Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η wind κάνει κανονικά νούμερα σε φοιτητικά χωρίς καμμία προειδοποίηση.

Το έχουν κάνει σε μένα στην αδερφή μου και στην μητέρα μου

 

αν τους πάρεις τηλέφωνο και τους εξηγήσεις την περίπτωση μπορεί να στο κάνουν,

 

αξίζει να δοκιμάσεις

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Όντως. Και στην αδερφή μου που έχει F2G και έχει δηλώσει τον αριθμό της στο πανεπιστήμιό της για επικοινωνία, λίγο καιρό μετά η WIND της το έκανε φοιτητικό χωρίς καμία συμμετοχή της αδερφής μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο υιός μου έγινε φοιτητης.

Πρέπει να ΑΛΛΑΞΕΙ νούμερο για να το κάνει φοιτητικό ?

 

Υπάρχει περίπτωση να κρατήσει και το ίδιο στη WIND. Αλλά το φοιτητικό της WIND είναι ασύμφορο... Προσωπικά θα πήγαινα σε άλλη εταιρία, κρατώντας και το νούμερο. Αν θες στείλε μου προσωπικό μήνυμα, για να σου πω αναλυτικά το φοιτητικό που έχω εγώ. Γιατί εδώ θα βγούμε εκτός θέματος. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά είμαι κάτοχος δυο αριθμών με την προσφορά του φοιτητικού τα τελευταία 5 έτη . Παρόλα αυτά με κάλεσαν και μου έδωσαν συμβόλαιο και για τα δυο νούμερα και μου προσφέρουν για δυο χρόνια τα κάτωθι : 1500 λεπτά προς όλους (μονόλεπτες κλήσεις) -1500 sms προς ολους και 10 gb internet με 18€ !! Πως βλέπετε την προσφορά; Προσωπικά μου φαίνεται πολύ καλή.Να γυρίσω σε συμβόλαιο; Το έχει κάνει κάποιος ; Υπάρχει κάποια παγίδα ? Μετά τα δυο χρόνια τι γίνεται όμως ; please help !

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τα χρειάζεσαι τόσα λεπτά μην μπλέκεις με συμβόλαια κατά τη γνώμη μου. Στις άλλες εταιρείες, απ ότι διαβάζω εδώ μέσα συνήθως σου προσφέρουν ανανέωση μετά το πέρας των 24 μηνών, σε αυξημένη τιμή, για την wind δε γνωρίζω, ας μας πει κάποιος γνώστης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος δυο αριθμών με την προσφορά του φοιτητικού τα τελευταία 5 έτη . Παρόλα αυτά με κάλεσαν και μου έδωσαν συμβόλαιο και για τα δυο νούμερα και μου προσφέρουν για δυο χρόνια τα κάτωθι : 1500 λεπτά προς όλους (μονόλεπτες κλήσεις) -1500 sms προς ολους και 10 gb internet με 18€ !! Πως βλέπετε την προσφορά; Προσωπικά μου φαίνεται πολύ καλή.Να γυρίσω σε συμβόλαιο; Το έχει κάνει κάποιος ; Υπάρχει κάποια παγίδα ? Μετά τα δυο χρόνια τι γίνεται όμως ; please help !

 

 

Μακριά από συμβόλαια θα πω και εγώ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι κάτοχος δυο αριθμών με την προσφορά του φοιτητικού τα τελευταία 5 έτη . Παρόλα αυτά με κάλεσαν και μου έδωσαν συμβόλαιο και για τα δυο νούμερα και μου προσφέρουν για δυο χρόνια τα κάτωθι : 1500 λεπτά προς όλους (μονόλεπτες κλήσεις) -1500 sms προς ολους και 10 gb internet με 18€ !! Πως βλέπετε την προσφορά; Προσωπικά μου φαίνεται πολύ καλή.Να γυρίσω σε συμβόλαιο; Το έχει κάνει κάποιος ; Υπάρχει κάποια παγίδα ? Μετά τα δυο χρόνια τι γίνεται όμως ; please help !

Η προσφορά είναι πολύ καλή, εσύ όμως κρίνεις και αποφασίζεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα τα ίδια μου τα έδωσαν με 20€... Όχι ότι θα το έκανα, έτσι το αναφέρω. Είναι καλή πρόταση αυτή που πήρε ο φίλος πάντως

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν τιμή είναι καλή, το ζήτημα είναι όπως είπε ο φίλος αν τα χρειάζεσαι όλα αυτά....

 

Αν όχι καλύτερο το καρτοκινητο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα τα ίδια μου τα έδωσαν με 20€... Όχι ότι θα το έκανα, έτσι το αναφέρω. Είναι καλή πρόταση αυτή που πήρε ο φίλος πάντως

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

20 μου είπανε αλλά επειδή τους είπα για δυο νούμερα είχε έκπτωση στα 18€. Απλά δεν ξέρω τι θα συμβεί μετά τα δυο έτη γιατί με κάρτα γ αλήθεια είναι είσαι πιο χαλαρός . Αλλά και αυτό το φοιτητικό το χάλασαν πολύ .. 25 μέρες αυξήσεις κλπ . Είμαι υπό σκέψη

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

20 μου είπανε αλλά επειδή τους είπα για δυο νούμερα είχε έκπτωση στα 18€. Απλά δεν ξέρω τι θα συμβεί μετά τα δυο έτη γιατί με κάρτα γ αλήθεια είναι είσαι πιο χαλαρός . Αλλά και αυτό το φοιτητικό το χάλασαν πολύ .. 25 μέρες αυξήσεις κλπ . Είμαι υπό σκέψη
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σε καλούν συχνά άσε να γίνει ότι γίνει και εάν γίνει στα καρτοκινητα και τότε πάρε απόφαση

 

Μία γνώμη και από εμένα.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

20 μου είπανε αλλά επειδή τους είπα για δυο νούμερα είχε έκπτωση στα 18€. Απλά δεν ξέρω τι θα συμβεί μετά τα δυο έτη γιατί με κάρτα γ αλήθεια είναι είσαι πιο χαλαρός . Αλλά και αυτό το φοιτητικό το χάλασαν πολύ .. 25 μέρες αυξήσεις κλπ . Είμαι υπό σκέψη

 

Γνώμη μου να το κάνεις!

Όλα πλέον έχουν διετή δέσμευση!

Σταθερό,κινητο,ακόμα και συνδρομητική τηλεόραση,ιδιωτικοί πάροχοι ρεύματος!

Απόλαυσε μια διετία με χαμηλό πάγιο και πολλές παροχές & βλέπεις τι θα κάνεις σε 2 χρονακια....

Αν δεν θέλεις μετά την διετία,κάντο καρτοκινητο!

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου να το κάνεις!

Όλα πλέον έχουν διετή δέσμευση!

Σταθερό,κινητο,ακόμα και συνδρομητική τηλεόραση,ιδιωτικοί πάροχοι ρεύματος!

Απόλαυσε μια διετία με χαμηλό πάγιο και πολλές παροχές & βλέπεις τι θα κάνεις σε 2 χρονακια....

Αν δεν θέλεις μετά την διετία,κάντο καρτοκινητο!

 

Όταν μπλέξεις με συμβόλαιο είτε στη κινητή είτε σε πάροχο ενέργειας είτε οπουδήποτε, ένα είναι βέβαιο.

Η τιμή θα αυξάνει μετά τη διετή δέσμευαση.

Γι' αυτό, μακριά από δεσμεύσεις με συμβόλαια, όσο αυτό είναι δυνατόν.

 

Με την ευκαιρία (και εκτός θέματος) η ΕΛΙΝ δεν έχει χρονική δέσμευση, εκτός των άλλων ευκολιών, και αυτός ήταν ένας από τους λόγους που την προτίμησα και δεν το μετάνιωσα μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπλέξεις με συμβόλαιο είτε στη κινητή είτε σε πάροχο ενέργειας είτε οπουδήποτε, ένα είναι βέβαιο.

Η τιμή θα αυξάνει μετά τη διετή δέσμευαση.

 

Εξαίρεση αποτελούν σε κάποιες περιπτώσεις τα συμβόλαια σταθερής+ίντερνετ.;)

Link to comment
Share on other sites

Εξαίρεση αποτελούν σε κάποιες περιπτώσεις τα συμβόλαια σταθερής+ίντερνετ.;)

 

Η εμπειρία μου σε συμβόλαιο σταθερής και ίντερνετ στην Wind είναι διαφορετική.

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία μου σε συμβόλαιο σταθερής και ίντερνετ στην Wind είναι διαφορετική.

 

Η Wind είναι μία κατηγορία από μόνη της στα συμβόλαια κάθε είδους.:X

Είμαι εδώ και χρόνια στην (πρώην) cyta και τώρα vodafone, έχω τύχει μείωσης του συμβολαίου κι αύξησης των παροχών. Στην τελευταία (διετή) ανανέωση που ζήτησα παρέμεινα στο ίδιο συμβόλαιο με 16.30€/μήνα (24mbps, 300' προς κινητά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας).:)

Link to comment
Share on other sites

Η Wind είναι μία κατηγορία από μόνη της στα συμβόλαια κάθε είδους.:X

Είμαι εδώ και χρόνια στην (πρώην) cyta και τώρα vodafone, έχω τύχει μείωσης του συμβολαίου κι αύξησης των παροχών. Στην τελευταία (διετή) ανανέωση που ζήτησα παρέμεινα στο ίδιο συμβόλαιο με 16.30€/μήνα (24mbps, 300' προς κινητά, απεριόριστα σταθερά Ελλάδας).:)

 

Έρχεσαι στα λόγια μου σιγά-σιγά.

Είμαι από το 2013 στην Wind επειδή τότε η Forthnet δεν έδινε vdsl 50 από KV στην περιοχή μου (για δικούς της άγνωστους λόγους, ενώ αργότερα άλλαξε πολιτική).

Μετά από 2 διετίες, ζήτησα φορητότητα στη Forthnet και αμέσως η Wind πρόσφερε το ίδιο πακέτο με αυξημένο αριθμό προς κινητά (300') στα 16,30€. Όταν συμπληρώθηκε και αυτή η διετία, αύξησε την τιμή στα 23€.

Περιμένω να λήξει η δέσμευση και αν ζητήσουν πάλι αύξηση θα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.

Βλέπεω ότι και εσύ πέρασες από το στάδιο των 16,30€ και νομίζω ότι στη λήξη του θα αντιμετωπίσεις την ίδια αύξηση.

Μακάρι να διαψευσθά ...

Link to comment
Share on other sites

Έρχεσαι στα λόγια μου σιγά-σιγά.

Είμαι από το 2013 στην Wind επειδή τότε η Forthnet δεν έδινε vdsl 50 από KV στην περιοχή μου (για δικούς της άγνωστους λόγους, ενώ αργότερα άλλαξε πολιτική).

Μετά από 2 διετίες, ζήτησα φορητότητα στη Forthnet και αμέσως η Wind πρόσφερε το ίδιο πακέτο με αυξημένο αριθμό προς κινητά (300') στα 16,30€. Όταν συμπληρώθηκε και αυτή η διετία, αύξησε την τιμή στα 23€.

Περιμένω να λήξει η δέσμευση και αν ζητήσουν πάλι αύξηση θα την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.

Βλέπεω ότι και εσύ πέρασες από το στάδιο των 16,30€ και νομίζω ότι στη λήξη του θα αντιμετωπίσεις την ίδια αύξηση.

Μακάρι να διαψευσθά ...

 

Μακάρι να βρεις άκρη και να καταλήξεις σε κάτι συμφέρον για εσένα.

Έχω τα τελευταία χρόνια συμβόλαιο με 16.30€ και πριν ~1 μήνα ανανεώθηκε για μία ακόμα διετία χωρίς αύξηση.;)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο. Με κάλεσαν πέρυσι για ανανέωση στην ίδια χαμηλή τιμή από μόνοι τους, πάνω που είχα αρχίσει να ψάχνομαι για το τι θα κάνω για ανανέωση, και μου πρότειναν την ίδια χαμηλή τιμή. Προφανώς θα έχει να κάνει με τους στόχους που έχουν την εκάστοτε περίοδο.

 

Sent from my Galaxy A40

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Παιδιά θυμάμαι κάποιες φορές που μου τελείωναν τα mb έστελνα ένα μήνυμα σε πενταψήφιο και αγόραζα . Δε θυμάμαι όμως το πακέτο τιμή και που στέλνουμε. Υπάρχουν ακόμα αυτά τα πακέτα ; Μπορεί να μου υπενθυμίσει κάποιος που στέλνουμε και τι ;

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θυμάμαι κάποιες φορές που μου τελείωναν τα mb έστελνα ένα μήνυμα σε πενταψήφιο και αγόραζα . Δε θυμάμαι όμως το πακέτο τιμή και που στέλνουμε. Υπάρχουν ακόμα αυτά τα πακέτα ; Μπορεί να μου υπενθυμίσει κάποιος που στέλνουμε και τι ;

60 ή 61 στο 12000

Δεν θυμάμαι ακριβώς τη χρέωση, 5 και κάτι είναι πάντως

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

60 ή 61 στο 12000

Δεν θυμάμαι ακριβώς τη χρέωση, 5 και κάτι είναι πάντως

 

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση θα δοκιμάσω

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση θα δοκιμάσω
5.30 κοστίζει.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5.30 κοστίζει.

 

Στάλθηκε από το ELS-NX9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ευχαριστω για την απάντηση .. ξέρουμε ακριβώς τι στελνω και σε ποιον πενταψήφιο ;; είναι το 60 στο 12410 αλλά μόνο 1gb με 5€ ? Ή τρέχει και άλλη προσφορά προς όλο το f2g που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ; Υ.Γ Δοκίμασα το 61 στο 12000 και πήρα 2gb και 400 λεπτά προς όλους . Σας Ευχαριστω για τις απαντήσεις . Σορυ αν ήταν off topic το θέμα

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απάντηση .. ξέρουμε ακριβώς τι στελνω και σε ποιον πενταψήφιο ;; είναι το 60 στο 12410 αλλά μόνο 1gb με 5€ ? Ή τρέχει και άλλη προσφορά προς όλο το f2g που μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε ; Υ.Γ Δοκίμασα το 61 στο 12000 και πήρα 2gb και 400 λεπτά προς όλους . Σας Ευχαριστω για τις απαντήσεις . Σορυ αν ήταν off topic το θέμα

 

Τι πακέτο είναι αυτό; Ισχύει μόνο για τα προνομιακα?

Link to comment
Share on other sites

Τι πακέτο είναι αυτό; Ισχύει μόνο για τα προνομιακα?

 

 

Όχι είναι πακέτα προς όλους .. υπάρχει ειδικό νήμα με προσφορές - μηνύματα στο 12410 . Καλύτερα μπες εκεί να μη βγαίνουμε άλλο εκτος θέματος

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήταν 400 λεπτά προς όλους πρέπει να είναι 400 λεπτά προς Βουλγαρία/Ρουμανία
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...