπακαλικα θα ελεγα καλυτερα) οι λαθος περιγραφες ειναι φαινομενο οχι απλα συνηθες... Τωρα θα μου πεις "γιατι να ειναι λαθος μονο αυτο και οχι και το 3gb ram πχ και να εννοουν το 16αρι" Ε αυτο μπορει...ικανους για ολα τους εχω.

Ειδικα το συγκεκριμενο μαγαζι ειναι αποδεδειγμενα αναξιοπιστο (εχω παραπανω εμπειριες απο τις περιγραφες του skroutz).

Απλα θελω να τονισω οτι το να εχει βγει μοντελο με ΙΔΙΟ κωδικο 855 και να εχει τον 800αρη snap το βρισκω απιθανο, θα λεγοταν 854 πχ... Αλλα ουτε και λογικη εχει να εβαζε η LG τον 800αρη και απο την αλλη να εδινε 3gb ram 32gb rom... Να ελεγα οτι βγαλανε το 2gb/16gb με τον 800αρη για να το πουλησουν στα 300ε και να καταργησουν το G2 θα ειχε καποιο νοημα, αυτο οχι...

 

Επειδη αφορμη για αυτες τις σκεψεις ειναι η τιμη του προιοντως, και εδω να αναφερω οτι δεν ειναι και κατι εξωπραγματικα φτηνο η τιμη... Ενταξει 6-20 ευρω κατω ειναι... Και αν μη τι αλλο θεωρω οτι η τιμη του 32αριου ηταν κρατημενη ψηλα πολυ καιρο χωρις λογο.... Η ιδια η LG εχει θεσει σαν διαφορα μεταυ των 2 εκδοσεων τα 50ε (και αυτο στην msrp που ειναι φτιαγμενη με βαση τα 600ε, στα 300 η διαφορα μπορει να αντιστοιχει και σε 30-35ε), και το 16αρι ηταν κατω απο 340 τοσο καιρο τωρα....καποια στιγμη επρεπε να πεσει και το 32αρι σε πιο κοντινη τιμη με το 16αρι...

 

το LG G3 D858 φοραει snap 801 στα 2.3Ghz μηπως αυτο πουλανε

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και το ανέφερες.

Δεν γνώριζα ότι βγαίνει LG G3 D858.

 

Νομίζω είναι προφανές ότι κάτι δεν πάει καλά με αυτό το κατάστημα.

 

Η έλυψη οργάνωσης είναι αποτρεπτικός παράγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Το κορεατικο g2 a ειναι με τον 800
Link to comment
Share on other sites

Να πω εδω οτι το απογευμα περασα απο το μπακαλικο τους στο Μαρουσι, και ηθελα να ρωτησω πληροφοριες, αλλα επειδη ειχαν 2-3 ατομα που περιμεναν να παραλαβουν κατι, ηταν πολυ απροθυμοι να κοιταξουν και να μου πουν. Ο ενας μαλλιστα μου ελεγε με στυλακι οτι "οτι γραφουμε στη σελιδα ειναι απο τον κατασκευαστη....οτι λεμε ΙΣΧΥΕΙ, δεν εχει γινει ΠΟΤΕ λαθος στα κινητα..."

 

Καλα ενταξει, δεν ειχα ορεξη για καυγαδες, αλλα ειναι μεγαλοι καραγκιοζηδες, το οτι στην καθε καταχωρηση των 3 χρωματων εχει κανει απο αλλο site copy paste (και φαινεται ακομα και στην διαμορφωση αυτο) , αυτοι το λενε "απο τον κατασκευαστη"...

 

Εν πασει περιπτωσει, επειδη καταλαβα οτι ηταν ασχετος και απροθυμος, τους ρωτησα απλα "αν το παραγγειλω και πληρωσω με paypal και οταν ερθω να παραλαβω ΔΕΝ ειναι αυτο που λεει στο site, και αρνηθω να παραλαβω μου κανετε αμεσα refund στο paypal?"

Γιατι εμενα εκει ειναι το κολλημα μου.... οποιοσδηποτε αλλος θελει να πληρωσει μετρητοις, απλα ας παραγγειλει και οταν παει να παραλαβει αν δεν ειναι αυτο ας τους αφησει να το βαλουν στον BEEP τους . Αλλα επειδη θα εχω προπληρωσει φοβαμαι να μπλεξω με τους μπακαληδες, εχουν δει πολλα τα ματια μου.

 

Και αφου μου απαντησε κατι "πιπες" αυτος (γιατι ειχε εκνευριστει που αμφισβητουσα τις πληροφοριες του site τους) οτι "οοοοοχι, πρωτα παει αντιπροσωπια να ελεγχθει...." Πεταγεται ενας αλλος απο διπλα και του λεει "το παιδι ειπε αν δε το εχει παραλαβει καν" και κανει...."α οκ ναι μπορεις να μη το παραλαβεις και θα σου επιστρεψουμε τα λεφα μεσα σε 2-3 μερες"...

 

Οποτε το σκεφτομαι να τη ριξω την παραγγελια με paypal και ειδωμεν.... το πολυ πολυ να τους κυνηγαω στο paypal με case...

 

Τωρα θα μου πειτε "θα μπλεξεις με τους καραγκιοζηδες για ποιο λογο? Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες με 6 ευρω παραπανω..." Σωστο...αλλα ελα που εχω δεσμευμενα τα λεφτα στην προπληρωμενη και οι μπακαληδες παρεχουν paypal πληρωμη χωρις εξτρα χρεωση...

Link to comment
Share on other sites

το πα και πιο πισω το καταστημα αυτο ειναι οτι να ναι μεχρι και ψυχολογικα μου χουν δημιουργήσει που εμπλεξα μαζι τους μια φορα :mad:

σ ευχομαι καλα ξεμπερδεματα :ninja:

Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λοιπον με την σειρα μ και εγω σαν ασχέτος με το αντικείμενο θα ηθελα να αγορασω το τερατακι αυτο.

Που βλεπω το s/n ?

απο ποια σειρα και μετα να προτιμισω?

Με την εγγυηση παιζει ρολο τι χρωμα θα ειναι γιατι θελω το χρυσο να παρω η απο ποια χωρα ειναι εισαγωγη το κινητό. ?

Οποιος γνώριζει ας βοηθήσει. .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας λοιπον με την σειρα μ και εγω σαν ασχέτος με το αντικείμενο θα ηθελα να αγορασω το τερατακι αυτο.

Που βλεπω το s/n ?

απο ποια σειρα και μετα να προτιμισω?

Με την εγγυηση παιζει ρολο τι χρωμα θα ειναι γιατι θελω το χρυσο να παρω η απο ποια χωρα ειναι εισαγωγη το κινητό. ?

Οποιος γνώριζει ας βοηθήσει. .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

δες την εικονα ακριβος κατω απ το IMEI γραφει S/N: 406....... ε αυτο ειναι καλα να ναι απο 408 κ ανω

http://www.gadgetpilipinas.net/wp-content/uploads/2014/06/LG-G3-Unboxing-5.jpg

Edited by ziaba

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

δες την εικονα ακριβος κατω απ το IMEI γραφει S/N: 406....... ε αυτο ειναι καλα να ναι απο 408 κ ανω

http://www.gadgetpilipinas.net/wp-content/uploads/2014/06/LG-G3-Unboxing-5.jpg

 

Σε αυτη τη φωτογραφια η χωρα/αγορα προορισμου που φαινεται φιλε μου για να μπορουμε να τσεκαρουμε οτι ειναι Ευρωπαϊκο?

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη τη φωτογραφια η χωρα/αγορα προορισμου που φαινεται φιλε μου για να μπορουμε να τσεκαρουμε οτι ειναι Ευρωπαϊκο?

Από το 6DN. Αν το ψάξεις στο Google λέει ότι είναι για Ινδονησία.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αγορασα σημερα το απογευμα σε χρυσο ειναι αξιολατρευτο s/n409 απο ολλαναδια ειναι ηδη το εχω φερει στα μετρα απο πλευρας εφαρμογων απο κει επειτα ξερουμε ποτε θα αρχισει η αναβαθμηση σε lolipop?:)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αγορασα σημερα το απογευμα σε χρυσο ειναι αξιολατρευτο s/n409 απο ολλαναδια ειναι ηδη το εχω φερει στα μετρα απο πλευρας εφαρμογων απο κει επειτα ξερουμε ποτε θα αρχισει η αναβαθμηση σε lolipop?:)

 

Καλορίζικο . ποιο είναι το 16 η το 32 , και απο ποιο μαγαζί αν επιτρέπεται το πήρες γιατί και εγώ παρακολουθω το νήμα κανα μήνα τώρα και εχω αποφασισει και εγώ το χρυσό.

Link to comment
Share on other sites

Μέσω Skroutz, ειδα οτι και το Seven Spot, εχει σε καλη τιμη το G3. Εχει καποιος δοκιμασει το Seven? Βολευει για Θεσσαλονικη γιατι μπορεις να το παραλαβεις απο καταστημα τους ενω τα περισσοτερα καταστηματα εχουν εδρα Αθηνα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Έχω αποφασίσει για την αγορά του g3. Απλά δεν έχω δει ακόμα από κοντά το gold. Δεν το έχει κανείς γνωστός μου. Εσείς το είδατε κάπου πριν το αγοράσετε; Δεν θέλω να πάρω το Titan, πριν δω το gold από κοντά, γιατί όσοι το έχουν γράφουν τα καλύτερα γιαυτό το χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

και εγω παρακολουθω εδω και καιρο και θα δω ποτε θα κανω την κινηση...εγω θα παω καρφωτος στο titan grey..το χρωμα ειναι φοβερο...
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...