Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα έχω απαντήσει με την τελευταία πρόταση του ποστ που έκανες παράθεση:)

 

Για τα Ελληνικά δεδομένα το προνομιακό της Wind είναι ίσως οκ, αλλά δεν είναι φθηνό και φυσικά αυξηση 45% μέσα σε μια διετία δεν δικαιολογείτε με τίποτα!!!

 

10 ευρώ δίνει 1500 και 2 gb και δεν είναι φθηνό;

Πλάκα κάνεις....

Μια χαρά είναι!

Όσο για την αύξηση,δεν πάσχουμε από 1.5€,τα πολλά μας λείπουν!

Δηλαδή από 8.5 πήγε 10 και σου φαίνεται ακριβό...

Στο ξαναλέω,βρες μου με 10€ πακέτο που να δίνει τα ίδια στην ακριβή αγορα,ρίξε μια ματιά στα συμβόλαια να δεις εκεί τα τρελά πάγια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για να το θεσουμε σε σωστη βαση, δινει αυτα που λες με 14,4 ευρω. (12 ευρω για τις 25 μερες. αρα στο μηνα βγαινει14,4 ευρω)

 

Βάζεις 12 ευρώ και αφαιρεί 10 για 1500' & 2gb,τι 14.4 τσαμπουνας ;

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

10 ευρώ δίνει 1500 και 2 gb και δεν είναι φθηνό;

Πλάκα κάνεις....

Μια χαρά είναι!

Όσο για την αύξηση,δεν πάσχουμε από 1.5€,τα πολλά μας λείπουν!

Δηλαδή από 8.5 πήγε 10 και σου φαίνεται ακριβό...

Στο ξαναλέω,βρες μου με 10€ πακέτο που να δίνει τα ίδια στην ακριβή αγορα,ρίξε μια ματιά στα συμβόλαια να δεις εκεί τα τρελά πάγια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Βάζεις 12 ευρώ και αφαιρεί 10 για 1500' & 2gb,τι 14.4 τσαμπουνας ;

το πακέτο είναι για 25 μέρες όχι για μήνα αυτό λέει!!! άρα τα 12 ευρώ που πρέπει να βάλουμε είναι για 25 μέρες όχι για 31 άρα έκανε μια αναλογία στον μήνα 14.4 περίπου

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το πακέτο είναι για 25 μέρες όχι για μήνα αυτό λέει!!! άρα τα 12 ευρώ που πρέπει να βάλουμε είναι για 25 μέρες όχι για 31 άρα έκανε μια αναλογία στον μήνα 14.4 περίπου

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

25x12=300,οπότε σε σχέση με το whats up που έχω με τα 8.5 για 30 ημέρες το f2go υστερεί κατά 65ημερες/έτος που σημαίνει παραπάνω δαπάνη.....

Γνωστό αυτό,αλλά και ετσι,αφού καταργήθηκε η διάθεση του whats up δεν υπάρχει φθηνότερα δυστυχώς καρτοκινητο για κάποιον που δεν είναι φοιτητής.

Εκτός αν μου διαφεύγει κάποιο πακέτο

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι φίλε μου, αυτό είναι το πιο συμφέρον πακέτο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 ευρώ δίνει 1500 και 2 gb και δεν είναι φθηνό;

Πλάκα κάνεις....

Μια χαρά είναι!

Όσο για την αύξηση,δεν πάσχουμε από 1.5€,τα πολλά μας λείπουν!

Δηλαδή από 8.5 πήγε 10 και σου φαίνεται ακριβό...

Στο ξαναλέω,βρες μου με 10€ πακέτο που να δίνει τα ίδια στην ακριβή αγορα,ρίξε μια ματιά στα συμβόλαια να δεις εκεί τα τρελά πάγια....

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Βάζεις 12 ευρώ και αφαιρεί 10 για 1500' & 2gb,τι 14.4 τσαμπουνας ;

Δουλευεις σε καποια εταιρια? Επισης, μιλα ηρεμα. δεν με ξερεις και απο χτες.

απο 8.5 σε δεκα ευρω η αυξηση ειναι 17%. σου φαινεται λιγο?

τα 12 ευρω τα δινεις ανα 25 μερες. με μια αναγωγη στις 30 μερες, ειναι 14.4 το μηνα.

Απλα μαθηματικα. το οτι δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη πιο φθηνο πακετο, δεν χρυσωνει το χαπι της συνεχους και αναιτιας αυξησης στην τιμη.

Αυτα απο εμενα

Link to comment
Share on other sites

Δουλευεις σε καποια εταιρια? Επισης, μιλα ηρεμα. δεν με ξερεις και απο χτες.

απο 8.5 σε δεκα ευρω η αυξηση ειναι 17%. σου φαινεται λιγο?

τα 12 ευρω τα δινεις ανα 25 μερες. με μια αναγωγη στις 30 μερες, ειναι 14.4 το μηνα.

Απλα μαθηματικα. το οτι δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη πιο φθηνο πακετο, δεν χρυσωνει το χαπι της συνεχους και αναιτιας αυξησης στην τιμη.

Αυτα απο εμενα

 

Οχι,στο Δημόσιο.

Σε καλυψα;

Επίσης,για την αύξηση που επικαλεισαι,τα whats up με 8.5(δυστυχώς μη εμπορικα διαθέσιμο πλέον, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 10€) & το f2go με 10(έστω & για 25 ημέρες, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 12€) είναι ο,τι πιο φθηνό σε κινητό για τους κοινούς θνητούς,γιατί μόνο οι εκπαιδευτικοί και φοιτητές απολαμβάνουν τα φοιτητικά.

Όσο για την αύξηση που υπεθερματιζεις,τα 8.5 έγιναν 10,σιγά το μεγάλο ποσό που καλεισαι να πληρώσεις για 1500' & 2gb+bonus.

Για freddo,Ξυδια στα μπαράκια και πιτογυρα έχεις,το ενάμισι ευρώ επιπλέον τον μηνα(σύνολο 10)σε πείραξε....

Έχεις ρίξει καμμιά ματιά να δεις τις παροχές και χρεώσεις στα πάγια συμβολαίου;

Και αφού με ρωτας: Ναι! Η αύξηση 17% μου φαίνεται μικρή! Τα πολλά μας λείπουν,όχι το ενάμισι ευρώ!

Γκρινια για να γκρινιαξουμε.

Απαξίωση για ο,τιδηποτε και μιζέρια!

Mythozz που σας χρειάζεται!

Οι παλιοί καταλαβαίνουν τι εννοώ....

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάτε και το 1500αρι της q που είναι 8.5€ για 30 ημέρες. Εννοείτε αν βρεις προνομιακό WU το προτιμάς.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάτε και το 1500αρι της q που είναι 8.5€ για 30 ημέρες. Εννοείτε αν βρεις προνομιακό WU το προτιμάς.

 

Το Q λογικά δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο σαν το whats up δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

απο promotion, ή σε υπάρχον αριθμό που το σχετικό sms το στέλνει η εταιρια το βρισκεις.
Link to comment
Share on other sites

απο promotion, ή σε υπάρχον αριθμό που το σχετικό sms το στέλνει η εταιρια το βρισκεις.

 

Νομιζα ότι σταμάτησε το promo στα Q.

Τα μηνύματα στα q δυστυχώς έρχονται περιοδικά και δεν ενεργοποιούνται τα 1500' σε μόνιμη βάση.

Ευχαριστώ όμως για την ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Οχι,στο Δημόσιο.

Σε καλυψα;

Επίσης,για την αύξηση που επικαλεισαι,τα whats up με 8.5(δυστυχώς μη εμπορικα διαθέσιμο πλέον, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 10€) & το f2go με 10(έστω & για 25 ημέρες, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 12€) είναι ο,τι πιο φθηνό σε κινητό για τους κοινούς θνητούς,γιατί μόνο οι εκπαιδευτικοί και φοιτητές απολαμβάνουν τα φοιτητικά.

Όσο για την αύξηση που υπεθερματιζεις,τα 8.5 έγιναν 10,σιγά το μεγάλο ποσό που καλεισαι να πληρώσεις για 1500' & 2gb+bonus.

Για freddo,Ξυδια στα μπαράκια και πιτογυρα έχεις,το ενάμισι ευρώ επιπλέον τον μηνα(σύνολο 10)σε πείραξε....

Έχεις ρίξει καμμιά ματιά να δεις τις παροχές και χρεώσεις στα πάγια συμβολαίου;

Και αφού με ρωτας: Ναι! Η αύξηση 17% μου φαίνεται μικρή! Τα πολλά μας λείπουν,όχι το ενάμισι ευρώ!

Γκρινια για να γκρινιαξουμε.

Απαξίωση για ο,τιδηποτε και μιζέρια!

Mythozz που σας χρειάζεται!

Οι παλιοί καταλαβαίνουν τι εννοώ....

 

Φιλε μου, κάνεις πλάκα έτσι. Το φοιτητικό /προνομιακό της wind δεν στοιχίζει 10 (ΔΕΚΑ) ευρώ τον μήνα όπως διατεινεσαι αλλά 14,4. Ο ημερολογιακός μήνας έχει 30 μέρες κάμποσους αιώνες τώρα. Και ναι η αύξηση ήταν εξωπραγματικη. Το έχω ξαναγράψει αλλά άμα σας έβαζαν 17% αύξηση στην ΔΕΗ ή στο νερό μονομιας (η γύρω το 50% σε 2 χρόνια) θα είχατε βγει με πανό στους δρόμους και θα είχατε κάψει την μισή Αθήνα (τρόπος του λέγειν). Επίσης το αν περισσεύει στον καθένα τα 4,5 ευρώ διάφορα το μήνα είναι κάτι που θα το κρίνει αυτος. Για εμένα πχ είναι 12x4.5=54 ευρώ το χρονο =το ψωμί της οικογένειας μου για 2 ολόκληρους μηνες. Τώρα το αν είναι το πιο συμφέρον πακέτο για τους μη φοιτητές/καθηγητές, ναι είναι. Δεν παύει όμως να έχει υποστεί μια τεράστια αύξηση.

 

Υγ: Επίσης έχω κόψει το καφέ και το τσιγάρο τρία χρόνια τώρα, δεν πίνω ξυδιά σε μπαρακια και το σουβλάκι είναι λύση ανάγκης για να τραφω .

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Νομιζα ότι σταμάτησε το promo στα Q.

Τα μηνύματα στα q δυστυχώς έρχονται περιοδικά και δεν ενεργοποιούνται τα 1500' σε μόνιμη βάση.

Ευχαριστώ όμως για την ενημέρωση.

 

Σαν τα στραγάλια τα μοιράζουν ρε παιδιά. Στο μήνα με παίρνουν τηλ διάφοροι προμοτερ για Q 1500.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

οσοι εχουν παρει το μηνυμα χωρις να εχει καποια συγκεκριμενη καταληκτικη ημερομηνια,μπορουν και το ενεργοποιουν οποτε θελουν μεσω του 1500 στο 12410 ή απο το 12200 (για q μιλαμε για να μην μπερδευτει κανεις).Τα σχετικα μηνυματα που προτρεπουν για την ενεργοποιηση του πακετου ερχονται συχνα σε μενα,καθε 4-5 μερες,καποια στιγμη ερχονταν και σχεδον καθε μερα.
Link to comment
Share on other sites

Οχι,στο Δημόσιο.

Σε καλυψα;

Επίσης,για την αύξηση που επικαλεισαι,τα whats up με 8.5(δυστυχώς μη εμπορικα διαθέσιμο πλέον, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 10€) & το f2go με 10(έστω & για 25 ημέρες, απαιτείται κάρτα ανανέωσης τουλάχιστον 12€) είναι ο,τι πιο φθηνό σε κινητό για τους κοινούς θνητούς,γιατί μόνο οι εκπαιδευτικοί και φοιτητές απολαμβάνουν τα φοιτητικά.

Όσο για την αύξηση που υπεθερματιζεις,τα 8.5 έγιναν 10,σιγά το μεγάλο ποσό που καλεισαι να πληρώσεις για 1500' & 2gb+bonus.

Για freddo,Ξυδια στα μπαράκια και πιτογυρα έχεις,το ενάμισι ευρώ επιπλέον τον μηνα(σύνολο 10)σε πείραξε....

Έχεις ρίξει καμμιά ματιά να δεις τις παροχές και χρεώσεις στα πάγια συμβολαίου;

Και αφού με ρωτας: Ναι! Η αύξηση 17% μου φαίνεται μικρή! Τα πολλά μας λείπουν,όχι το ενάμισι ευρώ!

Γκρινια για να γκρινιαξουμε.

Απαξίωση για ο,τιδηποτε και μιζέρια!

Mythozz που σας χρειάζεται!

Οι παλιοί καταλαβαίνουν τι εννοώ....

θα αρχισω να φορτωνω τωρα.

που ξερεις εσυ τι χαλαω και που? τι λογος σου πεφτει στα οικονομικα του καθενος, και στο πως τα διαχειριζεται?

αυξησεις παραλογες καναν ολες οι εταιριες γιατι εχουμε καρτελ. αυτο δεν αναιρει το γεγονος πως η αυξηση ειναι μεγαλη. αν σου καναν αυξηση στη βενζινη 17% να δω τι θα ελεγες... κοιτας το δεντρο και οχι το δασος. το οτι μια μεγαλη εταιρια με το ετσι θελω, σου κανει τοσο μεγαλη αυξηση, δεν σε προβληματιζει ε?

η συγκριση με τα συμβολαια ειναι ακυρη. οποιος εχει καρτα, την εχει γιατι δεν θελει να δινει λογαριασμο σε κανεναν, για το ποτε θα ανανεωνει. και παρε μειωση διατηρησης υπολοιπου, μειωση χρονου για να μπει η φραγη, αυξηση και στην τιμη. μεινε εσυ στο εναμιση ευρω...

μαλλον τσαμπα χαλαω το σαλιο μου βεβαια...

 

υγ. απο που και ως που οι καθηγητες εχουν το δικαιωμα να εχουν φοιτητικο?

Link to comment
Share on other sites

Η αύξηση ως ποσοστό φαίνεται μεγάλη, ως ποσό όμως το 1,5 € δεν είναι σημαντική.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η αύξηση ως ποσοστό φαίνεται μεγάλη, ως ποσό όμως το 1,5 € δεν είναι σημαντική.
Ποσοστιαία δεν παύει να είναι υπέρογκη.Αν σας έκαναν 50%.στην ΔΕΗ (μέσα σε 2 χρόνια) και ο λογαριασμός από 200 ερχόταν 300 τότε θα ετσουζε. Και στην τελική και το σουβλάκι από 2.2 θα πάει κοντά 3, ε οκ δεν έγινε και τίποτα. 80λεπτα θα πάρει.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποσοστιαία δεν παύει να είναι υπέρογκη.Αν σας έκαναν 50%.στην ΔΕΗ (μέσα σε 2 χρόνια) και ο λογαριασμός από 200 ερχόταν 300 τότε θα ετσουζε. Και στην τελική και το σουβλάκι από 2.2 θα πάει κοντά 3, ε οκ δεν έγινε και τίποτα. 80λεπτα θα πάρει.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ότι συνεχίζετε να συζητάτε για 1.5 ευρώ το μήνα είναι άξιο χλευασμού.Συγκρινεις αύξηση 17% στα 8.5 ευρώ με τις αυξήσεις των ΔΕΚΟ....

Link to comment
Share on other sites

Μη συγκρίνουμε όμως σουβλάκια με υπηρεσίες κινητής, είναι λάθος.

10 ευρώ για τις συγκεκριμένες παροχές είναι απίστευτη τιμή και μάλιστα συγκρινομενη με συμβόλαια. Αυτό είναι το θέμα.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

θα αρχισω να φορτωνω τωρα.

που ξερεις εσυ τι χαλαω και που? τι λογος σου πεφτει στα οικονομικα του καθενος, και στο πως τα διαχειριζεται?

αυξησεις παραλογες καναν ολες οι εταιριες γιατι εχουμε καρτελ. αυτο δεν αναιρει το γεγονος πως η αυξηση ειναι μεγαλη. αν σου καναν αυξηση στη βενζινη 17% να δω τι θα ελεγες... κοιτας το δεντρο και οχι το δασος. το οτι μια μεγαλη εταιρια με το ετσι θελω, σου κανει τοσο μεγαλη αυξηση, δεν σε προβληματιζει ε?

η συγκριση με τα συμβολαια ειναι ακυρη. οποιος εχει καρτα, την εχει γιατι δεν θελει να δινει λογαριασμο σε κανεναν, για το ποτε θα ανανεωνει. και παρε μειωση διατηρησης υπολοιπου, μειωση χρονου για να μπει η φραγη, αυξηση και στην τιμη. μεινε εσυ στο εναμιση ευρω...

μαλλον τσαμπα χαλαω το σαλιο μου βεβαια...

 

υγ. απο που και ως που οι καθηγητες εχουν το δικαιωμα να εχουν φοιτητικο?

 

Μην φορτώνεις πολύ και σου ανέβει η πίεση.

Εμένα προσωπικά δεν μου πέφτει κανένας λόγος για τα οικονομικά σου,το πράττει η εφορία.

Όσο για το σάλιο σου που χαλάς,καλά κάνεις και σταματάς γιατί δεν θα συμφωνήσω στις Βαρουφακειες θεωρίες σου.

Συνέχισε να επιμένεις ότι αύξηση 17% στα 8.5€ είναι υπέρογκη όταν μας έχουν σκίσει ΔΕΚΟ & Εφορία.

Συγκρίνεις αύξηση στην βενζίνη με το 1.5 του f2go,ο,τι να'ναι...

Δινεις 10 ευρω καθε 25 ημερες και εχεις 1500 λεπτα(τριλεπτη ελαχιστη χρεωση) και 3.2 Gb με τα bonus και αντι να θεωρεις τον εαυτο σου προνομιουχο που εχεις τετοιο πακετο οταν τα υπολοιπα καρτοκινητα ειναι πανακριβα.... ασχολεισαι με το 1 ευρω!

Όσο για το επιχείρημα σου,άλλο αύξηση 17% σε μικρό ποσό,άλλο σε υψηλό,εσύ επικαλεισαι τα μαθηματικά αλλά κάπου τα έχεις μπερδέψει....

Oσο για τους καθηγητες που θιχτηκες! Αυτο βρηκα προχειρο,αν θες ψαξτο παραπανω.

 

https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/mobile-broadband/upostirixi-mobile-broadband/foithtikh-online-prosfora-simplefi-on-the-go-mobile-broadband/

 

Στην πρωτη παραγραφο το αναφερει ξεκαθαρα: Φοιτητες & Εκπαιδευτικοι!

Μην αγχώνεσαι! Έχουν βολεψει πολλους με τα φοιτητικά πακέτα....

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε να επιμένεις ότι αύξηση 17% στα 8.5€ είναι υπέρογκη όταν μας έχουν σκίσει ΔΕΚΟ & Εφορία.

Συγκρίνεις αύξηση στην βενζίνη με το 1.5 του f2go,ο,τι να'ναι...

Δινεις 10 ευρω καθε 25 ημερες και εχεις 1500 λεπτα(τριλεπτη ελαχιστη χρεωση) και 3.2 Gb με τα bonus και αντι να θεωρεις τον εαυτο σου προνομιουχο που εχεις τετοιο πακετο οταν τα υπολοιπα καρτοκινητα ειναι πανακριβα.... ασχολεισαι με το 1 ευρω!

Όσο για το επιχείρημα σου,άλλο αύξηση 17% σε μικρό ποσό,άλλο σε υψηλό,εσύ επικαλεισαι τα μαθηματικά αλλά κάπου τα έχεις μπερδέψει....

Όσο για το τι χαλάς,δεν με ενδιαφέρει η οικονομική σου επιφάνεια!

Δεν σου ζήτησα δανεικα....

Oσο για τους καθηγητες που θιχτηκες! Αυτο βρηκα προχειρο,αν θες ψαξτο παραπανω.

 

https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/mobile-broadband/upostirixi-mobile-broadband/foithtikh-online-prosfora-simplefi-on-the-go-mobile-broadband/

 

Στην πρωτη παραγραφο το αναφερει ξεκαθαρα: Φοιτητες & Εκπαιδευτικοι!

Μην αγχώνεσαι! Έχουν βολεψει πολλους με τα φοιτητικά πακέτα....

κατ αρχας δεν σε ενδιαφερει η οικονομικη μου επιφανεια, αλλα εσυ εγραφες πριν

"Για freddo,Ξυδια στα μπαράκια και πιτογυρα έχεις". Ξαναλεω, με ξερεις και απο χτες? για συνελθε.

η τσεπη μου μπορει να αντεχει το εναμιση ευρω το μηνα. δεν ανεχομαι την αυθαιρετη και αναιτια αυξηση, οχι μονο στο πακετο αυτο αλλα και τη μειωση του χρονου για να μπει φραγη οπως και τη μειωση του χρονου διατηρησης υπολοιπου. το καρτελ εχει εξισωσει την καρτοκινητη με τα συμβολαια. το καταλαβαινεις αυτο ή μπα?

Για τους καθηγητες, δεν θιχτηκα. καποια μυγα εχεις. απλα απορησα γιατι δεν το εχω διαβασει πουθενα. μια ανακοινωση βρηκα με γκουγκλαρισμα της βονταφον, που μιλα μονο για καθηγητες πανεπιστημιου. και το λινκ σου δεν μου ανοιγει. (ισως να φταιει και το Vpn μου...)

δεν θα ξαναασχοληθω αλλο μαζι σου. δικαιωμα σου να πιστευεις πως η αυξηση ειναι σουπερ μιας και το πακετο ειναι καλο. πες μας ομως σε ποση αυξηση θα αρχισεις να διαμαρτυρεσαι.

αυτα απο μενα

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχας δεν σε ενδιαφερει η οικονομικη μου επιφανεια, αλλα εσυ εγραφες πριν

"Για freddo,Ξυδια στα μπαράκια και πιτογυρα έχεις". Ξαναλεω, με ξερεις και απο χτες? για συνελθε.

η τσεπη μου μπορει να αντεχει το εναμιση ευρω το μηνα. δεν ανεχομαι την αυθαιρετη και αναιτια αυξηση, οχι μονο στο πακετο αυτο αλλα και τη μειωση του χρονου για να μπει φραγη οπως και τη μειωση του χρονου διατηρησης υπολοιπου. το καρτελ εχει εξισωσει την καρτοκινητη με τα συμβολαια. το καταλαβαινεις αυτο ή μπα?

Για τους καθηγητες, δεν θιχτηκα. καποια μυγα εχεις. απλα απορησα γιατι δεν το εχω διαβασει πουθενα. μια ανακοινωση βρηκα με γκουγκλαρισμα της βονταφον, που μιλα μονο για καθηγητες πανεπιστημιου. και το λινκ σου δεν μου ανοιγει. (ισως να φταιει και το Vpn μου...)

δεν θα ξαναασχοληθω αλλο μαζι σου. δικαιωμα σου να πιστευεις πως η αυξηση ειναι σουπερ μιας και το πακετο ειναι καλο. πες μας ομως σε ποση αυξηση θα αρχισεις να διαμαρτυρεσαι.

αυτα απο μενα

 

Δεν είμαι υπέρ καμίας αύξησης αλλά μάλλον ζεις σε έναν εικονικό κόσμο!

Το αν ανέχεσαι η όχι,είναι αδιάφορο γιατί δεν συμμετέχεις στα κέντρα λήψης αποφάσεων!

Είσαι καταναλωτής,η συμβιβάζεται η σταματάς να χρησιμοποιεις!

Έτσι είναι η κοινωνία μας,συνέλθε γιατί ο ρομαντισμός για μια ιδεατή κοινωνία βλάπτει σοβαρά την υγεία!

Το link είναι ok,δες το με την ησυχία σου.

Όσο για την μύγα,εσύ με ρώτησες από που και που οι εκπαιδευτικοί έχουν φοιτητικά.

Ps δεν θα διαμαρτυρηθω σε καμμία αύξηση με θεωρίες αλλά με πράξεις!

Με την ψήφο μου και με το ψάξω εναλλακτικους τρόπους αν θεωρήσω ότι αισχροκερδουν εις βάρος μου.Αυτα βοηθούν,όχι η μοιρολατρία του "βαρατε με και ας κλαίω"....

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι υπέρ καμμιας αύξησης αλλά μάλλον ζεις σε έναν εικονικό κόσμο!

Το αν ανέχεσαι η όχι,είναι αδιάφορο γιατί δεν συμμετέχεις στα κέντρα λήψης αποφάσεων!

Είσαι καταναλωτής,η συμβιβάζεται η σταματάς να χρησιμοποιεις!

Έτσι είναι η κοινωνία μας,συνέλθε γιατί ο ρομαντισμός για μια ιδεατή κοινωνία βλάπτει σοβαρά την υγεία!

Το link είναι ok,δες το με την ησυχία σου.

Όσο για την μύγα,εσύ με ρώτησες από που και που οι εκπαιδευτικοί έχουν φοιτητικά.

ξερω πολυ καλα που ζω. και οποτε βλεπω κατι παραλογο, προσπαθω να αντιδρασω με οποιον τροπο μπορω. αλλα αυτο ειναι ασχετο με το παρον τοπικ και ξεφευγουμε.

το λιν κεχεις δικιο, ειναι οκ. μιλαει για συμβολαιο και ισχυει για λαπτοπ και ταμπλετ. οποτε... για τους εκπαιδευτικους, το λεει στην επικεφαλιδα και μετα στη μουγκα. υπαρχει λακκος στη φαβα αλλα δεν θα ασχοληθω περαιτερω μιας και δεν με αφορα.

δεν σε ρωτησα απο που και ως που εχουν οι εκπαιδευτικοι φοιτητικα. απορησα απλα γιατι δεν το ηξερα. και μαλλον το πηρες στραβα. οπως και αν εχει το λινκ σου δεν μιλαει για φοθτητικο στο στυλ του παροντος θεματος. ξεφυγαμε. δεν ξαναποσταρω. ας μεινει ο καθενας με τις αποψεις του. καλο σου βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο που προαναφερθηκε είναι simplefi on the go συμβόλαιο και από ό,τι κατάλαβα αφορά φοιτητές και εκπαιδευτικούς προσωπικό των ΑΕΙ και ΤΕΙ. Έτσι το αντιλήφθηκα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ξερω πολυ καλα που ζω. και οποτε βλεπω κατι παραλογο, προσπαθω να αντιδρασω με οποιον τροπο μπορω. αλλα αυτο ειναι ασχετο με το παρον τοπικ και ξεφευγουμε.

το λιν κεχεις δικιο, ειναι οκ. μιλαει για συμβολαιο και ισχυει για λαπτοπ και ταμπλετ. οποτε... για τους εκπαιδευτικους, το λεει στην επικεφαλιδα και μετα στη μουγκα. υπαρχει λακκος στη φαβα αλλα δεν θα ασχοληθω περαιτερω μιας και δεν με αφορα.

δεν σε ρωτησα απο που και ως που εχουν οι εκπαιδευτικοι φοιτητικα. απορησα απλα γιατι δεν το ηξερα. και μαλλον το πηρες στραβα. οπως και αν εχει το λινκ σου δεν μιλαει για φοθτητικο στο στυλ του παροντος θεματος. ξεφυγαμε. δεν ξαναποσταρω. ας μεινει ο καθενας με τις αποψεις του. καλο σου βραδυ

 

Καλό σου βράδυ!

Αν θες να αντιδράσεις,οι κάλπες που έρχονται τον Μάιο και τον Οκτώβριο είναι μια καλή αρχή!

Χαιρετώ!

Link to comment
Share on other sites

Για να εκτιμήσει κανεις μία αύξηση της τιμής , θα πρέπει να σκεφτεί πόσο πλήρωνε πριν αποκτήσει το πακέτο "προσφοράς"

Οι προσφορές κάποτε τελειώνουν . Όπως και οι ειδκές προσφορές που λέει ο τίτλος.

Αν έδεινες 30 για συμβόλαιο και ήρθες εδώ με 7 καθόλου δεν σε χαλάει αν πάει 14.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...