Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επι της αρχής εχεις δίκιο.

 

Αλλα ποτέ δεν ειχα προβλημα με την ομιλία εκτος ελάχιστων περιπτώσεων. Βασικό ειναι βεβαια, η ελαχιστη χρεωση των 3 λεπτων.

 

Απλά, στην καρτοκινητή υπαρχουν πολλες μικρες παγιδουλε που σε αναγκάζουν να βάλεις καρτα.

Μια φορα να στειλεις sms και να μην εχεις λεφτα στο account, αλλη φορα καλοκαιρι, ειχαν τελειωσει τα δεδομενα κ επαιζε προσφορα καλοκαιρινη, λιγο να σου φαει 1€ για ημερησια χρεωση imternet , ολα αυτα σε αναγκαζουν βαζεις επιπροσθετες καρτες. Παλι συνέφερε αλλα δεν παυει να ισχυει οτι εβαζες.

 

Θυμαμαι 2 φορες να εχει συμβει να θελω 2ο πακετο ενεργοποίησης κ να μην μπορω να βαλω επειδη δεν ειχα το δικαιωμα. Επρεπε να περιμενω μερικες ημερες και αναγκαστικα εβαζα ενα απλο εμπορικο.

 

Και το κολπο ολο εγινε με τις αλλαγες των κοστολογιων σε 10,40€ και καρτα 12€ κλπ κλπ.

 

Καπως ετσι πανω κατω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αν γνωρίζει κανείς το τηλέφωνο κάποιου από τα παιδιά που στέλνουν προνομιακά νούμερα F2G/Q, παρακαλώ να μου στείλει pm, γιατί αυτός που γνώριζα εγώ έχει σταματήσει από αυτή τη δουλειά. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους! Έχω προνομιακό Q και το πακέτο είναι σε προσφορά έως 31 Μαΐου στα 8,5€. Ισχύει το ίδιο και για το F2G?
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ανανεωσα μετα απο 6 μηνες το προνομιακο. δεν το ειχαν κοψει. καλο αυτο. το log and win στην εφαρμογη που το βαζω?δεν το βρισκω πουθενα. το εκοψαν?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ανανεωσα μετα απο 6 μηνες το προνομιακο. δεν το ειχαν κοψει. καλο αυτο. το log and win στην εφαρμογη που το βαζω?δεν το βρισκω πουθενα. το εκοψαν?ευχαριστω

Swipe αριστερά και θα το βρεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Swipe αριστερά και θα το βρεις.
να εισαι καλα φιλε μου.

παιδια, πιο ειναι το μεγαλυτερο διαστημα που δεν εχετε βαλει καρτα αλλα μετα συνεχιασατε να εχετε το φοιτητικο?

εξι μηνες ειναι οκ. παραπανω? το χει τσεκαρει κανενας?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο πακέτο 6 χρόνια τώρα. Εχω "δει' όλες τις αλλαγές. Από 8,5ευρω το πακέτο, μετά 10,40ευρώ, 25ήμερο κλπ.

 

Με πήραν τηλ και μου έκαναν την κάτωθι προταση

Να μου το κάνουν συμβόλαιο στο W 5gb που σημαίνει

5gb mobile internet

1500' προς ολους (ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό).

1500 sms.

 

Τελικό κόστος στα 20ευρώ/ανά μήνα για 24 μήνες.

 

Παρακαλώ για τις γνώμες σας.

 

υγ. Ενα σχόλιο της κοπέλας στο τηλ (που εαν θέλουμε το πιστεύουμε) είναι ότι ήδη ξεκίνησαν σιγα σιγά την υποχρεωτική 15ευρώ κάρτα.

 

Σήμερα μέσω της εφαρμογής F2G App είχα ένα μήνυμα... "Προσφορά μόνο για σένα!"

Έκανα κλικ και μεταφέρθηκα σε μια σελίδα όπου το παραπάνω πρόγραμμα μου τον δίνουν με 25ευρώ/ανά μήνα για 24 μήνες!

Ζητούσε μόνο να βάλω τον αριθμό του κινητού μου για να με καλέσουν!

Άρχισαν οι προσφορές για συμβόλαια και μέσω... F2G App!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Μπορεί να μου πει κάποιος αν το πακέτο της ειδικής προσφοράς εμφανίζεται στα πακέτα στο site του my F2G? Στο δικό μου φοιτητικό F2G δεν εμφανίζεται πλέον, αλλά έχω την εντύπωση ότι παλαιότερα εμφανιζόταν, χωρίς όμως να είμαι απόλυτα σίγουρος. Αν ισχύει αυτό, πρόκειται για δυσάρεστο νέο, καθώς σημαίνει ότι μου έκοψαν την προσφορά, λόγω μη ενεργοποίησης για μεγάλο χρονικό διάστημα (από τις 18 Ιανουαρίου). Λίγο δεν είναι το τετράμηνο για να κοπεί η προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το εμφανίζει κανονικά η εφαρμογή και κάρτα έβαλα πριν 2 μήνες.

Έχεις δίκιο, μόλις τώρα το είδα. Η εφαρμογή μου το εμφανίζει κι εμένα κανονικά στην ενότητα των combo πακέτων. Στο site δε μου εμφανίζεται. Άρα δε μου το έκοψαν.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μέσω της εφαρμογής F2G App είχα ένα μήνυμα... "Προσφορά μόνο για σένα!"

Έκανα κλικ και μεταφέρθηκα σε μια σελίδα όπου το παραπάνω πρόγραμμα μου τον δίνουν με 25ευρώ/ανά μήνα για 24 μήνες!

Ζητούσε μόνο να βάλω τον αριθμό του κινητού μου για να με καλέσουν!

Άρχισαν οι προσφορές για συμβόλαια και μέσω... F2G App!

 

 

Εαν σε ενδιαφερει, ισως να μπορεις να το παρεις στα 20€.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Εμένα μου προσέφεραν το συγκεκριμένο πρόγραμμα με 20€ το μήνα αλλά 10gb Ίντερνετ. Το σκέφτηκα αρκετά αλλά τελικώς αρνήθηκα και μάλλον το μετάνιωσα .. δεν ξέρω τι θα γίνει σε περίπτωση που τελειώσει καθώς είναι σίγουρο ότι δε θα με γυρίσουν σε φοιτητικό

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να ρωτήσεις σε κατάστημα, αν ισχύει για τη γραμμή σου η συγκεκριμένη προσφορά ή αν υπάρχει κάποια άλλη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν μεταφέρω τον αριθμό μου από q, πόσο θα μου δώσουν το συγκεκριμένο πακέτο w 5gb;
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι στο συμβόλαιο w 10gb; Δεν έχει σχέση με το φοιτητικό. Από 20€ το δίνουν αλλά με την αλλαγή (αύξησαν τα gb από 5 σε 10) υπολόγιζε πλέον από 25€.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, γιατί η wind δεν μετατρέπει σε φοιτητικό υπάρχον νούμερο. Μόνο cosmote/vodafone.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ο υιός μου έγινε φοιτητης.

 

Πρέπει να ΑΛΛΑΞΕΙ νούμερο για να το κάνει φοιτητικό ?

Η wind κάνει κανονικά νούμερα σε φοιτητικά χωρίς καμμία προειδοποίηση.

Το έχουν κάνει σε μένα στην αδερφή μου και στην μητέρα μου

 

αν τους πάρεις τηλέφωνο και τους εξηγήσεις την περίπτωση μπορεί να στο κάνουν,

 

αξίζει να δοκιμάσεις

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης με μήνυμα στη φόρμα επικοινωνίας με την εξυπηρέτηση πελατών, υπάρχει πιθανότητα να γίνει η μετατροπή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν κάνει. Εγώ είχα δοκιμάσει στη φόρμα πριν κανένα χρόνο, και έφαγα πόρτα.

Αν είναι wind καλύτερα να κάνει φορητότητα, μιας και ακόμα και να το μετέτρεπαν, είναι το χειρότερο φοιτητικό. 1 πακέτο ακριβό (10,40€) με διάρκεια 25 μέρες, και που δεν μεταφέρει ότι δεν καταναλώθηκε στον επόμενο μήνα.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολλές περιπτώσεις που το έκαναν και μάλιστα εύκολα.

Δεν χάνει κάτι να δοκιμάσει.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στην wind είναι καζίνο σε τι υπάλληλο θα πέσεις :P

 

Όσο για το φοιτητικό της wind ,, πράγματι μόνο του δεν λέει αλλά αν υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που λαμβάνει κάποιος υπόψιν του π.χ log in bonus magic numbers ειδικές προσφορές ε τότε κάτι λέει

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στην wind είναι καζίνο σε τι υπάλληλο θα πέσεις :P

 

Όσο για το φοιτητικό της wind ,, πράγματι μόνο του δεν λέει αλλά αν υπάρχουν και άλλοι παράγοντες που λαμβάνει κάποιος υπόψιν του π.χ log in but onus magic numbers ειδικές προσφορές ε τότε κάτι λέει

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Πολύ σωστά συνυπολογίζεις όλα αυτά. Αλλά αν δεν κάνω λάθος, ο συμφορουμίτης δεν ρώτησε περί του κόστους.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση.. Έχω ενεργοποιημενη την καλοκαιρινή προσφορά που όμως λήγει αύριο. Αν την ξαναενεργοποιησω τα υπόλοιπα mb της προσφοράς θα μεταφερθούν; ευχαριστώ..

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μια ερώτηση.. Έχω ενεργοποιημενη την καλοκαιρινή προσφορά που όμως λήγει αύριο. Αν την ξαναενεργοποιησω τα υπόλοιπα mb της προσφοράς θα μεταφερθούν; ευχαριστώ..

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, δεν μεταφέρονται.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...