Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια εχουμε καποιο τηλέφωνο για το προνομιακο γιατι ενδιαφέρετε ενας φιλος

 

+306906594410 με πήραν την περασμένη εβδομάδα για νέο νούμερο ειδικής προσφοράς. Κτυπα τους ένα τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

+306906594410 με πήραν την περασμένη εβδομάδα για νέο νούμερο ειδικής προσφοράς. Κτυπα τους ένα τηλέφωνο.

 

Ok σε ευχαριστω πολυ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

καποια στιγμη εδιναν πακετο με 1500 λεπτα και 4 γκιγκα. προνομιακο. αν παει κανενας σε κανα μετρο και το δει, ας μας πει. εγω δεν το ειχα πετυχει. αλλα μου ειπαν πως ειναι 3-4 διαφορετικες προνομιακες ομαδες της γουιντ. αλλα δηλαδη πακετα δινουν ομονοια, αλλα συνταγμα κτλ κτλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους! Το φοιτητικο πακέτο ισχύει στην Ευρώπη? Πχ για Ουγγαρία που θέλω να παω? Ή πρέπει να αγοράσω πακέτο προς όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Το φοιτητικο πακέτο ισχύει στην Ευρώπη? Πχ για Ουγγαρία που θέλω να παω? Ή πρέπει να αγοράσω πακέτο προς όλους?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα! Ισχύουν τα δεδομένα σου, αλλα για εξερχόμενες θα πέπει να έχεις πακέτο πρός όλους.

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ισχύουν τα δεδομένα σου, αλλα για εξερχόμενες θα πέπει να έχεις πακέτο πρός όλους.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Είσαι βέβαιος για αυτό? Στην Wind το αντίστροφο μου είπανε? Ότι ισχύουν τα λεπτά προς όλους αλλά όχι το ίντερνετ. Τι ισχύει τελικά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Είσαι βέβαιος για αυτό? Στην Wind το αντίστροφο μου είπανε? Ότι ισχύουν τα λεπτά προς όλους αλλά όχι το ίντερνετ. Τι ισχύει τελικά?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα. Στείλε ΥΠ στο 1285 και θα σου πει πόσα mb και λεπτά ομιλίας έχεις για την Ευρώπη.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Στείλε ΥΠ στο 1285 και θα σου πει πόσα mb και λεπτά ομιλίας έχεις για την Ευρώπη.
AΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 21 ΩPEΣ , 15 ΛEΠTA KAI 12 ΔEYTEPOΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, ΠOY ΛHΓOYN 03/11/2019 KAI 18 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOU ΛHΓOYN 24/10/2019 , KAI 1.626,17 MB ΠOY ΛHΓOYN 03/11/2019 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH...Αυτο λέει το μήνυμα...Δεν είναι και πολύ κατατοπιστικο.. Τελικώς ισχυουν μόνο τα mb?

Ή εννοεί όλα ισχύουν σε Ελλάδα αλλά και ΕΕ? Αλήθεια δεν έχει πάει κάποιος Ευρώπη να μπορέσει να μας πει τι ακριβώς σημαίνει πρακτικά και τι μπορώ να κάνω με τα πακέτα?

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

AΠO TO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠAKETO EXETE ΣTH ΔIAΘEΣH ΣAΣ 21 ΩPEΣ , 15 ΛEΠTA KAI 12 ΔEYTEPOΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ, ΠOY ΛHΓOYN 03/11/2019 KAI 18 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOU ΛHΓOYN 24/10/2019 , KAI 1.626,17 MB ΠOY ΛHΓOYN 03/11/2019 ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH...Αυτο λέει το μήνυμα...Δεν είναι και πολύ κατατοπιστικο.. Τελικώς ισχυουν μόνο τα mb?

Ή εννοεί όλα ισχύουν σε Ελλάδα αλλά και ΕΕ? Αλήθεια δεν έχει πάει κάποιος Ευρώπη να μπορέσει να μας πει τι ακριβώς σημαίνει πρακτικά και τι μπορώ να κάνω με τα πακέτα?

 

Το λέει καθαρά " ΠOY MΠOPOYN NA KATANAΛΩΘOYN ΣTHN EΛΛAΔA H KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣTHN EYPΩΠAIKH ENΩΣH (AΠO EE ΠPOΣ EE) XΩPIΣ EΠIΠΛEON XPEΩΣH"

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν καταλαβαίνω αν το ισχύουν και στην ΕΕ πάει και στην ομιλία ή αναφέρεται μόνο στα mb.. Πήρα στο 13800 και ξεκάθαρη απάντηση δεν πήρα.. Σαν να μην ήξεραν δηλαδή.. Επίσης μου κάνει εντύπωση ότι στο ανωτέρω κειμενο αναφέρει και τα SMS, τα οποία είναι log&win και ξέρω ότι δεν ισχύουν.. Για αυτό ρώτησα αν κάποιος το δοκίμασε πρακτικά να ξέρουμε τι γίνεται.

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επανέρχομαι στο θέμα και σας στέλνω απευθείας από το εξωτερικό. Τα mb του φοιτητικού ΔΕΝ ισχύουν.. Πρέπει να αγοραστει πακέτο.. Τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κανονικά.. Αυτά γιατί όπως έγραψα αρχικά σε μήνυμα που είχα στείλει στο 1285 (ΥΠ) έλεγε ότι ισχύουν τα πάντα και στην Ε.Ε σε περιαγωγή.. Τελικά τα μηνύματα της Wind είναι να χαμε να λέγαμε.. Mb ΔΕΝ ισχύουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα και σας στέλνω απευθείας από το εξωτερικό. Τα mb του φοιτητικού ΔΕΝ ισχύουν.. Πρέπει να αγοραστει πακέτο.. Τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κανονικά.. Αυτά γιατί όπως έγραψα αρχικά σε μήνυμα που είχα στείλει στο 1285 (ΥΠ) έλεγε ότι ισχύουν τα πάντα και στην Ε.Ε σε περιαγωγή.. Τελικά τα μηνύματα της Wind είναι να χαμε να λέγαμε.. Mb ΔΕΝ ισχύουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αρα εκεινο το μηνα που θα πας εξωτερικο, αν παρεις πακετο ελληνικο κανονικο (οχι φοιτητικο) θα εχεις και δεδομενα και ομιλια, σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν αγορασεις κανονικο πακέτο ισχύει.. Εγώ αγόρασα ένα με 4€ που έχει 100 λεπτά περιαγωγή, 300mb και 20sms..το φοιτητικο πάντως δε δουλεύει.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Χθες έληγε ένα υπόλοιπο που είχα στο f2g μου, καθώς δεν ήθελα να ανανεώσω το υπόλοιπο είπα να το καταναλώσω ενεργοποιώντας ένα πακέτο data.

Σήμερα το πρωί όμως βρήκα μήνυμα που μου έλεγε "TA MB AΠO TIΣ DATA NIGHTS ΣOY MOΛIΣ KATANAΛΩΘHKAN!"

Γιατί συνέβη αυτό, γνωρίζετε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Γιατί η wind έχει σκεφτεί και εφαρμόζει την φοβερή πρωτοτυπία να σου λήγει και τα αγορασμένα πακέτα όταν λήγει χρονικά το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας...

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η wind έχει σκεφτεί και εφαρμόζει την φοβερή πρωτοτυπία να σου λήγει και τα αγορασμένα πακέτα όταν λήγει χρονικά το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας...

 

Sent from my SM-G970F

Και αυτό πέρα από "πρωτότυπο" θεωρείται και νόμιμο;

Αναφέρεται κάπου στους όρους χρήσης;

Μπορώ να τους τρέξω με κάποιο τρόπο;

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Στα πακέτα που αγοράζεις, το αναφέρει στους όρους .

Για να γίνει χρήση των δωρεάν MB από ενεργοποιημένα προπληρωμένα πακέτα ενσωματωμένης χρήσης ή και προσφοράς απαιτείται διαθέσιμο υπόλοιπο τουλάχιστον 0,01€.

 

Από τη στιγμή που το γράφουν παράνομο λίγο χλωμό να μπορέσει κανείς να το βγάλει. Απλά προς γνώση και συμμόρφωση και να πληροφορούμε όποιον ενδέχεται να βρεθεί σε αυτήν την θέση και να την πατήσει από την συγκεκριμένη εταιρεία που κάποτε μπορεί να είχε τον άτυπο τίτλο της φθηνότερης, πλέον όμως είναι πρωτοπόρος στην εξεύρεση παντός τρόπου να στα πάρει τζάμπα, με το έτσι θέλω για βλακείες.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα και σας στέλνω απευθείας από το εξωτερικό. Τα mb του φοιτητικού ΔΕΝ ισχύουν.. Πρέπει να αγοραστει πακέτο.. Τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κανονικά.. Αυτά γιατί όπως έγραψα αρχικά σε μήνυμα που είχα στείλει στο 1285 (ΥΠ) έλεγε ότι ισχύουν τα πάντα και στην Ε.Ε σε περιαγωγή.. Τελικά τα μηνύματα της Wind είναι να χαμε να λέγαμε.. Mb ΔΕΝ ισχύουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχουμε πει αυτό εδώ και πάνω από δύο χρόνια... Έτσι ακριβώς είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι αλλάζει το minimum ανανέωσης σε 15€ και μου δίνουν με 47€ σταθερό 50 vdsl και ένα άλλο νούμερο με 120 λεπτά και μια κάρτα data 2gb και δώρο ένα A10 ή με άλλα 30 € το Α20
Link to comment
Share on other sites

κλασσικο κολπο τελευταια,αν και το λενε και απο την κοσμοτε,ελπιζω να μην το πανε προς τα εκει. Ανακοινωση βεβαια δεν εχει βγει απο κανεναν.Προφανως στην τιμη του σταθερου περιλαμβανεται και το κινητο,σε καρτοσυνδεση φανταζομαι. Τι παροχες σου εδιναν εκει,φανταζομαι οτι δεν συμφερει να το κανεις σε σχεση με το προνομιακο,ακομα κι αν παει 15 η ανανεωση...
Link to comment
Share on other sites

Από τις εταιρίες που συνεργάζεται η wind θα ακούσεις ότι θα κατέβουν οι εξωγήινοι και θα καταστρέψουν όλες τις άλλες εταιρίες εκτός από την wind και πολλές άλλες γελιοτητες. :lol:

 

Το ποιο αστείο ήταν όταν έβγαλαν την περιβόητη προσφορά των 16 ευρώ τον μήνα στην σταθερή για να φάνε τους συνδρομητές της Forthnet. Το τι ακούσαμε από κάθε εκπρόσωπο που τηλεφωνούσε απερίγραπτο.

 

 

 

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δίνω 30 για vdsl 10 για το κινητό και άλλα 10 για άλλο ένα κινητό. Το θέμα είναι για το δεύτερο κινητό αν φτάνουν τα 120 λεπτά και τα 3+2 gb και μετά τα δύο χρόνια τι θα γίνει αν το αυξήσουν
Link to comment
Share on other sites

ντροπη τους αν το πανε 15 ευρω ανανεωση καθε 2 μηνες.

αν εχουν φρυδια ας το κανουν 5 ευρω μηνιαια απεριοριστα εντος ελλαδας και 1 γκιγκα ιντερνετ και ας καταργηθει ο ορος καρτοκινητο μετα.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το Πάνε λοιπόν στα 15 ...τάχα

Σου αλλάζουν το δικό σου σε καρτοσύνδεση ή συμβόλαιο και επιπλεόν σου δίνουν ένα ακόμα καρτοκινητό .

Στο οποίο θα χρειάζεται να βάλεις πάλι 15 ευρώ ....

Δεν ακούγεται κάπως χαζό ;

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι αλλάζει το minimum ανανέωσης σε 15€ και μου δίνουν με 47€ σταθερό 50 vdsl και ένα άλλο νούμερο με 120 λεπτά και μια κάρτα data 2gb και δώρο ένα A10 ή με άλλα 30 € το Α20

 

Κόλπο για να πουλήσουν σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...