Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ καλά ενημερωθηκες, για 24 Οκτωβρίου γίνεται λόγος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω λεω να το παρω απο expansys το εχει σε προπαραγγελια το 64αρι στα 869 ευρω για το οποιο ψηνομαι και το 16αρι 769 ευρω δηλαδη οι τιμες ειναι πανω κατω με εδω στην Ελλαδα περιπου ιδιες αν δεν κανω λαθος,το θεμα ειναι τι χρωμα να το παραγγειλω gold η silver το μαυρο δεν με ενδιαφερει απλως το gold μου αρεσει ποιο πολυ και φαινεται ποιο ωραιο απο οτι ηταν στο 5s.Τι λετε αξιζει να το παραγγειλω απο expansys γιατι θα το εχει πολυ νωριτερα απο οταν ερθει στην Ελλαδα και δευτερον gold η silver.Υποψιν εχω ξανα αγορασει απο εκει και δεν ειχα κανενα προβλημα απλως λεει για το συγκεκριμενο.
Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να το παρω απο expansys το εχει σε προπαραγγελια το 64αρι στα 869 ευρω για το οποιο ψηνομαι και το 16αρι 769 ευρω δηλαδη οι τιμες ειναι πανω κατω με εδω στην Ελλαδα περιπου ιδιες αν δεν κανω λαθος,το θεμα ειναι τι χρωμα να το παραγγειλω gold η silver το μαυρο δεν με ενδιαφερει απλως το gold μου αρεσει ποιο πολυ και φαινεται ποιο ωραιο απο οτι ηταν στο 5s.Τι λετε αξιζει να το παραγγειλω απο expansys γιατι θα το εχει πολυ νωριτερα απο οταν ερθει στην Ελλαδα και δευτερον gold η silver.Υποψιν εχω ξανα αγορασει απο εκει και δεν ειχα κανενα προβλημα απλως λεει για το συγκεκριμενο.

 

Στο gold εάν δεν σε ενοχλούν οι έντονες λευκές γραμμώσεις της κεραίας είναι πράγματα εντυπωσιακό. Τώρα το white silver είναι πιο ισορροπημένο σχεδιαστικά για μένα, αλλά προτιμώ το Space grey :)

Link to comment
Share on other sites

Στο gold εάν δεν σε ενοχλούν οι έντονες λευκές γραμμώσεις της κεραίας είναι πράγματα εντυπωσιακό. Τώρα το white silver είναι πιο ισορροπημένο σχεδιαστικά για μένα, αλλά προτιμώ το Space grey :)
Μπα μου φαινεται οτι θα παω σε gold γιατι σπαει λιγο το ασημι και δειχνει ποιο ωραιο θα δω...
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/8pz47suc1eiudwx/Foto%2020-09-14%2014%2037%2057.png?dl=0

 

δηλαδη ελευθερα καπου 375ΜΒ με το που ξεκινας ....

με πρωτο setting up με συνδεση μονο με wifi ζεσταθηκε η πλατη του...

βεβαια κατεβαζε ολες τις εφαρμογες που πηραν update και εβαζε icloud κλπ...

 

κινητο συναδελφου.

 

πληροφοριες SAR

http://www.apple.com/legal/rfexposure/iphone7,2/it/

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα έρθει ο θείος μου από Αμερική για τα Χριστούγεννα..Άμα μου φέρει το IPHONE 6 θα λειτουργεί εδώ κανονικά;;θα υπάρχει κανένα πρόβλημα πλην της εγγύησης;;
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι σήμερα δεν έχει ανακοινώσει η Apple την κυκλοφορία ulocked, όπως στο 5S. Με τα σημερινά δεδομένα φαντάζει πιθανή μόνο η λύση της αγοράς με T-Mobile χωρίς συμβόλαιο με απαραίτητη την "ενεργοποίηση" σε T-Mobile μαγαζί. Δεν έχουν διευκρινίσει ακόμη τι σημαίνει "ενεργοποίηση". Προσωπικά, πιστεύω πως σε 1 μήνα από σήμερα θα διαθέσουν την unlocked έκδοση, όπως έκαναν ήδη, στη Γερμανία και Αγγλία. Τότε, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στην Ελλάδα, αγοράζοντας από Αμερική την unlocked έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Σωστός αλλά not unlocked, μόνο contract-free..

If you have selected an iPhone for T-Mobile, it will come with the appropriate nano-SIM, but you will need to contact T-Mobile or visit an Apple Retail Store to activate your iPhone.

Αν πάει ο θείος και το ενεργοποιήσει όλα καλά....αλλιώς υπομονή για το unlocked

Link to comment
Share on other sites

Στο gold εάν δεν σε ενοχλούν οι έντονες λευκές γραμμώσεις της κεραίας είναι πράγματα εντυπωσιακό. Τώρα το white silver είναι πιο ισορροπημένο σχεδιαστικά για μένα, αλλά προτιμώ το Space grey :)

 

Και εγώ νομίζω ότι το space grey είναι το πιο ωραίο με πιο απαλές τις γραμμές πίσω.

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Σωστός αλλά not unlocked, μόνο contract-free..

If you have selected an iPhone for T-Mobile, it will come with the appropriate nano-SIM, but you will need to contact T-Mobile or visit an Apple Retail Store to activate your iPhone.

Αν πάει ο θείος και το ενεργοποιήσει όλα καλά....αλλιώς υπομονή για το unlocked

παιδια μην προτρεχετε και δινετε πληροφοριες χωρις να ειναι επιβαιβεωμενες! το κινητο ερχεται unlocked και λειτουργει με ολα τ δικτυα.Το εχω παραγγειλει και ο ιδιος. Διαβαστε εδω http://store.apple.com/us/question/answers/iphone/is-iphone-6-for-tmobile-unlocked/QU2A7TAHD7HYCJPD9

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην προτρεχετε και δινετε πληροφοριες χωρις να ειναι επιβαιβεωμενες! το κινητο ερχεται unlocked και λειτουργει με ολα τ δικτυα.Το εχω παραγγειλει και ο ιδιος. Διαβαστε εδω http://store.apple.com/us/question/answers/iphone/is-iphone-6-for-tmobile-unlocked/QU2A7TAHD7HYCJPD9

 

Σωστός

ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του

 

T-mobile version is pretty much LIKE unlocked.

My Iphone 6 works fine with at&t but the cellular data is not working.

The unlocked phones will be coming later, perhaps in a month.

 

ΑΛΛΑ και

 

remove the sim of tmobile before turn it on, and put yours, then activate it. done.

Edited by argic
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω στο youtube εχω δει μερικα βιντεο unboxing που δειχνει την πανω πλευρα του κουτιου χωρις την εικονα το κινητου αλλα ασπρη κενη ετσι θα ειναι οταν το παρω η οχι.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω στο youtube εχω δει μερικα βιντεο unboxing που δειχνει την πανω πλευρα του κουτιου χωρις την εικονα το κινητου αλλα ασπρη κενη ετσι θα ειναι οταν το παρω η οχι.

Ναι έτσι είναι πλέον. Αφαίρεσαν την εικόνα του iPhone και απλά έβαλα το πρείγραμμα του. Το έκαναν εντελώς minimal.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω στο youtube εχω δει μερικα βιντεο unboxing που δειχνει την πανω πλευρα του κουτιου χωρις την εικονα το κινητου αλλα ασπρη κενη ετσι θα ειναι οταν το παρω η οχι.

 

ναι έτσι θα είναι η συσκευασία λευκή με ένα περίγραμμα iPhone στο πάνω μέρος :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι πλέον. Αφαίρεσαν την εικόνα του iPhone και απλά έβαλα το πρείγραμμα του. Το έκαναν εντελώς minimal.

 

ναι έτσι θα είναι η συσκευασία λευκή με ένα περίγραμμα iPhone στο πάνω μέρος :)
Καταλαβα προσωπικα να πω δεν μου αρεσει ετσι οπως το εκαναν το κουτι θα προτιμουσα οπως ηταν παλια στα προηγουμενα αλλα αυτα ειναι γουστα.
Link to comment
Share on other sites

Αμερική 649+local tax~9%=~547 ευρω

Αγγλία 539 GBP (incl VAT)=676 ευρώ

Ελβετία 759 (incl vat)=630 ευρώ

Γερμανία (inc VAT)= 699 ευρώ

Νικητής με διαφορά η USA (ισοτιμίες xe.com στις 17/9/2014)

Link to comment
Share on other sites

σωστα λες αλλα να τονισουμε και την τεραστια διαφορα μισθων με μας

 

εμεις πρεπει να ματωσουμε να το παρουμε και περυσι οι αυστραλοι διαμαρτυρηθηκαν για την αυξηση στο 5ς 12 δολλαρια

Link to comment
Share on other sites

σωστα λες αλλα να τονισουμε και την τεραστια διαφορα μισθων με μας

 

εμεις πρεπει να ματωσουμε να το παρουμε και περυσι οι αυστραλοι διαμαρτυρηθηκαν για την αυξηση στο 5ς 12 δολλαρια

 

Κάπως έτσι ειναι... 4 χρόνια μου πήρε να τα μαζέψω για το 6ρι, αλλά για να ειμαι ειλικρινής με το 4ρι ήμουν ευχαριστημένος.

Αυτό που με ώθησε να αγοράσω το 6ρι ήταν το οτι σταμάτησε η υποστήριξη του 4.

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

σωστα λες αλλα να τονισουμε και την τεραστια διαφορα μισθων με μας

 

εμεις πρεπει να ματωσουμε να το παρουμε και περυσι οι αυστραλοι διαμαρτυρηθηκαν για την αυξηση στο 5ς 12 δολλαρια

 

για το 6αρι υπολογίζω 740-750 τελική τουλάχιστον στα 16 GB αν και ιδανική λύση φαντάζει το 64 Gb, αλλά στα 840-850. Αστρονομικές τιμές και αναρωτιέμαι για πόσα χρόνια συμβόλαιο και σε ποιο πρόγραμμα θα "δέσουν" τους υποψήφιους κατόχους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...