Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα!

το ελληνικο expansys ειναι αξιοπιστο;

γνωριζετε μηπως τι γινεται με θεματα doa και εγγυησης;

Αξιοπιστο ειναι εχω παραγγειλει αρκετες φορες απλως τσιμπαει λιγο τις τιμες αν και η τιμη στο 6αρι ειναι καλη πανω κατω ιδια με τις τιμες που θα εχει και στην Ελλαδα και απο θεμα doa και εγγυησης δεν θα εχεις θεμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως όταν αγοράζεις μία συσκευή των 800€ δεν την βάζεις στην κ@λότσεπη και κάθεσαι πάνω, και μάλιστα για αρκετές ώρες, μου φαίνεται παράλογο.

 

Ολοι μας το κανουμε αυτο σιγουρα οχι στην αρχη που ειναι καινουργιο αλλα μετα απο κανα χρονο ε ναι :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ολοι μας το κανουμε αυτο σιγουρα οχι στην αρχη που ειναι καινουργιο αλλα μετα απο κανα χρονο ε ναι :p:p:p

 

εμ ναι αλλά έτσι δεν φταίει η συσκευή πάχους 7" αλουμίνιο, είναι όχι ατσάλι!

Link to comment
Share on other sites

Arizona 8,75

washington 5,75

τελικη διαφορα= κέρδος ~11 ευρώ.

εξαρτάται από την Πολιτεία που έχεις γνωστό!!!!!!

 

Oregon 0% tax αλλα ποιος παει εκει περα....:(

Take five..
Link to comment
Share on other sites

Oregon 0% tax αλλα ποιος παει εκει περα....:(

 

μπα ασύμφορο αν προσθέσεις τα εισιτήρια!

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=50224&stc=1&d=1411500559

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αρπαχτή :D

 

Εγώ το αγόρασα 870€, άρα ο φίλος θέλει να βγάλει 300€ αβασάνιστα (υπολογίζω και κούριερ αν του το στείλανε).

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω κανει προπαραγγελια απο το expansys το εχει παραγγειλει κανεις απο εκει και εχει καμια απαντηση ποτε θα το εχουν γιατι εγω ακομα τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Το εχω παραγγειλει και εγω αλλα δεν εχω ενημερωση ,δεν τους πηρα ουτε τηλ για να ρωτησω, αν το καθυστερησουν πολυ θα το ακυρωσω.
Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω κανει προπαραγγελια απο το expansys το εχει παραγγειλει κανεις απο εκει και εχει καμια απαντηση ποτε θα το εχουν γιατι εγω ακομα τιποτα.
Μαλλον το ιδιο θα κανω και εγω αν και την αλλη εβδομαδα δεν εχω καμια απαντηση θα το ακυρωσω.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το ιδιο θα κανω και εγω αν και την αλλη εβδομαδα δεν εχω καμια απαντηση θα το ακυρωσω.

 

Ούτως ή άλλως το expansys δεν στέλνει εάν δεν επιβεβαιώσει την παραγγελία, χωρίς καμία χρέωση :)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το απόγευμα επιτέλους στα χέρια μου! Όμορφη συσκευή αλλά τώρα που είχα συνηθίσει το μέγεθος του 5S αυτό που φαίνεται μεγάλο. Επίσης και τα εικονίδια με τρομάζουν ως μέγεθος. Φταίει το ότι προηγουμένως με το JB και το Sprigntomize τα είχα μόλις στο 70% του κανονικού μεγέθους. Περισσότερες εντυπώσεις στη συνέχεια!

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το απόγευμα επιτέλους στα χέρια μου! Όμορφη συσκευή αλλά τώρα που είχα συνηθίσει το μέγεθος του 5S αυτό που φαίνεται μεγάλο. Επίσης και τα εικονίδια με τρομάζουν ως μέγεθος. Φταίει το ότι προηγουμένως με το JB και το Sprigntomize τα είχα μόλις στο 70% του κανονικού μεγέθους. Περισσότερες εντυπώσεις στη συνέχεια!

 

Καλως τα δέχθηκες photo photo photo :)

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το απόγευμα επιτέλους στα χέρια μου! Όμορφη συσκευή αλλά τώρα που είχα συνηθίσει το μέγεθος του 5S αυτό που φαίνεται μεγάλο. Επίσης και τα εικονίδια με τρομάζουν ως μέγεθος. Φταίει το ότι προηγουμένως με το JB και το Sprigntomize τα είχα μόλις στο 70% του κανονικού μεγέθους. Περισσότερες εντυπώσεις στη συνέχεια!

 

Καλορίζικο και καλοδούλευτο... άντε και στα δικά μας και ´γω για το 6 πάω!

Αφού το 6 είναι μεγάλο, το Plus είναι ΤΕΡΑΣτιο!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις θετικές! Μου αρέσει πολύ σαν συσκευή. Κι ευτυχώς δεν μετανιώνω για την επιλογή του μαύρου. Βέβαια αύριο θα παραλάβει συνάδελφος το άσπρο και θα κάνω την τελική σύγκριση. Δεν γλιστράει όπως διάβασα τις προηγούμενες μέρες σε κάποια σχόλια. Εγώ που είμαι σχετικά κοντός (1,73) το κρατάω άνετα στο ένα χέρι. Έβαλα και το swype keyboard που είναι προσωπική λατρεία. Δουλεύει άψογα. Όμως στους κωδικούς σε πηγαίνει αυτόματα στο μαμά πληκτρολόγιο (για λόγους ασφαλείας). Την κάμερα δεν την δοκίμασα ακόμη. Ωραίο πράγμα η μεγάλη χωρητικότητα. Το φορτώνω ότι θέλω και είναι λες και είναι άδειο. για την μπαταρία από βδομάδας. Θα το αφήσω να κάνει τους πρώτους κύκλους φόρτισης και μετά θα κρίνω. Κωνσταντίνε φωτογραφίες αύριο με το φως της ημέρας...

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις θετικές! Μου αρέσει πολύ σαν συσκευή. Κι ευτυχώς δεν μετανιώνω για την επιλογή του μαύρου. Βέβαια αύριο θα παραλάβει συνάδελφος το άσπρο και θα κάνω την τελική σύγκριση. Δεν γλιστράει όπως διάβασα τις προηγούμενες μέρες σε κάποια σχόλια. Εγώ που είμαι σχετικά κοντός (1,73) το κρατάω άνετα στο ένα χέρι. Έβαλα και το swype keyboard που είναι προσωπική λατρεία. Δουλεύει άψογα. Όμως στους κωδικούς σε πηγαίνει αυτόματα στο μαμά πληκτρολόγιο (για λόγους ασφαλείας). Την κάμερα δεν την δοκίμασα ακόμη. Ωραίο πράγμα η μεγάλη χωρητικότητα. Το φορτώνω ότι θέλω και είναι λες και είναι άδειο. για την μπαταρία από βδομάδας. Θα το αφήσω να κάνει τους πρώτους κύκλους φόρτισης και μετά θα κρίνω. Κωνσταντίνε φωτογραφίες αύριο με το φως της ημέρας...

Σε σχεση με το 5s βλεπεις διαφορες σε καθημερινη ταχυτητα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το εχω στα χέρια μου απο χθές.

Το κινητό είναι υπέροχο!

Τρομερή η μεταφορά απο το 4 στο 6.

Οθόνη δεν παίζεται, πολύ γρήγορο. Εαν η μπαταρία ειναι καλύτερη απο το 4 τότε θα ειναι η καλύτερη αγορά σε κινητό που έχω κάνει , ακόμα κι απο το iphone 4 (ή το Jiayu F1).

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις θετικές! Μου αρέσει πολύ σαν συσκευή. Κι ευτυχώς δεν μετανιώνω για την επιλογή του μαύρου. Βέβαια αύριο θα παραλάβει συνάδελφος το άσπρο και θα κάνω την τελική σύγκριση. Δεν γλιστράει όπως διάβασα τις προηγούμενες μέρες σε κάποια σχόλια. Εγώ που είμαι σχετικά κοντός (1,73) το κρατάω άνετα στο ένα χέρι. Έβαλα και το swype keyboard που είναι προσωπική λατρεία. Δουλεύει άψογα. Όμως στους κωδικούς σε πηγαίνει αυτόματα στο μαμά πληκτρολόγιο (για λόγους ασφαλείας). Την κάμερα δεν την δοκίμασα ακόμη. Ωραίο πράγμα η μεγάλη χωρητικότητα. Το φορτώνω ότι θέλω και είναι λες και είναι άδειο. για την μπαταρία από βδομάδας. Θα το αφήσω να κάνει τους πρώτους κύκλους φόρτισης και μετά θα κρίνω. Κωνσταντίνε φωτογραφίες αύριο με το φως της ημέρας...

 

κι εγω το εχω στα χέρια μου απο χθές.

Το κινητό είναι υπέροχο!

Τρομερή η μεταφορά απο το 4 στο 6.

Οθόνη δεν παίζεται, πολύ γρήγορο. Εαν η μπαταρία ειναι καλύτερη απο το 4 τότε θα ειναι η καλύτερη αγορά σε κινητό που έχω κάνει , ακόμα κι απο το iphone 4 (ή το Jiayu F1).

 

Καλορίζικο παιδιά και καλοδούλευτο! Άντε σύντομα και στα δικά μας!

Link to comment
Share on other sites

αν μου κανει καλη επιδοτηση το ψηνω να το παρω και εγω!! ακομα και το Plus σκεφτομαι!! αλλα θα δειξει γιατι πιστευω το μαγεθος ειναι αρνητικο (και οχι δεν με ενδιαφερει το λυγισμα γιατι εμενα μου βρωμαει η υποθεση και ποσος ντορος εχει γινει για το συγκεκριμενο)
Link to comment
Share on other sites

Σε σχεση με το 5s βλεπεις διαφορες σε καθημερινη ταχυτητα?

 

Γιάννη δε νομίζω ότι μπορώ να κάνω σωστή σύγκριση διότι:

 

1) Δεν έβαλα ποτέ το iOS8 στο 5s.

2) Είχα from day one Jailbreak στο 5s.

3) To iOS8 σίγουρα έχει παιδικές ασθένειες ακόμη. (Γι αυτό κι ο πανικός και το μπάχαλο με την αγωνία να βγει σφαίρα η 8.0.1)

4) Αρκετές εφαρμογές δεν είναι ακόμη έτοιμες για το iOS8. Μου έτυχαν crashes ήδη σε κάποιες.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Expansys και με ενημέρωσαν ότι θα έχουν παραλαβή στις αποθήκες τους την 1/10.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Expansys και με ενημέρωσαν ότι θα έχουν παραλαβή στις αποθήκες τους την 1/10.

 

ισχυει, γραφει πλεον διαθεσιμο σε 7 περιπου μερες

οχι και το plus ομως

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...